Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 322387 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Camia'yi camia yapan taraftar. Fikret Orman paralar nerede, Seba gitsin Ahmet Dursun diye bagiran taraftar bu yonetime istifa diye bagir(a)miyorsa tam da hak ettigi bu degil mi?
Cok soft camia'yiz. Twitter'dan bos bos sallamakla olmuyor maalesef. Organize olacaksin, statta gerekirse ana-avrat kufredeceksin. Gerekirse baskana, gerekirse futbolculara, gerekirse hoca'ya. Besiktas'a yetmeyen herkese. Kayitsiz sartsiz basari'yi liyakat'i 1 numara'ya koyamiyorsan gelmeyince de sikayet etmeye hakkin yok.
Stadda küfür ederlerse bilet konusu nasıl halledilecek. :) Çarşı daha 1 ay önce başkana ağız dolusu teşekkür etti. İşin garibi de Ahmet Dursun Seba gitsin diyenlerin tek derdi 10 kuruş bilet parasından yırtmak oldu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kartalizma190399

Sen İcardi ve Zahayı sponsor ile aldıklarını düşünüyorsan elimde çok güzel bir köprü var

Yazdigimi iyi okumadin galiba. Aksine sponsor vs hikaye diyorum zaten.
Yoneticiler cebinden oduyor, kulube borc yazdiriyor, sponsor vs diye birseyler uyduruyorlar.
Komik olan da koskoca gazetecilerin programlarda guzel sponsor buldular diye yoneticileri ovmeleri haha. Artik saflar mi yoksa numara mi yapiyorlar rant icin bilemem.
Bizimkilerin bu tur dalavere niyeti olmadigi icin biz yapmiyoruz.
Sadece bu degil. Eyupspor, Boluspor'a satilan oyunculari, hatta Sow, Jailson'un vs satisi da bence hic masum degil.

Çevrimiçi Talisca1903

Stadda küfür ederlerse bilet konusu nasıl halledilecek. :) Çarşı daha 1 ay önce başkana ağız dolusu teşekkür etti. İşin garibi de Ahmet Dursun Seba gitsin diyenlerin tek derdi 10 kuruş bilet parasından yırtmak oldu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiği
taraftara gerizekalı futbolcuya hocaya küfür iyiymiş bu başka varmı  parlak fikirlerin alalım

Dostum ben transfer sponsorluğundan bahsetmedim zaten. Normalde Fifa kurallarına göre transfer için sponsor kullanamazsın diye biliyorum. Ben normal sponsorluktan bahsettim. Mealen şunu dedim. Senin uluslararası bir firmadan stad sponsorluğu alman için öncelikle bir vizyonun olması lazım. Örnek: hedefin Konferans Ligi Şampiyonluğu olmalı mesela. Bunu da yaptığın transferler ile ispatlamalısın. Emirates bizim ülkemizde yerel bir rekabette değil ki sponsor olsun. O daha çok uluslararası arenada adının duyulmasını isteyecektir. Dolayısıyla gerçekten iyi transferler yapıp bunu göstermelisin öncelikle. Gelip kesin sponsor olurlar demiyorum. Ayrıca bizim durumumuz daha vahim. Sponsor olacak şirketten bir de gidip tamamını peşin ve euro bazlı istiyoruz. Kim verir sana 3-5 sene toplamı. Ben buradan şunu anlarım o zaman. Bunlar parayı alacak ve kaçacak. Ayrıca bir diğer konu. Sen transfer yapmak istediğin oyuncuya nasıl bir proje sunuyorsun. Türkiye Ligi Şampiyonluk hedefimiz demek bu oyuncular için gerçek bir hedef değil. Ona Avrupayı hedef göstereceksin ve mümkünse telefonla değil direk gidip kendisi ile yüz yüze konuşacaksın. Kesin alırız demiyorum ama en azından sonuna kadar zorlarsın. Alamadığın oyuncuya da öve öve maalesef alamadık demezsin.

Ok hocam ben yanlis anlamisim o zaman. Bu arada bence uluslararasi sirket sponsor olur. Belki kendini ispatlamis degil de, Vodafone gibi Turkiye pazarina acilmak isteyen bir marka.
Bunun icin de vizyon gerekir, guvenilirlik gerekir. Vodafone bize yildizlar varken sponsor olmadi. Fikret Orman cikti anlatti kafasindakileri, dikilmekte olan guzel bir stat vardi, ikna oldu adamlar. Beko'yu sponsor yapmak dunya'nin en kolay seyi. Gidip Vodafone'u sponsor yapmak asil zor olan.

Yonetimin maddi olarak isi sonraki yonetimlere yikacagi belli. 4'er 5'er milyon Onana Bahtiyar icin oduyoruz ama hepsi taksitli, bir sonraki yonetimlere girecek bol bol.
Simdi de sonraki satistan sonra pay gibi birsey cikardilar, sirf Gedson'da bile ne kadar zarar ettik hesap et. Hepsi bir sonraki yonetime enkaz olarak kalacak.
Fikret Orman'i sucladiklari seyi kat kat kendileri yapiyorlar. Bak birde menajer meselesi vardi, menajerlere cok para odeniyor paramiz sokaga atiliyor vs diye salliyorlardi bol bol.
Kendileri menajersiz birsey yapamayinca simdi full menajerlerin kucagina oturdular.

Eeeee o zaman da bu yetersiz₁ yonetimle bol bol 3.lukler gorursun, yapacak birsey yok.

Çevrimiçi Talisca1903

Neyse çok konu dışı oluyor transfer ve takım saha içinden başka yazmayacağım
Ox ve Rebic sahaya indiğinde Rashica demiyorum  Ox ve Rebic çok farklı şeyler izleyeceğiz adım gibi eminim takım sahada bunı veriyor duruşu iyi elbise vasat gömleği kravatı değiştirince flinta gibi  olacak Beşiktaş’ım

Çevrimiçi Samet Demir

Yazdigimi iyi okumadin galiba. Aksine sponsor vs hikaye diyorum zaten.
Yoneticiler cebinden oduyor, kulube borc yazdiriyor, sponsor vs diye birseyler uyduruyorlar.
Komik olan da koskoca gazetecilerin programlarda guzel sponsor buldular diye yoneticileri ovmeleri haha. Artik saflar mi yoksa numara mi yapiyorlar rant icin bilemem.
Bizimkilerin bu tur dalavere niyeti olmadigi icin biz yapmiyoruz.
Sadece bu degil. Eyupspor, Boluspor'a satilan oyunculari, hatta Sow, Jailson'un vs satisi da bence hic masum degil.
Dalavereye niyeti olmakla alakası yok ki o durumun. Ceplerinden para koymak istemiyorlar.

Bizim 15 temmuzda yüklü miktar ödememiz vardı zannedersem banka borcu. Bu borcun ödenmemesi durumunda borç başkanı da etkiliyordu. Bu nedenle de öncelikle borç ödendi daha sonra bütçe ayarlanıp transfer işine geçtiler. Bu konuyu detaylı olarak bilen varsa da yazabilir.

Demem o ki bunlar kendilerini riske sokacak, maddi olarak darlayacak hiç bir şeye imza atmazlar. Onaya ya 5 verir, Emirhanın yerine doldururum diyerek sözünü yememek için 2 milyon Kereme verir. Ama iş Ramosa gelince Beşiktaşın 1 kuruşunu bile sokağa atmaz. Mevzu çok açık. Adamlarda vizyon yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Alparslan

Ok hocam ben yanlis anlamisim o zaman. Bu arada bence uluslararasi sirket sponsor olur. Belki kendini ispatlamis degil de, Vodafone gibi Turkiye pazarina acilmak isteyen bir marka.
Bunun icin de vizyon gerekir, guvenilirlik gerekir. Vodafone bize yildizlar varken sponsor olmadi. Fikret Orman cikti anlatti kafasindakileri, dikilmekte olan guzel bir stat vardi, ikna oldu adamlar. Beko'yu sponsor yapmak dunya'nin en kolay seyi. Gidip Vodafone'u sponsor yapmak asil zor olan.

Yonetimin maddi olarak isi sonraki yonetimlere yikacagi belli. 4'er 5'er milyon Onana Bahtiyar icin oduyoruz ama hepsi taksitli, bir sonraki yonetimlere girecek bol bol.
Simdi de sonraki satistan sonra pay gibi birsey cikardilar, sirf Gedson'da bile ne kadar zarar ettik hesap et. Hepsi bir sonraki yonetime enkaz olarak kalacak.
Fikret Orman'i sucladiklari seyi kat kat kendileri yapiyorlar. Bak birde menajer meselesi vardi, menajerlere cok para odeniyor paramiz sokaga atiliyor vs diye salliyorlardi bol bol.
Kendileri menajersiz birsey yapamayinca simdi full menajerlerin kucagina oturdular.
Bir kere şunu kabul edeceksin. Menajersin bu dünyada adım bile atamazsın. Tüm dünya da bir menajerlik hegamonyası var. Burada önemli olan hakkını yedirmeden ve karşılıklı çıkar ilişkisini doğru yapabilmek. Menajerleri kovduğun için bir tane bile satış yapamıyorsun.
İkinci olarak da ben Emirates örneği vermiştim ve iç pazara zaten girmeyecek bir firma. Ama Türkiye pazarına girmek isteyecek bir firma için durum elbette başka. Ama burada kulüp muhasebecisi olmayı bırakmak lazım. En azından bir tane yaşı bile geçmiş olsa bir yıldızı getireceksin. Bu adının yurt dışında konuşulmasını sağlar. Pili bitmişlerden bahsetmiyorum. Sana en az 1 sene katkı verebilecek olanları söyledim. Ucuza adam alma politikası aslında bizi batıran. Bir başarı getirmedikleri için sponsorda bulamıyorsun ve ayrıca para da kazanamıyorsun. Büyük takımım ben diyorsan büyük takım gibi davranmak ve taraftarınızı boynu bükük bırakmamak zorundasın. Populist olmadan bunu yapabilmek asıl başarı. Tadic'i yaşına rağmen alsak en az 2 sene bize başarı ve para kazandırabilirdi mesela. Ama mesela ben de Talisca'nın söylendiği gibi iyi bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. İyi özellikleri var ok ama elit bir futbolcu değil bence de. O paralar edermi bence etmez. 

Çevrimdışı annoca

twitter da karşıma çıktı haftanın en düşük puan alan hakemi gs-ts maçını yöneten hakem. trezegetin kaburgası kırıldı faul bile çalınmadı ona rağmen maçtan sonra ağladılar başkanları çıktı konuştu hayatımda bu kadar kötü yönetilen maç görmedim diye. şimdi onu kızağa çekerler diğer hakemlere gözdağı verilmiş olur. ne güzel iş be.  :s20:

Çevrimiçi Samet Demir

?t=f9Mp_tbexC9HpKQXYsiFEA&s=19

Çevrimiçi gokhans

Tek şampiyonluk şansımız, ghezzal’ın iyileşip, sergen’li beşiktaş performansına ulaşması. Bu ihtimal %5-%10 da olsa bir şans, olasılık. Bir yanım gönder diyor, diğer yanım ya bomba gibi dönerse diyor..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Değerli Beşiktaşlılar,

Beşiktaşımızda süregelen gelişmeler onarılamaz bir güvensizlik yaratmıştır.

Camiamız uzun süredir huzursuz ve endişelidir. Beşiktaşımızın, mevcut yönetimle kaybedecek bir günü daha yoktur.

Beşiktaş Yönetim Kurulu’nu, Olağanüstü Seçimli Kongre kararı almaya davet ediyorum.

Camiamız müsterih olsun; Beşiktaşımızın tüm sorunlarını çözmeye hazırız.

Saygılarımla.
Hasan ARAT

Çevrimiçi murat

sponsor odedikten sonra aglayan olursa sende git sponsor bul denilir. Isim almayip yonetimin istedigi adamlari alalim gene. Cok guzel transferler yapiolar cunku.
gerçek dünya senin düşündüğün gibi bir yer değil.yönetim doğru adamları bulamıyor diye  isimli diye katkı verecek bile olsa ederinin 3 katı maaş verilmez.bu yönetimin yapacağı en iyi ikinci şey transfer filan yapmasın.birincşsini tahmin etmişsindir zaten.

Çevrimiçi Talisca1903

Değerli Beşiktaşlılar,

Beşiktaşımızda süregelen gelişmeler onarılamaz bir güvensizlik yaratmıştır.

Camiamız uzun süredir huzursuz ve endişelidir. Beşiktaşımızın, mevcut yönetimle kaybedecek bir günü daha yoktur.

Beşiktaş Yönetim Kurulu’nu, Olağanüstü Seçimli Kongre kararı almaya davet ediyorum.

Camiamız müsterih olsun; Beşiktaşımızın tüm sorunlarını çözmeye hazırız.

Saygılarımla.
Hasan ARAT

işte böyle haydi bakalım muhalefet başldı elini taşın altına koydu şimd sıra yönetimde isitifada bir hizmettir

Çevrimiçi Samet Demir

işte böyle haydi bakalım muhalefet başldı elini taşın altına koydu şimd sıra yönetimde isitifada bir hizmettir
Kendine güvenen kongreye gider.

Çevrimiçi Talisca1903

konudan bağımsız bu bahtiyara kazak nejip felan deniyor da izlediğim videolarda frikik var şut var çalım pas var bu oğlan gayet iyi topçu gibi görünüyor biraz erken hüküm kesmişiz gibi videolar yanıltır ama bayağı iyi topçu almışız gibi görünüyor haydi inşallah

Çevrimiçi Talisca1903

Hasan Arat yönetimini de açıklamalı bu saatten sonra madem adaysın bilmek gerek proje plan nedir açıklamalı

Çevrimiçi Samet Demir

konudan bağımsız bu bahtiyara kazak nejip felan deniyor da izlediğim videolarda frikik var şut var çalım pas var bu oğlan gayet iyi topçu gibi görünüyor biraz erken hüküm kesmişiz gibi videolar yanıltır ama bayağı iyi topçu almışız gibi görünüyor haydi inşallah
Bende kazak Necip diyorum ama çok bölgede oynaması nedeniyle. Bu adam biraz değişik birisi. 10 numarada oynuyor, stoper de sol bekde. :)

Çevrimdışı annoca

Hasan Arat yönetimini de açıklamalı bu saatten sonra madem adaysın bilmek gerek proje plan nedir açıklamalı
futboldan anlayan ismi geçenler arasında tek adam ibrahim altınsay. umarım o vardır listesinde

Çevrimiçi Talisca1903

futboldan anlayan ismi geçenler arasında tek adam ibrahim altınsay. umarım o vardır listesinde
sabancılar olmalı

Çevrimdışı annoca

Çevrimdışı annoca

sabancılar olmalı
gayserili onlar verirler mi para.

muhakkak siyasi gücü olan biri olmalı. gelir gelmez ilk öncelik tff başkanını göndermeliler. en büyük transfer bu olur.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=V06s_R39-MV4M_czv755Xg&s=19

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hasan Arat in aslında Hüsnü Ozyeginin desteğiyle çıktığını duymuştum. Doğru mudur?

Çevrimiçi Samet Demir

Bir önceki seçimlerde Serdal Adalıyı istiyordum. Keşke Hasan Arat'ın listesinde falan olsa..

?t=KQajVkgFXiaycrEMA_eP1A&s=19

Ses tonu bile benden olur diyor..

[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 23:39:25 Samet Demir ]

Etiketler: