16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122825 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Tolga

ulan rasim sen nasıl karaktersiz bir insansın Beşiktaş'ın Allah taksiratını affetsin diyor bitti artık diyor  insan bozuntusu
İşte derbi kazanamazsak böyle tipleri konuştururuz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

İşte derbi kazanamazsak böyle tipleri konuştururuz.
kıl oluyorum şöyle tiplere karşımda şöyle konuştuğunu düşünemiyorum

Çevrimdışı Fatih

istatistik de istatistik olsa..

Resim biraz eski ve cozunurlugu iyi degil...

Demek istedigin su... Bu tablodan sonra derbi de ustunluk saglamisim, o beni 10-0 yenmis ben onu 20-0 yenmisim umrumda olmaz... O resim de futbol da 1, erkek baskette 1 tane sampiyonlugum var... Yerim derbi kazanmasini... Benim derbi kazanmaya degil sampiyon olmaya ihtiyacim var...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ilhan mansız

bu programları nasıl ciddiye alıyorsunuz çok komik, bu adamların her hafta biri iyi polisi diğeri kötü polisi oynarlar, bunu bazen doğaçlama yaparlar, bazen de nasıl konuşmaları gerektikleri kendilerine söylenir. bir hafta sonra küfredeceğiniz bir adamı bu hafta övmek kadar büyük bir hata olamaz. hiçbir davranışları dürüstçe olmayan bu adamları nasıl ciddiye alıyorsunuz.bu programlar sadece gırgır şamata amaçlı izlenir hepsi o kadar

Çevrimdışı Deniz

KAZANACAĞIZ, GÖRECEKSİN
Ümidim yok sürpriz olur bana da eğer öyle birşey olursa  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:50:51
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Resim biraz eski ve cozunurlugu iyi degil...

Demek istedigin su... Bu tablodan sonra derbi de ustunluk saglamisim, o beni 10-0 yenmis ben onu 20-0 yenmisim umrumda olmaz... O resim de futbol da 1, erkek baskette 1 tane sampiyonlugum var... Yerim derbi kazanmasini... Benim derbi kazanmaya degil sampiyon olmaya ihtiyacim var...

Her şey ekonomi her şey.

21. yüzyılın ana kuralı. Fener her şeyi ekonomisi ile yaptı. Her şey yavaş yavaş yoluna koyulacak ekonomi her şeyin önünde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ümidim yok sürpriz olur bana da eğer öyle birşey olursa  :)
Aynen öyle :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:51:51
  • Beşiktaş / Bodrum
Kaybettiğimiz maçın üstüne nasıl izleyebiliyorsunuz programları oldum olası anlayamamışımdır  :iscrewy:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Her şey ekonomi her şey.

21. yüzyılın ana kuralı. Fener her şeyi ekonomisi ile yaptı. Her şey yavaş yavaş yoluna koyulacak ekonomi her şeyin önünde.
Ekonomi konusunda haklısın ama ekonomiyi oluşturan da başarı aslında.Başarılı olursak ekonomimiz düzelir başka türlü nasıl olacak.

Çevrimdışı Tolga

Kaybettiğimiz maçın üstüne nasıl izleyebiliyorsunuz programları oldum olası anlayamamışımdır  :iscrewy:
Skora şaşırmadığım hatta son dönemde derbileri sürekli kaybettiğimiz için herhalde üzmüyor beni artık yoksa bende kolay kolay izleyemezdim :)

Çevrimdışı Türkay

Benim canımı asıl sıkan şey Fenerin 2 haftadır form tutması
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:53:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Ekonomi konusunda haklısın ama ekonomiyi oluşturan da başarı aslında.Başarılı olursak ekonomimiz düzelir başka türlü nasıl olacak.

Düzelmesi şart değil borç inmesin ama yüksek bütçe borcu artırmadan kendini döndürsün yeter.

Yani borcun 700 olsun ama bütçen 400 milyon olsun. Şampiyon olduğun seneler insin borcun gerekirse 15 senede.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:53:54
  • Beşiktaş / Bodrum
Benim canımı asıl sıkan şey Fenerin 2 haftadır form tutması

Bir anlamı kalmadı o formun 3 hafta ara giriyor çünkü her şey sıfırdan başlayacak.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Şu maçta keşke Gökhan İnlerimiz olsaydı Veli İnler Sosa fena olurdu İnşallah gelir devre arası  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

Final zamanı yine hüzünlendik.Canı sağolsun Beşiktaşın.Ben biraz ders çalışmaya çalışayim tabi aklıma veli cüneyt falan gelmezse  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Şu maçta keşke Gökhan İnlerimiz olsaydı Veli İnler Sosa fena olurdu İnşallah gelir devre arası  :bandit:
Sadece sağ bek ve Miloseviç transfer edilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı acan07

34 maçın 6 sı  derbi maçı geri kalıyo 28 maç . bu 28 maçın 20  ve üzeri maçı büyük takımlar kazanıyo .  bu 28 maçta kazandığın maç sayısı normal sıralamayı belirliyo . geneldede büyük takımlar arasında max 8 puan oluyo .  geri kalıyo derbi maçları sen 6 maçta sıfır çekersen zaten şampiyon olma şansın kalmıyo .   bu 6 maçın 3 ü içerde  min 2 galibiyet 1 beraberlik alman lazım . deplasmandada yenilmemeye bakıcaksın  ki şampiyon olabilesin . bu yazdıklarım normal şartlar altında olan şeyler .

haaa beşiktaş ne yaptı şimdi 1 galibiyet 2 yenilgi aldı .  senin durumu eşitlemen için 3 deplasman maçında min  6  puan alman lazım.
geri kalan maçlardada max puan toplaman lazım .

Çevrimiçi Samet Ç

Bir anlamı kalmadı o formun 3 hafta ara giriyor çünkü her şey sıfırdan başlayacak.
Aynen de abi. Bize transfer şart  3 tane sağlam transfer hemde.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:58:39
  • Beşiktaş / Bodrum
Kimseye değil de Sosaya çok kızgınım.

Gelen Sosa ile dağlar kadar fark var ne oldu? Bu da mı yatışa geçti tekniğim yeter modlarına girdi?

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:59:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Aynen de abi. Bize transfer şart  3 tane sağlam transfer hemde.

Lazım kardeşim umarım alırlar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Her şey ekonomi her şey.

2014-2015 mali yılında 1.dönem (haziran-ağustos) gelirler BJK 48 MİLYON, fb 48 milyon, gs 57 milyon. giderlere ve en alt toplama baktığımızda BJK 11 milyon zarar, fb 42 milyon zarar, gs 53 milyon zarar. Çok net iddia edebilirim ki bu yıl şampiyon olurak yıllar sonra ilk kez kar açıklayabiliriz. BJK gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre %33 arttırmış. Geçen yıl aynı dönemde 40 milyon zarar ederken bu yıl 11 milyona düşürmüşüz. Haksız rekabet yakında bitecek az kaldı. Görüntü gelirleri 140 milyondan 300 milyona çıkarabileceğimizi gösteriyor. biraz sabır. not: rakamların teyidini kap.gov.tr den yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Tolga

34 maçın 6 sı  derbi maçı geri kalıyo 28 maç . bu 28 maçın 20  ve üzeri maçı büyük takımlar kazanıyo .  bu 28 maçta kazandığın maç sayısı normal sıralamayı belirliyo . geneldede büyük takımlar arasında max 8 puan oluyo .  geri kalıyo derbi maçları sen 6 maçta sıfır çekersen zaten şampiyon olma şansın kalmıyo .   bu 6 maçın 3 ü içerde  min 2 galibiyet 1 beraberlik alman lazım . deplasmandada yenilmemeye bakıcaksın  ki şampiyon olabilesin . bu yazdıklarım normal şartlar altında olan şeyler .

haaa beşiktaş ne yaptı şimdi 1 galibiyet 2 yenilgi aldı .  senin durumu eşitlemen için 3 deplasman maçında min  6  puan alman lazım.
geri kalan maçlardada max puan toplaman lazım .

Son birkaç senedir aslında puan ortalaması düşüktü fakat bu sezon ligin kalitesi o kadar geriye gitti ki puan ortalaması artacak gibi gözüküyor.Yoksa bizim aldığımı puan az bir puan değil geçen sezon Fb 74 puan topladı ve 70 puan barajını sadece Fb aştı.Bu sezon bizim şansımıza hem Fb hem de Gs sürekli bizim gibi kazandığı için puan limiti biraz daha yukarıya çekilecek gibi.

Çevrimiçi Samet Ç

Kimseye değil de Sosaya çok kızgınım.

Gelen Sosa ile dağlar kadar fark var ne oldu? Bu da mı yatışa geçti tekniğim yeter modlarına girdi?
Büyük bir ihtimalle dediğin gibi de. Ama bu maç üzerinden değerlendirmemek lazım saha balçıktı onun da etkisi olabilir ikinci yarı da oynanacak 2-3 maçtan sonra net bir fikir oluşur.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2015, 00:00:30
  • Beşiktaş / Bodrum
2014-2015 mali yılında 1.dönem (haziran-ağustos) gelirler BJK 48 MİLYON, fb 48 milyon, gs 57 milyon. giderlere ve en alt toplama baktığımızda BJK 11 milyon zarar, fb 42 milyon zarar, gs 53 milyon zarar. Çok net iddia edebilirim ki bu yıl şampiyon olurak yıllar sonra ilk kez kar açıklayabiliriz. BJK gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre %33 arttırmış. Geçen yıl aynı dönemde 40 milyon zarar ederken bu yıl 11 milyona düşürmüşüz. Haksız rekabet yakında bitecek az kaldı. Görüntü gelirleri 140 milyondan 300 milyona çıkarabileceğimizi gösteriyor. biraz sabır. not: rakamların teyidini kap.gov.tr den yapabilirsiniz.

Fazlası olacaktır. 440 milyon civarı bütçe bekliyorum ben birdahaki sene.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2015, 00:01:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Büyük bir ihtimalle dediğin gibi de. Ama bu maç üzerinden değerlendirmemek lazım saha balçıktı onun da etkisi olabilir ikinci yarı da oynanacak 2-3 maçtan sonra net bir fikir oluşur.

3 maçtır aynı be abicim bakma gol attı güzkmedi. Basmıyor alıp vermiyor.

Çift yönlüydü tam Fernandes oldu çıktı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: