10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Tarih : 23 Kasım 2014 Pazar Saat : 19:00 Stadyum : BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM Hakem : Özgür Yankaya Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 71071 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
Anket
Maçın Adamı
Necip
22 [%50]
Kobra Ba
8 [%18.2]
Jose Sosa
14 [%31.8]
Veli
0 [%0]
Atiba
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 44

Oylama kapandı: 27 Haziran 2019, 00:46:50

Çevrimdışı kyiv

Necip iyi güzel hatta maçın adamı ben de oy verdim ama bozuk saatte günde 2 kere doğruyu gösterir yahu. Necip bugün oynadığı futbolu fazla değil senede 10-15 maça çıkarsa yeterlidir. Kimse Necipten maçı tek başına kurtarsın istemiyor ama eğer " Beşiktaşın Çocuğu" tanımına uymak istiyorsa Sosa 1 koşuyorsa o 2 koşmalı Gökhan Töre 2 koşuyorsa o 4 koşmalı. Beşiktaşın çocuğu diğerlerinden farklı olmalı fark yaratmalı yetenek olarak değil belki ama mücadele olarak fark yaratmalı.

900 bin lirada kısa günün karı oldu. Allah bereket versin....

Çevrimdışı Anil

Lescott var ya efsane olurdu abi ahh ah çok istemiştim geçen sene o transferi  :bandit:
Bence lescott aradığımız adam değil.

Çevrimdışı ilhan

Bu günk maçtan sonra Yönetim İstanbul'da zor maç oynatır bu takıma. Zulimpiyat denildi soğuk denildi, uzak denildi, ulaşım denildi, eee bu gün ne vardı peki. :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı manyak1903

Bu günk maçtan sonra Yönetim İstanbul'da zor maç oynatır bu takıma. Zulimpiyat denildi soğuk denildi, uzak denildi, ulaşım denildi, eee bu gün ne vardı peki. :s20: :s20: :s20: :s20:
bunu önümüzdeki hafta karabüksporu yenip ,daha sonraki maçımızı -ne başağı belediye ya- oynarsak daha rahat karar verebiliriz ancak veremeyiz.Çünkü maç trabzonspor ile.sonra galatasaray ile.(içerideki maçlar).bu arada taraftar sayısından çok (bu kadar az olmasına rağmen etkili bir ortam vardı) saha zemini lazım bize.
Kısaca yapabiliyorlarsa hiç olimpiyat demeden ya ankara belediye ya istanbul belediye ikisinden birinde oynamalıyız.
[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2014, 22:30:27 manyak1903 ]

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı fani madida

maçın adamında necip dedim  :) ama bu sosa bi harika ya  :super:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı ALI RIZA

Necip defansta gecen sede güzel oynuyordu ama kanatta olmuyor...! biliç bugun en doğru mükemmel kadroyla çıktı...! gecen hafta yıldızı kerim frei kesemezdi..!
ilk kez bu kadar rahat maç izledim kazandık...!

Çevrimdışı Abdullah

Necip defansta gecen sede güzel oynuyordu ama kanatta olmuyor...! biliç bugun en doğru mükemmel kadroyla çıktı...! gecen hafta yıldızı kerim frei kesemezdi..!
ilk kez bu kadar rahat maç izledim kazandık...!
Aynen ilk defa bu kadar rahat maç izledik ama bunda son 10 dk taraftarın da katkısı büyük. Takımı ileri ittiler  :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

Arkadaşlar sayfaya girip begen felan yapabilir misin ?
http://yemeginbilgesi.blogspot.com.tr/

Çevrimdışı Abdullah

[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2014, 00:23:15 Abdullah ]

Çevrimdışı ALI RIZA

Sevgili yöneticimiz konu dışı yapmasak  :evillol: bunu muhabbet cafeye yazsak  :ok: @ALI RIZA
sana mı soracağım  sen o sayfaya gir yorum at teşekkür felan yaz...! :alala:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ALI RIZA

aldık geldik
o değil de @ZEKI  hocam puşhi si tam göz kamaştırıyor  :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı Ardau

Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı ZEKI

o değil de @ZEKI  hocam puşhi si tam göz kamaştırıyor  :ok: :ok: :ok:
pushi yi severim, havrandan almistim :D

Çevrimiçi murat

@ilhan abi uzaklık konusunda hiç bir fark yok ama ulaşım konusundaki sıkıntı daha fazla.metroya çok uzak.özel araç hariç ulaşım yok gibi.tabi bu stadın yarısının boş kalması için mazeretmi ? tabiki değil.ama stad gerçekten çok güzel.

Çevrimiçi Necmi

koltuklar yan yana olmasa da gönüller bir :)
yanımıza gelseydin keşke erken de kaçtın @Ardau merhabalaşamadım en azından uzaktan selamlaşabildik :D

Çevrimiçi Necmi

@ilhan ulaşım çok daha zor metroyla gelmek cidden eziyet herhalde 3-4 km yürümek gerekiyorşu haliyle bile otoparklar ful doluydu demek stad dolsa araçlarıda parkedecek yer bulamayacaksın asaş stadında civara park edilebiliyorduk ama burda civarda yok stad güzel ulaşım berbat

Çevrimdışı Ardau

@Necmi abi otopark ve navigasyon yüzünden baya geç girdim stada 15dk filan vardı. D blokta boş yer göremeyince az yana geçtik.
devre arasında gördüm sizi el salladım uzaktan hatta :) ama o sıra yanımda arkadaşlar yoktu, yeri bırakıpta gelemedim :dry: araç çok sakat yerdeydi dakika 90 dedi kaçtık o yüzden, ben ordan çıkmasam en az 20 araba beni beklerdi akşam akşam  :) bundan sonra hep beraber inşallah :)
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı yavvuzz

aldık geldik
Dün stadın boşluğu hariç her şey çok güzeldi , ben alt taraftaydım , yukarıdan hep bir grup bağırıp duruyordu maç başlamadan önce , sizin olduğunuzu tahmin etmek çok zor değildi. :D.
Maça gelince Sosa ve Demba ba çok üst seviye topçular fakat bizim bir an önce appiah gibi bir dmc ye ihtiyacımız var. Bu nokta bizi üst seviye maçlarda zorlar . Ancak koşup adama basılıyor oralarda biraz da akıl lazım . Sosa Gökhan çıkana kadar ortada oynanıp nasıl akıllı işler yapılır onu gösterdi bize. Bir lafım da taraftara , lütfen artık maçlara gelmesinler , Ayıp arkadaş ayıp küfredicem etmiyorum ayıp olur diye. Paraları yoksa biz alalım biletlerini . Dün kü maçta tribünlerin dolu olmamasına çok üzüldüm çok . Belki de futbolcuların havasını bozucak bu olayı onlara yaşatmamamız lazımdı. Burada bazen kapasite az filan diyoruz da artık bende emin oldum az filan değil fazla bile bu taraftara...

Çevrimdışı Volkan Başaran

Stat hakkında bir iki söz söylemem lazım. Dün seyirci sayısı yeterli olmasa da Fatih Terim Stadyumunda bence çok güzel atmosfer vardı. Küçük kutu gib bir stat yapmışlar. Son derece de modern. Hayatımda ilk kez bir stadyum cafesinde deri koltuklara otururak çayımızı bisküvimizi yedik ve yine devre arasında bunu tekrarlayıp maç başlama düdüğünden 1 dk sonra geri girmemize rağmen son derece kolay ve rahat biçimde yerimize oturduk. Açıkcası çok beğendim. Vodafone'ada ayrıca teşekkür ederim bunun için..

Maça gelirsek, daha ilk dakikadan itibaren yeneceğimiz belliydi.Hem taraftarın istemesi hem takımın istemesi çok net belli ediyordu sonucu. Ancak eskiden böyle durumlarda ortaya çıkamayan bir santrafor yüzünden maçları alamadığımız çok oluyordu. Artık Demba Ba var ve böyle bir sorun yok. Adam öyle yada böyle atıyor golünü. Maçın ondan sonra dönmeside zor oluyor..

