13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş
13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş Tarih : 14.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum :KAMİL OCAK Statyumu Hakem :Çağatay Şahan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 57082 defa] 13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Kerim dışında girip de skoru değiştirebilecek oyuncumuz da yok maalesef.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cisse557

Oğuzhan'a o kadar sinirliyim ki şu an devre arasında anadolu takımına kiralansın da aklı başına gelsin diyecek hale getirdi beni  :s20:

Çevrimdışı Çağrı

Kerim dışında girip de skoru değiştirebilecek oyuncumuz da yok maalesef.

Maç başında bu yüzden demiştim Oğzuhanla başlamak hata diye.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Tek çaremiz dua etmek şu anda.

Çevrimdışı Tolga

Oğuzhan'a o kadar sinirliyim ki şu an devre arasında anadolu takımına kiralansın da aklı başına gelsin diyecek hale getirdi beni  :s20:
Oğuzhan'ın bu seneki performansını düşününce açıkçası bugün beni çok şaşırtmadı ben daha çok Gökhan'ın bu kadar kötü oynamasına şaşırdım kötü oynadığı gibi bir de acayip sinirli.Böyle devam ederse atılabilir yani Bilic'in uyarması şart.

Çevrimdışı Togay_1981

Sosa da pek etkisiz bugün.Biraz kıpırdansak alırız maçı Antep'te hiç birşey yok. Ama Gökhan'dan korkuyorum açıkçası kırmızı görebilir.

Çevrimdışı Çağrı

Sadece Kerim'i hamle olarak görmeyin.

Necip de hamledir bu maçta. Defansif oyuncu diye düşünmeyin. Oğzuhan'ın yerine aldığı zaman press gücü artar direnç artar Sosa özgürleşir.

Kerim hamlesini son 30 dakikaya saklayabilir.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Maç başında bu yüzden demiştim Oğzuhanla başlamak hata diye.
Zaten benimde kuşkularım vardı bu kadar kötüyken ve sakatlıktan yeni çıktıktan sonra böyle bir maçta ilk 11 de başlamak mantıklı olmayabilir diye düşünmüştüm ve haklı çıktım.

Çevrimdışı Tolga

Necip de hamledir bu maçta. Defansif oyuncu diye düşünmeyin. Oğzuhan'ın yerine aldığı zaman press gücü artar direnç artar Sosa özgürleşir.

Skoru yakalarsak evet ama tam tersi geriye düşersek Necip hamle oyuncusu olmayacak o zaman

Çevrimiçi Samet Ç

Ozi çıkacak Necip girecek
Olcay çıkacak Kerim girecek

Böylece Sosa hücumda daha aktif olacak Sosa savunmaya gelmekten hücuma konsantre olamıyor.

antep ptt lig seviyesinde takım görüntüsü var.sen yenecen bunları 3-4 tane sıkıştırman lazım.kerimin girmesi lazım.töreninde artık 3-4 kişi arasına girip sibop aramaka değil efektif oynamayı öğrenmesi lazım.maçta 1-2 kere yapabilirsin ama ezberliyorlar napacağını.biraz sosadan birşeyler öğrenin.

Çevrimdışı WarrChief

bence dogru oyun değil bu  yanlıs kadro değil oyun yanlıs

Çevrimdışı cisse557

Aynen 2. yarı Oğuzhan sahada olmamalı.

Çevrimdışı Çağrı

Skoru yakalarsak evet ama tam tersi geriye düşersek Necip hamle oyuncusu olmayacak o zaman

Zaten bekleyerek yapamaz bunu hemen yaparsa hamle olur. 60'tan sonra girmesnin hiçbir anlamı olmaz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Tottenham maçında zorunluluktan geri de oynadı ama hep söylüyorum Sosa ne kadar kaleye yakın oynarsa o kadar fazla katkı sağlar.Geride oynadığı müddetçe verimliliği yarı yarıya düşüyor.

Çevrimdışı Tolga

Zaten bekleyerek yapamaz bunu hemen yaparsa hamle olur. 60'tan sonra girmesnin hiçbir anlamı olmaz.
2.yarı başlarken Oğuzhan'ın çıkıp Necip'in girmesi lazım o zaman orta sahadaki etkinliğimiz artabilir.

Çevrimdışı cisse557

Oğuzhan'ın bu seneki performansını düşününce açıkçası bugün beni çok şaşırtmadı ben daha çok Gökhan'ın bu kadar kötü oynamasına şaşırdım kötü oynadığı gibi bir de acayip sinirli.Böyle devam ederse atılabilir yani Bilic'in uyarması şart.
Gökhan biraz sakin olsun yeter kötü oynadığı çoğu maçta bile asist yaptı. 2. yarı sahada kalmasından yanayım ama ozzy çıkıp necip girmeli.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Kemal

Necipi almazsak veya frei yi atıbanın yanına koymazsak sıkıntı var beyler top cikaramiyoruz ileri adamlar şimdi bide  yatmaya başlayacak

Çevrimdışı Türkay

Beşiktaş'ın, Süper Lig'de oynadığı 6 deplasmanın 4'ünde ilk yarılar golsüz tamamlandı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

Gökhan biraz sakin olsun yeter kötü oynadığı çoğu maçta bile asist yaptı. 2. yarı sahada kalmasından yanayım ama ozzy çıkıp necip girmeli.

İyi de oynamadığı için sinirlenmeye başladı iyice.Ne zaman kafasını futbola tam olarak veriyor o zaman çıkıp çok katkı sağlıyor.Bu gerçi her oyuncu için geçerlidir sakin kalmadığın müddetçe oyundan her dakika düşersin.

Çevrimdışı Orhan_

Oguzhan ve Töre derhal çıkmalı. Necip ve Frei hemen girmeli. Törenin kulağı çekilmeli. Oğuzhan'ın iki kulağıda çekilmeli. Hangi takımda oynadığının farkında olmalı. Atiba geride baskı yiyor bu markajcısının kucağında. Olacak iş değil.

Çevrimdışı Çağrı

Gökhan'ı görmüşlüğüm var birkaç kez çok delidolu biraz kırık bile diyeilirim kafadan aslında iyi bile idare ediyor emin olun.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Orhan_

Ayrıca Sosalı Ozzie li sistem de tutmuyormus, şimdilik, görmüş olduk.

Çevrimdışı Tolga

Gökhan'ı görmüşlüğüm var birkaç kez çok delidolu biraz kırık bile diyeilirim kafadan aslında iyi bile idare ediyor emin olun.
İstediklerini tam olarak yapamadığı için sinirlenmeye başladı ama sakin olması lazım ona ihtiyacımız var.

Etiketler: