16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122824 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı omerow

45 dakika takımı geri çekip koca devreyi boş geçirtti. 1-0 yenilirken forvet çıkarıp forvet aldı. Bu adam korkak, görün artık bunu. Derbi oynatmasını bilmiyor. Yok Bilic ne yapsın, oyuncu oynamadı. O zaman kazandığımız maçlarda Bilic'in katkısı yok. Oyuncular kazandı hepsini. Geldiğinden beri iyi oynadığımız 1 tane derbi yok. Doğru kadro çıkarmak kadar onu oynatmakta önemli. Kimse kusura bakmasın bu takım 2. yarı stresini Bilicle falan kaldıramaz. Sene başında yazmıştım yine yazayım, Bilic varken biz şampiyom falan olamayız.

cunku bilic'siz ust uste sampiyonluklar yasiyorduk degil mi? Yav arkadaslar tamam elestirelim bence de. ama insaf ya hu. Bu adam bize en yillardan beri oynamadigimiz futbolu oynatiyor. Adeta 2003'teki sampiyonluk havamiza soktu bizi tekrar. Takim takir takir futbol oynuyor. Herkes takdir ediyor. Ve butun maclarimizi da deplasmanda oynayarak basariyor bunlari

Çevrimdışı ilhan mansız

adamlar çift forvet oynuyor, şınayder var savunma gücü çok zayıf olan emre çolak var dertleri ne? bir gol atıp psikolojik üstünlük sağlamak. biz ise golü yiyene dek tüm takım defans yapıyoruz. top demba ba ya gidene kadar akşam oluyor. sonra golü yiyince birden saldırmaya başlıyoruz. Kesinlikle mentaliteden kaybediyoruz. çok korkak oynuyoruz. adana demirspor maçını bile çift ön liberoyla oynadık. Herşeye rağmen en büyük hata Veli dedir. Veli bu kadar zor şartlarda oynanan bir maçta takımı 10 kişi bırakınca diğer oyuncular zaten normal olarak oyundan düştüler. Beşiktaş gibi bir takım çift ön libero saçmalığını bence artık bırakmalı

Çevrimdışı If Else

Bilic geldiğinden beri
-Derbi kazanamadık..Kazanmayı bırak maçlara hemen hemen hiç hakim olamadık..
-2,hatta 3 farklı önde olsak bile maçlarda sıkıntı yaşadık,maçlar,puanlar kaybettik..
-Geriye düştüğümüz maçlardan sadece 2-3 tanesini çevirebildik..
-Duran toplardan sürekli gol yiyoruz..
-Oyuncu değişiklikleri sürekli bizi maç içinde geriye atıyor,Trabzon maçında 2 oyuncu sakatlanmasa yapacağı değişikliklerin maçı vermeyeceğinin garantisini kimse veremez..
-Necip,Erciyes maçında 2 gol yediriyor,ertesi maç yine sağ bekte dakika 5 geridesin..
-Takımda önemli düzeyde kırmızı kart görme problemi var ki çoğu oyun gereği değil,buna çözüm yok..
-Rakipler gereksiz yere gözümüzde büyütülüyor..Kimle oynarsak oynayalım söze "Tough game,they are very strong" tarzı sözler ile başlıyor..
-Sürekli 4.hakem ile didişiyor,bunun takıma faydasını çözemedim..
-Geçtiğimiz sezon Escude sevdasına kaç puan kaybettik..
-Takımın orta sahadaki top çıkarma,oyunu kontrol etme,ofans-defans bağlantısını sağlamada eksikliği var,buraya transfer düşünmüyor..
-Dribbling yapan,topla uzayan oyuncumuz yok,farkında değil..
Daha aklıma gelmeyen şeyler..Sonra Bilic reyiz,eleştirmeyin şu bu..Geçiniz..

Töre  :bandit:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Tolga

Benim maçtan önce beklentim olmadığı için aşırı derecede üzgün değilim ne yalan söyliyeyim ama bu durumu terse çevirebilmek için neler yapılabilir bundan sonra bu düşünülmeli.Bu sezon kalan 2 derbiyi zaten alamayız peki seneye neler yapmak lazım asıl üzerinde durulması gereken konu bu bence.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Şu 2 foto izahını bana etsinler... Cüneyt çakır türkiyenin en iyi hakemi avrupada maç yönetiyor...! zerre kadar sevmem ölse sevinir fatiha okumam  :akuma:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:03:07
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bilic ilk yarı iyiydik demiş.

Ya ben teknik direktör olsam hakikaten özeleştiri yaparım ya. Sen bunu dersen oyuncuların da bunu düşünecek.

Olmadı de ya. Beceremedim de düzelteceğim de yen şu egonu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Oktay

45 dakika takımı geri çekip koca devreyi boş geçirtti. 1-0 yenilirken forvet çıkarıp forvet aldı. Bu adam korkak, görün artık bunu. Derbi oynatmasını bilmiyor. Yok Bilic ne yapsın, oyuncu oynamadı. O zaman kazandığımız maçlarda Bilic'in katkısı yok. Oyuncular kazandı hepsini. Geldiğinden beri iyi oynadığımız 1 tane derbi yok. Doğru kadro çıkarmak kadar onu oynatmakta önemli. Kimse kusura bakmasın bu takım 2. yarı stresini Bilicle falan kaldıramaz. Sene başında yazmıştım yine yazayım, Bilic varken biz şampiyom falan olamayız.
dogru diyosun ..şuanda m.denizli gelsin liğin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğu garantileriz
 maça göre oynaytsaydı puanın gs yaradığını senin sağukkanlı oynatıp senin rakibi hataya zorlaman lazımdı

Çevrimdışı Tolga

Ya ben teknik direktör olsam hakikaten özeleştiri yaparım ya. Sen bunu dersen oyuncuların da bunu düşünecek.

Bilic bunu ciddi ciddi demişse vay halimize ne diyeyim yazık.

Çevrimiçi Samet Ç

@Samo1903 niye vazgeçiyorum hakeme sallamaktan haa söylermisin, ne oldu sneijder denilen adamın gözümü patladı yoksa yediği yumrukla gözümü morardı. Senin gibi birisi de şu anda lig Tv'de oda Beşiktaş'lı güya Beşiktaş'ı savunuyor.
Yapmayın ya gözünüzü seveyim yapmayın. Tamam kötü oynadık kabul ama kötü oynamak yenilmek demek hakemin kırmızısına eyvallah demek değildir.
Bu tür söylemlerinizle o dalga geçenlerden hiç bir farkınız olmaz.
abi bize daha kolay gösteriyorlar kartları bunda hem fikiriz. Sende yapmayacaksın rakip sana ne yaparsa yapsın hakemin olmadığı yerde halledeceksin işin melo o dirseği kalabalık içinde attı veli ise hakemin gözünün önünde o hareketi yaptı net kırmızı he sneijder de görmeliydi orası ayrı. Ben kırmızıya da eyvallah demiyorum ama her gese maçından sonra hakem hakem diyoruz millet dalga geçiyor bıktım bu duruma düşmekten he bu durum size koymuyorsa eyvallah ama artık sıktı 11-11 de oynasak çeviremezdik bilic oyun okuma konusunda sıfır .
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 22:06:01 Samo1903 ]

Çevrimdışı cisse557

@Samo1903 niye vazgeçiyorum hakeme sallamaktan haa söylermisin, ne oldu sneijder denilen adamın gözümü patladı yoksa yediği yumrukla gözümü morardı. Senin gibi birisi de şu anda lig Tv'de oda Beşiktaş'lı güya Beşiktaş'ı savunuyor.
Yapmayın ya gözünüzü seveyim yapmayın. Tamam kötü oynadık kabul ama kötü oynamak yenilmek demek hakemin kırmızısına eyvallah demek değildir.
Bu tür söylemlerinizle o dalga geçenlerden hiç bir farkınız olmaz.

Liverpool- Basel maçında aynı hareketi yapan Markoviç de kırmızı kart yedi.

Bıraklım artık hakeme sallamana işini. Bu maçta Melo'nun dirseği hariç tartışılacak hiç bir hakem hatası olmadı. Kendimizi kandırmayalım. Bugün Biliç'in oyun anlayışı, tecrübe eksikliği ve Veli'nin kırmızı kartı ile kaybettik.

Çevrimdışı Türkay

Asıl sıkıntı fenerin form tutması
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ozan062

En sinir olduğum da yine Aziz'i haklı çıkarttık.İlk yarıyı lider bitireceğiz dedi haftalarca ve dediği oldu :s20:

sonra panda 3-0 dedi oradan rok hohohhaha yuh dedi adam haklı cıktı
sonra hasan sasla onder ozen cıktı yayında onder hoca gsnin birsürü kotu macı var besiktasın birtane dedi ama sas sonrasında ekledi gs besiktasa ters gelir dedi alaycı olarak noldu macı aldılar
dahasıda var
gürcanlar ve diğer bütün elemanlar besiktasta tecrübe yetersiz macı alamaz derken biz fanatikler rahat besiktas alır dedik noldu mac sonu yine aynı husran

sıkıldım
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:06:55
  • Beşiktaş / Bodrum
Maç Öncesi Yazımdan Kesit

Bugün Oğuzhan ve Sosa ile tamamiyle önde oynayıp, önde basıp ya herro ya merro diyeceğimiz gündür. Töre ve Olcay’ın Gs beklerine üstünlüğü, Ba’yı tutacak tek bir stoper bile olmaması hepsi bize tek bir şeyi işaret ediyor. Hücum.

Beşiktaş bugün çekilir de geride kabul ederse, -ki vodafone arena’ya geçtiğimiz anca böyle bir şey bir daha asla olamaz taraftar iter- Galatasaray rahat bir galibiyet alır.

Çünkü Beşiktaş durarak savunma yapabilecek bir takım değil. Bugün ne ortasahası, ne de Ronaldo Zago’dan beri stoperleri buna elverişli değil. Bugün hücum günüdür.

Her iki devrenin ilk ve son 15’er dakikalarında yapılacak şok pres ile 60 dakikada 3 gol atıp evine yollamak bizim elimizde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi blackeagle35

Töre  :bandit:
Töre tam olarak o tarzda değil bana göre..Savunma arkasına toplu topsuz koşu yapan,daha dikine giden bir oyuncu lazım..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Geçiniz bu,işleri geçiniz!! Hala Koru körüne nasıl Savunursunuz Biliçi aklım almıyor !!! Bu maçı Biliçin,ihaneti yüzünden yaptığı anlamsız Degişiklikler yüzünden kaybettik , Onun Korkaklığı yüzünden kaybettik !!! 2 Yıldır Derbi galibiyeti göremedik , Biz Samet Aybabayla derbi kazandık Samet aybabayla !! Bana Göre Samet Aybaba , Biliçten daha iyi Ve daha başarılı bir teknik direktördür !! Şu kadroyu Samet Aybaba 10 puan farkla Şampiyon yapar !! NET !!! Şampiyon yapamıyorsun üstüne birde 2 Yılda 1 Tane bile Derbi alamıyorsun bu açıdan bakarsak Beşiktaş tarihinin en kötü teknik direktörlerinden. Biridir Biliç !!!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı omerow

Liverpool- Basel maçında aynı hareketi yapan Markoviç de kırmızı kart yedi.

Bıraklım artık hakeme sallamana işini. Bu maçta Melo'nun dirseği hariç tartışılacak hiç bir hakem hatası olmadı. Kendimizi kandırmayalım. Bugün Biliç'in oyun anlayışı, tecrübe eksikliği ve Veli'nin kırmızı kartı ile kaybettik.

bos bos ridvan agziyla konusma arkadasim. Turkiye'de besiktas disinda boyle bir pozisyondan kirmizi kart gorecek takim var mi onu soyle sen bana.

Çevrimdışı Anıl

cunku bilic'siz ust uste sampiyonluklar yasiyorduk degil mi? Yav arkadaslar tamam elestirelim bence de. ama insaf ya hu. Bu adam bize en yillardan beri oynamadigimiz futbolu oynatiyor. Adeta 2003'teki sampiyonluk havamiza soktu bizi tekrar. Takim takir takir futbol oynuyor. Herkes takdir ediyor. Ve butun maclarimizi da deplasmanda oynayarak basariyor bunlari
Bugün gerçekten o kadar takır takır oynadık ki neredeyse Barcelona'yı yeniyorduk. Son yıllardaki en kötü Galatasaray 2-0 yendi ve gitti, İsmail Kartallı Fenerbahçe geldi 2-0 yendi gitti. Ya İsmail Kartal deplasmanda derbi kazandı. Bilic kendi evinde ancak 1 puan aldı. @Oktay abinin dediği gibi yarın Mustafa Denizli gelse TT Arena'ya şampiyon çıkarız. Ayrıca hadi Bilic savunulabilir saygı gösteriyorum herkese de. Veli tamamen aptalca bir kırmızı gördü tıpkı geçen hafta Atiba'nın yaptığı gibi. Sen hakemin gözünün önünde elini adamın gözüne sokarsan hakem de atar.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:09:06
  • Beşiktaş / Bodrum
bos bos ridvan agziyla konusma arkadasim. Turkiye'de besiktas disinda boyle bir pozisyondan kirmizi kart gorecek takim var mi onu soyle sen bana.

Uslübünüze dikkat edin 3 oldu bu uyarmıyorum kendiniz farkına varın diye.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

besiktas fm diye bir program vardı sabahları gundogdu diye bir program yaparlardı onder hoca ilk bilici getirdiği gun suan besitkas tvde gorev yapan sercan dikmeyle beraber kaan kıran vardı

bileniniz vardır programı herneyse o gun dediklerki bilic iyi guzel hersey cok hos ama mac oncesi mac sonrasındaki basına yapacagı acıkalamalr taraftarın seveceği türden olmayacaktır demişlerdi o gun ben hayli sasırdım nitekim goruyoruz her zaman araya kocaman bir set cekiyor hep yanlıs yapıyor o igrendiğim tiksindiğim inatlarına devam ediyor yapmaya devam etsin bakalım...

Çevrimdışı If Else

abi buna sinir oluyorum bilici körü körüne koruyorsunuz tamam doğru 11 ile çıktı ama doğru mu oynattı takımı ben ona bakarım he birde hakeme sallamaktan vazgeçelim herkes dalga geçiyor artık

Hakem hatasız oynatsın laf etmeyelim;

- Melo dirsek atmadı mı?
- İlk golden önce korner kullanılırken yine Melo Veli'ye totosuyla vurmadı mı?
- Şınayder denen herif Veliden önce Veli'nin yaptığı aynı hareketi yaparak tahrik etmedi mi?

Bunlar oldu mu olmadı mı? Sonra hakeme sallayanlara kız...
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Tolga

Neyse bu saatten sonra yapacak birşey yok yönetime buradan yine sesleniyorum veya yönetimden birileriyle görüşebilen varsa mutlaka bu söylediğimi iletsin.Ne olursa olsun 2. yarıda Olimpiyat'ta maç oynamamalıyız.Oynarsak şampiyon falan olamayız daha iyi bir statta iç sahadaki maçlarımızı kazanıp hala ciddi şekilde şampiyonluk şansımız var ama mutlaka iyi bir seri yapmak zorundayız nasılsa derbileri kazanamayacağımız için mutlaka diğer maçların çoğunu almamız lazım.Yani kalan 18 maçtan 2 derbiyi çıkarırsak geriye 16 maç kalıyor.16 maçın 13'ünü falan kazanmalıyız.

Çevrimdışı Deniz

Şu 2 foto izahını bana etsinler... Cüneyt çakır türkiyenin en iyi hakemi avrupada maç yönetiyor.... zerre kadar sevmem ölse sevinir fatiha okumam  :akuma:

Ya bırak Allahını seversen bunları senin oyuncun kafasızsa cino ne yapsın.hakemin gözünün önünde elin ne geziyor orda bal gibi kırmızı kart.takım top oynamamış veli olacak herif takıma ihanetin kralını etmiş siz cinoyla uğraşıyorsunuz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ZORBEY

yukarda allah var. okadar öfke doluyumki bu cüneyt cakır ın evini yerini yurdunu bilsem gider evinden alırım onu. sarı kırmızı dansöz kıyafeti giydirir sabaha kadar masa üzerinde oynatırdım dünya aleme ibret olsun diye. hiçmi allah korkusu yok bu şerefs.... de bi takım 16 macta bukadar kırmızı kart verilirmi? kac para aldın şerefini ayaklar altına alıp anana bacına eşine dostuna saydırmayı layık gördün, türkiyenin en iyi hakemi diyorlar bu kimin evladi olduğu belirsiz fransız tohumuna, yaw ne desem boş allah topunuzun belasını versin ölmüşlerinize tez zamanda kavuştursun
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı ozan062

hocam allah askına yapma bizimle iyi olan hakem kalmadı bu zihniyet yuzunden cıkan bütün 50kusur hakemle kotuyuz acaba neden?? bir soralım bakalım kendimize...

Çevrimdışı ALI RIZA

Transfer şart sağa  ortaya defansa... kurtulacaksın serdar ile ismailden

Etiketler: