11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş
11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş Skor : Kardemir Karabükspor: 1 (Goller Dk. 83 Musa Çağıran) - Beşiktaş: 2 (Goller Dk. 53 Demba Ba, Dk.55 Demba Ba) Tarih : 01.12.2014

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82933 defa] 11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

Sosa da 7 maçta 4 asist olmuş.

Klasiktir 10 numaran 2 maç başı 1 asist santraforun maç başı 1 gol ortalaması yakalıyorsa o iş olur yeter ki sürsün bu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

maçı kaybedersek bahanesi de hazır şimdiden konya da oynadık o yüzden yenildik diyecek :)
Aynen öyle başından beri diyorum Bilic iyi adam güzel adam ama. Liderlik vasfı yok. Bize manyak bir hoca lazım Marcelo Bielsa onu Marsilyadan koparamayız her yol Lucescuya çıkıyor.

Çevrimdışı Deniz

Hakkaten ts maçında olası puan kaybında Bilic yorgunuz,yol yaptık,seyirci etkisini hissedemedik vs diyecek.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Aynen öyle başından beri diyorum Bilic iyi adam güzel adam ama. Liderlik vasfı yok. Bize manyak bir hoca lazım Marcelo Bielsa onu Marsilyadan koparamayız her yol Lucescuya çıkıyor.
lucescu yu getirebilmek imkansız işte keşke olsa da nerdeeee
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı EmreTkgz42

Slaven Bilic : ''Konya'da Trabzon maçı için, bundan çok mutlu değilim. İyi bir rakibe karşı tarafsız saha fonksiyonu ortaya çıkıyor.''

Böyle demiş Bilic. Şimdi bu adam neyin kafasında. Yolculuk desen he derim geçerim de tarafsız saha nedir.  :s20: :s20: :s20:

Bilic'e çok özgürlük tanınıyor. İstediği gibi konuşuyor. Yok penaltı olmalıydı yok pozisyon kırmızı kart.
istanbuldaki maça gelen taraftar sayısı kadar daha maça bi hafta varken konyada o kadar bilet satıldı ne tarafsız sahası ayrıca statyumun ambiyansı çok iyi iki üç kat seyirci varmış gibi çıkar ses

Çevrimiçi Samet Ç

lucescu yu getirebilmek imkansız işte keşke olsa da nerdeeee
Getirirsin hocam bir şekilde istemek lazım.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Diğer konıyada yazdım bırayada yazayım  :bandit:
Sezon sonunda Biliçle helalleşip yollar ayrılmalı  :ok: Biliçle kesinlikle olmaz  :iscrewy:
Her maç Aynı ve Hatalı değişiklikler  :s20:
Takımda Didiplini sağlayamıyor Net  :s20: Bşr takım Her maç Kırmızı yemez  :iscrewy: Hiç mi uyarmıyorsun , Hiçmi konuşmuyor , Hiçmi özel,çalıştırmıyor takımı  :iscrewy:
Büyük takım bu kadar Gömülü oynayamaz  :akuma: 2 Gol atıp gömülüyoruz , sonra Gereksiz bir panik  :akuma: Ya her maç aynı senaryo , Niye gömülüyorsun  :alala: Al oyunu Rölantiye ye rakibi uyut , Bi kantara Ba Sosa Torele Farka git  :ok: Neden Çalıştırmıyorsun takımı neden anlatmıyorsun Gomulmeyin diy
:alala: Eğer Biliç Bu konularda Takomı çalıştırsaydı her hafa bunları Y
alamazdık Açık ve Net  :iscrewy:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

istanbuldaki maça gelen taraftar sayısı kadar daha maça bi hafta varken konyada o kadar bilet satıldı ne tarafsız sahası ayrıca statyumun ambiyansı çok iyi iki üç kat seyirci varmış gibi çıkar ses
Hocam kaybedersek bahane hazır olsun istemiş. Bu adama çok ilgi gösteriyorlar halkın adamı diye ama çok kurnaz bir adam. Sene sonu yaptığı açıklamadan anlarsın zaten ben buraya fedakarlık yaparak geldim dedi stat yok maddi güç yok dedi başarılıyız dedi bana buraya gelme dediler ama ben geldim dedi bunlar hep akıl oyunları. Spartak'ta stadın vardı maddi gücün Allah'ı vardı da ne yaptın diye sorarlar adama ama sormadılar işte.

Çevrimdışı EmreTkgz42

Bende gideceğim maça konya daki öğrenciler ilgi gösterecektir çevre illerden de baya ilgi olacaktır maça özellikler ankaradan hızlı trenler 1.5 saate gidiliyor konyaya
Bilet aldınız mı buraya yazarsanız sevinirim hocam :)
http://besiktasarena.com/etkinliklerimiz/trabzon-maci-icin-konya%27ya/msg105980/#msg105980 @Samo1903

Çevrimdışı Tolga

Getirirsin hocam bir şekilde istemek lazım.
hocam lucescu yu getirebilmen için kendisine orada aldığına yakın bir para ödemen lazım.onun haricinde transferler için ciddi bir bütçe de isteyecektir.bu konularda anlaşsan bile lucescu en sonunda shaktarın başkanına gidip izin isteyecektir o da büyük ihtimal izin vermeyeceğine göre getirmen çok zor yani.benzer sorunu gs de yaşadı bu yüzden getiremediler büyük ihtimalle.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

hocam lucescu yu getirebilmen için kendisine orada aldığına yakın bir para ödemen lazım.onun haricinde transferler için ciddi bir bütçe de isteyecektir.bu konularda anlaşsan bile lucescu en sonunda shaktarın başkanına gidip izin isteyecektir o da büyük ihtimal izin vermeyeceğine göre getirmen çok zor yani.benzer sorunu gs de yaşadı bu yüzden getiremediler büyük ihtimalle.
Sene sonu sözleşmesi bitiyor hocam. http://www.transfermarkt.com.tr/mircea-lucescu/profil/trainer/805

Çevrimdışı EmreTkgz42

Hocam kaybedersek bahane hazır olsun istemiş. Bu adama çok ilgi gösteriyorlar halkın adamı diye ama çok kurnaz bir adam. Sene sonu yaptığı açıklamadan anlarsın zaten ben buraya fedakarlık yaparak geldim dedi stat yok maddi güç yok dedi başarılıyız dedi bana buraya gelme dediler ama ben geldim dedi bunlar hep akıl oyunları. Spartak'ta stadın vardı maddi gücün Allah'ı vardı da ne yaptın diye sorarlar adama ama sormadılar işte.
zaten şu bahaneye ben de sinir oluyorum sürekli stat yok gelir yok ve gs fbnin arkasında gösteriyorlar gelirlerimz onlardan geride daha ne olsun der gibi tüm oyunculara da işlemiş bu stat yok gelirimiz gs fbden düşük şampiyon olursak ne ala olamazsak zaten stat yok gelir yok bu bahaneye sığınıyorlar

Çevrimdışı EmreTkgz42

Daha almadım hocam 3 ünde alacağım staj parasını bekliyorum.  :D
tmam alınca yazın maç öncesi diger gelenlerle görüşürüz :)

Çevrimiçi Samet Ç

zaten şu bahaneye ben de sinir oluyorum sürekli stat yok gelir yok ve gs fbnin arkasında gösteriyorlar gelirlerimz onlardan geride daha ne olsun der gibi tüm oyunculara da işlemiş bu stat yok gelirimiz gs fbden düşük şampiyon olursak ne ala olamazsak zaten stat yok gelir yok bu bahaneye sığınıyorlar
Maalesef. Şu anda bizim kadro gesenin kadrosundan daha iyi. Ama Bilic'e sorsan gesenin daha iyi kadrosu var der.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Tolga

Sene sonu sözleşmesi bitiyor hocam. http://www.transfermarkt.com.tr/mircea-lucescu/profil/trainer/805
hocam ben de onu diyorum işte önce kendi başkanına sorar benimle devam etmek istiyor musunuz diye eğer devam etmek istiyoruz derlerse devam eder hayır devam etmeyeceğiz derlerse o da kendine yeni kulüp arar.o zaman bir ihtimal şansımız olur çünkü lucescu nun o başkana karşı bir gönül bağı var :)

Çevrimiçi Samet Ç

hocam ben de onu diyorum işte önce kendi başkanına sorar benimle devam etmek istiyor musunuz diye eğer devam etmek istiyoruz derlerse devam eder hayır devam etmeyeceğiz derlerse o da kendine yeni kulüp arar.o zaman bir ihtimal şansımız olur çünkü lucescu nun o başkana karşı bir gönül bağı var :)
Ben soracağını sanmıyorum hocam. Onun içinde hala İstanbul sevigisi ve azize olan kini var ilk fırsatta gelmek isteyecektir. Benim görüşüm bu.

Çevrimdışı Tolga

Ben soracağını sanmıyorum hocam. Onun içinde hala İstanbul sevigisi ve azize olan kini var ilk fırsatta gelmek isteyecektir. Benim görüşüm bu.
öyle olsaydı gsye gelirdi bu sezon başı ben öyle düşünüyorum en azından neyse çokta önemli değil aslında bu zor bir ihtimal yani :)

Çevrimdışı EmreTkgz42

Valla ben de öyle düşünüyorum.Çevre illerdeki derneklerin ve taraftar grupların otobüs kaldırması vs de önemli.İyi organizasyon olursa dolabilir ama bence 20 bin civarı olacaz..
şu passoligi protesto olmasa full çekerdi ama çarşı konya bile protestodan dolayı gitmeyecez diyor yani anlamyorum bunu ya tmam karşı çık ama takımın ihtiyacı var sana demi bu dezavantajı fırsata çevir sen her daim destek olduğunu göster.

Çevrimdışı Togay_1981

Slaven Bilic : ''Konya'da Trabzon maçı için, bundan çok mutlu değilim. İyi bir rakibe karşı tarafsız saha fonksiyonu ortaya çıkıyor.''

Böyle demiş Bilic. Şimdi bu adam neyin kafasında. Yolculuk desen he derim geçerim de tarafsız saha nedir.  :s20: :s20: :s20:

Bilic'e çok özgürlük tanınıyor. İstediği gibi konuşuyor. Yok penaltı olmalıydı yok pozisyon kırmızı kart.

Son dakika problemleri kadro zayıflığına , olimpiyat tribünlerinin sahaya uzaklığına , taraftarın maça gelmemesine bağlanıp en az kabahat Biliç'te bulundukça bu zırvalar devam edecek.

Burası ağlama duvarı değil. Son maç özelinde son 10 dakika sahandan çıkamadığın takım da Bayern Münih değil Karabük. Basın kadro zayıflığı algısını öyle bir işlemiş ki yeri geliyor karabükspor'u kendimizden  daha güçlü görüyor ne yapalım kadro bu kadar diyoruz. Elimizde her maç 2 gol atan bir makine var ama rahat maçımız yok. E kabahat kimde kardeşim ? Bizde mi ??

Çevrimdışı fani madida

ba ve sosa çıktığı zaman sanki başka bir takım oluyor sahada. oğuzhan da dahil hepsi çok vasat futbolcular. hatta birkaç kişi var ki bunlar futbolcu falan değil ya
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi Samet Ç

şu passoligi protesto olmasa full çekerdi ama çarşı konya bile protestodan dolayı gitmeyecez diyor yani anlamyorum bunu ya tmam karşı çık ama takımın ihtiyacı var sana demi bu dezavantajı fırsata çevir sen her daim destek olduğunu göster.
Dewe Erol gitme ihtimalimiz var ama düşük dedi.

Çevrimdışı Çağrı

Yine bilet kesmeler olmuş bunlar çok abartı yorumlar.

Bilic kötü iş çıkarmıyor. Hataları var düzelir mi bilmem ama her ne olursa seneye 3. şansı ilk kez kendi evinde kesinlikle hakediyor , biraz sabır.

Sadece Bilic'ten kaynaklanmıyor oyuncular çok çaylak son rötuşlar ve yeni stadla görüp o zaman değerlendirmek gerek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Ciddiyet kaybı yok da klasik çayylaklık var. Kerim biraz dikkat etse 3 asist yapardı rahat
Demba ba ya önüne falsolu vereceğine direk üstüne atınca adam geldi yetişti soldan gelen pozisyonda

Etiketler: