16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122848 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Tolga

8 haftadır hepsaini yendik yine yeneceğiz fener derbisi yine bir sinir harbi olacaktır sonra.
Ben derbi maçlarını hesaba katmıyorum artık o yüzden 16 maç üzerinden galibiyet hesabı yapmalıyız mümkün değil 2 maçtan da puan alamayız çünkü :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

sosa 65 ten sonra dili dışarda geziyordu ne oldu bu adama böyle ?
@Deniz Saha zemini o kadar berbat ki asteras macında da öyle oynadı...! tam kapasite de değil iyi zeminde oynadı yagmurlu zeminde 90 dk yorucu saha saha değil ayak gitmiyor...

Çevrimdışı nannan

Vallahi Samet Aybabayla bile Derbi kazandık .. Bilimin Korkalıgının sebebini anlamak,mümkün değil ... Neden bu kadar Korkak oynatıyorsun bu takımı neden .. Neden Forveti çiftleyemiyorsun , Mağlup olduğun halde Hangi mantıkla Forvet Arkasını,çıkarıp Bek alıyorsun , Bunu bana kimse izah edemez ...

Sırayla gidelim şimdi:
-Samet aybaba'yla kazandığımız derbi 90+3'te gelen golle oldu. o adam takımın başındayken şampiyonluk yarışına gireceği trabzon deplasmanına beraberliğe çıktı. Bu takım henüz Bilic'le kendi sahasında derbi oynamadı. Stadyum başlığında bekleyin az daha.
-Forveti neden çiftlemiyor? E adamın elinde zaten 2 tane forvet var. Ba çok yoruldu, hiç etki gösteremedi, yerine Cenk girdi. Bu kadar basit.
-Orta sahanda enerjik tek adamın Veli, ikinci yarının başında kırmızı görmüş. Bu zeminde göbeği kontrol eden 2 oyuncun Oğuzhan ve Sosa. Kulübede A takım oyuncuların Cenk, Kerim, İsmail. Yani 3 oyuncu değişiklik hakkını kimle kullanacağın gayet net. Sosa bütün maç kötü oynamış, yorulmuş da. GS de yorulmuş; 5'e 2 gelemeyecek kadar bitik. Takıma bu zeminde ve havada biraz enerji getirmen lazım; Oğuzhan gayret ediyor ileri gitmeye çalışıyor ama Sosa düştü. Alırsın İsmail'i çünkü oyuna girecek başka adam yok.
Bak izahı ne kadar kolay.

Çevrimdışı ilhan mansız

Aslında en çok üzüldüğü şey de şu oldu ne zaman iyi bir seri yakalasak Gs'ye yenilerek serimiz bozuluyor.Sağda solda taraftarları da aynen şunu söylüyor "Sizin şampiyon olmanız bizimle karşılaşana kadardır".Bu söz kadar beni üzen ve sinir eden son dönemde başka birşey olmadı ve maalesef yine aynı şeyi bu gece de yaşadık.Keşke bugün Fb'ye yenilseydik.
neden onun bunun lafını takıyorsun, lig bitmedi zor şartlarda bugüne kadar getirdik. bundan sonra da devam edeceğiz. hiç takılmayın

Çevrimdışı Türkay

İşte Sorun burada başlıyor .. Arsenale karşı korkak oynatmıyorsun , Fb ye Gs ye karşı korkak oynatıyorsun .. Bu Renkliler Arsenalden daha iyi takımmı da Korkak oynatıyorsun neden hep yanlış hamleler yapıyorsun , sana Gol lazımken mağlupken neden Forvet arkası çıkarıp bek alıyorsun , neden Forveti,çiftleyemiyorsun ???? En kotu ihtimal Atınçı alıp Forvete Top bile şişirebilirsin , bir teknik direktör bunları düşünemiyorsa bu hamleleri yapamıyorsa kotu teknik direktördür bana gore

Atınç girse oyuna herhalde forum Bilic in evini basardı  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

neden onun bunun lafını takıyorsun, lig bitmedi zor şartlarda bugüne kadar getirdik. bundan sonra da devam edeceğiz. hiç takılmayın
Takılmayın diyorsunuz da sonuçta adamlar bir yerde haklı çıkıyorlar.Her derbiden sonra aynı hüsranı yaşamak gerçekten de insana çok koyuyor.

Çevrimdışı Deniz

@Deniz Saha zemini o kadar berbat ki asteras macında da öyle oynadı.... tam kapasite de değil iyi zeminde oynadı yagmurlu zeminde 90 dk yorucu saha saha değil ayak gitmiyor...
ama 65 çok erken bu kadar yorulmak için.kondisyon anlamında sıkıntısı var
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı FARUK

ne yapıp edip olimpiyatta bir daha maç oynamamamız lazım
2. si göbeğe bir transfer
3. kim ne derse desin bir sağbek
 serdar defansif hata yapmıyor olabilir belki ama ileri çıkmayı geçtim ne ortasaha ile pas alışverişi yapabiliyor nede önündeki kanata atabiliyor

Çevrimdışı Türkay

Önümüzde 17 hafta yeni transferler ve şampiyonluğu isteyen mücadeleci bir takım var. Ben şampiyonluğa inanıyorum  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

Takılmayın diyorsunuz da sonuçta adamlar bir yerde haklı çıkıyorlar.Her derbiden sonra aynı hüsranı yaşamak gerçekten de insana çok koyuyor.
aynen.Sevinmek için sevmedik ama biz haklı bir galibiyet istiyoruz..en azından iyi oynayalım o bile yeter derbilerde..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

Ben derbi maçlarını hesaba katmıyorum artık o yüzden 16 maç üzerinden galibiyet hesabı yapmalıyız mümkün değil 2 maçtan da puan alamayız çünkü :)
niye alamıyoruz pardon, tabi ki kazanabiliriz ve kazanacağızz. Beşiktaş bu iki takımı dünyada en fazla yenen takımdır. Oluşturulmaya çalışılan algıya kendin kurban gidiyorsun bence, ne demek iki maçtan da puan alamayız, böyle birşeyi kabul etmek mümkün değil

Çevrimiçi Samet Ç

Önümüzde 17 hafta yeni transferler ve şampiyonluğu isteyen mücadeleci bir takım var. Ben şampiyonluğa inanıyorum  :bandit:
Tek ümidim transferler dostum. Linnes falan beni kesmez artık. Sağ beke alacaksın Maxi Perreria'yı orta sahaya İnler'i stoperede Ciani Mexes'e bile fit olurum. Yeter ki daha genç oyuncu almasınlar.

Çevrimiçi blackeagle35

Yahu kim kimin oyununa geliyor,kimi yedirtmiyoruz ben çözemedim..Bilic'i bu maçla eleştirmiyor çoğu kişi..1.5 sezondur süregelen ve ilerleme kaydedilemeyen temel problemler var..Kim neden basının gazına gelsin..Yanlışlar var çok doğal olarak eleştiriliyor..Bilic eksikleri fazlasıyla olan bir teknik direktör..Daha iyisini istemek suç mu??Bilic'in potansiyeli varmış..Ben çok inanmıyorum buna..İnanana saygım var..Ancak bu kulübün artık başarıya ihtiyacı var..Biz Udinese değiliz,sabredelim çok fazla..Başarıya endeksli de değiliz..Ama bu kulübün çok fazla borcu var..Büyümek için Şampiyonlar Ligi'ne ihtiyacımız var..Belki Pedro bugün Anderlecht'te olsa 8 milyon avroya satılmıştı neden kulüp ŞL'de oynuyor, oyuncular göz önünde..Bakın büyük maç kazanma refleksimiz kayboluyor..Bu işin zevki bir yerde derbi galibiyetidir..Olcay 90+3 sonra derbi galibiyeti var mı??

Çevrimdışı ZORBEY

:ishock: :claps: :super: :ok: :halay:
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Atınç girse oyuna herhalde forum Bilic in evini basardı  :lol:
İnan Atınç - Sosa değişliği , Sosa-İsmail değişikliğinden Daha mantıklı olurdu , en azından izahı olurdu , Derdinki : Atınçın boyu uzun , Yüksek Topla Gol aramak için oyuna aldım dersin , Ama Sosa-İsmail değişikliğini hiçbir şekilde açıklayamassın bu kadar basit @Türkay :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALI RIZA

ama 65 çok erken bu kadar yorulmak için.kondisyon anlamında sıkıntısı var
Zaten 90 dk oynadıgında bile 90 dk tam performas değildiki tutmak için sahada idi şimdi yagmurda agır zeminde tarlada oynamak zaten bitik dua et sakatlık yaşamadık...

Çevrimdışı ilhan

aynen.Sevinmek için sevmedik ama biz haklı bir galibiyet istiyoruz..en azından iyi oynayalım o bile yeter derbilerde..
Aynen bu kadar basit işte.. :ok: Anlamadığım her mağlubiyet sonrası bu kadar karalara bürünülmesi. Sanki lig bitti havlu attık, bize yakışanı yapın arkadaşlar.

Çevrimdışı ALI RIZA

:claps: :claps: ha söyle yahu lig sonuncusu değiliz sadece 1 puan gerideyiz   :bandit:

Çevrimdışı ilhan mansız

Deniz, aslında kötü oynamadık, Velinin kartı işi bitirdi. 3 maç kaybettik üçünde de 10 kişi kaldık.Sadece 3 puan kaybettik. Bunu ikinci yarı herkes görecek

Çevrimiçi mayguntr

Yok tamam yeniliyosun da , hiç bir derbide iyi oynamadık. Gidiyon Emirateste cazorlaya flaminiye ramseye tam saha baskı yapıyosun pozisyonlar buluyosun , burada hiçleri oynuyan selçuğa meloya düzgün basmıyosun arkada bekliyosun sanki küçük takım gibi.Beşiktaş bu maçları almak istiyorsa büyük takım gibi maçı almak için oynayacak.Kırmızı falan bahane iki maçtada 1-0 gerideyken gördük kartları zaten.Orta Saha - Sağ bek - Stoper (Ersan yeter) lazım bu takıma.

Çevrimdışı Tolga

niye alamıyoruz pardon, tabi ki kazanabiliriz ve kazanacağızz. Beşiktaş bu iki takımı dünyada en fazla yenen takımdır. Oluşturulmaya çalışılan algıya kendin kurban gidiyorsun bence, ne demek iki maçtan da puan alamayız, böyle birşeyi kabul etmek mümkün değil
İç sahada derbi kazanamayan takım deplasmanda mı kazanacak boşuna beklentiye girmeye gerek yok bence :)

Çevrimdışı ilhan mansız

Yahu kim kimin oyununa geliyor,kimi yedirtmiyoruz ben çözemedim..Bilic'i bu maçla eleştirmiyor çoğu kişi..1.5 sezondur süregelen ve ilerleme kaydedilemeyen temel problemler var..Kim neden basının gazına gelsin..Yanlışlar var çok doğal olarak eleştiriliyor..Bilic eksikleri fazlasıyla olan bir teknik direktör..Daha iyisini istemek suç mu??Bilic'in potansiyeli varmış..Ben çok inanmıyorum buna..İnanana saygım var..Ancak bu kulübün artık başarıya ihtiyacı var..Biz Udinese değiliz,sabredelim çok fazla..Başarıya endeksli de değiliz..Ama bu kulübün çok fazla borcu var..Büyümek için Şampiyonlar Ligi'ne ihtiyacımız var..Belki Pedro bugün Anderlecht'te olsa 8 milyon avroya satılmıştı neden kulüp ŞL'de oynuyor, oyuncular göz önünde..Bakın büyük maç kazanma refleksimiz kayboluyor..Bu işin zevki bir yerde derbi galibiyetidir..Olcay 90+3 sonra derbi galibiyeti var mı??
Bilici bende bazen eleştiriyorum ama başarısız olduğunu söylemek büyük haksızlık olur. Zamanında Gordon Milne de çok genç bir takımla 2 sezon üstüste 2. olmuştu. Ancak sonra ardarda şampiyonluklar geldi. Herşeye rağmen doğru yolda ilerliyoruz. biraz sabır

Çevrimdışı Deniz

Deniz, aslında kötü oynamadık, Velinin kartı işi bitirdi. 3 maç kaybettik üçünde de 10 kişi kaldık.Sadece 3 puan kaybettik. Bunu ikinci yarı herkes görecek
Hocam gole kadar çok kötü oynadık kabul edelim.golden sonra ve 10 kişilik bölümde idare ederdik ama o golü hiç yememeliydi.gsnin üzerimize gelmesine izin vermemeliydik..

Çevrimdışı sağduyu

Biliç ne kadar iyi bir koç şa o kadar da zayıf bir taktisyen. Sonuçta ne fb nin  ne de gs nin hocasından kötü değil. Takımın geri kalan 15 takıma karşı oyunu da fb ve gs nin onlara karşı oyunundan iyi. O halde derbide ki performans niye kötü.? Hocadan olsa İsmail hoca Hamza hoca daha mı iyi diye sorarlar adama. Bizdeki takım ruhu da beş basar onlara. Ne kaldı geriye?

1. Oyuncu mentalitemiz zayıf. Takımın oyun zekası bariz düşük kalıyor derbilerde
2. Basit taktik sorunları gidermiyor Biliç. Kırmızı sorunu, kullandığımız yan topları bedavadan heba etmeler ve Kerim ile Gökhan ın saçma top kayıpları. Bunun da sebebi, Türk oyunculara gereği gibi hitap edememesi, bunu çözmek için de yerli yardımcı konusunda inatlaşması.

İşte size derbilerin özeti.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı f_madida

bir de artik su turkiye kupasini birakalim... as takimi oynatma yedekler oynasin yeter, kazansak ne olacak bu dandik kupayi, gereksiz yorgunluk veriyor bir de ustune ustluk... daha avrupa kupasi maclarin var, biraz stratejik dusunmek lazim...rakipler hep yedeklerle oynuyor bu maclari biz hala olum kalim maci gibi as onbiri sahaya suruyoruz.

The world is better in black and white, and red.

Etiketler: