8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe
8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe Skor : Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe Tarih : 02 / 11 / 2014 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe  [Okunma sayısı 72136 defa] 8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe

Çevrimdışı saricasi

Bundan onceki fb maçlarındaki yenilgileri hakeme bağlayabilirim ama bu yenilgiyi bağlamam, başkan genel olarak bu açıklamasına katılılırım ama bu açıklamayı bu maça bağlıyorsa katılmam.bide şole bir durum başkan bundan once bole açıklamalar yapmıyordu bnce artıki maddi bakımdan güçlenceğimizden bir takım şeylere güveniyorum olabilir türk futbolunda işler malesef bole yuruyor demekki başkanın eli güçlendi
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı ALI RIZA

1) Öncelikle Biliç'e tek bir hakaret kusuru bulmuyorum...!
2) Bana Q7 bizi sattı derbide oynamadı yapanlara diyorum Geçen hafta gökhan töre ve Bu hafta Olcay beşiktaşı sattı...!kimsa bana maval okumasın 2. sarı kartı yapman gereksiz emre süretli değil ve yetişip müdahale bile yaparsın kontra atağa bile çıkmamışken gereksiz yere sattın takım arkadaşlarını gördük yüzünü sempatik hareketler yapmana gerek yok...!
3) Biliç dedim 1 madde de ismalle başlamaması normal çünkü caner sol ayaklı ismail gibi ve caner sürekli hücüm yapan oyuncu ismalin sağından necip gibi geçer gider...! belki atiba ile oradan başlamalı Necip veli ile ortada oynaması dersen onda da şüphe duyarım Necip gene canlı bomba...!
4) Oğuzhan Orta bizim oyunculara aç kaleci çalıştırma...!
5) Kerim frei 10 yılımızı kurtardı...!
6) Gollere yapacak birşey yok...!
7) Ve hakem denen dallama...! Kırmızı kartların sarı kartların doğru...! 2 şekilde çoğalttım maçı izlerken...! 1. çoğaltmamda Sosa faul verdin avantaj oynatmaman..! 2. dembaba yapılan faul sana kızmadım ama 5-6 hakem olacak şekilsiz gözü önünde m.topal sarılmasını görmüyorsa bırakın bu işleri sadece bu kadar...!

Çevrimdışı cessolupus

artık Cenk'e şans vermenin zamanı geldi bence partizan maçından itibaren kaleyi cenk almalı

Çevrimdışı sağduyu

artık Cenk'e şans vermenin zamanı geldi bence partizan maçından itibaren kaleyi cenk almalı

Tolga çok iyi kaleci, çok iyi bir karakter. Amma kazanma güdüsü yok. Bu kaçıncı maçtır ki, takımın toparlanmaya, silkinmeye ihtiyacı varken, takımı ateşlemesi lazımken, ağlak ağlak yerlere yatıyor. Kazanma hırsı olmayan bir kaptan.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Togay_1981

Şaka gibi ama değil yabancı sağ bek Sabri yi bile alsak sene başında şu an iyi farkla lider olurduk :)

Çevrimdışı ALDENYX

Bundan onceki fb maçlarındaki yenilgileri hakeme bağlayabilirim ama bu yenilgiyi bağlamam, başkan genel olarak bu açıklamasına katılılırım ama bu açıklamayı bu maça bağlıyorsa katılmam.bide şole bir durum başkan bundan once bole açıklamalar yapmıyordu bnce artıki maddi bakımdan güçlenceğimizden bir takım şeylere güveniyorum olabilir türk futbolunda işler malesef bole yuruyor demekki başkanın eli güçlendi

hakem hakkındaaki yorumunun tek kelime cümlesine KATILMIYORUM.... yada başka birşey izledik farklı maç...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Tolga

partizan maçına cenk-ismail-atınç-sivok-motta-olcay-veli-oğuzhan-uğur-g.töre-cenk tosun gibi bir kadroyla çıkarım asıl kazanılması gereken maç başakşehir maçı.onu kazanamazsak sonrasını da olmayacak.
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2014, 23:16:38 burhanaltıntop1903 ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fatih

Bu gece ki maglubiyeti 2 seye baglarim...

1- Fikret Orman
2- Hakem

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ozan062

partizan maçına cenk-ismail-atınç-sivok-motta-olcay-veli-oğuzhan-uğur-pektemek-cenk tosun gibi bir kadroyla çıkarım asıl kazanılması gereken maç başakşehir maçı.onu kazanamazsak sonrasını da olmayacak.

bilic ve rotasyon guldurmeyin beni her zaman aynı kadroyla cıkarız hala ogrenemedinizmi:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Coupe

Beşiktaş'ı romantizm yedi bitirdi.Aklı selim futbol takipçisi başka ligleri izliyorsa bu takımın iyi futbol oynamadığını ve iyi yönetilmediğini,bu takımın bugünü ve geleceği olmadığını bilir.

Çevrimiçi Samet Ç

partizan maçına cenk-ismail-atınç-sivok-motta-olcay-veli-oğuzhan-uğur-g.töre-cenk tosun gibi bir kadroyla çıkarım asıl kazanılması gereken maç başakşehir maçı.onu kazanamazsak sonrasını da olmayacak.
bilic rotasyon yapmaz

Çevrimdışı Tolga

bilic ve rotasyon guldurmeyin beni her zaman aynı kadroyla cıkarız hala ogrenemedinizmi:))
işin ciddiyetinin farkındaysa yapar eğer farkında değilse başakşehir de bizi tokatlar ondan sonra ortada bilic falan kalmaz en koyu bilic destekçisi biri olarak söylüyorum bunu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 23:27:52
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
Beyler ben bugun iki oyuncu kaybettim veli ve necip ozellikle necip bundan sinra necip besiktas cocugu degildir baska bjr seyin cocugudur besiktasin cocugu kosar mucadele eder .Ve bugun iki adam kazandim kerim dakika olmus 90+3. Driplingi atip kostun ya oguzhan takim 10 kisi maca baslarken herkesi gidip motive etti kaptan gibi iste besiktas cocugu budur , Ahh bilic ahh gecen sene bursa macindan beri kotu oynayan olcayi bi kac mac kesip kerimi alaydin nolurdu bee...

Çevrimiçi Samet Ç

Beyler ben bugun iki oyuncu kaybettim veli ve necip ozellikle necip bundan sinra necip besiktas cocugu degildir baska bjr seyin cocugudur besiktasin cocugu kosar mucadele eder .Ve bugun iki adam kazandim kerim dakika olmus 90+3. Driplingi atip kostun ya oguzhan takim 10 kisi maca baslarken herkesi gidip motive etti kaptan gibi iste besiktas cocugu budur , Ahh bilic ahh gecen sene bursa macindan beri kotu oynayan olcayi bi kac mac kesip kerimi alaydin nolurdu bee...
Kerim'imi kazandık ya yapmayın adam başı kesilmiş tavuk gibi boş boş koşuyor Olcay'ı ben sevmem Q7'yi gönderip Olcay'ı alan Samet hocanın da kulaklarını çınlatırım ama Olcay'ı kesip Kerim'i oynatmak aptallık.

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 23:31:44

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 23:35:32
Kerim'imi kazandık ya yapmayın adam başı kesilmiş tavuk gibi boş boş koşuyor Olcay'ı ben sevmem Q7'yi gönderip Olcay'ı alan Samet hocanın da kulaklarını çınlatırım ama Olcay'ı kesip Kerim'i oynatmak aptallık.
Yapma be kardesim tamam kosu stili tuhaf ama ilerde neler yapti gomedin mi daha napsin cocuk dakika olmus 90+3. Kopek gibi kosuyodu kac tane pozisyon yapti cocuk tek basina

ysariusta

• Ziyaretçi

@ALI RIZA malesef bu maçın günahı Bilic'in. Karakter olarak saha kenarında onun olmasını çok seviyorum. Çok mutlu ediyor beni. Bu karakterde bir insanın olması. Gel gelelim taktisyen olarak hiç beğenmiyorum.
1. si 2 senedir sağ beki olmaz mı bir takımın? Neden alınmasa da olura geldi bu iş?
2. si Almeida'yı hiç sevmem, Demba Ba içinde halen kararsızım. Fakat sanki bugün Almeida'ya biraz (çok az) haksızlık ettiğimi düşündüm. Bu kadar uzun bir forvetle oynuyorsan, yanına girecek 2.3.4. adamların olacak. 2 yılda bunu yapabilecek 3 adamımız oldu. Birini düşünmeden saldın gitti. Jermain Jones bunu yapabilecek bir adamdı. Olcay Şahan ve Oğuzhan bu koşuları yapacak diğer iki adam. Bu koşuları yapmak içinde sağ ve sol bekin doğru bindirmeleri yapıp orta yapacak. Öyle adam falan geçmeden "kesecek" Hangi bekinden böyle bir şey gördük. Ramon yapışıyor çizgiye ileri kayıp sonra geri geliyor. Çünkü orta yapamıyor. Sağ bek zaten yok.
3. Bugün başlayacak 11 de sağ bekin Necip olmaz. Geçen haftadan sonra olmaz. İyi insan ya hocam. Necip 11 de. Önünde de Olcay var. Adam zaten sol kaymaları zor öğrendi 3 sene de aynısını sağda yapamadı. Caner hiçbir şey yapmadı aslında. Başı kesik tavuk gibi dolandı sahada Necip.
Bir de lütfen şu emredir canerdir volkandır; bırakalım bu adamlarla uğraşmayı. Bu adamların ne mal olduğu belli. Emre ırkçılıktan mahkum olmuşken halen milli takıma alınıyorsa bırakın uğraşmayı. Ne yapsak boşuna. Bülent yıldırım ya da başka hakem tamam her türlü kumpasın içinde olurlar. Olmasalar bile dünde yazdım; adamlar yanlı değilse bile çok kötü hakemler. Dün Bursa maçını izledim oyun o kadar kesildi ki ilk yarı bitiş düdüğü mü faul düdüğümü anlayamadım.
Çok kötü bir maç çıkardı takım. Çok üzüldük. Ancak bunlar geçecek gidecek.

Çevrimdışı Efe

+1903

geliyoz maça sıkıntı yok :icool: ama beyaz forma yok hepsi siyah bende :icool: gururlan tshirt alayın onu giyerim ama montun altında görünmez :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Fatih

Besiktas'in en cok kosan oyuncusu cogu zaman Veli ona bakarsan... Bu bir kriter degil... Ha bu aksam iyi mi oynadi Kerim, evet iyi oynadi... Ama Veli'yi bu takimdan suan cikarmak tum sistemi bozmak demektir... Tahtaya ilk 11 yazacagim zaman 1- Ba 2- Veli yazarim...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Yapma be kardesim tamam kosu stili tuhaf ama ilerde neler yapti gomedin mi daha napsin cocuk dakika olmus 90+3. Kopek gibi kosuyodu kac tane pozisyon yapti cocuk tek basina
Ben kerimin yaptığı bir pozisyon görmedim boş boş koşup durdu hatta maç içinde kerimin çıkması gerektiğini düşündüm bir adam 2 gol attı diye bu kadar dayanılmaz dedim gerçekten kerim hiç bir şey yapmadı yapmış olsaydı Ba 2 pozisyona değil 5-6 pozisyona rahat girerdi.

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 23:40:11
Tolga'ya bi şeyler oldu zaten bu yıl
İnanilmaz formsuz inanilmaz mıyminti sürekli sakatlanacakmis gibu duruyor ulan sakatsan oynama kardesim bi dik dur guven ver takima nedir bu kiz gibi arkada surekli aglak aglak duruyor tamam beyfendi adam bilmem ne ama iyice sacma goller yemeye basladi..

Çevrimiçi Samet Ç

Maçı necip hakem ve bilic yüzünden verdik. Ayrıca motta bu takımın beki değil diyorum ama onun yerine oynayacak ismail de bu takımın beki değil durum böyle olunca işin içinden çıkılmıyor. Çok soru işareti var kafamda bilic partizan maçında rotasyon yapmazsa başakşehir maçını kazanamayız ve bu sezonda umut ettiğimiz şampiyonluğu alamayız açık ve net .

Çevrimiçi Samet Ç

İnanilmaz formsuz inanilmaz mıyminti sürekli sakatlanacakmis gibu duruyor ulan sakatsan oynama kardesim bi dik dur guven ver takima nedir bu kiz gibi arkada surekli aglak aglak duruyor tamam beyfendi adam bilmem ne ama iyice sacma goller yemeye basladi..
Tolga'nın herhalde ailevi sorunları varmış. Ama ben Cenk'e de hiç güvenmiyorum. Şu chelsea anlaşması keşke gerçek olsada oradan Cech'i kapsak ama o da yalan oldu gibi.

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA malesef bu maçın günahı Bilic'in. Karakter olarak saha kenarında onun olmasını çok seviyorum. Çok mutlu ediyor beni. Bu karakterde bir insanın olması. Gel gelelim taktisyen olarak hiç beğenmiyorum.
1. si 2 senedir sağ beki olmaz mı bir takımın? Neden alınmasa da olura geldi bu iş?
2. si Almeida'yı hiç sevmem, Demba Ba içinde halen kararsızım. Fakat sanki bugün Almeida'ya biraz (çok az) haksızlık ettiğimi düşündüm. Bu kadar uzun bir forvetle oynuyorsan, yanına girecek 2.3.4. adamların olacak. 2 yılda bunu yapabilecek 3 adamımız oldu. Birini düşünmeden saldın gitti. Jermain Jones bunu yapabilecek bir adamdı. Olcay Şahan ve Oğuzhan bu koşuları yapacak diğer iki adam. Bu koşuları yapmak içinde sağ ve sol bekin doğru bindirmeleri yapıp orta yapacak. Öyle adam falan geçmeden "kesecek" Hangi bekinden böyle bir şey gördük. Ramon yapışıyor çizgiye ileri kayıp sonra geri geliyor. Çünkü orta yapamıyor. Sağ bek zaten yok.
3. Bugün başlayacak 11 de sağ bekin Necip olmaz. Geçen haftadan sonra olmaz. İyi insan ya hocam. Necip 11 de. Önünde de Olcay var. Adam zaten sol kaymaları zor öğrendi 3 sene de aynısını sağda yapamadı. Caner hiçbir şey yapmadı aslında. Başı kesik tavuk gibi dolandı sahada Necip.
Bir de lütfen şu emredir canerdir volkandır; bırakalım bu adamlarla uğraşmayı. Bu adamların ne mal olduğu belli. Emre ırkçılıktan mahkum olmuşken halen milli takıma alınıyorsa bırakın uğraşmayı. Ne yapsak boşuna. Bülent yıldırım ya da başka hakem tamam her türlü kumpasın içinde olurlar. Olmasalar bile dünde yazdım; adamlar yanlı değilse bile çok kötü hakemler. Dün Bursa maçını izledim oyun o kadar kesildi ki ilk yarı bitiş düdüğü mü faul düdüğümü anlayamadım.
Çok kötü bir maç çıkardı takım. Çok üzüldük. Ancak bunlar geçecek gidecek.
@ysariusta  biliç yalvarıyor sağ bek sağ bek sağ bek diye başkan da devre arası sezon sonu devre arası stat yapıyoruz diyor...! abi biliç yerinde kim olsa çıldırır...! Biliç eleştirilmesini anlamıyorum adama alınan bırakılan alınmayan malzeme budur...! Necip bjk oyunucusu değil ön liberoyun sağda oynayamam olamaz...! ön libero da oynayamıyorsun necip  :alala: neyse tekrar sinirlenmeyeyim  :s20:

Etiketler: