Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

fatihsahin ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 322303 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Genç bir hoca, bir projenin parçası olarak geldi. Senin bu bakış açınla bizim sergen'e şans vermeyip, gordon milne'i 15 maç sonra kovmamız gerekmekteydi. VI belki ikon bir hoca olabilir, belki dahada dibe batabilir, daha kariyer yolunun başında. Ama buna ön yargı ve peşin hükümle yorumlamak çok yanlış ve mantık dışı. Beşiktaş şu anda teknik iflas aşamasında biliyorsun değil mi? VI ile yola çıkılırken düşük bütçeli bir takım oluşturarak, altyapıya önem verilecekti. VI 700bin dolar maaşıyla ve yeni bir mentalite oluşturmaya elverişliydi. Altyapıdan itibaren 3lü sistem oynayacak bir düzen oturtulacaktı. Aslında mentalite teoride doğru. Bunu FO gibi çıkıp, kan ağlayacaz ama bana birkaç sene verin. Borcu eritip kulübü iflastan kurtarmak önceliğimiz, özümüze geri dönüp özkaynak düzenine geçiyoruz dese kimse itiraz etmezdi. Ama ne altyapıdaki oyuncuları tutabildiler, ne ellerindeki cevherleri tuabildi yada satabildiler, ne bir açıklama, ne bir yol haritası sunmadılar. Aksine taraftara ümit verip, zaten borçlu takıma saçma sapan adamlara milyon eurolar saçmalar falan filan.. Önemli projeleri, önemli insanlar yürütebilir. Bu çebinin çapını aşan bir yoldu patladı. Daha önce Fo bunu başarmıştı, melemen yemekten, dünyanın diline come to beşiktaş'ı dolamıştı.. Dediğim gibi bu yönetimin çapıylada, sen ve senin gibi şenolcu taraftarın mantığıylada hiç bir yol alamayız.
Vı ile Sergen hocayı karşılaştırmak başlı başına saçma biri camianın efsane futbolcusu taraftar nezdinde kredisi yüksek ayrıca Sergen hoca VI ismail gibi 3 lü oyunundan baskıyla 4 lüye geçecek kadar yetersiz₁ değil daha adam kendi inandığı sistemin arkasında duramıyor neyin sistem hocası olacak
Ben benim gibi şenolcu taraftar dersen bende sen ve senin gibi Şenol Güneş düşmanlığından VI felan ne bulsa yapışan taraftar derim
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 17:36:49 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

bahtiyar gelmeye hazırdı kulübü doğru yokuş yaptı ama ikna edildi demekki kamp öncesindede ikna edilebilirdi ama kimsenin kampa oyuncu yetiştirme derdi olmadığı için yapmadık bu hersene böyle bizi tek maçlık yunan takımına karşı bu yönetim alt yapı oyuncularıyla çıkardı yüz maç yapsak bize yenemeyecek takıma bilerek ve isteyerek elendik düşün bu aldığımız oyuncuların hangisi kampa yetiştirilemezdi ama illaki bizi avrupaya ve lige hazır olmadan çıkartacaklar geldiklerinden beri lige başında havlu atıyoruz sergenle bile havlu atıyorduk mucize gelmese beşiktaşı sportif olarak başarısız kılmak için herşeyi yapıyorlar ekonomik olarakta başarısız kılmak için herşeyi yapıyorlar resmen beşiktaşı çürütmek için çalışıyorlar senin şenol hocanda her konuşmasında yönetim yalıyor işde yönetimin sağladığı kadro elinde göstersin büyük hocalığını fikret orman zamanındada sonuna kadar beklerdik transferi ama sonunda emekliye ayrılmış sakatları değil gomez talisca aboubakar indirirdi
Kusura bakma kardeşim tencere düşmüş kapağını bulmuş yönetimin transfer politikasını savunan şenol değilmi eldekilerle çıkacak başarılı olacak öyle bedavadan yönetime siper olunmaz
çıkıyor zaten ne yapıyor geçen senede gösterdi herkes burada 2,0 puan ortalaması yakalamayan dedi ben geçer dedim 2,76 şampiyonluk puanı olmadı ne yapacak futbolcuyuda uçağa hocamı bindirecek işi sulandırmayalım
Ben bugün yazıyorum alın tarihi bu seneki başarı kriterim ne puan ortalaması ne birşey 2,99 ile Şampiyon olmasın başarısı sayacağım ya Şampiyonluk ya gider
Şampiyonluk tek yol
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 17:39:13 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Necmi

İşin ilginç yanı bunlar kendileride getirse beşiktaşta başarılı olan her oyuncuya düşman oluyorlar göndermek için çabalıyorlar bakalım abu ne zaman tukaka olacak

Çevrimiçi Necmi

çıkıyor zaten ne yapıyor geçen senede gösterdi herkes burada 2,0 puan ortalaması yakalamayan dedi ben geçer dedim 2,76 şampiyonluk puanı olmadı
Ben bugün yazıyorum alın tarihi bu seneki başarı kriterim ne puan ortalaması ne birşey 2,99 ile Şampiyon olmasın başarısı sayacağım ya Şampiyonluk ya gider
bana ne puan ortalamasından kolayca geçeceğimiz feneri bile geçemedik üçüncü olmak başarı değildir sen geçen seneden elde ne var onu söyle bana kupada ankaragücüne elenmeyi ikinci olmamak için uğraşan feneri geçememeyi başarı olarak satma şenol geldiğinde gerimizde olan takımdan kaç puan fark yemişiz ona bak vi suçlamıyorda şampiyonluğu kaybetmiş bir takım bırakmadı bıraktığında iddialıydık ve gs nin önündeydik şenolun tr kupası düşmanlığı bize ankaragücünede eletir bilmem kimede te kupasını alabilrdik sen kalkmış saçma sapan ergümanlarla şenol savunuyorsun hoca değil dediğim sergen çift kupa kaldırdı ve hangi takımla yaptı takımın forveti yoktu sen şenol demeye devam et şampiyonluk pendik maçları gibi maçlarla veriliyor istediğin ortalamayı yap sahanda pendiği yenemezsen işin biter

Çevrimiçi gokhans

Vı ile Sergen hocayı karşılaştırmak başlı başına saçma biri camianın efsane futbolcusu taraftar nezdinde kredisi yüksek ayrıca Sergen hoca VI ismail gibi 3 lü oyunundan baskıyla 4 lüye geçecek kadar yetersiz₁ değil daha adam kendi inandığı sistemin arkasında duramıyor neyin sistem hocası olacak
Ben benim gibi şenolcu taraftar dersen bende sen ve senin gibi Şenol Güneş düşmanlığından VI felan ne bulsa yapışan taraftar derim
Ne bulursam yapışırım, çünkü aslolan Beşiktaşdır. Adamların adamı değiliz biz, beşiktaş'ın adamıyız.. Yani senin kriterine aykırıydı sergen, çalıştırdığı takımların hiçbirinde 2.sezonu görememiş bir hoca nihayetinde. Keza gordon'da senin kriterlerine göre olmazmış. Vizyon meselesi. İİİnşallah şenolsporlular olarak haklı çıkarsınız da şampiyon oluruz. Okadar yanılmak istiyorumki anlatmam..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Ben twitte'a bakmiyorum bile, gerek yok. Herkes kafasinan salliyor. Zartsport zurthaber gibi hesaplari gectim, Sercan Dikme, Firat Gunayer gibi isimler bile bence 100% guvenilir degil. X kisiden okuyor veya duyuyor, 1-2 cumle ekleyip kendi haberiymis duymus gibi veriyor. Bunca yildir takip ederim, Murat Ozen (haber1903/ortacizgi) ve Yasaklı Link disinda guvenilir kaybak gormedim.

Twittere bakmıyorum diyorsun ama konu Beşiktaş’ın golü olunca Fener sitesinin linkini paylaşıyorsun gol değil diye 🤔

Çevrimiçi Necmi

Twittere bakmıyorum diyorsun ama konu Beşiktaş’ın golü olunca Fener sitesinin linkini paylaşıyorsun gol değil diye 🤔
😂

Çevrimiçi Talisca1903

bana ne puan ortalamasından kolayca geçeceğimiz feneri bile geçemedik üçüncü olmak başarı değildir sen geçen seneden elde ne var onu söyle bana kupada ankaragücüne elenmeyi ikinci olmamak için uğraşan feneri geçememeyi başarı olarak satma şenol geldiğinde gerimizde olan takımdan kaç puan fark yemişiz ona bak vi suçlamıyorda şampiyonluğu kaybetmiş bir takım bırakmadı bıraktığında iddialıydık ve gs nin önündeydik şenolun tr kupası düşmanlığı bize ankaragücünede eletir bilmem kimede te kupasını alabilrdik sen kalkmış saçma sapan ergümanlarla şenol savunuyorsun hoca değil dediğim sergen çift kupa kaldırdı ve hangi takımla yaptı takımın forveti yoktu sen şenol demeye devam et şampiyonluk pendik maçları gibi maçlarla veriliyor istediğin ortalamayı yap sahanda pendiği yenemezsen işin biter
2. Haftadan lig bitiyorsa yandık biZ

Çevrimiçi Talisca1903

Ne bulursam yapışırım, çünkü aslolan Beşiktaşdır. Adamların adamı değiliz biz, beşiktaş'ın adamıyız.. Yani senin kriterine aykırıydı sergen, çalıştırdığı takımların hiçbirinde 2.sezonu görememiş bir hoca nihayetinde. Keza gordon'da senin kriterlerine göre olmazmış. Vizyon meselesi. İİİnşallah şenolsporlular olarak haklı çıkarsınız da şampiyon oluruz. Okadar yanılmak istiyorumki anlatmam..
değildi sıkışmıştık camianın genel kabul görecek adamıydı
Gordonu ne bileyim çocuktum daha Başkan Sebaydı ötesi var mı kimi derse oydu

Çevrimiçi Savaş

Bu yüzsüzler hala istifa etmedi mi? Nedir abi bunları kulübü yönetmeye iten motivasyon anlamadım ben. Ulan herkes nefret ediyor senden git₁.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi kartalizma190399

Haber anlaminda bakmiyorum dedim. Postta zaten transfer haberlerinden bahsediyorum.

Çevrimdışı umutow

Bu anc denilen zat bu camianin tüm dinamikleriyle oynamıştır. Bunda da en cok taraftarın suçu vardır. Ucuz bilet icin kendilerini sattılar. Forzabesiktas adlı 3.3 milyonluk hesaptan bir tane bile twit gördünüz mü???? Ama zamanında FOPN nerede diye bir ton paylasım yapıyorlardı yonetime giydiriyorlardı.

Çevrimiçi Talisca1903

Haber anlaminda bakmiyorum dedim. Postta zaten transfer haberlerinden bahsediyorum.
ama çokta hoş olmadı sende takdir edersen Beşiktaş’ın haksız olduğunu ispatlamaya çalışırken   renkli site kullanman

Çevrimdışı KartalınGücü

ama çokta hoş olmadı sende takdir edersen Beşiktaş’ın haksız olduğunu ispatlamaya çalışırken   renkli site kullanman

Kardeşim, ben valerienci, şenolcu, çebici, ormancı, quaresmacı, necipçi, sergenci, tümerci, 4 4 2 ci, 3 5 2 ci vb. herkese saygı duyarım. Hatalı da olsa herkesin görüşü kendinedir, kendince bir argümanı vardır. Açıktan galatasaraylı fenerli adama da saygı duyarım.

Ama tüm renkli medyanın, tffnin, mhk'nın, Beşiktaş düşmanı hakem eskilerinin, yayıncı kuruluşun bir araya gelip de haklılığını ispatlayamadığı ve ispatlayamayacağı golümüzün iptali için ilk dakikadan beri daha ortada montajlı görüntü bile yokken ısrarla canhıraş topun çıktığını iddia eden, ölümüne savunan adamla futbol konuşmam, Beşiktaş'ı konuşmam. Size de aynısını tavsiye ediyorum.

Adamlar Talisca'yı alıp helikopterle stadlarına indirip bizimle alay ederken de bu şekilde konuşmayacak kimse. Ramos konusunda katılıyorum. Bu yaştaki adama hemde stopere bu para verilmez. Ama neden ilgilendin o zaman diye sorarlar adama. Ayrıca şunu da unutma. Sponsor yıldız oyuncuya gelir Demir Ege'ye falan değil. Uluslararası sponsor istiyorsan bir şekilde bilinen oyuncu alıp bir vizyon ortaya koyacaksın öncelikle.

Uluslararasi sponsor mu? Sen kalkip Vodafone'un Emirates'in transferde sponsor olacagina mi inaniyorsun?
Sponsorlugun amaci nedir? Adini duyurmak, reklam yapmak. Icardi'yi kim getirdi? Zaha'yi kim getirdi? Adi gecti mi? Bu para karsiliginda ne olacak? Reklam filminde mi oynayacak, marka'nin sapkasini mi takacak? Tabii ki degil.

Bizim takimlarimizin sponsorluk dedigi safsata su; yoneticiler veya yonetime yakin zenginler cebinden para koyup kasa kolayligi saglayacak ve maliyeti kismen ustlenecek. Bunun karsiliginda sirketi uzerinden kulube fatura kesecek. Transfer gideri degil de genel gider olarak gozukecegi icin transfer limitlerine takilmayacak. Belki bir kismi hibe olur, ama ben cikip herhangi bir yoneticinin cebinden 5-10-15 milyon euro gibi bir rakam hibe edecegine inanmiyorum. Kuluplerimizi eti ne budu ne. Koskoca stat sponsorlugu icin senelik 10 milyon euro istiyoruz zaten, cikip birisi karsiliksiz 10 milyon euro yatirir mi sence?

Uluslararasi sirketler saf mi hic adlarinin gecmeyecegi transfere sponsor olsun? Gider stadina veya formana sponsor olur daha iyi. Avrupa'nin buyuk kulupleri dusunemiyor mu sponsorla transfer yapmayi mesela madem boyle bir mantik var? Bir biz mi akilliyiz?

Ramos meselesine de o yuzden inanmiyorum. Bir yoneticinin cikip cebinden 16 milyon euro vermesi karsiliksiz olarak hic inandirici degil.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 19:00:23 kartalizma190399 ]

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu anc denilen zat bu camianin tüm dinamikleriyle oynamıştır. Bunda da en cok taraftarın suçu vardır. Ucuz bilet icin kendilerini sattılar. Forzabesiktas adlı 3.3 milyonluk hesaptan bir tane bile twit gördünüz mü???? Ama zamanında FOPN nerede diye bir ton paylasım yapıyorlardı yonetime giydiriyorlardı.

çok doğru Anç,Fikret Ormanın altını oydu dinamit yerleştirdi.F.Ormanın tırnağı olamaz orası ayrı.Hakkımızı savunan başkan,oyuncu satan başkan,stad yapan başkandan.Oyuncu satamayan,boğazın kenarında ki stada sponsor bulamayan,Beşiktaş'ın hakkını arayamayan bir başkana.Beşiktaş bunları haketmiyor.

Çevrimdışı Onur Küçük

Kardeşim, ben valerienci, şenolcu, çebici, ormancı, quaresmacı, necipçi, sergenci, tümerci, 4 4 2 ci, 3 5 2 ci vb. herkese saygı duyarım. Hatalı da olsa herkesin görüşü kendinedir, kendince bir argümanı vardır. Açıktan galatasaraylı fenerli adama da saygı duyarım.

Ama tüm renkli medyanın, tffnin, mhk'nın, Beşiktaş düşmanı hakem eskilerinin, yayıncı kuruluşun bir araya gelip de haklılığını ispatlayamadığı ve ispatlayamayacağı golümüzün iptali için ilk dakikadan beri daha ortada montajlı görüntü bile yokken ısrarla canhıraş topun çıktığını iddia eden, ölümüne savunan adamla futbol konuşmam, Beşiktaş'ı konuşmam. Size de aynısını tavsiye ediyorum.
Montaj görüntü üzerinden savunma yapıyorsun üstüne bir de etik, ahlak dersi veriyorsun. Enteresan

Şampiyonlar ligi sezonunda şampiyonlar ligine kalamayacağımız anlaşıldıktan sonra maaş krizi başlamıştı. O sezon hangi sezondu? 2017/2018 sezonu. Üstüne avro da değerleniyordu. Ağustos ayında tepe yapmadan önce ivmelenerek artışa başlamıştı. Çok basit bir soru sana? Kulübün oyunculara verdiği maaş 70 milyon avro. En önemli gelir kaynağı şampiyonlar ligi. Şampiyonlar Ligi'ne kalamamış. Maaş krizi ne zaman başlar sence? Dur daha basit bir soru sorayım sana. Sen virüs kaptın dışarıdan. 5 gün hasta olmadın  virüs kuluçka dönemini geçirdi. 5. günün sonunda hasta oldun. Sen 5. gün de mi hasta oldun? Hollanda'da yaşadığın için böyle anlatmak zorunda kalıyoruz.

R yapmak derken bana 2015/2016 sezonunda Şenol Güneş'in başında olduğu takımın nasıl 2012/13 sezonunda temelinin atıldığını güzel güzel anlatarak başlayabilirsin. Örneğin bir sonraki sezon gelen çöp Atiba'yı nasıl zorlaya zorlaya o 4 kişilik listeye soktuğunu anlatarak başlayabilirsin. Millete masal anlatayım senin tabirinle kekleyeyim derken komik durumlara düşüyorsun.

Evet gs'yi takip etmem. Ben de senin gs'yi bu kadar takip etmene şaşırmadım.

Bunun cevabini hala alamadim. Haberleri, gazete kupurlerini goremedim. Iddia ediyorsan arkasini getireceksin. Ben haberleri koydum, senin soyledigin euro/tl kuru dalgalamasini da koydum. Sen de koy istersen. Gorelim bakalim.

Çevrimiçi Talisca1903

Bunun cevabini hala alamadim. Haberleri, gazete kupurlerini goremedim. Iddia ediyorsan arkasini getireceksin. Ben haberleri koydum, senin soyledigin euro/tl kuru dalgalamasini da koydum. Sen de koy istersen. Gorelim bakalim.
onura sorma Twitter da vardır bir renkli site oradan bakıver bir zahmet cevabına

onura sorma Twitter da vardır bir renkli site oradan bakıver bir zahmet cevabına

Sen Al-Nassr forumuna uye olup Talisca'cigini ovmeye gittigin an ben de dedigini yaparim, merak etme sen.
Yakinda zaten Talisca renkliklerden birine gidince sen de gidip FB/GS formani alirsin rahat rahat seyredersin Talisca'ni, az sabret.

Bu yüzsüzler hala istifa etmedi mi? Nedir abi bunları kulübü yönetmeye iten motivasyon anlamadım ben. Ulan herkes nefret ediyor senden git₁.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mahsuplasmak için gitmiyorlardir belki de

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Uluslararasi sponsor mu? Sen kalkip Vodafone'un Emirates'in transferde sponsor olacagina mi inaniyorsun?
Sponsorlugun amaci nedir? Adini duyurmak, reklam yapmak. Icardi'yi kim getirdi? Zaha'yi kim getirdi? Adi gecti mi? Bu para karsiliginda ne olacak? Reklam filminde mi oynayacak, marka'nin sapkasini mi takacak? Tabii ki degil.

Bizim takimlarimizin sponsorluk dedigi safsata su; yoneticiler veya yonetime yakin zenginler cebinden para koyup kasa kolayligi saglayacak ve maliyeti kismen ustlenecek. Bunun karsiliginda sirketi uzerinden kulube fatura kesecek. Transfer gideri degil de genel gider olarak gozukecegi icin transfer limitlerine takilmayacak. Belki bir kismi hibe olur, ama ben cikip herhangi bir yoneticinin cebinden 5-10-15 milyon euro gibi bir rakam hibe edecegine inanmiyorum. Kuluplerimizi eti ne budu ne. Koskoca stat sponsorlugu icin senelik 10 milyon euro istiyoruz zaten, cikip birisi karsiliksiz 10 milyon euro yatirir mi sence?

Uluslararasi sirketler saf mi hic adlarinin gecmeyecegi transfere sponsor olsun? Gider stadina veya formana sponsor olur daha iyi. Avrupa'nin buyuk kulupleri dusunemiyor mu sponsorla transfer yapmayi mesela madem boyle bir mantik var? Bir biz mi akilliyiz?

Ramos meselesine de o yuzden inanmiyorum. Bir yoneticinin cikip cebinden 16 milyon euro vermesi karsiliksiz olarak hic inandirici degil.
Sen İcardi ve Zahayı sponsor ile aldıklarını düşünüyorsan elimde çok güzel bir köprü var

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Sen Al-Nassr forumuna uye olup Talisca'cigini ovmeye gittigin an ben de dedigini yaparim, merak etme sen.
Yakinda zaten Talisca renkliklerden birine gidince sen de gidip FB/GS formani alirsin rahat rahat seyredersin Talisca'ni, az sabret.
All Nassr foruma gireceğimde Arapça yok 
Bakalım neler oluyor diye diğer söylediğin mezarda bile olmaz
Sen Beşiktaş a karşı Fener sitesinin algı görüntülerini yayınlıyorsun daha ortada ispatlanmış bir şey yok iken bir de yapmamış gibi konuşuyorsun verdiğin linke tıkladım girmemle çıkmam bir oldu heryer renkli amacın ne açık söyle
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 19:18:40 Talisca1903 ]

çok doğru Anç,Fikret Ormanın altını oydu dinamit yerleştirdi.F.Ormanın tırnağı olamaz orası ayrı.Hakkımızı savunan başkan,oyuncu satan başkan,stad yapan başkandan.Oyuncu satamayan,boğazın kenarında ki stada sponsor bulamayan,Beşiktaş'ın hakkını arayamayan bir başkana.Beşiktaş bunları haketmiyor.

Camia'yi camia yapan taraftar. Fikret Orman paralar nerede, Seba gitsin Ahmet Dursun diye bagiran taraftar bu yonetime istifa diye bagir(a)miyorsa tam da hak ettigi bu degil mi?
Cok soft camia'yiz. Twitter'dan bos bos sallamakla olmuyor maalesef. Organize olacaksin, statta gerekirse ana-avrat kufredeceksin. Gerekirse baskana, gerekirse futbolculara, gerekirse hoca'ya. Besiktas'a yetmeyen herkese. Kayitsiz sartsiz basari'yi liyakat'i 1 numara'ya koyamiyorsan gelmeyince de sikayet etmeye hakkin yok.

Çevrimdışı Alparslan

Dostum ben transfer sponsorluğundan bahsetmedim zaten. Normalde Fifa kurallarına göre transfer için sponsor kullanamazsın diye biliyorum. Ben normal sponsorluktan bahsettim. Mealen şunu dedim. Senin uluslararası bir firmadan stad sponsorluğu alman için öncelikle bir vizyonun olması lazım. Örnek: hedefin Konferans Ligi Şampiyonluğu olmalı mesela. Bunu da yaptığın transferler ile ispatlamalısın. Emirates bizim ülkemizde yerel bir rekabette değil ki sponsor olsun. O daha çok uluslararası arenada adının duyulmasını isteyecektir. Dolayısıyla gerçekten iyi transferler yapıp bunu göstermelisin öncelikle. Gelip kesin sponsor olurlar demiyorum. Ayrıca bizim durumumuz daha vahim. Sponsor olacak şirketten bir de gidip tamamını peşin ve euro bazlı istiyoruz. Kim verir sana 3-5 sene toplamı. Ben buradan şunu anlarım o zaman. Bunlar parayı alacak ve kaçacak. Ayrıca bir diğer konu. Sen transfer yapmak istediğin oyuncuya nasıl bir proje sunuyorsun. Türkiye Ligi Şampiyonluk hedefimiz demek bu oyuncular için gerçek bir hedef değil. Ona Avrupayı hedef göstereceksin ve mümkünse telefonla değil direk gidip kendisi ile yüz yüze konuşacaksın. Kesin alırız demiyorum ama en azından sonuna kadar zorlarsın. Alamadığın oyuncuya da öve öve maalesef alamadık demezsin. 

Etiketler: