16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122834 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Tolga

Biz yine iyi başlayacağız yine tarayacağız seri oluşturacağız ligde ancak iş derbilere kalırsa zor.

Kalmamalı fener maçına da galatasaray maçına da geldiğinde 4 puan mutlaka fark olmalı aramızda.
Hocam bu kötü ligte Fb ve Gs'de neredeyse her maçı kazanıyorlar o yüzden derbilere bence yine kalacak gibi.İşimiz bundan sonra kolay değil hele bir de Olimpiyat'ta oynamaya devam edersek daha da kötü.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

abi buna sinir oluyorum bilici körü körüne koruyorsunuz tamam doğru 11 ile çıktı ama doğru mu oynattı takımı ben ona bakarım he birde hakeme sallamaktan vazgeçelim herkes dalga geçiyor artık
Bana ne herkesten Hakem sinayderi görüyor veli yi de veliye kart veriyor sinaydere bişe yok...! melo dirsek atıyor birsey yok... Doğru oynadı 1 dk saldıracak mısın ğs ye normal istediği sistemle oynadı gol atan yatacaktı bjk saldırmaya başladı tık kırmızı 10 kişi gelde biliç oynatmadı deyin... o tarla sahada bu futbol bu kadar biz düzgün saha oyuncuları ile futbol oynamayı öğrendik bozuk saha bize göre değil oynayamıyoruz yorgunluk üst seviyede

Çevrimdışı ozan062

bizim hoca büyük mac kazanmayı avrupada yapabiliyor hissiyatı var bende yani bu oyuncuların motive edilişine baglı

bazen takım hiçbir etkene baglı kalmadan aslanlar gibi alır macını geçer haftasını ama bizde futbol duygusal oynandıgı için cok buyuk etkisi oluyor

ancak bu sene hocamız kupa dahil hepsinde tam kadro cıkmaya calıstı demekki bu seneki mantık farklı onuda aslında fener macında işlemediğini gorduk ama tott macında oyle olmadı birde gs macındada olmazsa işte o zaman bilic artık benim için olmus antrenor olur artık pismis deriz... hersey ona baglı

bakın arkadaslar bu mac oncesi gunler oncesinden yazdıgım birseydi

ve ne oldugu ortaya cıktı bilic türkiyede motive edemiyor takımını ama avrupada ediyor demekki bu hoca avrupaya gitmeliymiş,, burada işi yok:)) cok agır oldu kabul :evillol:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi blackeagle35

Bilic geldiğinden beri
-Derbi kazanamadık..Kazanmayı bırak maçlara hemen hemen hiç hakim olamadık..
-2,hatta 3 farklı önde olsak bile maçlarda sıkıntı yaşadık,maçlar,puanlar kaybettik..
-Geriye düştüğümüz maçlardan sadece 2-3 tanesini çevirebildik..
-Duran toplardan sürekli gol yiyoruz..
-Oyuncu değişiklikleri sürekli bizi maç içinde geriye atıyor,Trabzon maçında 2 oyuncu sakatlanmasa yapacağı değişikliklerin maçı vermeyeceğinin garantisini kimse veremez..
-Necip,Erciyes maçında 2 gol yediriyor,ertesi maç yine sağ bekte dakika 5 geridesin..
-Takımda önemli düzeyde kırmızı kart görme problemi var ki çoğu oyun gereği değil,buna çözüm yok..
-Rakipler gereksiz yere gözümüzde büyütülüyor..Kimle oynarsak oynayalım söze "Tough game,they are very strong" tarzı sözler ile başlıyor..
-Sürekli 4.hakem ile didişiyor,bunun takıma faydasını çözemedim..
-Geçtiğimiz sezon Escude sevdasına kaç puan kaybettik..
-Takımın orta sahadaki top çıkarma,oyunu kontrol etme,ofans-defans bağlantısını sağlamada eksikliği var,buraya transfer düşünmüyor..
-Dribbling yapan,topla uzayan oyuncumuz yok,farkında değil..
Daha aklıma gelmeyen şeyler..Sonra Bilic reyiz,eleştirmeyin şu bu..Geçiniz..
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 21:58:46 blackeagle35 ]

Çevrimdışı Tolga

bakın arkadaslar bu mac oncesi gunler oncesinden yazdıgım birseydi

ve ne oldugu ortaya cıktı bilic türkiyede motive edemiyor takımını ama avrupada ediyor demekki bu hoca avrupaya gitmeliymiş,, burada işi yok:)) cok agır oldu kabul :evillol:
Motive olamamasından daha fazla Fb ve Gs'yı hala bizden çok üstün takımlar olarak görüyor bu kafa yapısını ne zaman değiştirir o zaman derbilerde iş lehimize döner.

Çevrimdışı Türkay

Yapılması gereken hamleler yapıldı yorulanlar çıktı daha dinamik olanlar girdi Demba ba tükenmişse o da bi şey yapamaz yerine yapmaya aç biri lazımdı Cenk girdi, Kerim de doğruydu İsmail yedek kulübesinin fakirliğinden girdi yoksa Gökhan İnler vardı da Bilic mi sokmadı?

Kırmızı kart olayın da Veliye kart doğruysa Melonun dirseğini konuşmaya gerek yok. 10 maç 7 kırmızı kart.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı sağduyu

Hah ışte, demba da aynı şeyi söyledi, akıl eksikti bizde dedi. Daha ne desin.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı ALI RIZA

Biliçe neden kızmayalım .. Sosa-İsmail,değişikliğini akıl Hastenesindeki Deliler bile yapmaz .. İsmaillemi Gol atacaksın ... Zaten Mağlupsun neden Forveti Cenk-Ba yapıp,çifte donmuyorsunda Ba yı çıkarıp Cenki Alıyorsun ???? Nitekim İsmail yızınden 2.ci,Golü yedik .. Biliç Alsın küfür yasak yapsın şimdi İsmailini ... Bilim Sosa - ismail değişikliği yaparak Takıma İhanet etmiştir , Taraftarla Dalga geçmiştir NET ...
Demba bu kadar oynayabildi cenk sürdü başka alternatif var sosa zaten berbat oynadı... İsmaili bu takımda kadroya almam normalde bizde bunlar var elinde oyuncu bunlar 

Çevrimdışı Anıl

45 dakika takımı geri çekip koca devreyi boş geçirtti. 1-0 yenilirken forvet çıkarıp forvet aldı. Bu adam korkak, görün artık bunu. Derbi oynatmasını bilmiyor. Yok Bilic ne yapsın, oyuncu oynamadı. O zaman kazandığımız maçlarda Bilic'in katkısı yok. Oyuncular kazandı hepsini. Geldiğinden beri iyi oynadığımız 1 tane derbi yok. Doğru kadro çıkarmak kadar onu oynatmakta önemli. Kimse kusura bakmasın bu takım 2. yarı stresini Bilicle falan kaldıramaz. Sene başında yazmıştım yine yazayım, Bilic varken biz şampiyom falan olamayız.

Çevrimdışı omerow

Biliçe neden kızmayalım .. Sosa-İsmail,değişikliğini akıl Hastenesindeki Deliler bile yapmaz .. İsmaillemi Gol atacaksın ... Zaten Mağlupsun neden Forveti Cenk-Ba yapıp,çifte donmuyorsunda Ba yı çıkarıp Cenki Alıyorsun ???? Nitekim İsmail yızınden 2.ci,Golü yedik .. Biliç Alsın küfür yasak yapsın şimdi İsmailini ... Bilim Sosa - ismail değişikliği yaparak Takıma İhanet etmiştir , Taraftarla Dalga geçmiştir NET ...

ismail degisikligi kacinci dakikada geldi? biraz insaf. tamam bence de 2 forvete donebilirdi ama biraz dengeli elestirelim. O mu dedi git veliye kirmizi gor diye

Çevrimdışı ozan062

Hocam haklısın yalnız yine de yenebilirdik bugün gördük güç farkı ya da maç farkı yok.

Mentalite farkı var. Yapacağı son şeyi yaparak korkak oynattı takımı.

Zaten maç yazımda belirtmiştim korkarsak kesin kaybederiz diye. Korktuk.

acık konusayım bilic geldiğinden beri hiçbir macta bizim pasif oldugumuzu gormedim sadece ugrasmadıgımızı sadece gunumuzde olmadıgımızı gordum

fakat oyle yada boyle fenerede 2*0dan kaybediyorsun gidiyorsun gsyede aynı skorla kaybediyorsun

yetmiyor  ismail kartalın ve hamza hocanın ilk hayatlarındaki derbi galibiyetlerini armagan ediyorsun

ama yetti artık be herifler kotuyken adamları moralle evlerine yolluyoruz sıkıldım artık
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Türkay

takım alışık olmadığı 4-1-4-1 ile çıktı maça hem de formsuz Ozi orta sahasıyla yenebilir miydik? Evet net olarak biz daha baskın oynadık ama yapacak bir şey yok. Transferler şimdi çok daha önem kazandı özellikle bir orta saha

Çevrimiçi Samet Ç

ismail degisikligi kacinci dakikada geldi? biraz insaf. tamam bence de 2 forvete donebilirdi ama biraz dengeli elestirelim. O mu dedi git veliye kirmizi gor diye
geçeceksin bu işleri bilic bir güzel parasını alır taraftarı da kandırır ben halkın adamıyım der biz de eyvallah deriz  :ok:

Çevrimdışı cisse557

Bu takımın acilen fizik çalışması lazım. Hiç bir ikili mücadele ayakta kalamadılar. Kulak çöpü kadar Bruma ya çarpıp yıkılan kerim, geçen hafta adama çarpıp savrulan ismail, her pozisyonda yerde kalan tosun, topa ayağını uzatmaya korkan oğuzhan...

Çevrimdışı Tolga

Hem Fb maçını hem de bu maçı alın izleyin iki maçı da aynı şekilde kaybettiğimizi görürsünüz.Fotokopi çekilmiş gibi iki tane aynı maç ve aynı sonuç.

Çevrimiçi Samet Ç

ozi iyi oynadı ama bilic ondan atibanın yaptığı görevi yapmasını istedi .

Çevrimdışı ilhan

abi buna sinir oluyorum bilici körü körüne koruyorsunuz tamam doğru 11 ile çıktı ama doğru mu oynattı takımı ben ona bakarım he birde hakeme sallamaktan vazgeçelim herkes dalga geçiyor artık
@Samo1903 niye vazgeçiyorum hakeme sallamaktan haa söylermisin, ne oldu sneijder denilen adamın gözümü patladı yoksa yediği yumrukla gözümü morardı. Senin gibi birisi de şu anda lig Tv'de oda Beşiktaş'lı güya Beşiktaş'ı savunuyor.
Yapmayın ya gözünüzü seveyim yapmayın. Tamam kötü oynadık kabul ama kötü oynamak yenilmek demek hakemin kırmızısına eyvallah demek değildir.
Bu tür söylemlerinizle o dalga geçenlerden hiç bir farkınız olmaz.

Çevrimdışı ALI RIZA

buyur buradan yak Velinin hareketi profesyonelliğe Yakışmadı diyen yöneticimiz Metin Albayrak !

Çevrimdışı Orhan_

Biliç e neden kızıyorsunuz...? 1 haftadır burada 11 yazmadık mı dediğimiz 11 le çıktı
Veli atılması biliçle ne alakası var hakem denen ZAT sinayderdi görüp veliye kart vermesi kimse anlatamaz melo dirseği görmemek olamaz...
sosa çıkmış ismail girmiş Sosa oğuzhan çıkart oyuncu sokun sahaya kim girecek yedekte ? atiba mı mustafa mı cenk mi necip mi ? eleştiri yapıyoruz neye göre ?
Sosa 1 dk itibaren berbattı oğuzhan ondan 1 tık iyidi Kerim Frei 11 de başlasaydı daha etkili olurduk...
10 kişiyle bile atamlar yarı alanlara çekildı konta futbola dönecekleridi 2. golde onun hikayesi....

Korkak futbol korkak taktiklerinden dolayı kızıyoruz. 11'i yazmak yetmez. Motivasyondan taktiğe sorumlu insan Bilic. Söylediğin gibi 11i burda herkes yazıyor. Biz yapmamız gereken oynamamız gereken oyunu, yediğimiz golden-gördüğümüz karttan sonra oynuyoruz. İş işten geçmiş oluyor. Yetmez mi? Hala hakem makem yazmak olmaz. Evet hakem eyyamcı ama bunu konuşmak bizi sadece geriye götürüyor. Sadece sinirimizi bozuyor. Biz adam gibi top oynasaydık hakemi de gömerdik sahaya bugün. Bunlar hatalarımızı görmemizi engelleyen konuşmalar. Salla hakeme bitsin herşey olmamalı. Bugün Bilic bir kez daha korkaklığını gösterdi. KORKAKSIN BİLİC!!!!

Çevrimdışı Tolga

En sinir olduğum da yine Aziz'i haklı çıkarttık.İlk yarıyı lider bitireceğiz dedi haftalarca ve dediği oldu :s20:

Çevrimdışı Türkay

Bilic e Prandelli muamelesi yapılıyor resmen höh

Çevrimiçi Samet Ç

Hadi bu seneyi geçtim. Geçen sen kadıköyde oynanan derbi 3-2 öndeyiz rakip 10 kişi necibi alıyor defansa yatmak için bu da mı korkaklık değil sorarım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:00:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tüm hayatın Beşiktaş olunca böyle darmadağan oluyor insan.

Hayatıma bir şey sokayım da avunacak yerim olsun bari  :iscrewy:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı quentine83

ismail bize tabata dan da önce atılmış tarihin en büyük kazığıdır.bu adama yıllar önce 6.5 milyon bonservis verdik.vallahi ben bundan daha iyi oynamazsam adam değilim.bende solağım.neyim eksik.iddaa ediyorum ismail den iyi topçuyum.ben ayda bir kaç bin lira zor kazanıyorum...iş mi bu...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:01:14
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
buyur buradan yak Velinin hareketi profesyonelliğe Yakışmadı diyen yöneticimiz Metin Albayrak .

Ne desin Ali Rıza iyi ki yaptı mı desin hakeme mi saysın? Doğru neyse o.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: