8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe
8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe Skor : Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe Tarih : 02 / 11 / 2014 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe  [Okunma sayısı 72271 defa] 8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe

Çevrimiçi Samet Ç

f.orman ve ekibinde bunu yapabilecek güç yok boşuna taraftara şirin gözükmeye kalkmasın ve adama sorarlar madem stil değiştirecektiniz ne diye bunca zaman beklediniz.
Bende onu dedim hocam artık taraftarın ses çıkarması lazım yönetim yapamaz

Çevrimdışı Tolga

aynen hocam benim zaten yönetimden bu tarz bir beklentim yok yaparsa taraftar yapar
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı eski inönü

sadece yönetimden bir şey beklemeyin. Yonetim+Teknik kadro+Taraftar kenetlenip inanç bütünlüğü yaratılmazsa başa çıkamayız biz bu sistemle

Çevrimiçi Samet Ç

aynen hocam benim zaten yönetimden bu tarz bir beklentim yok yaparsa taraftar yapar
Aslında hemen basacaksın tff yi ordan kadıköye gideceksin bak bakayim böyle şeyler oluyormu daha

Çevrimiçi Samet Ç

sadece yönetimden bir şey beklemeyin. Yonetim+Teknik kadro+Taraftar kenetlenip inanç bütünlüğü yaratılmazsa başa çıkamayız biz bu sistemle
Taraftar inançlı zaten abi yenik durumdayız takımı itmek için elinden geleni yapıyorlar ama bizim takım hala korkak oynuyor. Haftaya işimiz daha da zor olcay yok töre yok

Çevrimdışı Türkay

Allah'tan taraftar sağlam maç sonrası çağırıp alkışladılar takımı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Türkay

Hani 1 olur 2 olur neyse de Necip 3 gol 2 maç kaybettirdi bize ya oynatılmamalı artık.

Çevrimdışı Tolga

Hani 1 olur 2 olur neyse de Necip 3 gol 2 maç kaybettirdi bize ya oynatılmamalı artık.
sırf alt yapıdan çıktığı için kadroda tutuluyor necip bu takımın formasını giyecek kalite değil ben bunu son 3-4 senedir söylüyorum ama bugün ona da kızamıyorum sağ bek oynamaktan ne anlar necip

Çevrimdışı ozan062

yonetim taraftara birsey diyemez artık zaten kendileride ellerinden geleni yapıyor sonuc tamamen teknik ekip ve topcuda,,,,

zaten bana sorarsanız her zaman işler bu ikilidedir,, sen bilic benim onliberoya ihtiyacım yok dersen benim türk yardımcı hocaya ihtiyacım yok dersen bana bu kadro fazlasıyla yeter dersen direk butun fatura ona kesilir....

dolayısıyla sampiyonluga oynayan hiçbir takımda bulunmayan bir hocanında bir basarı saglamasının imkansız oldugunu biliyorum ve gitmesini istiyorum daha fazla zarar vermeden ama tabiki anc istediği hocalarıda ben istemiyorum onun için ikilemdeyim bilmiyorum nasıl haleldicekler...

takım arsenale tottnma iyi oynamıs olabilir ama galibiyet?? hiçbirinden galibiyetle ayrılamamıs bir hoca varken ben geçmşteki samet hocaya geçmişteki schustere carvalhala kızamamm bu adamında onlardan gram farkı yok....en azından bu adamlar bana türkiye kupasında bir varlık gosterdiler kupa aldırdılar bu adam??n hepsinde erkenden havlu atmamızı.. neden sabredeyimki
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2014, 22:15:00 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı sağduyu

Bravo, bu hakemlere tüm camia baş kaldırmalı. Başkan tek başına, kulübü Demirören'in batağından mı kurtaracak, stad mı yapacak, borç mu ödeyecek?
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı fani madida

benim için en büyük hayal kırıklığı biliç oldu maalesef. artık ona hiçbir inancım kalmadı. hatalarında bu kadar ısrar neden anlamıyorum
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi Samet Ç

Bravo, bu hakemlere tüm camia baş kaldırmalı. Başkan tek başına, kulübü Demirören'in batağından mı kurtaracak, stad mı yapacak, borç mu ödeyecek?
Biz ses çıkarmazsak bu camianın başına daha çok çorap örerler adamlar top oynamadan 1-2 yanlış kararla maç kazanıyor hiç  kimse ses çıkarmıyor ama aleyhlerine bir karar çıkınca tüm türkiye ayağa kalkıyor bize karşı da herkes bir plan yapma çabasında bundan sonra yönetimde taraftarda oyuncu da teknik heyetde baş kaldırması lazım yeri geldiği zaman şiddet yeri geldiği zaman hakem odası basmak bıktım artık bu sistemden bunlar ancak bu dilden anlar haysiyetsizler. Bir de utanmadan yöneticisi çıkıp emre küfür etmedi diyor (...)₄.

Çevrimiçi Samet Ç

benim için en büyük hayal kırıklığı biliç oldu maalesef. artık ona hiçbir inancım kalmadı. hatalarında bu kadar ısrar neden anlamıyorum
bilicin zaten mazeret uydurmasın onun bu korkaklığı yüzünden maç veriyoruz.

Çevrimdışı AhmetY

Türk futbolu böyle karaktersiz adamların hegemonyasında olduğu sürece harika futbol da oynasak kendi kendine seyirci üreten son teknoloji stadımız da olsa  başarılı olmak hayaldir! Hakemden ayrı çekiyoruz Necip'ten ayrı yeter artık ne bu Necip ısrarı adam kendi mevkisinde bile oynayamazken neden böyle inatla gözümüze sokarcasına koyup bizim üzülmemize neden oluyorsun Bilic! Adamın dibisin karakterin çok sağlam ama burası Türkiye'nin en büyük takımı burda kumar oynayamazsın kafana yerleştirmişsin gs büyük fb büyük biz onlardan geriyiz mantığını hala daha inatla aynı hataları yapıp duruyorsun bıktım ben artık büyük maçlarda kazanamayacaksa bu takım büyük adamlarla çalışmıyor demektir. Bugün fbden her türlü iyi oynadık ama lider dediğin gerekini yapar sen kaç maçtır takımın ağzına eden adamı inatla oynatırsan başlarım böyle liderliğe of yeter artık sinirden ağlamamak mümkün mü o (Küfür Yasak) emre, adi volkan şimdi bu saçma inatlar, değişmeyen sistemler yüzünden seviniyo bizse saf duygumuzla acımızı kalbimize gömüyoruz

KALBİMİZDE YER KALMADI YETER ARTIK YETER!!

[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2014, 22:27:41 AhmetY ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sessiz kaldık kaç senedir. Çirkefler aldı başını gidiyor.İlla çirkefler mi şampiyon olacak bu ligde  :akuma: Seneryosu hazır lig izlenmeye bile değmez  :akuma: (Not: Yazdıklarımın bu maçla alakası yoktur.Görünen köy klavuz istemez.)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı manyak1903

necip'e kızıyoruz ama onun da yeri orası değil aslında.şu var insan hiç mi kademe bilmez.orta sahadayken bunlar farkedilmiyor çünkü arkası dolu, sağı solu dolu.

bu arada bugün sağ bek derdinden 1-0 geriye düştüğümüzü , tek sağ bekimizin serdar olduğunu , onunda sakat olduğunu, çok da erken denecek dakikalarda eyyamcı sayesinde 10 kişi kaldığımızı , Töre gibi silahımızın olmadığını , Sosa ve Mustafa gibi oyuncuların daha yeni takıma katıldığını unutarak bilic'e çok vurmayın.bilic'ten önce her zaman yönetim gelir.bugün bir sağ bek olsaydı ya bir sağ bek.en kötü 0-0 olsa maç böyle biterdi.

unutmadan yedek kadromuz (2 si yeni dahil oldu)
1   Cenk Gönen     
3   İsmail Köybaşı 74'   
19   Pedro Franco     
25   Uğur Boral     
5   Jose Sosa 46'   
11   Mustafa Pektemek 78'   
23   Cenk Tosun 

ben yönetime bu kadar takık olma sebebim.yönetim=maddi düzen.stata para çıkarmaktan , devre arasına transfer parası çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor gibi.

olmasını istemediklerim , bilic gider ,sonra bir iki oyuncu gider , sonra yeni teknik direktör , sonra yeni oyuncular , tekrar 3 sene geriye sararız.yönetim gider bilic kalırsa ,sadece konuşanlar değişir, o kadar.takım 3 sene geriye gitmesin istiyorum.yıldırım demirören gitti ,onun zamanından futbolcular kaldı dağılmadık.fikret orman gider yapı kalırsa dağılmayız ama fikret orman kalır bilic oyuncular giderse geri sararız.olay bu kadar basit.

sadece kendi düşüncelerim, bana sırf bunları yazdım diye laf diyeceklere ,kim kalmış kim gitmiş umrumda değil , senin istediğin gibi olsun.Benim derdim Beşiktaş'a bir şey olmasın.

insanlar kişileri, insanlar olayları,  insanlar fikirleri tartışır.

kalbimin en orta yerinde derin bir yangın var alevler içinde

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Türkay

Tolga'ya bi şeyler oldu zaten bu yıl

Çevrimdışı Tolga

Türk futbolu böyle karaktersiz adamların hegemonyasında olduğu sürece harika futbol da oynasak kendi kendine seyirci üreten son teknoloji stadımız da olsa  başarılı olmak hayaldir! Hakemden ayrı çekiyoruz Necip'ten ayrı yeter artık ne bu Necip ısrarı adam kendi mevkisinde bile oynayamazken neden böyle inatla gözümüze sokarcasına koyup bizim üzülmemize neden oluyorsun Bilic! Adamın dibisin karakterin çok sağlam ama burası Türkiye'nin en büyük takımı burda kumar oynayamazsın kafana yerleştirmişsin gs büyük fb büyük biz onlardan geriyiz mantığını hala daha inatla aynı hataları yapıp duruyorsun bıktım ben artık büyük maçlarda kazanamayacaksa bu takım büyük adamlarla çalışmıyor demektir. Bugün fbden her türlü iyi oynadık ama lider dediğin gerekini yapar sen kaç maçtır takımın ağzına eden adamı inatla oynatırsan başlarım böyle liderliğe of yeter artık sinirden ağlamamak mümkün mü o (Küfür Yasak) emre, adi volkan şimdi bu saçma inatlar, değişmeyen sistemler yüzünden seviniyo bizse saf duygumuzla acımızı kalbimize gömüyoruz

KALBİMİZDE YER KALMADI YETER ARTIK YETER!!
İletiyi düzenle

kafana yerleştirmişsin gs büyük fb büyük biz onlardan geriyiz mantığını hala daha inatla aynı hataları yapıp duruyorsun

kısmında suçlu bana göre bilic değil yönetimdir bilic in ilk geldiği gün şöyle sıkıntılarımız var stadımız yok paramız yok dersen bilic in de hedeflerini küçültürsün bu kadar basit o da ben nasılsa başarısız olsam da bana kimse birşey demez mantığıyla takımın başında kalmaya devam eder.

Çevrimdışı hic2222

Bence Başkanın tavrı Bilici, Bilicin tavrı takımı gevşetti.
Oyuncular nasıl olsa artık bahanemiz var diye düşündüler ve sorumsuzlaştılar.

Maça gelince Maç boyu ismail kartal kendi takımını bozdu Bilicte bizim takımı.
Takım ileriye top götüremiyor ozi ve veliyi çıkartıyor şaka gibi. Bu arada atiba da sağ bekte.
Neciple ve kerimle başlaması resmen fizik gücünü rakibe verdi. Bence en azından ismailin hızından istifade etmeliydi ve orta da kerimin yerine sosayla başlamalıydı.
Ha törenin sorumsuzluğu da cabası.

Hakeme gelince, işte aziz yıldırım çıkıyor 2 laf ediyor bütün futbol dünyası kanını ortaya koyuyor.
Kockoca Türkiye Cumhuriyeti devletinin gücü şu azize yetmedi.Ne derin devletmiş be herif.
Diyecek lafım bu kadar.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Tolga

Sessiz kaldık kaç senedir. Çirkefler aldı başını gidiyor.İlla çirkefler mi şampiyon olacak bu ligde  :akuma: Seneryosu hazır lig izlenmeye bile değmez  :akuma: (Not: Yazdıklarımın bu maçla alakası yoktur.Görünen köy klavuz istemez.)
maalesef bu ülkede futbol böyle oynanıyor hocam ben sezon başı bunlardan çokça bahsettim kızanlar oldu eleştirenler oldu saygım var herkesin görüşüne ama bu ligte sessiz kalmak etliye sütlüye karışmamak her zaman senin aleyhinedir.

Çevrimdışı hic2222

maalesef bu ülkede futbol böyle oynanıyor hocam ben sezon başı bunlardan çokça bahsettim kızanlar oldu eleştirenler oldu saygım var herkesin görüşüne ama bu ligte sessiz kalmak etliye sütlüye karışmamak her zaman senin aleyhinedir.
Stadlar bomboş, taraftar da anladı bu ülkede futbolun sahada oynanmadığını.
Artık devlet eliyle bir temizlik şart oldu. Milyonlarca euro oraya buraya saçılıyor.
Sonra 300.000 nüfuslu ülkenin topçuları geliyor boyumuzun ölçüsünü verip gidiyorlar.
Neden ülkemizdeki her kademede olduğu gibi alt yapıya oyuncu seçerken bile felancanın tanıdığı diye seçiyoruz.
Nasılsa herkes oynayabiliyor bizim ligimizde hiç değilse eş dostun oyuncusu alsın milyonları anlayışı var.

Bilicler, demba ba lar, sosalar geliyor. Canla başla birşeylerle uğraşıyorlar.
Sonra ülkemizin çarkını görüyorlar. Bakıyorlar ki öyle hakla hukukla çalışmayla filan olmuyor bizde bu işler.
Onlarda bu sefer bizim bozuk düzene uyuyorlar..

Biz bağırsakta çağırsakta bizi çökerten başkan azizin kulu olmuş.
Hepimizin zoruna giden aslında yenilmek değil. Masada gücümüz yok, bu çok koyuyor hepimize. Üstelik masanın yöneticileri de bizden birileriyken
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2014, 22:38:13 hic2222 ]
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Tolga

Stadlar bomboş, taraftar da anladı bu ülkede futbolun sahada oynanmadığını.
Artık devlet eliyle bir temizlik şart oldu. Milyonlarca euro oraya buraya saçılıyor.
Sonra 300.000 nüfuslu ülkenin topçuları geliyor boyumuzun ölçüsünü verip gidiyorlar.
Neden ülkemizdeki her kademede olduğu gibi alt yapıya oyuncu seçerken bile felancanın tanıdığı diye seçiyoruz.
Nasılsa herkes oynayabiliyor bizim ligimizde hiç değilse eş dostun oyuncusu alsın milyonları anlayışı var.

Bilicler, demba ba lar, sosalar geliyor. Canla başla birşeylerle uğraşıyorlar.
Sonra ülkemizin çarkını görüyorlar. Bakıyorlar ki öyle hakla hukukla çalışmayla filan olmuyor bizde bu işler.
Onlarda bu sefer bizim bozuk düzene uyuyorlar..

Biz bağırsakta çağırsakta bizi çökerten başkan azizin kulu olmuş.
Hepimizin zoruna giden aslında yenilmek değil. Masada gücümüz yok, bu çok koyuyor hepimize. Üstelik masanın yöneticileri de bizden birileriyken
lucescu bile bu sisteme dayanamadı çekti gitti başka birşey dememe gerek yok sanırım

Çevrimdışı Togay_1981

Erciyes gibi bir takım karşısında bile maçı tutamayan bir takımın derbi kazanmasını beklemek zaten saçmalıktı o da olmadı nitekim. Vakit kaybetmeden gelecek senenin teknik ve oyuncu kadrosu tasarlanmalı yeni stadın getireceği hava bozulmadan transferler tamamlanmalı plan program dahilinde ilerlenmeli. Bilic konusunda tartışmak anlamsız. Samet Aybaba bile daha iyiydi. Yönetim mi ona da taraftar karar verecek...

Çevrimdışı sağduyu

Camiadaki zafiyete örnek;

Metin Tekin ağzını açıp ta bir Beşiktaş'ın hakkını savunayım demiyor. Pısırık, pısırık geveleniyor.
Zekeriya Alp olacak adam Beşiktaş ta kaptanlık yapmış bir zavallı. Ulan yetmişim onu bunu deyip bir ağırlığını koyamıyorlar, tarafsızlık marafsızlık basiretsizliğine kapılmış, üç kuruşluk koltuğuna bakıyor,
Yıldırım Demirören'de denen zat ise, "ulan bu kulübü ne halde bıraktım, hiç değilse şimdi bir işe yarayayım" diye bi Dart Vader lık yapamıyor.

Lig tv üç maymunu oynar, çarşının erkekliği Fikret başkana söker, Yemen ekşioğlu çıkar, biliçe söver... Hey benim camiam hey.. :bandit:
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı manyak1903

maçın özeti mi sezonun özeti mi bilemem.forzabesiktas kapak resmi (demba ba nın sinirden gülmesi , pozisyonu özette izlemek ve bir kere daha ......)

Şu kapak tffye ve azize gelsin:
http://www.forzabesiktas.com/

[ Son Düzenleme: 03 Kasım 2014, 00:44:55 manyak1903 ]

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Etiketler: