13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş
13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş Tarih : 14.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum :KAMİL OCAK Statyumu Hakem :Çağatay Şahan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 57083 defa] 13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Çevrimdışı cisse557

Oğuzhan'ın yerine Ozan Tufanı alırsak çok iyi bi iş başarmış oluruz tabi verirlerse.

Çevrimdışı ers_an

Bu maçın Adam'ı kim n derse desin o gereksiz hakemdir bana göre. Bu adam oldum olası antipatik gelmiştir bana o nedenle biz rakiple hakemi beraber paket etmeliyiz. Galibiyet bundan geçer. Benden söylemesi.
Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı Çağrı

Şuan Sosa da Oğuzhan da markaj yiyor devamlı oyun kuramıyoruz.

Necip bunu da halledebilir. Kerim de çok hareketli olduğu için halledebilir. Karar da kumar da Bilic'in olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Oğuzhan'ın yerine Ozan Tufanı alırsak çok iyi bi iş başarmış oluruz tabi verirlerse.
Ozan Tufan boş oyuncu

Çevrimdışı Çağrı

Yapma yav ben hiç beğenmiyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bu maçı kazanmak zorundayız iyi ya da kötü oynayarak hiç farketmez.Herkes puan kaybetmemizi ve düşmemizi bekliyor o yüzden mutlaka 1 golle bile olsa 3 puanı alıp yolumuza devam etmeliyiz.Böyle maçlarda takılırsak ciddi ciddi işimiz var demektir.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Tolga

Çevrimiçi Samet Ç

yine kaçtı cenk şuna sağlam vur ya bomboşsun.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Çağrı

Töre'ye de hak vermeye başladım Şenol adamı delirtir sürekli dokunuyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

gaziantepin dölleri tamamen bizim çocukların üstüne oynuyor sinirlendirmek için böyle lige sokayım

Çevrimdışı Çağrı

Olcay hakikaten kabak tadı verdi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Beceri işte gelde arama BA  yi

Çevrimiçi Samet Ç

ulan bir tane atsak dağılacaklar.

Çevrimdışı Türkay

Off hadi atalım artık zaman eriyor.

Çevrimdışı Tolga

Demba Ba'yı arıyoruz gerçekten de maalesef.

Çevrimdışı Türkay

Çevrimdışı Tolga

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı Çağrı

Dembalık durum yok ki topu götüremiyoruz daha
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: