Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 383224 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Bana güçsüz olduğu için yapamıyor gibi geliyor, Istanbul'un havası yaramadı. 2. Ozi olacak diye korkuyurum.

Bilemiyorum abi, şu sıra katkısı Ozi kadar ya vardır ya yoktur zaten. Bence biraz korkuyor toptan, büyük camiada yapamayacağım baskısı var gibi. Sorumluluk almaktan çekinmemesi lazım, biz onu pas yapsın, top kullansın diye aldık.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bana güçsüz olduğu için yapamıyor gibi geliyor, Istanbul'un havası yaramadı. 2. Ozi olacak diye korkuyurum.

Ajax maçı başlığında da yazmıştım.
Salih'in durumu bence tamamen psikolojik.
"Daha önce büyük takımlarda yapamadım yine yapamazsam" psikolojisi şu an onun önündeki en büyük engel.

Çevrimdışı Sinan23

Ya bu işler kolay değil. Kim senin gözünün yaşına bakmıyorlar.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Zafer55

Tüm olumsuzluklara rağmen alınacak bir sivas galibiyeti bizi hem ligde hem de uefaya kalmada ümitli hale getirir. Sakatlardan sivas maçına dönecek var mı?

Ghezzal, Larin, Nkudu, Montero, Pjanic, Alex, Vida, Necip. Bunlardan dönen ya da dönebilecek durumda olan var mı?
Alex , Vida ve Necip dönüyorlarmış diye okudum

Çevrimdışı Karabay

Alex , Vida ve Necip dönüyorlarmış diye okudum
Ghezzal ve Pjanic'ten en az biri dönerse süper olur.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2021, 01:10:24
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Mehmet57

Salih Ajax macindan sonra tekrarini acip kendinden 8 yas kucuk olan Gravenberch'i izlesin. Nasil fizik dominant, nasil fuleli deparlari ile rakip takimi bozabiliyor. Bizim takima daha yeni gelmis, kendinden 7 yas kucuk olan Can bile Salih'den fizik acidan cok ustun.

Artik birileri Salih, Oguzhan gibi futbolculara fizik kalitenin nekadar onemli oldugunu anlatsin. Anlamazlar ise, ona gore de muamele gorsunler (kadro disi).

Çevrimiçi levitate

mvp
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Zafer55

Bir oyuncunun fiziksel olarak yeterli olmamasının sorumluluğu oyuncudamıdır?
  Futbolcular haftanın 6 günü bir arada ve kulüp profesyonellerinin gözetiminde değil mi?
  Belirli bir program dahilinde çalışıp beslenmiyorlar mı?
   Tesisler ve kamplar  dışındaki zamanlarında yeterince dinlenip/beslenmiyorlar ise antremanlarda eror vermezler mi?
   Evet işte veriyorlar zaten desem : son iki maçıtaki 12 eksiğin içinde , ozi salih töre serdar rıdvan güven gibi fiziksel olarak yetersiz gördüğümüz adamların olması gerekmez mi?

Çevrimiçi mayguntr

Futbolcular haftanın 6 günü bir arada ve kulüp profesyonellerinin gözetiminde değil mi?
   Tesisler ve kamplar  dışındaki zamanlarında yeterince dinlenip/beslenmiyorlar ise antremanlarda eror vermezler mi?
   Evet işte veriyorlar zaten desem : son iki maçıtaki 12 eksiğin içinde , ozi salih töre serdar rıdvan güven gibi fiziksel olarak yetersiz gördüğümüz adamların olması gerekmez mi?

Antremanla mac temposu cok farkli. Antremanda surekli calismiyorsun + bizim takimlarda duzenli takip yok.

Cenk ingiltereye gittikten sonra demisti, haftada 2 kere gyme girme sartimiz var, girmezsen ceza yiyorsun. Bizde gym sadece sene basinda kamp donemi yapiliyor.

Çevrimiçi Necmi

antrenman yapmayan maçtada gezinen biri nasıl sakatlanacak şu halimle maça çıkartsınlar orda dolanırken sakatlanmam neden sakatlanayım ikili mücadeleye gitmezler rakipten beş metre uzak dururlar sakatlanmaları için gökten taş düşüp gelip onları bulması lazım

Çevrimdışı Zafer55

antrenman yapmayan maçtada gezinen biri nasıl sakatlanacak şu halimle maça çıkartsınlar orda dolanırken sakatlanmam neden sakatlanayım ikili mücadeleye gitmezler rakipten beş metre uzak dururlar sakatlanmaları için gökten taş düşüp gelip onları bulması lazım
Abi futbolcuya milyonlarca lirayı antrenman yapsın diye veriyor kulüpler..antrenman yapmaması nasıl mümkün olabilir? TD ler : "herkes antrenmanını yapıp gelsin taktik çalışcaz" demiyor ya 😊 profesyonel bir ekip eşiliğinde beraber çalışmıyormu futbolcular..Herkes atıyorum 10 tur koşarken bazıları 2 tur mu koşuyor?

Çevrimiçi sEuL

Atiba ve Larin milli takima cagrilmislar. Umarim ikiside sakatliklarindan dolayi milli takimdan aflarini isteyip milli arada takimla calismalarina devam ederler.

Çevrimiçi Necmi

Abi futbolcuya milyonlarca lirayı antrenman yapsın diye veriyor kulüpler..antrenman yapmaması nasıl mümkün olabilir? TD ler : "herkes antrenmanını yapıp gelsin taktik çalışcaz" demiyor ya 😊 profesyonel bir ekip eşiliğinde beraber çalışmıyormu futbolcular..Herkes atıyorum 10 tur koşarken bazıları 2 tur mu koşuyor?
antrenmana katılmak başka birşey antrenman yapmak başka birşey sende takımla katılır antrenman yapabilirsin ama antrenöanda kendini yukarı çekmek tamamen senin elinde zorlamazsan kendini antrenman bir işe yaramaz sadece ter atmış olursun çalıştırıcılar senin seviyeni yükseltemez bunu anca oyuncu kendi yapar ozi yıllardır antrenmana katılmıyormu maçın sonunda giriyor onbirde başlayan herkes onu rahatlıkla geçiyor
Bir oyuncu yetenek kazanamaz ama fizik kazanır kazanamıyorsa bu yapıyla değil ahlakla alakalı
Bir sene boyunca bir oyuncunun fizik durumunu geliştiremiyorsan yapılacak tek şey kapıyı göstermektir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Zafer55

antrenmana katılmak başka birşey antrenman yapmak başka birşey sende takımla katılır antrenman yapabilirsin ama antrenöanda kendini yukarı çekmek tamamen senin elinde zorlamazsan kendini antrenman bir işe yaramaz sadece ter atmış olursun çalıştırıcılar senin seviyeni yükseltemez bunu anca oyuncu kendi yapar ozi yıllardır antrenmana katılmıyormu maçın sonunda giriyor onbirde başlayan herkes onu rahatlıkla geçiyor
Bir oyuncu yetenek kazanamaz ama fizik kazanır kazanamıyorsa bu yapıyla değil ahlakla alakalı
Bir sene boyunca bir oyuncunun fizik durumunu geliştiremiyorsan yapılacak tek şey kapıyı göstermektir

Abi çalıştırıcılar oyuncunun seviyesini yükseltemiyorsa ne işe yarıyorlar? Oyuncular zaten yıllardır antrenman yapıyorlar.Antrenman programını ezbere biliyorlardır. Çalıştırıcılar programı hatırlatmak için mi maaş alıyorlar!
A takımda oyuncu sayısı kadar teknik ekip profesyoneli var. Bir işe yarıyor olmamlılar.

Bir spor salonuna kayıt olurken bile ölçüm yapıyorlar before/after diyebilmek için..kimimiz memnun kalıyoruz, kimimiz uyguladıkları programa uydum ama istediğim sonucu alamadım diyerek başka salon-hoca arıyoruz.

Profesyonelleri,uyguladıkları programı ve bunun kontrollerini bir kenara ayırıp sadece oyuncuyu eleştiremiyorum artık..önceden direkt senin gibi düşünüyordum..isyanım oziye falandı ama artık daha farklı düşünüyorum.

20 yıldır öğretmenlik yapıyorum..bir öğretim programı uyguluyorum.. bu programı uygularken atiba gibi öğrencilerim de oluyor ozi gibi de 😊
Misal şurayı 2 kere okuyun dediğim de 3 kere okuyan da çıkıyor hiç okumayan da..O hiç okumayanları tespit ediyorum ve kendi hallerine bırakmıyorum.Ödül, ceza, gaz  vs ile programa uymalarını sağlıyorum...Bunu 30-35 kişilik sınıflarda tek başıma yapıyorum..bir teknik ekibim yok.Üstelik bu çocuklar öğretim programına uymak için milyonlarca lira para almıyorlar.
   Kulüp profesyonellerinin performansını atiba nın josefin fiziksel durumana bakarak değerlendirmem ben..Ozi dir töredir Güvendir  vs bunlara bakarım..bunlar niye olmuyor derim..haaaa kulüp gerekeni yapıyordur oyuncular direniyordur..o zaman kadro dışı bıraksınlar eyvallah..ama bu şekilde kadro dışı pek olmuyor. Oyuncunun kadro dışı kalması için hocası yada arkadaşıyla kavga etmesi yada kendisine satılacağı bir kulüp bulmaması gerekiyor.

Çevrimiçi Necmi

Abi çalıştırıcılar oyuncunun seviyesini yükseltemiyorsa ne işe yarıyorlar? Oyuncular zaten yıllardır antrenman yapıyorlar.Antrenman programını ezbere biliyorlardır. Çalıştırıcılar programı hatırlatmak için mi maaş alıyorlar!
A takımda oyuncu sayısı kadar teknik ekip profesyoneli var. Bir işe yarıyor olmamlılar.

Bir spor salonuna kayıt olurken bile ölçüm yapıyorlar before/after diyebilmek için..kimimiz memnun kalıyoruz, kimimiz uyguladıkları programa uydum ama istediğim sonucu alamadım diyerek başka salon-hoca arıyoruz.

Profesyonelleri,uyguladıkları programı ve bunun kontrollerini bir kenara ayırıp sadece oyuncuyu eleştiremiyorum artık..önceden direkt senin gibi düşünüyordum..isyanım oziye falandı ama artık daha farklı düşünüyorum.

20 yıldır öğretmenlik yapıyorum..bir öğretim programı uyguluyorum.. bu programı uygularken atiba gibi öğrencilerim de oluyor ozi gibi de 😊
Misal şurayı 2 kere okuyun dediğim de 3 kere okuyan da çıkıyor hiç okumayan da..O hiç okumayanları tespit ediyorum ve kendi hallerine bırakmıyorum.Ödül, ceza, gaz  vs ile programa uymalarını sağlıyorum...Bunu 30-35 kişilik sınıflarda tek başıma yapıyorum..bir teknik ekibim yok.Üstelik bu çocuklar öğretim programına uymak için milyonlarca lira para almıyorlar.
   Kulüp profesyonellerinin performansını atiba nın josefin fiziksel durumana bakarak değerlendirmem ben..Ozi dir töredir Güvendir  vs bunlara bakarım..bunlar niye olmuyor derim..haaaa kulüp gerekeni yapıyordur oyuncular direniyordur..o zaman kadro dışı bıraksınlar eyvallah..ama bu şekilde kadro dışı pek olmuyor. Oyuncunun kadro dışı kalması için hocası yada arkadaşıyla kavga etmesi yada kendisine satılacağı bir kulüp bulmaması gerekiyor.
çalıştırıcının bir suçu yokki kaç yıldır bu böyle kaç tane çalıştırıcı geçti burda oyuncu kötü niyetliyse hiç birşey yapamazsın sen bunu öğrenciyle birmi tutuyorsun pnlar çocuk aile korkusu var öğretmen korkusu var bunlar profesyonel ve ellerinde kapı gibi sözleşme var fifada onlardan yana ne yaparlarsa yapsınlar paralarını alur burda sıkıntı tekrar sözleşme veren yönetimde ozi içinde geçerli bu töre içinde geçerli geçen sene ne verdide töre ile sözleşme yenilendi ozi ile yıllardır neden yenileniyor hiç bir çalıştırıcı bunları çalıştıramıyorsa bunun adı kötü niyettir yan gelip yatıp yıllardır maaş alıyorlar  sorumlu olan çalıştıranlar değil yönetim ljajiç i kadro dışı bıraktın ozi formayı daha fazlamı hakediyorda takımda bütün yedeklerin oynadığı alt yapı oyuncusunun kadroya girdiği takımda 11 de kendine yer bulamıyorsa yönetim bunu düşünmeli

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2021, 17:39:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
Miralem Pjanic: "Beşiktaş'ta kendimi çok rahat hissediyorum. Türk futbolu ve Beşiktaş'taki organizasyon beni şaşırttı. Transfer dönemi benim için karmaşıktı. Hayalim İtalya'ya dönmekti ama şimdi gerçekten mutluyum." (LA7)

Çevrimiçi Mehmet57

Bu Serdar Galatasaray macinda Halil ve Mostafa’yi hayattan bezdirir. Net ezer.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ah ulan Abou. Yerin dolmuyor bir türlü..

Çevrimdışı goktasoktay

Ah ulan Abou. Yerin dolmuyor bir türlü..
Ah ulan Gomez. Yerin hiç dolmayacak

Çevrimiçi Mehmet57

Ah ulan Talisca, yeri hic dolmayacak

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2021, 21:23:52
  • Beylikdüzü-İstanbul
Yendik 3 puanı aldık ama hakemi mutlaka konuşmamız lazım. Karaktersiz 2 penaltimizi yedi

Etiketler: