16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122861 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı ZORBEY

Cincon demedim abi. Ben cüneyte CİNO diyorum.  :D  :evillol:

he pardon ozaman:)) neyse allah büyüktür inşallah takım bu mactan sonra düşüşe geçmez yine
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi Samet Ç

he pardon ozaman:)) neyse allah büyüktür inşallah takım bu mactan sonra düşüşe geçmez yine
geçmez ara giriyor transferler falan olacak dinleneceğiz yine seri yapacağız fener maçına kadar derbi ne olur bilemem ama.

Çevrimdışı Tolga

geçmez ara giriyor transferler falan olacak dinleneceğiz yine seri yapacağız fener maçına kadar derbi ne olur bilemem ama.
Yine söylüyorum biz puan hesabını derbi maçları hariç yapmazsak şampiyon olamayız çok net yani.Fb maçına kadar seri yapmamız şart.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bilic ile keşke konuşma şansım olsaydı. Ona diyeceğim ilk şey elinin bile değmesini  istemediğin melonun takımına yenildik neden korkak oynuyoruz ? neden bizi hayal kırıklığına uğratıyorsunuz ? Takımın gücünü bilmesem gram umursamam şu yenilgiyi ama gsden kat kat güzel futbol oynayabiliyoruz isteyince  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: bu beni deli ediyor işte.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı ALI RIZA

Beyler İleti yazarken Yazdığınız Kişi ve Şahıslar BEŞİKTAŞ Klübü Oyuncularıdır... Lütfen Biraz daha Seviyeli olalım... Küfürlü Mesajlar anında silinecektir...
[ Son Düzenleme: 05 Ocak 2015, 01:10:40 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

***Hakaretsiz

Veli satti takimi bu kadar basit. Sozlesme falan imzalanmamistir umarim. Gitsin fenere. Orta sahada basiyor diye millet futbolcu saniyor adami. Ne zeka var, ne teknik. Top rakipteyken %30 faul oraniyla rakibe basip olur olmadik yerde rakibe duran top kazandirir, 20 macta bir uzaktan gol atar, 10 macta bir asist yapar. Orta sahada oynayipta ara pas atamayan, adam eksiltemeyen, yaratici olmayan adama yer yok.

Necip Veli'den de beter.

Çevrimdışı omerow

Bir kez daha Yazıyorum , Derbi kazanmadan Şampiyon,olamazsın AÇIK ve NET .. 2 Yıldır İç sahada ve dış sahada Derbi kazanamıyoruz Biliçin korkaklığı yüzünden , Sanki Real Madridli Oynuyormuşuz gibi oynatıyor takımı Derbilerde .. Siz Biliç in bu korkaklıgıyla Bize Derbi kazandıracağına inanıyor musunuz??? Ben inanmıyorum Açık ve Net ... 2.Yarı Ts dahil derbilerin hepsi deplasmanda , Şimdiden Minimum 6 Puan kaybedeceğiz Derbilerde , Biliçin Bu Derbi Mantelitesiyle , Deplasmanda Derbi kazanmayı bırak , beraberlik bile hayal Maalesef :by2:

arkadasim bu tamamiyle sacmalik. matematiksel hic bir karsiligi yok.

Çevrimdışı dropoon

şöyle de çıkabilirdik ama ismail uzun top atamazdı onun yerine motta olsa o da savunmada çok iyi değil. hücumda daha iyi

Çevrimiçi Necmi

Bizim milletimiz garip hocam bugün Ozi sahanın en iyilerinden biriydi Töre ile beraber herkes Ozi'yi eleştiriyor. Keza Fernandes Quaresma olayları önümüzde.
oğuzhanmı eniyisiydi :alala: sen yanlış maçımı izledin berbat demeyeceğim berbat ötesiydi tv den izlediysen herhalde ordan farklı görünüyor başladığımız her atağı ezdiği için atak yapamadık bir tek Töre vardı mücadele eden bir şeyler yapmaya çalışan

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2015, 01:45:50
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
oğuzhanmı eniyisiydi :alala: sen yanlış maçımı izledin berbat demeyeceğim berbat ötesiydi tv den izlediysen herhalde ordan farklı görünüyor başladığımız her atağı ezdiği için atak yapamadık bir tek Töre vardı mücadele eden bir şeyler yapmaya çalışan

@Necmi abi ikinci yarı baya iyiydi Oğuzhan ilk yarı çok kötü oynadı. Ama en iyi Töre'ydi tartışmasız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Cok kostu ama bise uretemedi abi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2015, 01:46:52
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
şöyle de çıkabilirdik ama ismail uzun top atamazdı onun yerine motta olsa o da savunmada çok iyi değil. hücumda daha iyi

Bu 3-5-2 ile çıksak hepten topu atardık. Zaten yorgunlar , hiçbiri hayatlarında 3 lü defans oynamamış üstüne Töre ve Olcay'a kanadın tamamını emanet etmek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi ikinci yarı baya iyiydi Oğuzhan ilk yarı çok kötü oynadı. Ama en iyi Töre'ydi tartışmasız.
katılmıyorum gerçi herkes kötüydü ama o kadar kötünün içinde bile kötü olarak sırıttı Töre çok mücadele etti ama yanlız kaldı mücadelesi sonuca dönmedi birde serdar iyiydi beğendim franco  da fena değildi onların dışında gözüme batan oyuncu olmadı

Çevrimdışı Tolga

Ben Oğuzhan'ı her ne kadar yeterli bulmasam da son maçlara oranla daha iyi buldum.Töre ise maçta tartışmasız en iyi oyuncumuzdu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı nannan

katılmıyorum gerçi herkes kötüydü ama o kadar kötünün içinde bile kötü olarak sırıttı Töre çok mücadele etti ama yanlız kaldı mücadelesi sonuca dönmedi birde serdar iyiydi beğendim franco  da fena değildi onların dışında gözüme batan oyuncu olmadı

Abi sen stadyumda izledin sanırım, şöyle söyleyeyim; Oğuzhan bugünkü oyununu hırsını adadolu takımlarına karşı göstersin kimse tutamaz bizi. Acayip koştu çabaladı adam eksiltti. Güçsüz olduğu için son hamlelerde istediğini yapamadı sadece. Oğuzhan ile Töre arasında fiziksel kapasitelerine oranlarsak çok büyük bir fark yoktu bugün.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Oğuzhanın neresi kötüydü ya

Bence de Töre ile beraber bizi ileri taşıtyan tek oyuncuydu bugün

Zaten 12,500 km koşması ilede bunu belli etmiş fazlası ile
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Geovani

@Necmi abi kafamızda güzeldi,saha zaten cenabet berbat öbür kale yok radarda :D donumuza kadar ıslanmış ayaklar buz tutmuş... bu şekilde seyredince
oyunu anlamamışız heralde :D şimdi tekrarını izledim oğuzhan hakikaten fena değilmiş
bizim takım sistem takımı ve çarklardan biri çıkınca ne yazık ki aızaya uğruyor atiba oynadığı zaman; atiba bölge kontrolü alan savunması çok güçlü bir oyuncu ve stoperlerden top alıp oyun kuruyor topuda kolay kolay vermiyor dönüyor kalça koyuyor vs defans biraz daha ileri çıkıyor,veli biraz daha önde basıyor olcay gökhan ve sosayla oyuna tempo yapıp sıkıştırıyoruz,kalabalık şekilde rakip ceza sahasına inebiliyoruz..oğuzhanı hem beğenen hemde eleştiren birisiyim genel anlamda,ama bu maç bağlamında atibanın yerine necip in oynamasını tercih ederdim bizim sistem için...biliç oyunu ikinci yarıda koparmak istedi ama anlamsız bir gol yedik,velide atılınca ağır zeminde 10 kişi çevirmek çok zordu..
sadece 1 maç kaybettik bu (Küfür Yasak) bizde toki arenada koyar şampiyon oluruz  :ok: atın fava son maç hatırlatırım
@Yunus Emre Dökmeci kafana takma bu kadar abisi bizde çok üzüldük,yaşınız genç biraz biz bu renklilei çok yendik seri yaptık çoğu zaman ve emin ol o seriler çok yakın  :ok: :ok:
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Dogan

***Hakaretsiz

Veli satti takimi bu kadar basit. Sozlesme falan imzalanmamistir umarim. Gitsin fenere. Orta sahada basiyor diye millet futbolcu saniyor adami. Ne zeka var, ne teknik. Top rakipteyken %30 faul oraniyla rakibe basip olur olmadik yerde rakibe duran top kazandirir, 20 macta bir uzaktan gol atar, 10 macta bir asist yapar. Orta sahada oynayipta ara pas atamayan, adam eksiltemeyen, yaratici olmayan adama yer yok.

Necip Veli'den de beter.
@Serkan_KaNaDa bu yazıyla duygularimi ifade ettin atiba ve veli gözümden cok düştü çok  :bawling: :s20:

Çevrimdışı Dogan

nasıl mı şampiyon oluruz sag bek tas gibi zimba gibi stoper khedira gibi  orta saha anca öyle baska türlü cok zor :(

Çevrimdışı Togay_1981

arkadasim bu tamamiyle sacmalik. matematiksel hic bir karsiligi yok.

Güzel kardeşim bakkal dükkanı işletmiyoruz burada her şeyi matematikle halledelim. Taraftar dediğin derbi ister , zafer ister. Millet maçtan sonra arıyor soğuktan ayaklarım uyuşmuş " İnleyen nağmeler ... "  diyor , bir diğeri siyah beyaz hayatınıza renk kattık diyor. Sen her şeyi matematiğe bağlarsın ama insanların zoruna gidiyor bu olaylar. Taraftar anlık yaşar çoğu zaman, taraftarlığın ruhunda da bu vardır. Diğeri seyirci olmaktır. Maçta yenmek var yenilmek var. İmkanlar var v.s. Ama Valencia da gitti koca Real Madrid'i yendi.6 derbi maçın sonunda imkan kadro v.s. demek artık komik kaçıyor. Oynanan oyun belli. Bir adam dışında topa basan yok ver topu Galatasaray'a bekle. Yok böyle birşey arkadaş yok. İnsanlar 3 saat yok gitti 3 saat döndü. Lanet olası yerde bir tarafı dondu. Hali ile kızıyor söyleniyor. Biraz rahat bırakın insanları herkes Beşiktaşlı burada.

Çevrimdışı fani madida

el birliğiyle liglerine yine heyecan getirdiler. şimdi lick tv ne dekoder satar ama!

ama beni asıl yıkan konu şu ki; acaba biz de mi bu tiyatronun içindeyiz ?

geçen hafta atiba'nın zorla kendini attırması, dün veli'nin yaptığı saçma sapan hareket.. yani bu kadar kör göze parmak sokar gibi alenen yapılıyor. dilim varmıyor ama biz de bu ''lige heyecan getirme'' oyununun içindeyiz maalesef.
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı fani madida

ha bir de bu veli ile sözleşme falan yenilenirse yazıklar olsun. bırakın gitsin nereye kadar yolu varsa...

Çevrimdışı GPekcan

ha bir de bu veli ile sözleşme falan yenilenirse yazıklar olsun. bırakın gitsin nereye kadar yolu varsa...
dün birçok sitede Veli ile sözleşme yenilendiğine dair haberler vardı...

Çevrimdışı aykut.celenk

Yabancı kuralına göre anlaşma yapacak yönetim onu beklemesinde belli ki

Sistem takımıysak ve bu ülkede 12-10 gibi bir sisteme kurban oluyorsak onların sistemini bozacak sahada kendini ezdirmeyecek deli ibrahim nouma gibi adamlarada ihtiyacımız var bu takım genç ve sessiz çocuklar yönetimde bu konuda sessiz kalınca 7 kırmızı kart ilk yarı itibariyle gayet normal

Çevrimdışı fani madida

dün birçok sitede Veli ile sözleşme yenilendiğine dair haberler vardı...
anlaşılmış ama daha imzalanmamış diye biliyorum. imzalanmasında zaten nereye gidiyorsa gitsin

Etiketler: