6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir
6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir Tarih : 12.09.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir  [Okunma sayısı 16396 defa] 6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Çevrimiçi COB

Kalemize gelen tek şutla mağlup oluyoruz inanılır gibi değil.

Necip ve Emre'ye yazar. Orada o pas hatası yapılmaz, o gol de yenilmez. Emre ayağına altın tepsiyle gelen fırsatı çevirdi.

Çevrimiçi Talisca1903

Bir haftadır yazıyorum abi necip diye senle de burada mesajlaştık tam patlatmalık maç diye adamlar hiçbirşey yapmadan yendi gitti delirmemek elde değil.
kaleyi bulan tek şut gol oldu değil nejip ramos getirsen nafile

Çevrimdışı aunt minnie

Adalet yoksa zulmedeni cezalandıracaksın.Halil Umut Meler sahadan çıkmamalı

Çevrimiçi kahyaoglueren

Penaltiyi verse Basak böyle 11 kisi defans yapardi zaten aynen.

Çevrimiçi murat baltacı

pen6 verse herşey çözülecek ama ...
Vermez vermeyecek geçen sezonun devamı bunlar bu senede şampiyon yapmayacaklar bizi bu net belli oldu radikal şeyler olmazsa yönetimin yaptığı her hamle bize zarar veriyor. Adamlar hem josefi oynatmadi hem verilebilecek en kötü en sinsi en olumsuz hakemi verdi bizden başka hiçbir camiaya yapamazlar bu ikisini Trabzon başakşehir dahil.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Üç yıldır bu takım kalecisiz oynuyor dediğimde ersin pohpohlaması yapılıyordu tamam alt yapıdan kaleci çıkaracaksında alt yapıdan direk birinci kalecimi çıkar
Hayal dünyasında yaşıyorlar
Üç yıldır kalecinin aldığı maç yok şu takımı oluşturup kalecisiz bırakmak insan biraz utanır ya  mertle çıksınlar en azından tecrübeli onuda geçtim en azından kaleci 

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Hoca Nkoudu'yu kulübeye çekerek gerekli mesajı vermeli. İşin gittikçe bokunu çıkarmaya başladı kendisi . Halı sahada eğlenmeye çıkmış ergen modunda bu iş olmaz. Q7'den kendi ogosunu tatmin için oynadığından nefret ederdim. Nkoudu da aynı sinyalleri vermeye başladı iyice. Kesinlikle kulübeye çekilmeli. Bu kadar gayri ciddi oynayamaz hiç kimse.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Vermez vermeyecek geçen sezonun devamı bunlar bu senede şampiyon yapmayacaklar bizi bu net belli oldu radikal şeyler olmazsa yönetimin yaptığı her hamle bize zarar veriyor. Adamlar hem josefi oynatmadi hem verilebilecek en kötü en sinsi en olumsuz hakemi verdi bizden başka hiçbir camiaya yapamazlar bu ikisini Trabzon başakşehir dahil.
fener maçındada yazılım palabıyık der yersen

Çevrimiçi 38life

Galibiyet alınca oyuncuları aşırı şekilde abartmayı çok seviyoruz. Necip idare eder, stopere para harcamaya gerek yok falan deniyordu burada. Necip tek hareketi ile takımı şampiyonluktan edebilecek bir futbolcu. Masuaku ve N'koudou da aynı şekilde. Hemen göklere çıkarıyoruz. Bugün gördük işte standartlarını.

Aşırı derecede şanssızlık ve rakibin futbol oynatmama anlayışına destek olan bir hakem vardı bugün. Yapacak bir şey yok. Rakibimiz her hafta son dakika golüyle şansa bala maç kazanmaya devam ederken biz puan kaybetmemizin imkansız olduğu iki maçta saçma sapan şekilde puan kaybettik.

Bizi bu sene ne yaparsak yapalım şampiyon yapmayacaklarını düşünüyorum. Bu oyunu bozmamizin tek yolu şampiyon olamamıza rağmen Projeyi bozmamak, ısrar etmek.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

cidden bir hatayla kaybettik, baskı yedin şişir topu işte niye 3 kişinin arasındaki adama atıyorsun

nkoudou'da bir kesik yemeli, yetenekli ama güvenerek yola çıkılmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

bu maça bu hakemin atanması engellenemiyorsa kaleye neuer koysan boş yiyecekler çatır çatır geçen senede böyle oldu ilk 5 maç süper hok bir operasyon tmm

Çevrimiçi Mehmet57

Salih de kotuydu bu gun. Berkay cok iyi oynadi, Josef donuyor ve o bolgede oynayabilecek Tayfur da var.

Merak konusu olacak ilerki maclarda. 19 yasindaki Berkay’i 33 yasindaki Josef icin kenarda tutarmisin? Veya Tayfur’un ofansif gucunu akilda tutarak, yedek birakirmisin? Kalede yerli, stopperde yerli oyuncu oynarken, 6 da Turk oynatip orta da Alli-Gedson ile baslamaz mi hoca?

Çevrimdışı caner.eryigit

kaleyi bulan tek şut gol oldu değil nejip ramos getirsen nafile
İnce nüanslar da var abi. Verse penaltıyı maç başka bir hal alacak. 91 de frikik çaldı Özellikle saate baktım 94 te atabildi frikiği 98 de maçı bitirdi.tam su katılmamış.
Hoca işleyen düzeni neden bozuyor anlamış değilim berkayı defansın içine neden bukadar sokuyor önde basarken eksik kalıyordu sırf o yüzden.
Kaleci sorunu çok büyük kalaye gelen 2 toptan biri gol olmuş.
Bİz her maç 3 gol atmamız lazım olacak gibi değil.
Nazarlık olsun ne diyim

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Üç yıldır bu takım kalecisiz oynuyor dediğimde ersin pohpohlaması yapılıyordu tamam alt yapıdan kaleci çıkaracaksında alt yapıdan direk birinci kalecimi çıkar
Hayal dünyasında yaşıyorlar
Üç yıldır kalecinin aldığı maç yok şu takımı oluşturup kalecisiz bırakmak insan biraz utanır ya  mertle çıksınlar en azından tecrübeli onuda geçtim en azından kaleci
Ersin oynamadığı maçta suçlu mu oldu şimdi abi? Bu takım Ersin ile şampiyon oldu, suç kalecide değil Beşiktaş'ın çocuğu deyip yıllardır kendini bir gram gelişiremeyen bomboş adamlarda. Adam 2 metresine pas atamıyor ama sorun Ersin 'de. Resmen Reisin seçmeni gibisiniz

Çevrimdışı Karabay

Nkoudou nun şımarıklığı artık can yakıyor necip maçın başından itibaren bütün topları rakibe verdi böyle birşey yapacağı belliydi ama maçı esas veren nkoudou ve onun ben tek başıma oynayacağım bencilliğiydi daha maçın başında hoca olsam dışarı alırdım
Kaleciye de bir kaç laf et abi :) ben kaleci olsam öylesine durup beklesem bile bazı şutlar tesadüfen gelir bana çarpar. Bir kaç istatistiğim olur.

Çevrimiçi Talisca1903

yazık birazdan tsye bedavadan bir 3 puan verirler boşa emek veriyoruz

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya cenk önüne iyi alsan yüzde yüz gol vücut koordinasyonun yok dağıldın orada valla çok netti ya.
Hoca bazı inatlarından vazgeçerse daha takıma ghezzal dele girecek redmond var.
Sorun saha dışı saha içi birşekilde çözğlürde bu suç örgütü şebeke işi çözemeyiz

Çevrimiçi matias_27

Kaleci felan değil ya suan çoğu yerin telafisi var da kale büyük sıkıntı yaşayacağız sezon boyunca. Diğer bi konu ersin kotu olduğu için mi yedek sözleşme yenilemiyor diye mi. O zaman kulübede de oturmayacak.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı DieForYou1903

cidden bir hatayla kaybettik, baskı yedin şişir topu işte niye 3 kişinin arasındaki adama atıyorsun

nkoudou'da bir kesik yemeli, yetenekli ama güvenerek yola çıkılmaz

yok ki hocanın set oyunu planı,pas oyunu filan yok ki her baskı yediğimizde uzun ileri şişirdik.Başakşehir pasla çıkarken.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Mehmet57

Necip zaten ilk yarida sol tarafda Traore’ye pas ile gol yedirecekti, korner oldu. Ikinci yarida yapti assistini.

Çevrimdışı aunt minnie

yok ki hocanın set oyunu planı,pas oyunu filan yok ki her baskı yediğimizde uzun ileri şişirdik.Başakşehir pasla çıkarken.
Set oyundan kasıt nedir ki?

3 tane %100’lük kaçırdı Nkodou.Bunlar tesadufen gelen pozisyonlar değil.Biri ön alan baskısıyla diğer uzun topla bir diğeri ters kanada atılan topla geldi.

1 tanesini atsa bugün eyvallah diyip bitirecegiz maci.Necipiydi,Emresiydi sonuç bu.

Hakemleri bir kenara koyuyorum,bence artık birinin başına bir şey gelmeli,belki bu yazdığım nefret söylemi olabilir ancak gerçekten ciddi adaletsizlik var.Biri fiziki zarar verecek bunlara bakın görün yaşanacak bu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi 38life

Muleka: skor katkısı verdiği anlar dışında sahada takıma katkı sağlayamıyor, gol atarsa ne âlâ, atamazsa takım 10 kişi.

N'koudou: beyniyle bedeni arasındaki iletişimde ciddi sorunlar olan, hiçbir zaman normal bir futbolcu olamayacak bir futbolcu. Hızıyla vs. bir kaç hafta katkı sağlayınca haddini ve zaaflarını unutup süperstar gibi oynamaya çalışıp takıma zarar verir.

Masuaku: Savunması berbat ve bir savunma oyuncusuna göre fazla bencil. Hücumda alakasız tercihler yapabiliyor, oyun görüşü sıkıntılı.

Weghorst: Takım oynuyorsa oynuyor, takım oynamıyorsa etkisiz eleman. Hiçbir zaman üst düzey bir bitirici değil, zaten o boyla zor.

Dele Alli: Sadece futboldan değil hayattan da umudu kesmiş gibi duran, gözlerinin içine bakınca sizin bile yaşam enerjinizi düşürebilecek durumda olan bir futbolcu.

Rosier: Kayarak mudahelede bulunmak dışında savunması berbat, hücumda ise tek tip bir oyun şekli var, o gün ona uygun bir rakip yoksa etkisiz.

Necip: Anlatmaya gerek yok. Patlamaya hazır bomba. Tek başına şampiyonluk kaybettirebilecek bir futbolcu
 Bunca haftadır hala guvenilmesi inanılır gibi değil. Hocaya eksi yazar.

Salih: Defansif olarak çok savruk, defansı unutacak kadar hücumcu bir oyuncu değil, defansif olarak da katkı vermek zorunda.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı aunt minnie

Necip Uysal süper lig seviyesinde bile değilken 15 yıldır Beşiktaş’ta oynuyor ya ben ne diyeyim.Bizden gitse Şanlıurfaspor’da yedek bekler

Etiketler: