15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş
15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 28.12.2014 Saat : 19.00 Stadyum : Koyna Büyükşehir Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV İLK 11 : Tolga Zengin, Serdar

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 83890 defa] 15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

Atiba 1 aydır sahada yok zaten.

Geçen maçta çok kötüydü yazmıştım.

Necip iyileştiyse onun oynaması daha hayırlı olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Atiba kendi kaşında maalesef kart doğru ama öyle penaltı mı olur lan1!!
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

Haftaya Atiba'sız işimiz çok zor biri bu adamın aklını başına getirmeli.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

atibaya kart göstermek için kart gösterdi halis ağa belliydi birine kırmızı vereceği onu verdi zaten. ayrıca atibayı doğramışınız bir türlü akıllanmadık taraftar olarak.

Çevrimdışı Türkay

Tolga iyi oynadı kart görmemesi iyi oldu.

Çevrimdışı Tolga

atibaya kart göstermek için kart gösterdi halis ağa belliydi birine kırmızı vereceği onu verdi zaten. ayrıca atibayı doğramışınız bir türlü akıllanmadık taraftar olarak.
Atiba'da zorlamayacak bazı şeyleri nasılsa verilen karar değişmeyecek 1-2 kazandık maçı ama Atiba'yı kaybettik.Penaltı konusunu zaten tartışmıyorum o ayrı.

Çevrimdışı Türkay

Çevrimdışı asi_kartal

Atibayı halen savunanlar var ya oynadığı topa sözümüz yok arkadaş yaptığı hareket hemde derbi öncesi hakem haklı yada haksız yenilir yutulur bir şey yok derhal yerine adam bulunmalı !
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimiçi murat

atiba uyarılmasına rağmen devam ediyor.hakem haklı ama aynı hareketi 2 oyuncumuz daha yapıyor hakem atibayı atmak için fırsat kolluyordu.yılbaşı için izin filan isterse süresiz izin versinler.böyle sorumsuzluk olmaz.iyi bir ceza şart.

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba'da zorlamayacak bazı şeyleri nasılsa verilen karar değişmeyecek 1-2 kazandık maçı ama Atiba'yı kaybettik.Penaltı konusunu zaten tartışmıyorum o ayrı.
ati ilk başta zorladı sonra ayağını çizgiye çekti ondan sonra sarıyı verdi haliscik

Çevrimdışı Orhan_

Takım bitik halde. Kişi performanslarına döndü iyice. Atibanın da yaptığı olacak şey değil.

Çevrimdışı Türkay

Abi 2 oldu Atiba'nın bu hareketi. Şimdi de derbi öncesi yalnız bıraktı takımı.

Çevrimdışı Deniz

Bu hakemin bi halt yiyecegi belliydi.yapacahini yaptı gorevini tamamladi.boyle ligin ...
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Keşke kupa maçı olsaydı da orada çekerdi cezasını :)

Çevrimdışı Türkay

Çevrimiçi murat

ati ilk başta zorladı sonra ayağını çizgiye çekti ondan sonra sarıyı verdi haliscik
çizgi de yasak halis o. fırsat kolluyordu.

Çevrimdışı Deniz

Atiba bise yapmadi hakem gitti onun ustne oynadi o da kendini ezdirmedi.burda vermese baaka pozisyonda verecekti.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Abi 2 oldu Atiba'nın bu hareketi. Şimdi de derbi öncesi yalnız bıraktı takımı.
kardeşim o kadar saçma gösterdi ki kartı hiçbir şey demek istemiyorum rakipteki lavuklar neler yapıyor sarı bile çıkmıyor bize çok kolay kart gösteriyorlar

Çevrimiçi Samet Ç

çizgi de yasak halis o. fırsat kolluyordu.
abi bütün oyuncular çizgi üstündeydi konyalılar dahil o zaman hepsine vereceksin klasik derbi öncesi kartları bunlar

Çevrimdışı ozan062

bizim onlibero almamızı garanti altına aldıgı için atibaya bolca tesekkur ediyorum
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Samet Ç

takıma oyunculara sahip çıkmalıyız eleştiriyi sezon sonu yaparsın şampiyon olacaksak bütün zorlukların üstesinden gelmeliyiz.

Çevrimdışı Türkay

bizim onlibero almamızı garanti altına aldıgı için atibaya bolca tesekkur ediyorum

:claps:

Çevrimdışı Serjo

LİDERLİĞİMİZİN KAHYA'SI MISIN?

Sezon ortasın'da hangi takım 540 000 TL prim verir???
Teşvik primi serbest mi oldu?
2 maç 10 gol ye
gel Beşiktaş'a Barcelona kesil
ve sarı formalı hakem diye gezen bir adam vardı sahada
görev başarıyla tamamlandı
Derbi öncesi AS oyunculardan bir tanesi saf dışı

Her şeye rağmen LİDER BEŞİKTAŞ  :claps:
En büyük BEŞİKTAŞ!
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı Yakup

Sarin varsa ayagini çek diyorsa cekeceksin ayagini.

O değilde @Yunus abi motta mi İsmail mi bir daha dusun bu maçtan sonra bence  :bandit:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimiçi murat

abi bütün oyuncular çizgi üstündeydi konyalılar dahil o zaman hepsine vereceksin klasik derbi öncesi kartları bunlar
aynı şeyi söylüyoruz işte.sarı kartın varsa dikkat edeceksin adam verdiği penaltıyla niyetini belli etmiş zaten.hep maça ve her derbi öncesinde yaşadığımız şeyler bunlar.oyuncu sarı kartı varken dikkat etmeli.

Etiketler: