16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122819 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Karabay

Dembaba camilere mescitlere düştüğünden beri futbolcu olduğunu unuttu.

Çevrimiçi Renton

Yazık arkadaş ya demba ba oyun başından beri 0 sosa ikinci yarı 0 bilicin değişiklikler için bu kadar beklemesini anlamıyorum derbilerde taktik yapamıyorum bu adam
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Tolga

Bütün hafta boyunca burada o kadar söyledim biz derbilerde ne yapacağımızı bilemiyoruz bu yüzden de umudum yok dedim bana kızanlar olmuştu durum ortada işte.Size soruyorum büyük bir takımın derbi kazanmadan alacağı şampiyonluğun bir anlamı var mı.Şimdiden söylüyorum 2. yarıda oynayacağımız derbileri de kaybettik oynamadan bunu söylüyorum yani.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

gs kotu, bilic korkak... Besiktas'a kontrollu oynama firsati taniyacaklardi sanki, bir yan top gol.. yahu 5 gun once yazdik burada, boyle oyunla bu maci Besiktas'a yedirmezler rakibin ustune gitmek lazim diye...Ama takimin teknik direktoru ille de korkak ille de takimina guvensiz. Ev sahibisin gitsene rakibin ustune, bir kere de cesur oynat su takimi...

Arsenal'le basabas oyna, Tottenham'i yen, gel gs'ye top oynat sonra... Ayrica Veli'nin de Sosa'nin da Atiba'nin da  :akuma: :akuma: :akuma:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı sağduyu

Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki tek fark IQ farkı. Veli'ye, schneider, motta ile Selçuk, Kerim ile umut un futbol akılları ne kadar denkte Beşiktaş'ın o kadar derbi kazanma şansı vardır. Serbest artış yapılmadan Ersan ofsaytta bekliyor, atıŞ yapılıyor yine ofsaytta...
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimiçi Doğukan E.

Sosa Demba ba = 0  En iyi transferlerimiz bunlar ama derbide yokları oynuyorlar ne garip...

Çevrimdışı Deniz

Su gsyi de yenemiyorsan yaziklar olsundan baska bise demoyorum.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Melonun dirseği mi yokaa velinin dokunması daha ağır haraketti?  Sadece sorum bu.
geçiceksin bu işleri hakemin gözününde rakip sana ne yaparsa yapsın karşılık vermeyeceksin hakemin olmadığı yerde göreceksin işini  melo itinin yaptığı gibi her yenilgiden sonra hakeme sallıyoruz dalga konusu olduk diye az kendimize bakalım korkak bilice bakalım

Çevrimdışı kartalruh

bir maçla boka sardı herşey biliçin kırmızı kart olayına çözüm bulması gerek zor olanı başardı bugün

Çevrimdışı sağduyu

Güya kontrollü futbol oynadık. Buna kontrollü futbol değil, "hadi bakalım bana ne yapacaksın." Futbolu denir.
.

Çevrimdışı Rasim

Melonun dirseği mi yokaa velinin dokunması daha ağır haraketti?  Sadece sorum bu.
dirseği göstermediler bile doğru dürüst bu LIGTV olduğu sürece Türk futbolunda adalet olmaz :akuma: :akuma: :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı omerow

Bilic ne yapacak arkadas. O mu dedi atiba'ya git kirmizi kart gor diye. O mu dedi veli'ye kirmizi kart gor diye. 10 kisi olmamiza ragmen babalar gibi top oynadik

Çevrimdışı Tolga

Ayrıca sen her derbide böyle eksik kalırsan niye kazanamıyorum da demiyeceksin.

Çevrimdışı Tolga

Hayır zaten ben kazanamayacağımızı çok defa söyledim bu şaşırtmadı beni ama işin en kötüsü Gs'yın ölüsü bizi bugün yendi tıpkı Fb'nin ölüsünün bizi yendiği gibi.

Çevrimdışı yavvuzz

Arkadaslar korktugum oldu yine , oncelikle hakeme laf etmeyin gecelim bu ayaklari . Orda o hareketi yaparsan kirmizi ayrica bu stadta bu tecrubesiz takim maalesef kazanamaz. Bir an once stadimiz biticek ondan sonra evimizin agirligini yasayacagiz.

Çevrimdışı f_madida

Tecrubeli oyuncu iyi de, ona bakarsak Sosa da tecrubeli Demba Ba da tecrubeli, ne yaptilar su macta? Hem Veli de tecrubesiz bir adam degil, milli takimda, Avrupada oynamis bir oyuncu, tam anlamiyla salaklik yaptigi...

Bizim en candan oynayan, en fazla mucadele eden oyuncularimiz gencler, onlarin mucadelesi de olmasa toptan sahadan silinecek takim...

Çevrimdışı sağduyu

geçiceksin bu işleri hakemin gözününde rakip sana ne yaparsa yapsın karşılık vermeyeceksin hakemin olmadığı yerde göreceksin işini  melo itinin yaptığı gibi her yenilgiden sonra hakeme sallıyoruz dalga konusu olduk diye az kendimize bakalım korkak bilice bakalım

İşte bunlar akıl işi. Biz Veli yi, mottayı, Kerim i niye eleştiriyoruz. Koşmadığı, yürekli olmadığı için mi. Hayır, futbol zekaları yokta ondan. Futbol zekası düşük oyuncularla 5 derbide 1 maçı zor kazanırsın.
.

Çevrimdışı Tolga

He şunu da söyliyeyim Olimpiyat'ta bundan sonra maç oynarsak şampiyonluğu unutun.Mutlaka ligin 2. yarısında 1 tane bile lig maçını Olimpiyat'ta oynamamız lazım.Konya olur Osmanlı'nın stadı olur neresi olursa olsun her stat bugünkünden daha iyidir.Şunu net söylüyorum eğer bugün maç Konya'da oynansaydı bu maçın sonucu daha farklı olabilirdi herşeye rağmen.

Çevrimdışı Tolga

Tecrubeli oyuncu iyi de, ona bakarsak Sosa da tecrubeli Demba Ba da tecrubeli, ne yaptilar su macta? Hem Veli de tecrubesiz bir adam degil, milli takimda, Avrupada oynamis bir oyuncu, tam anlamiyla salaklik yaptigi...

Bizim en candan oynayan, en fazla mucadele eden oyuncularimiz gencler, onlarin mucadelesi de olmasa toptan sahadan silinecek takim...
Tüm takımda 2 tane tecrübeli oyuncu fark yaratmaz 11'inden 8-9 tanesi bu seviyede olmalı.

Çevrimdışı Melekcik

Yav arkadaş İsmail nedir ya  yapma bilic allah aşkına yapma iyisin hoşsunda derbilerde hatan çok be
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ilhan mansız

10 kişi kalarak kaybettiğimiz 3. Maç. Bilicin hataları ve Velinin takımı satışı, çok yazık. Buz gibi staddan dönüyoruz. O köpek sevindi ya ona yanarım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 21:13:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Çok fazla şey üstüste geliyor gerçekten şanssızlığı da es geçmemek gerek.

Bilic baş mimarı Veli yardımcısı bugün. Ama Veli atılmasa da biz bu maçı alamazdık çok netti.

Tüm takım yorgun Ba sakatlıktan yeni çıkmış ama Sosa'ya ne oluyor? Nasıl bu kadar yorgun olabilir ne ile açıklanabilir?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çok fazla şey üstüste geliyor gerçekten şanssızlığı da es geçmemek gerek.

Bilic baş mimarı Veli yardımcısı bugün. Ama Veli atılmasa da biz bu maçı alamazdık çok netti.

Tüm takım yorgun Ba sakatlıktan yeni çıkmış ama Sosa'ya ne oluyor? Nasıl bu kadar yorgun olabilir ne ile açıklanabilir?
Hocam herhalde bugün neden bu maçtan umutsuz olduğumu anlamışsındır biz ne kadar iyi olursak olalım gücümüz derbilerde sınırlı kalıyor.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 21:14:55
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
İki derbiyi kazansaydık puan durumu

Beşiktaş 41

Fener 33

G.Saray 32

Yazık değil mi Bilic?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Tüm takımda 2 tane tecrübeli oyuncu fark yaratmaz 11'inden 8-9 tanesi bu seviyede olmalı.

Su mac 10 tane oyuncunun Sosanin bugunku mucadelisi ve motivasyonuyla oynadigini dusunmek bile istemiyorum, herhalde 6-0 olurdu...

Etiketler: