16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 123162 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Tolga

Katılır mısınız bilmiyorum daha önceden de kritik bi mağlubiyet almıştık Erciyes maçında galiba bütün herkes takıma küsmüştü yine böyle olmuştu bu forumda ben inatla dedim geri dönücez diye ve geri döndük bu maçta aynı şeyi söylüyorum. Bu takım bu sene - - sampiyon.
Dostum ben de şunu söylüyorum biten birşey yok ama benim düşünceme göre büyük takım 1 tane derbi kazanamadan şampiyon olursa o şampiyonluğun anlamı ne kadar olur.İşin kötüsü bu Fb ve Gs'yın hala diyorum ölüleri bizi yendi.Hani çıkarlarda çatır çatır top oynayıp bizi yenseler tamam ama karşımızda iki tane kötü oynayan rakip vardı ama biz ikisini de yenemedik 2. yarıda da beraberlik alırsak öpüp başınıza koyun.O yüzden benim açımdan derbi kazanmadan şampiyon olmanın hiçbir anlamı yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

hala Bilic'i savunanlar var ya ne diyeyim ben size  :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı cisse557

Asteras maçında Atiba'ya para cezası verilmeli mi diye sormuştum. Hayır demiştiniz. Şimdi tekrar soruyorum kırmızı kart yiyen futbolculara ceza verilmeli mi?

Çevrimdışı sağduyu

Bilinçte hata arayacaksak, takım 55 dk. Gel beni öp diye bekledi, Biliç te. Ayrıca bu Veli ye alternatif yaratmadı gitti.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı ilhan mansız

sorun işi bir türlü bitirememiz, adamların hiç pozisyonu yoktu, 2 korner attılar gol oldu, duran toptan, sonra biz aniden saldırmaya başladık. bu defa da Veli kırmızı kart gördü. çok salakça, kızdığım tek şey bu maçlardsn hakettiğimizi alamamamız hepsi bu. SADECE ÜÇ PUAN KAYBETTİK. HER TARAFIMIZ SIRILSIKLAM OLDU. YİNE DE SON ANA KADAR YARIŞIN İÇİNDE OLCAĞIMIZA ADIM GİBİ EMİNİM. STADDAN DÖNENLERE ALLAH KOLAYLIK VERSİN. ÇOK KÖTÜYDÜ HAVA

Çevrimdışı Tolga

Şunu da söylemek lazım bir takımda bu kadar kırmızı kart gören oyuncu varsa burada Bilic'in otoritesinin tam olmadığını gösterir.Bu oyunculara hakim olacak kişi ben değilim yetkili kişi orada.Bu oyuncuları uyaracak olan kişi Bilic ise gerekeni de yapacak.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi iyi de Sosa bitti resmen maçta Oziyi saymıyorum bile Demba ba ya top kazandıramadık Ozi de çıkınca napacaz Cenk e nasıl top kazandırcaz Sosa çok etkisizdi + İsmail den başka oyuna girecek biri yoktu şartlar buna itti.
Ozaman Oziyi Çıkarıp, Cenki alıp Forveti çiftlemen gerekiyordu , zaten mağlubuz en fazla 2 yi yeriz , neden Ba yı çıkarıp Cenki alıyorsun .. Sanki Galipmişiz gibi .. Çözüm çok .. Biliçte teknik direktörlük diye bişey yok , Korkağın teki .. Sosa-İsmail defilikligi nedir yaaaa????? İsmaille mi gol atacan .. Onun yüzünden yedik zaten 2.ci Golü .. Zaten nefret ediyorum İsmailden .. İsmail,bu takımın futbolcusu olamaz .. Acilen sözleşmesi Fesh edilmeli .. 6 Senede 1 Gram geliştiremedi kendisini ..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALI RIZA

Biliç e neden kızıyorsunuz...? 1 haftadır burada 11 yazmadık mı dediğimiz 11 le çıktı
Veli atılması biliçle ne alakası var hakem denen ZAT sinayderdi görüp veliye kart vermesi kimse anlatamaz melo dirseği görmemek olamaz...
sosa çıkmış ismail girmiş Sosa oğuzhan çıkart oyuncu sokun sahaya kim girecek yedekte ? atiba mı mustafa mı cenk mi necip mi ? eleştiri yapıyoruz neye göre ?
Sosa 1 dk itibaren berbattı oğuzhan ondan 1 tık iyidi Kerim Frei 11 de başlasaydı daha etkili olurduk...
10 kişiyle bile atamlar yarı alanlara çekildı konta futbola dönecekleridi 2. golde onun hikayesi...!

Çevrimdışı Factatum

Hep hakem anlıyorum hatalar yapiliyorda birazda takıma bakalım FB top göstermeden kazandı bu kotu gs kazandı bana söyleyin ikisini topla arsenal totenham  edermiya yapmayın gerçekleri gorun

Hakem faktörü için dememiştim ben onu. "Biz Beşiktaş'ız, hem soğuk havayı, hem kötü zemini, hem hakemi, hem rakibi geçer bu oyunu bozarız" mottosuna karşı, cabbar cevval olan hep bir iki adım önde dedim.

Galatasaray daha maç oynanmadan psikolojik harble, stad kozuyla avantaj sağladı kendine. En çok kırmızı kart gören, en az penaltı atan takım olmamıza karşın MHK ve federasyona en hoşgörülü yaklaşan takım olduk biz. Oysa Fenerbahçe veya Galatasaray aleyhine verilen hatalı kararlar ardından medyanın ve yöneticilerin cabbar cevval tavırlarını hep birlikte izledik. Bir masalla kendimizi avutuyoruz. Veli rakibin kırmızı kartını iptal ettirdi diye. En çok kırmızı kart gören takımız yahu! Şu bize çıkan kırmızı kart sayısı Fenerbahçe'ye çıkmış olsaydı; ne MHK, ne Samandıra kalırdı. 

Çevrimiçi Samet Ç

bilic çıktı bakalım ne diyecek ben oraya çıkıpta röportaj veremem

Çevrimdışı Deniz

Sosa 20 dk yürüdü çıkması normaldi ama ismaili ben antrenmana bile almam derbiye alıyorlar.hayret birşey.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı omerow

hala Bilic'i savunanlar var ya ne diyeyim ben size  :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Arkadasim nedir bilic'in sucu? anlat da biz de anlayalim @Samo1903

Çevrimiçi Samet Ç

Biliç e neden kızıyorsunuz...? 1 haftadır burada 11 yazmadık mı dediğimiz 11 le çıktı
Veli atılması biliçle ne alakası var hakem denen ZAT sinayderdi görüp veliye kart vermesi kimse anlatamaz melo dirseği görmemek olamaz...
sosa çıkmış ismail girmiş Sosa oğuzhan çıkart oyuncu sokun sahaya kim girecek yedekte ? atiba mı mustafa mı cenk mi necip mi ? eleştiri yapıyoruz neye göre ?
Sosa 1 dk itibaren berbattı oğuzhan ondan 1 tık iyidi Kerim Frei 11 de başlasaydı daha etkili olurduk...
10 kişiyle bile atamlar yarı alanlara çekildı konta futbola dönecekleridi 2. golde onun hikayesi....
abi buna sinir oluyorum bilici körü körüne koruyorsunuz tamam doğru 11 ile çıktı ama doğru mu oynattı takımı ben ona bakarım he birde hakeme sallamaktan vazgeçelim herkes dalga geçiyor artık

Çevrimdışı sağduyu

Bilinçte hata arayacaksak, takım 55 dk. Gel beni öp diye bekledi, Biliç te. Ayrıca bu Veli ye alternatif yaratmadı gitti.
Ayrıca bizim kornerler v.b. Rezalet. Kelaynak gibi ofsaytta bekleyen mi dersin, paslaşıp top kaybetmeler mi dersin. Yan toptan yediğinin yarısını taşaydı takım, hiç değilse iki derbi kazanırdık. Sonra bu kırmızı kart meseleleri, bunlar yüzde yüz taktik konular değil mi? Yani hoca maçtan önce hiç bir şey konuşmasa, "sadece kart görmeyin yeter" dese olmaz mı?
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Tolga

Yine de ben Gökhan Töre'yi bir kez daha kutluyorum en azından birşeyler yapmaya çalıştı ve maçın ne kadar önemli olduğunu sadece bir tek o anlamış.

Çevrimdışı ALI RIZA

Diyorum Sene başında ismaili göklere çıkardınız ha böyle ha şöyle işk günde dedim şimdide diyorum hevese kapılmayın satışa çıkartsak kimse almaz... Bu takımın oyuncusu değil serdar değil son topu attı serdar koşmadı 3,5 M almayınca icra verirsin topu neden almazsın ? koşman topu alman için para veriyoruz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

10 kişiyle bile atamlar yarı alanlara çekildı konta futbola dönecekleridi 2. golde onun hikayesi....
Biliçe neden kızmayalım !! Sosa-İsmail,değişikliğini akıl Hastenesindeki Deliler bile yapmaz !! İsmaillemi Gol atacaksın !!! Zaten Mağlupsun neden Forveti Cenk-Ba yapıp,çifte donmuyorsunda Ba yı çıkarıp Cenki Alıyorsun ???? Nitekim İsmail yızınden 2.ci,Golü yedik !! Biliç Alsın küfür yasak yapsın şimdi İsmailini !!! Bilim Sosa - ismail değişikliği yaparak Takıma İhanet etmiştir , Taraftarla Dalga geçmiştir NET !!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cisse557

İlk 45 dakikada 11 kişi ile kendi yarı alanımıza çekilmemize ne diyeceksin peki?

Çevrimiçi Samet Ç

Arkadasim nedir bilic'in sucu? anlat da biz de anlayalim @Samo1903
Bir sürü suçu var doğru 11 ile çıktı doğrudur hem fikirim. Ama takımın oyun mentalitesi doğru muydu sorarım ? Kenarda korkak korkak oraya buraya tepinmek oyuncuların öz güvenini sarsmaz mı ? Rakip takımın oyuncuları senden korkar iken sen niye onlardan korkarsın takımı etkilersin. Onun dışında iyi adam muhabbeti de sarıyor insanı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 21:51:16
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Biz yine iyi başlayacağız yine tarayacağız seri oluşturacağız ligde ancak iş derbilere kalırsa zor.

Kalmamalı fener maçına da galatasaray maçına da geldiğinde 4 puan mutlaka fark olmalı aramızda.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Ozaman Oziyi Çıkarıp, Cenki alıp Forveti çiftlemen gerekiyordu , zaten mağlubuz en fazla 2 yi yeriz , neden Ba yı çıkarıp Cenki alıyorsun .. Sanki Galipmişiz gibi .. Çözüm çok .. Biliçte teknik direktörlük diye bişey yok , Korkağın teki .. Sosa-İsmail defilikligi nedir yaaaa????? İsmaille mi gol atacan .. Onun yüzünden yedik zaten 2.ci Golü .. Zaten nefret ediyorum İsmailden .. İsmail,bu takımın futbolcusu olamaz .. Acilen sözleşmesi Fesh edilmeli .. 6 Senede 1 Gram geliştiremedi kendisini ..

Abi Allah aşkına Demba Ba koşamadı bile 2.yarı etkisizdi Cenk girince daha çok hareketlendi ilerisi Ozi zaten çöp ama Sosa resmen tükendi Ozi daha mücadele etti gerçi bir şey yapamadı ama Sosa bunu da yapamadı. İsmail değişikliğinden başka kim girsin abi? Atınç girse bu sefer niye girdi diyeceksiniz Bilic napsın? Yedek kulübesinde Gerrard vardı da o mu sokmadı Allah aşkına?
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

Bilic'e ben de kızarım kimse kusura bakmasın koca yarıyı savunmada geçirdik ve Gs'nin tuzağına düştük.Onların tüm amacı maç boyunca tempoyu düşük tutup bir tane sıkıştırarak 3 puanı almaktı ve bunu da başardılar.

Çevrimdışı Türkay

Yediğimiz gollerin biri duran top diğeri bal. Gs adam gibi top oynayamadı pas yaptılar ama sonuç gelmedi bir olcan bir Selçuk un pozisyonu var, bizim 10 kişiyken nasıl oynadığımızı gördük ayrıca ataklarımız sağlamdı sadece 3 puan ve moral kaybettik. Bu takım bu şampiyonluğu istiyor + transferler var ve dinlenecek zaman var. Gs yi boşverin de Fb tam form tutmuşken kötü oldu onlar için ayrıca rakipler transferde yapmayacak büyük ihtimal biz ise yapacağız bunlar hafife alınacak unsurlar değil belki size kendimi avutmak gibi gelir ama değil Erciyes maçından sonra burdaki herkes resmen yıkılmıştı bu durumdan daha kötüydü ben inanıyorum ki liderliğe biz çıkarttık biz indireceğiz.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

teknik direktör sadece 11 kişiyi sahaya koymaz bir de onlara taktik verir.ilk yarıda pozisyonumuz var mı?Yok.karşında rezil bir galatasaray var mı var.gole kadar sahada boş boş gezdin mi gezdin.sonuçta da golü yedin.sonrası peki?veli bu hareketi yapacak cesareti nerden buluyor?neye güveniyor?hadi yaptı atıldı.sosayı çıkartacan.ismail ne ya ismail ne?düğünümde oynatmam şu herifi.hala oyuna sokuyor.hem de sosanın mevkisine.

bugün mağlubiyetin baş mimarı velidir.bilic de galip gelmek için hiçbirşey yapmamıştır.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı dropoon

önce konyada oynarız sonra oynamayız dediler orda ayık olamadı bizim yonetim. sıcagı sıcagına ilk dediklerinde konya işini garantilecektik gs ye. bilicin önüne gelen analizler iyi ancak bugün hava ve zemini dikkate almamıslar. oyuncu değişiklikleri artık çok sıktı farklı bişey olmuyor. hele ismailin girmesi inanılmaz. atınç okadar iyi uzun top gönderebiliyor savunmadan tam onun maçı zemin kötü şişir baskı yapp ama yok göremediler

Etiketler: