12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Tarih : 07.12.2014 Pazar Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Torku Arena Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 89617 defa] 12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
Anket
maçın en iyi iki adamı kim?
veli
9 [%30]
sosa
14 [%46.7]
olcay
5 [%16.7]
demba ba
1 [%3.3]
diğer
1 [%3.3]

Toplam Oy Verenler: 18

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 15:27:42

Çevrimdışı WarrChief

stada alımlar başladımı acaba ...stattan bir foto alsaydık atmosferi görmek açısından...
hocam bjktv canlı yayınlara 16:00da baslıyor acabiliyorsan onu ac derim saha içinden sanmıyorum ama etrafı gostereceklerdir:))

Çevrimdışı Türkay

Abiler statın çevresinden taraftardan video foto falan varsa atıverin şuraya da bakalım  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı forzatunga

herkes konya da galiba forum akmıyor

Çevrimdışı denilanz

Abiler statın çevresinden taraftardan video foto falan varsa atıverin şuraya da bakalım  :bandit:
Buradan canlı olarak izleyebilirsin stat çevresini.
http://www.konya.bel.tr/canliyayin.php?kameraID=26

Çevrimdışı Türkay

Buradan canlı olarak izleyebilirsin stat çevresini.
http://www.konya.bel.tr/canliyayin.php?kameraID=26

Eyvallah abim taraftarımızı gözetleyelim bakalım  :lol:

Çevrimdışı cisse557

Ozzy sakatlanmış aksiliği kes

Çevrimdışı cisse557

Furkan Yaman kadroya dahil edilmiş

Çevrimdışı Türkay

Çevrimdışı cisse557

haaaaaydaaaaaaaaaaa
Bu çocuk kendine hiç bakmıyor kulağını çeksinler artık

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

Demin paylaşıldı bu 15 numara yok Furkan Yaman var onun yerine

Çevrimdışı Tolga

Demin paylaşıldı bu 15 numara yok Furkan Yaman var onun yerine

Bu iyi olmadı işte bu maçta Oğuzhan bize çok lazımdı.Böyle giderse bu takımın oyuncusu olamayacak gerçi sakatlığının sebebini bilmiyoruz ama kendine iyi bakmadığı ortada.Sahadaki halinden de bu belli oluyordu zaten.
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2014, 16:56:35 Tolgaozkhrmn ]

Çevrimdışı forzatunga

kerim yerine olcay ile başlasaydı içim daha rahat edecekti neyse belki de daha cesur oynatacağının bir işareti olabilir kerim tercihi.

Çevrimdışı Tolga

kerim yerine olcay ile başlasaydı içim daha rahat edecekti neyse belki de daha cesur oynatacağının bir işareti olabilir kerim tercihi.
Olcay'la başlamak daha mantıklı olurdu bu maç için.Kerim'in savunmaya yardım konusunda zaman zaman aksadığını söyleyebiliriz.

Çevrimdışı cisse557

Bizim takımın analizini yapmış sanırım bi ingiliz arkadaş

Çevrimdışı cisse557

Ben genelde Olcay yerine Kerimi tercih ediyorum ama bu maçta Olcayla başlamak daha iyi etkili olur gibi geliyor baskılı oyuna karşı Olcay ceza sahasında daha etkili olur 2.yarı üzerimize gelecek olan yorulmuş Trabzon için ise Kerimlik ortam olur

Çevrimdışı forzatunga

Ben genelde Olcay yerine Kerimi tercih ediyorum ama bu maçta Olcayla başlamak daha iyi etkili olur gibi geliyor baskılı oyuna karşı Olcay ceza sahasında daha etkili olur 2.yarı üzerimize gelecek olan yorulmuş Trabzon için ise Kerimlik ortam olur

kesinlikle katılıyorum

Çevrimdışı forzatunga

Olcay ilk 11 de !!

galiba Bilic forumu okuyor  :D

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Türkay

Bende yavaştan maçı izlemek için dışarı çıkıyım hadi Bismillah

Çevrimdışı Tolga

Olcay ile başlaması çok doğru oldu.Bu maçta kolay gol yemememiz lazım o yüzden mümkün olduğunca takım halinde iyi savunma yapmamız gerekiyor.Olcay bu açıdan şimdilik Kerim'den daha iyi takım savunmasına katkısı çok daha fazla.

Çevrimdışı Tolga

İlk 11 imiz

Tolga, Serdar, Pedro, Ersan, Motta, Atiba, Veli, Gökhan Töre, Sosa, Olcay Şahan, Demba Ba

Çevrimdışı quentine83

iş ve okul gereği Trabzon da yaşıyorum .şimdi Beşiktaş atkımı alıp çıkacağım...gidip oturacağım Trabzonluların arasına... :ok:
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2014, 17:58:06 quentine83 ]
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

Belkalem, Papadopoulos ve Medjani'ye duran toplarda çok dikkat etmemiz gerekiyor.Zaten her duran topta tehlike yaşıyoruz bir de Trabzon'da bu duran toplara çıkıp vuracak bu tarz tehlikeli oyuncular var.

Çevrimdışı quentine83

stattan manzaraları alsaydık.yokmu atmosferi çekip paylaşacak olan
İsmet Yarkın ONUR