6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir
6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir Tarih : 12.09.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir  [Okunma sayısı 16413 defa] 6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Çevrimiçi Talisca1903

salih frikik felan radmond vursun işte

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Yaziklar olsun, kaleye tek sut ve yenilgi, simariklar acilen kendine gelmez ise bu takim dağılır

Çevrimiçi levitate

23 şut çektin nasıl sokamazsın ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Özelikle kaleci mevzusu cözülmeli emreyle falan olnaz bu isler

Çevrimiçi sEuL

Yapacak birsey yok, bu mac hakemden sonra bizim kazmaligimiza yazar.

Adamlar bir kere geldi golu atti, biz kac tane  yuzde yuzluk pozisyonu mundar ettik.

Ghezzal, Josef ve Redmond takima katilinca o kacan goller gol olur. Tek uzuntum icerde puan kaybi oldu, sansta yanimizda degildi bugun

Çevrimdışı Orhan_

Necip hep buydu. Kapasite bu. Bu adama sozlesme verip durdurlar. Basimiza bela gibi sardik.

Çevrimiçi Samet Demir

Futbolcular abdestsiz çıkmış maça. Başka açıklaması yok bu skorun

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı aunt minnie

Daha fazla pozisyona giremezsin bu adamlara karşı.23 tane şut var kaçan net pozisyon en az 3 tane.

Kaleye gelen her top gol olur mu yahu şaka mı bu

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mayguntr

Cok moral bozmaya gerek yok, karsi takim hayatinin macini oynadi. Redmond cok iyi transfer, Nkoduyu keser ins onumuzdeki mac, cok simardi bos oynamaya basladi.
Tayfur da ortasaha da cok akilli oynadi, cok sasirtti beni. Necip de bu mactan sonra kesilir zaten, kaleci haric ideal kadromuz oturur.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu maça Nkoudou yerine Redmond ile başlasak almıştık.

Çevrimdışı Nazım Ar

Necip ok de 1 şut geldi yahu 1 şut. Van Dijk oynasa bir şut attırnayacak mı? Her maç her şutu yiyoruz Ersin de böyle ama Emre gerçekten b. nu çıkardı. Her maç 3 gol atamazsın bazen hiç atamazsın bu maç 1 puan en azından almalıydık.

Çevrimiçi Necmi

Nkoudou nun şımarıklığı artık can yakıyor necip maçın başından itibaren bütün topları rakibe verdi böyle birşey yapacağı belliydi ama maçı esas veren nkoudou ve onun ben tek başıma oynayacağım bencilliğiydi daha maçın başında hoca olsam dışarı alırdım

Çevrimdışı DieForYou1903

Ghezzal dönünce n'koudou kesik yer.Ghezzal-Redmond olur kanatlar.Necip kesik yer.Kaleye mert günok geçmeli twitterdan akım mı başlatırız ne yaparız.Hakemler de yine başladı.2 maç ara vermişlerdi.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi Talisca1903

nejip kaptırdı evet de 1 şut geldi sadece emrede onu aldı içeri çok zor bir şut değildi mert geçmeli artık emre kredi felan bırakmadı

Çevrimiçi Mehmet57

Zor pozisyon verdigimiz macta, Necip sayesinde maci verdik. Adamlar ikinci yari pozisyona dahi giremezken, Necip mac boyu ugrasini rakibe assist ile taclandirdi.

Transfer sezonunun son gununde demistim, stopper gelmezse Necip ile ligin ilk devresi sampiyonlugu veririz diye. Bu yeni bir sey degil, klasik Necip.

Neyse ki saglik olsun. Umarim bundan sonraki maclarda Redmond’u olmasi gereken sok kanata atar hoca. Muleka sag kanatta dursa, sola Redmond gecseydi golu bulabilirdik.

Berkay cok iyi oynadi bu gun, cok yerinde hamleleri oldu. Ama Tayfur kisa surede oyun zekasini, ofansdaki gucunu de gostermis oldu.

Saglik olsun, her takim kaybedecek ama ligin en zorlu rakiplerinden birine pozisyon dahi vermeden maci bitirebilirdik.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bu maçı hocaya yazıyorum. Stoper farkıyla maçı verdik. Her maç istisnasız kritik hatalar yapan bir bombaya en kritik yerde görev verdi ve olan oldu. Başakşehirin stoperleri çok hayati müdahaleler ile takımlarına üç puanı kazandırdı. Aslında almaları gereken en fazla bir puandı. Yazık oldu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Elimizde CL tebcrubesi, şampiyonluk tecrübesi olan kaleci var hala yok Emre, yok Mert diyorlar. Kale rotasyona girecek bir pozisyon değil bunu anlayamıyoruz bu cahillere. Bu takımın AS KALECİSİ ERSİN 'dir. Yok beli dönmüyor, yok atletik değil valla billa bıktık bu sizin ultra futbol bilginizden , bir b*ok bildiğiniz yok gerçi.

Çevrimiçi Talisca1903

pen6 verse herşey çözülecek ama ...
[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2022, 21:12:58 Talisca1903 ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Nkoudou nun şımarıklığı artık can yakıyor necip maçın başından itibaren bütün topları rakibe verdi böyle birşey yapacağı belliydi ama maçı esas veren nkoudou ve onun ben tek başıma oynayacağım bencilliğiydi daha maçın başında hoca olsam dışarı alırdım
Bir haftadır yazıyorum abi necip diye senle de burada mesajlaştık tam patlatmalık maç diye adamlar hiçbirşey yapmadan yendi gitti delirmemek elde değil.

Çevrimdışı aunt minnie

Necip en kısa sürede Beşiktaş’a veda etmen dileğiyle.

Oyuna gelirsek her şeyi yaptık.Nkodou 6 pastan 3 tane topu dışarı vurdu.Gedson kaçırdı,Cenk kaçırdı,herkes kaçırdı.Şut kalitesi bu kadar düşük olunca kaybediyorsun.

Başakşehir gole lig başından beri en uzak oyununu oynadı 1-0 kazandı.Defans şakaya gelmez

Çevrimiçi murat baltacı

Yav hoca muleka yerine nkoudu çıkarsana devre arası yazdım nkoudu radmond Necip Talha değişikliği olurmu diye yapsa maç bizimdi yapmadın hata yaptığı zamanda cikarmiyacaksin necipi oyuncuyu yem edip kendini aklama ucuz işler peşinde koşma.

Bunca eksiği hakeme hayatının maçını oynayan rakibe karşı bundan fazlasını yapamazsın nkoudu mutlaka kesik yemeli adam weghorsta bilerek top atmıyor. Kaleyede emre kredisi doldu bundan sonra Mert'i koyup kötü oynasada sabredecegiz beş maç sonra Mert'mi Ersinmi karar verip sezona bir kaleci ile devam edeceğiz başka yolu yok.
BeŞiKtAşK

Etiketler: