12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Tarih : 07.12.2014 Pazar Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Torku Arena Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 86068 defa] 12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
Anket
maçın en iyi iki adamı kim?
veli
9 [%30]
sosa
14 [%46.7]
olcay
5 [%16.7]
demba ba
1 [%3.3]
diğer
1 [%3.3]

Toplam Oy Verenler: 18

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 15:27:42

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Su topu sakin oynayin, ayaga oynayin, sasirmayin ne olur. Ben 3-0 a ragmen endiseliyim.

Yooook  artık  sende. :lol:

Çevrimdışı Çağrı

Maçın yıldızı Velidir. Olmayan Trabzon ortasahasını PARAMPARÇA Etti.

Motta da aramıza geri döndü şükürler olsun. Böyle oynasın beke ihtiyacç kalmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Maçın yıldızı Velidir. Olmayan Trabzon ortasahasını PARAMPARÇA Etti.

Motta da aramıza geri döndü şükürler olsun. Böyle oynasın beke ihtiyacç kalmaz.
Hep söylüyorum hocam Motta bu sezon kötü kabul ediyorum ama konsantre olduğu zaman kalitesi ortaya çıkıyor.Bugün kusursuz oynadı :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Şu Ts forumlarında fark atarız yeneriz diyenleri görmek isterim :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bu Kerim kafasini hic kullanmiyor. Yetenekli cocuk ama.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bittiiiiiiiiiiiiiii.Hemde  geriye  yaslanıp saçma  hatalar  yapmadan.Hemde  son 15  dakikayı kapanmadan.Hemde basına göre  son 15  dakikayı en iyi oynayan takım  Ts  karşısında.

Çevrimdışı Çağrı

Fenerliler Sosa'ya hayran kalmış Diego'yu aldı diye ateş püskürüyorlar Aziz'e  :kop:

Topuz'u alamadığımzıda Nihat hatasını yapmıştık bu kez gözğnden vurduk turnayı her hareketi Aziz'e gitsin Sosa'nın  :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

O değilde acaba fb maçını da burada bu atmosferde oynasaydık o maçı da kazanır mıydık :)

Çevrimdışı Çağrı

Bir tane pozisyon vermedik bunlar 4 atacaktı di mi bize şu laz forumunun linkini verin biraz okuyup güleyim  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bir tane pozisyon vermedik bunlar 4 atacaktı di mi bize şu laz forumunun linkini verin biraz okuyup güleyim  :biggrinking:
Aynen hocam verebilecek misin çok merak ediyorum yorumları :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Fenerliler Sosa'ya hayran kalmış Diego'yu aldı diye ateş püskürüyorlar Aziz'e  :kop:

Topuz'u alamadığımzıda Nihat hatasını yapmıştık bu kez gözğnden vurduk turnayı her hareketi Aziz'e gitsin Sosa'nın  :biggrinking:
Yoksa  Sosa'yı da  Aziz mi  önermiş  bizimkilere. :evillol:  :evillol:

Çevrimdışı Çağrı

Fenerliler de çok yanılgıya düşüyorlar bakın.

Çeyrek Sosa ve Töre olmadan kaybettik onlara da inanın o maç öyle olmazdı Galatasaray maçında göreceğiz eksiksiz gidersek onları da parçalayacak bu ortasaha.

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Geovani

Çok şükür güzel oyun net skor bizim bu seneki kırılma maçımız başakşehir maçıydı geçen seneki kırılganlığımız yok son dakikaları oynamaya başlayınca bu ligde çok güzel iş yaparız...Ayrıca bu takım stadsız gidiyor 2 senedir çağrının dediği gibi vodafone arenanın fragmanını gördük..İç sahada baskılı stadta bu takım neler neler yapar...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Tolga

Fenerliler de çok yanılgıya düşüyorlar bakın.

Çeyrek Sosa ve Töre olmadan kaybettik onlara da inanın o maç öyle olmazdı Galatasaray maçında göreceğiz eksiksiz gidersek onları da parçalayacak bu ortasaha.

Ancak şu görüldü ki stad ve atmosfer takımı baya itiyor ön tarafa.Yeni stadımız bitince baya içeride derbi kazanabiliriz :)

Çevrimdışı ilhan

Lütfen arkadaşlar şu bu ayrımına girmeyin, diğerlerine haksızlık etmiş oluruz, hepsinin alınıdan öpüyorum.
Tek pozisyon vermeden maç aldık hepimize hayırlı olsun.  :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Kemal

Motta bugün çok iyiydi, sanki duydu adam bizi
maç sanki inonudeydi çok özlemişiz , takımda ozlemis
sosa yi Allah sakatliktan korusun, bu ligin topcusu değil.
Olcay hele şükür gerçek Olcay oldu
töre çok bencil oynuyor.

Pektemek geçmiş olsun.

Çevrimdışı panic13

Bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Hafta arası oynanacak kupa maçında bir terslik olmaz ise (kart, sakatlık vb..) Bilic'in kadro tercihini aşağıdaki gibi bekliyorum;

-------------------CENK--------------------
SERDAR----PEDRO---ERSAN---MOTTA
------------VELİ--------ATIBA------------
TÖRE-----------SOSA-------------OLCAY
------------------BA BA------------------

Öncelikle TS'de orta saha diye bişey yok. Ne medjani ne de Hurmacı basan türde oyuncu. İkisi de oyun kurucu. Sefa, Mehmet Ekici ve Yusuf Erdoğan ise dikine oynayan oyuncular. FB'deki Alper ve Caner gibi. Önlerine top gelmediğinde veya sete karşı etkili değiller. Sadece Mehmet Ekici fark yaratabilecek bir oyuncu ama o da tempo bulamadığında etkili olamıyor. Cardozo ise; Cardozo :D

Yapılması gereken basit: Ön üçlüyü top ile buluşturmayacağız. Ve bunu daha önce yaptık; ARSENAL maçları. Oyunu Orta saha çevresinde kurup direkt paslarla ileriye çıkacağız. Artı, TS'nin bahsedildiği kadar sert olduğunu düşünmüyorum. Hızlı oynamak ayrı, oyunu tutmak ayrı. Takımımız zaten oyunu kontrol ederek oynayan bir ekip, bu demektir ki TS diğer maçlarda oynadığı gibi topa hakim olamayacak. Ayrıca, ben Ersun yanal'ın bu gazla baskılı başlayacağını düşünüyorum. İnşallah başlar! Türkiye liglerinde baskılı veya açık oynayıp BJK'yi yenecek bir takım yoktur. Takımımız kaptığı topları en iyi ve hızlı değerlendiren tek takımdır. Ve bunu Avrupa seviyesinde yapmaktadır. Sosa ve Ba bu tip oyun için biçilmiş kaftanlardır. En son Karabük'e attığımız iki, kaçırdığımız üç gölü tekrar izleyin. Hepsi şok pres sonucu kazanılan toplar sonucunda bulunmuş pozisyonlardır.

Maçta yapmamız gereken 2 şey olacak;

1) Töre, Sosa ve Olcay; Veli ve Atiba'ya yakın oynayacaklar. Standart preslerini yapacak ve topu kapıp gölü yapacaklar
2) Cardozo'yu önde değil, arkada karşılayacağız. Yani Ersan ile Pedro defansı biraz daha geriye kuracaklar. Böylece TS'nin hücumcuları arasındaki bağlantı kesilecek. Cardozo öne gelse, kalabalığı görecek, arkaya gitse hücumcuları ile bağlantısı kesilecek. Tek başına ceza sahasında veya kalabalık arasında orta sahada istediği kadar top alabilir :) Bizimkilerde vurdurmayacak artık :)

Kendi adıma 3-1 gibi net bir skor bekliyorum. Ve göreceksiniz Karabük maçı kadar bile zor olmayacak galibiyet. Bu kadar net konuşuyorum.

Biz bu maci kafamizda kazanmis, daha once yazmistik :)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Tolga

Motta bugün çok iyiydi, sanki duydu adam bizi
maç sanki inonudeydi çok özlemişiz , takımda ozlemis
sosa yi Allah sakatliktan korusun, bu ligin topcusu değil.
Olcay hele şükür gerçek Olcay oldu
töre çok bencil oynuyor.

Pektemek geçmiş olsun.
Hep söylüyorum Motta kötü bir oyuncu değil sadece bu sezon konsantre değildi.Bugün konsantre olunca potansiyeli ortaya çıkıyor :icool:

Çevrimdışı Çağrı

Okuyan lazlar varsa gerçekleri de çarpalım kaymağı olsun.

Ellerindeki Mehmet Ekici Beşiktaş'A yedek bile olmaz bu 1.

Cardozo pozisyon hazırlayamazsan Pektemek kadar bile etkili olamaz bu 2.

Ortasahası koşan basan her takım Trabzon'u boğar bu 3.

Sefa ve Fatih Bursa da bile oynayamazlar bu 4.

Ellerinde potansiyelli kadro var sabırlı olacaklar. Daha bu kadro 2 senede anca olgunlaşır.

En az 2 ortasaha 1 stoper ihtiyaçları var.

Özetle bu sene Bursa Trabzon'dan 4. lük için daha şanslıdır bu da kapanış.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Okuyan lazlar varsa gerçekleri de çarpalım kaymağı olsun.

Ellerindeki Mehmet Ekici Beşiktaş'A yedek bile olmaz bu 1.

Cardozo pozisyon hazırlayamazsan Pektemek kadar bile etkili olamaz bu 2.

Ortasahası koşan basan her takım Trabzon'u boğar bu 3.

Sefa ve Fatih Bursa da bile oynayamazlar bu 4.

Ellerinde potansiyelli kadro var sabırlı olacaklar. Daha bu kadro 2 senede anca olgunlaşır.

En az 2 ortasaha 1 stoper ihtiyaçları var.

Özetle bu sene Bursa Trabzon'dan 4. lük için daha şanslıdır bu da kapanış.
Hocam şu Ts'lularun forumunun linkini bir atabilir misin yorumları merak ettim :lol:

Çevrimdışı Çağrı

Hocam şu Ts'lularun forumunun linkini bir atabilir misin yorumları merak ettim :lol:

Samo atmıştı hocam ben bilmiyorum onu bekleyeceğiz :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Geovani

Tek üzüldüğüm berbat oynayan iki sarışın kızkardeşin öle veya böle ensemizde oluşu en azından 6 puanlık fark olmalıydı
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Anil

rüştü inşallah izlemiştir bu maçı