Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6295205 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

Biz Beşiktaşlılara ırkçılık yakışmaz dostlar Devlet politikaları yüzünden halklar suçlanmamalı :bandit:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi stat oylamasını linkimi açılış sayfasına koymak mümkünmü  :ok:
en fazla takip edilen yer burası insanlar açılış sayfasına uğramıyor bile RTÜK protestosu bile beklediğim ilgiyi görmedi :bandit: @Oktay

Çevrimdışı SDemirsoy

Biz Beşiktaşlılara ırkçılık yakışmaz dostlar Devlet politikaları yüzünden halklar suçlanmamalı :bandit:
neyse abi kouyu kapatalım ırkçılık demiyelim ona tabi ki ırkçı değiliz ama yapılanlar göz ardı da edilemiyor :)

Çevrimdışı asi_kartal

Bravo necmi abi. Yasasin Halklarin Kardesligi. Kahrolsun Fasizm.
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı sallapati

en dış kulvardan chelsea bastırıyor.. 4-0 oldu :D

Çevrimiçi Necmi

neyse abi kouyu kapatalım ırkçılık demiyelim ona tabi ki ırkçı değiliz ama yapılanlar göz ardı da edilemiyor :)
elbette haklısın yapılanlar kabul edilecek şeyler değil ama bu şekilde düşünürsek onlardan hiç bir farkımız kalmaz suçladığımız kişilere dönüşürüz tarihte bunun örnekleri fazlasıyla var

Çevrimdışı Caner

abi bari bu konuda yapma sırp köpeklerin bosnada müslüman katliamı yaparken kendi ülkelerinde sevinç çığlıkları atılıp meydanlar doluyordu 7 den 70 e bütün sırp köpekleri aynı. sırplara, çinlilere, ve yahudilere  ve ruslara karşı ırkçı olmak suç ve günahtan ziyade tamamiyle hakk'tır

Abilerim, kardeşlerim, burası bir "spor" forumu, konu stadyum, lütfen konuyu başka yerlere çekmeyin. Koca toplumları, insanları genelleyemezsiniz, genellememelisiniz. Hiç mi karşı çıkan olmadı tarih boyunca kötü olaylara? Biz hepimiz sütten çıkmış ak kaşık mıyız? Ayrıca Genellemeniz de bir işe yaramaz zira yarından sonra oynanacak şey bir spor müsabakası.

Ayrıca şu anket zımbırtısında geri kalmış olmamız konusunda bu kadar hırslı olmanız da bana çok ama çok garip geliyor. Bir tane anket ve ödül mü belirleyecek bizim stadın en iyi olduğunu? Bırakın abasınlar Konya'lılar, alsında ödülleri neyi değiştirir? Ödülü biz alsak, "üff be hepimiz abandık en mükemmeli bizim ki sayemizde oldu" mu diyeceksiniz? Beşiktaşlılık bir yerde bu mu? Böyle yaparsak farkımız ne ayrıca? Bizim ki bittiğinde herkes görecek zaten neyin ne olduğunu. Lütfen daha duyarlı olalım.

Çevrimdışı If Else

Abilerim, kardeşlerim, burası bir "spor" forumu, konu stadyum, lütfen konuyu başka yerlere çekmeyin. Koca toplumları, insanları genelleyemezsiniz, genellememelisiniz. Hiç mi karşı çıkan olmadı tarih boyunca kötü olaylara? Biz hepimiz sütten çıkmış ak kaşık mıyız? Ayrıca Genellemeniz de bir işe yaramaz zira yarından sonra oynanacak şey bir spor müsabakası.

:claps: :claps: :claps:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Deniz

Bu tartisma kapansin beyler ikili tartışmalar kalp kirmalar yakismiyor..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ZEKI

Sevgili arkadaslar konusmanin gidisati hic hos degil. Spor forumunda ve stad basliginda yazdiklairnizi bir daha okuyup, sizleri yazdiklarinizi silmeye davet ediyorum. Eminim hepimizin bu konuda soyleyecekleri var fakat yeri burasi degil.

Çevrimdışı SDemirsoy

Arkadaşlar özür dilerim sanırım benim yüzümden uzadı tüm Forumdan özür diliyorum..

Çevrimiçi murat

Vodafon bir senedir ağzımızda Sakız gibi reklamın Kral'ını Yaptılar ...helali hoş olsun kim bize zor günde destek çıktıysa  :ok:
:claps: :claps: kalde ile beko yu basket sponsoru ulukartal holding integral forex ve rmk marin i de unutmayalım :claps:

Çevrimdışı Deniz

:claps: :claps: kalde ile beko yu basket sponsoru ulukartal holding integral forex ve rmk marin i de unutmayalım :claps:
++++Koç holding  :claps:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

abi bari bu konuda yapma sırp köpeklerin bosnada müslüman katliamı yaparken kendi ülkelerinde sevinç çığlıkları atılıp meydanlar doluyordu 7 den 70 e bütün sırp köpekleri aynı. sırplara, çinlilere, ve yahudilere  ve ruslara karşı ırkçı olmak suç ve günahtan ziyade tamamiyle hakk'tır
konuyu farklı platformlara taşımak büyük zararlara neden olur oynanacak maçta bir taraftarın bile yapacağı yanlış bir haraketin bütün Beşiktaş camiasına vuracağı damgayı bir düşünün buralarda bu lafları duyup coşacak kıt beyinli bir sürü insan var ve bizimde oynayacağımız iki maç var bazen konuşulan sözler basittir ama sonuçları vahim olur bence Beşiktaş forumlarında bu maçla ilgili sporun dışında konuşulmaması lazım kimseyi coşturmaya gerek yok

Çevrimdışı ALI RIZA

Koç unutlmamalıdır... hiçbir zaman geçmişte de günümüzde de

Çevrimdışı ozan062

bence hafifyten yeni acık koseye perakastlar takılabilir orası bayadır oyle mukavetmetini coktan tamamlamıstır:D
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi murat

biz deplasmanda yenilmistik esas GS'nin rekoru kırılıyor  :kop: :kop: :kop: :kop:
bugün ilhannouma(yakup) ile konuşuyordum bu konuyu b.münihten en az 3-4 gollü fark beklediğimi söylemiştim.fark olacak maçları iyi tahmin ediyorum

Çevrimdışı Deniz

Romanin stadinin kale arkasi oyuna cok uzak nerdeyse sifir katki..

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar özür dilerim sanırım benim yüzümden uzadı tüm Forumdan özür diliyorum..
samet takma kafana doğal bir tepki verdin hepimizin düşündükleri var elbet ama unutmayalım bu ülkede düşünemeyenlerde var örneklerini geçen sene yaşadık o yüzden maç öncesi birilerinin provake edebileceği durumlardan kaçınmak lazım Beşiktaşa büyük zarar verir @SDemirsoy

Çevrimdışı Fırat Akyürek

arkadaşlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum konuşulduysa kusura bakmayın göremedim

Bu eski açıkla numaralı arasında ki araç geçme yoluna temel atılmış galiba inşaata malzemeler nerden gelcek beton nasıl dökülcek acaba?
Ferman Padişahın ise Tribünler Bizimdir !!

Çevrimdışı ozan062

ondanmıdır bu 7:D ha gayret 8leri kapacaklar

yarında sarılar kırmızıalra bi 8 yapar o zamanda deme keyfimize:D
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Necmi

arkadaşlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum konuşulduysa kusura bakmayın göremedim

Bu eski açıkla numaralı arasında ki araç geçme yoluna temel atılmış galiba inşaata malzemeler nerden gelcek beton nasıl dökülcek acaba?
buraya altı ayda bir bakıyorsun galiba :D bu görünmeyecek bir şey değil  :evillol: eski açık numaralı arasındaki tünelden giriş yapıyor araçlar

Çevrimdışı Fatih

Su kale arkalarinda ki gibi mac icinde bayrak sallama olaylari bizde de olsa super olur...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Fırat Akyürek

necmi abi 2 gündür bakamadım üniversite öğrencisiyim projeler falan vardı :D 3,4 sayfa geri gittim göremedim kusura bakma abi
Ferman Padişahın ise Tribünler Bizimdir !!