Gökhan Töre ve Kerim gününde olsalardı dün çok daha güzel bir maç izleyebilirdik. İkiside çok rezil bir futbol oynadılar. Olcay'ın bu takımdan kesilmesini anlamamaya devam edeceğim. Bu takımın en önemli hücüm gücüdür Demba Ba dan sonra ama yedek kalıyor çok garip geliyor bana. Kerim biraz kazısın tırnakları ile öyle alsın formayı..

Bunun dışında geçen haftadan farklı yine çift ön liberoya döndük ve yine biraz kısırlaştık. Ancak biliç kasımpaşanın hücüm gücünden çekinmiş. Babal Adem scarione (nasıl yazılır biliyorum) gibi iyi ayakları olan oyuncular sanırım bu yüzden.Ama bence yine vasat bir oyun vardı Veliden. Atibayı beğendim yine. Bu adama ön yargılrım vardı ama gün geçtkçe iyi oluyor..

Serdar ve Necip müthiş oynadılar.İkisini de çok beğendim. Motta da kötü değildi ancak maçın başından sonuna kadar tırnaklrı yememe neden oldu. Çok dengesiz bir oyuncu . Kasımpaşa az Şotayı dinleseydi ilk yarı atılırdı Motta. Gidemediler üstüne.

Bunun dışında Sosa çok önemli oyuncu. Sosa eğer alınmasa imiş düşünüyrumda ne yapacaktık ? Oğuzhan oyuna girdikten sonraki durumuna bakıyorum Beşiktaşın bu seneki bütün yükünü az kalsın bu adama verecektik. Mümkün değil kaldıramazmış. Bunu takımına iyi oyuncular gelince anlıyorsun. Sosa bu takımın çok şeyi şu an ve olmaya devam edecek.

Çok önemli bir galibiyetti bu. Pazartesi günü Karabük karşısında da galip gelirsek müthiş bir özgüven yakalayacağız. Galatasaray maçındaki Karabük olursa parçalarız bunuda diyeyim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Yakup

Hani sevgiliye hasret beklersin , uzaktan gelecektir ne de olsa çok özlemişsindir aynen öyleydi dün akşam taraftar ve takımın kucaklaşması. İstanbul'da hep olimpiyatta deplasman taraftarı olan taraftar dün akşam sevgilisine kavuşuyordu. ama nedense bir türlü sevgiliye götürecek olan otobüsün koltukları hep boş kalacaktı almıştık haberini. içim acıyordu ama elden pekte bir şey gelmiyordu. herkesin bir bahanesi olabilirdi kimisine göre uzaktı kimisine göre pahalı. oysa bize anlatılmamışmıydı mecnun leylayı 10 yıl nehirde karşıdan karşıya sevmişti.

......................................................................

Maç havasına büründüğümüz ilk anlardı yoldaydık kadrolara ,formalara vs. bakıyorduk. Kırmızı formayı giyecektik içimizi tatlı bir heyecan kaplayıvermişti. Birde siyah kaleci kazağı olunca yemede yanında yat olmuştu formalar ve kazaklar. ben ine rahat duramayacağım yektanın kaleci kazağı çıktıysa söyleyin de renklilere alıp yollayayım :D sonra derken kadrolar açıklandı necip vardı adeta herkes hep bir ağızdan aynı olumsuz cümleleri kurdu. Belki de bu olumsuz sözler işe yaradı necip bir gol çıkardı bir asist yaptı birde dk. 80 de bindirdi. Sonra biz stadyuma vardık gerçekten süper bir stadyum yapmışlar ulaşımın olmadığı sıfır noktasına. içeri girerken olimpiyatta çektiğimiz işkencelerin hiç biri olmayınca çok rahat bir giriş oldu. (hayatımda ilk defa sadece cep ve kol kontrolü ile geçiverdim güvenlikten şaşırdım. orada ki görevlileri tebrik ediyorum bu hassasiyetlerinden dolayı. demek ki iyi de olunabiliyormuş.) içeri girdik d bloğa yöneldik herkes d blokta yerimizi aldık besiktasarena olarak ama gözlemlediğim hereksin stadyumdan etkilendiğiydi. Baskı kurabilecek ortam desen var izleme kalitesi desen var koltuklar çok güzel kırılmıyor :D test edildi :D  sonra maç başlayıverdi. sevgililer kavuştu. daha ilk dakika yiyorduk ama sonra toparlayarak baskıyı ve golleri bulduk. ikinci yarı rölantide bir oyunla @Necmi abinin dediği son 10 dakika kabusu olmadan bir maç ile bitti akşam. Ama taraftarın sevgiliyi istanbul dışında istememesi hocanında aynı şeyi tekrar etmesi. başkanı köşeye sıkıştırmış olmalı ki katıldığı programda biz 2 karşılaşma için anlaştık falan dedi sonrası için bakalım falan dedi. ve programda sağ bek ve stoper müjdesini verdi sevindim. hakan çalhanoğlu dedi ama töre varken zor bence.

gelelim artık son satırımıza güzel gece ,güzel stadyum ama kötü olanları gelmeyen taraftar ve zeminin gerçekten bozuk olması  :akuma: unutulmamalıdır ki sevgiliye giden yollar taşlı, engelli ve zorlu olabilir bu engelleri aşmak gerekiyor bazen. ankara veya başka şehirlerde oynayalım diyenlere bir gazla ankara bir kere daha dolar ama asla 3. maça dolmaz bunu unutmayalım. tıpkı başakşehirde ki olabilecek gs ve ts maçlarında bütün koltukların dolabileceği gerçeği gibi  :ok:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Yakup

takımla ilgili yazmadım kazanan takımın kötüleri olabilir. onlarda zaten kendilerini dışarıda görünce anlamışlardır. motta dua et ki ismail cezalı uğur sakattı yedeğin yoktu en kötülerden biriydin ama kulübede alternatifin yoktu. yoksa diğer kötüler zaten kenara alındı. eğer ki kerim verkaçı öğrense her maç 3 olur.  :ok:

Çevrimdışı Abdullah

Hani sevgiliye hasret beklersin , uzaktan gelecektir ne de olsa çok özlemişsindir aynen öyleydi dün akşam taraftar ve takımın kucaklaşması. İstanbul'da hep olimpiyatta deplasman taraftarı olan taraftar dün akşam sevgilisine kavuşuyordu. ama nedense bir türlü sevgiliye götürecek olan otobüsün koltukları hep boş kalacaktı almıştık haberini. içim acıyordu ama elden pekte bir şey gelmiyordu. herkesin bir bahanesi olabilirdi kimisine göre uzaktı kimisine göre pahalı. oysa bize anlatılmamışmıydı mecnun leylayı 10 yıl nehirde karşıdan karşıya sevmişti.

......................................................................

Maç havasına büründüğümüz ilk anlardı yoldaydık kadrolara ,formalara vs. bakıyorduk. Kırmızı formayı giyecektik içimizi tatlı bir heyecan kaplayıvermişti. Birde siyah kaleci kazağı olunca yemede yanında yat olmuştu formalar ve kazaklar. ben ine rahat duramayacağım yektanın kaleci kazağı çıktıysa söyleyin de renklilere alıp yollayayım :D sonra derken kadrolar açıklandı necip vardı adeta herkes hep bir ağızdan aynı olumsuz cümleleri kurdu. Belki de bu olumsuz sözler işe yaradı necip bir gol çıkardı bir asist yaptı birde dk. 80 de bindirdi. Sonra biz stadyuma vardık gerçekten süper bir stadyum yapmışlar ulaşımın olmadığı sıfır noktasına. içeri girerken olimpiyatta çektiğimiz işkencelerin hiç biri olmayınca çok rahat bir giriş oldu. (hayatımda ilk defa sadece cep ve kol kontrolü ile geçiverdim güvenlikten şaşırdım. orada ki görevlileri tebrik ediyorum bu hassasiyetlerinden dolayı. demek ki iyi de olunabiliyormuş.) içeri girdik d bloğa yöneldik herkes d blokta yerimizi aldık besiktasarena olarak ama gözlemlediğim hereksin stadyumdan etkilendiğiydi. Baskı kurabilecek ortam desen var izleme kalitesi desen var koltuklar çok güzel kırılmıyor :D test edildi :D  sonra maç başlayıverdi. sevgililer kavuştu. daha ilk dakika yiyorduk ama sonra toparlayarak baskıyı ve golleri bulduk. ikinci yarı rölantide bir oyunla @Necmi abinin dediği son 10 dakika kabusu olmadan bir maç ile bitti akşam. Ama taraftarın sevgiliyi istanbul dışında istememesi hocanında aynı şeyi tekrar etmesi. başkanı köşeye sıkıştırmış olmalı ki katıldığı programda biz 2 karşılaşma için anlaştık falan dedi sonrası için bakalım falan dedi. ve programda sağ bek ve stoper müjdesini verdi sevindim. hakan çalhanoğlu dedi ama töre varken zor bence.

gelelim artık son satırımıza güzel gece ,güzel stadyum ama kötü olanları gelmeyen taraftar ve zeminin gerçekten bozuk olması  :akuma: unutulmamalıdır ki sevgiliye giden yollar taşlı, engelli ve zorlu olabilir bu engelleri aşmak gerekiyor bazen. ankara veya başka şehirlerde oynayalım diyenlere bir gazla ankara bir kere daha dolar ama asla 3. maça dolmaz bunu unutmayalım. tıpkı başakşehirde ki olabilecek gs ve ts maçlarında bütün koltukların dolabileceği gerçeği gibi  :ok:
:claps: :claps: Eline sağlık abi ama bir noktada sana katılmıyorum. Ankara Beşiktaş'a deplasman değil.  :icool: Her maç gelsin her maç 15000 üstü taraftar gelir  :bandit:

Çevrimdışı Yakup

:claps: :claps: Eline sağlık abi ama bir noktada sana katılmıyorum. Ankara Beşiktaş'a deplasman değil.  :icool: Her maç gelsin her maç 15000 üstü taraftar gelir  :bandit:

ankara deplasman demedim ki  :alala: ankara bir gazla bir kere daha dolar ama 3. karşılaşma için dolması hayal olur. hele birde bu maç kupa maçı olursa  :bawling: :bawling:

evimizde kalan maçlar (kupa maçları dışında) ts + tottenham (olimpiyat bildirildi.) + akhisar (başakşehir ile anlaşıldığı açıklandı.) + gs yani sadece kalan maçlar ts+gs birde kupa maçları bilicin bu kadar zamanda bu kadar çok karşılaşma için birde yolculuğa gerek yok demesi bence bütün ibreyi zaten istanbul'a çeviriyor.

Çevrimdışı Abdullah

ankara deplasman demedim ki  :alala: ankara bir gazla bir kere daha dolar ama 3. karşılaşma için dolması hayal olur. hele birde bu maç kupa maçı olursa  :bawling: :bawling:

evimizde kalan maçlar (kupa maçları dışında) ts + tottenham (olimpiyat bildirildi.) + akhisar (başakşehir ile anlaşıldığı açıklandı.) + gs yani sadece kalan maçlar ts+gs birde kupa maçları bilicin bu kadar zamanda bu kadar çok karşılaşma için birde yolculuğa gerek yok demesi bence bütün ibreyi zaten istanbul'a çeviriyor.
O mottomuz abi  :evillol: tamam ya gelmeseniz gelmeyin biz de televizyondan izleriz ne yapalım  :bawling: Gs maçı Konyada oynansın ama o stat küçük gelir  :bandit: