Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 388496 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Akil Emre

Sezon başlamadan şu işi nasıl düzene koyamadılar inanılır gibi değil, yapılan güzel transferlerin üzerine yapılacak en önemli hata bizi mahvetti.2 ay gerekirse kocaelide oynayalım stad düzene girmedikçe hem sakatlık hem de puan kaybı çok yaşanor.

Çevrimdışı Orhan_

Zemin işi ile zaten ilgileniyorlardı sezon öncesi. 2 aya kadar zaten kendiliğinden düzelir.

Bir de sakatlık olur olmasına da sık oynadığımız için sanki bazı oyuncular aylardır ortalıkta yok gibiler. fb denen yetersiz₁ takıma liderliği vermek çok sıkıcı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zemin işi ile zaten ilgileniyorlardı sezon öncesi. 2 aya kadar zaten kendiliğinden düzelir.

Bir de sakatlık olur olmasına da sık oynadığımız için sanki bazı oyuncular aylardır ortalıkta yok gibiler. fb denen yetersiz₁ takıma liderliği vermek çok sıkıcı.

2 aya kadar kendiliğinden nasıl düzelecek?
O stat bu sezon bitimine kadar düzelmez. Yetkililer (!) müdahale için çok geç kaldı.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Aga biz boşuna oynuyoruz bu ligde, resmen tiyatro...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerin pozisyonda vara gitmeyen akıl bizim adanadan yediğimiz 3. Golde de vara gitmedi.

(hakem konuşmayı sevmem genelde)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sinan23

Var kaldırılmış bu sene. Var hakemleri bedavadan para alıyor. Zehir zıkkım olsun. Ligde de kolay bölümü çok kötü geçtik. Şimdi sıkışık fiksturde çok zor maçlar var. İlk yarı son 12 hafta 27-28 puan yapmalıyız. Çok zor. Birde bu fikstür sıkışıklığı sadece bize var. FB 5 gün GS 4 gün sonra rahat rahat maçlara çıkıyor. O 1-2 gün çok farkettiriyor. Sivas maçı 3 puan olmazsa ölürüz. Sonrasında İBB deplasmanı gs icsaha TS maçı. Vs. Arada s.l. maçları.

Çevrimdışı Orhan_

2 aya kadar kendiliğinden nasıl düzelecek?
O stat bu sezon bitimine kadar düzelmez. Yetkililer (!) müdahale için çok geç kaldı.

Sezon öncesi zemin için düzeltme çalışması yapıldı benim bildiğim. Haber doğruysa ve cidden 2 ay gibi bir süre daha lazımsa diyorum ki siz bırakın o kendiliğinden düzelir. Biraz iğneleyici bir söz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sezon öncesi zemin için düzeltme çalışması yapıldı benim bildiğim. Haber doğruysa ve cidden 2 ay gibi bir süre daha lazımsa diyorum ki siz bırakın o kendiliğinden düzelir. Biraz iğneleyici bir söz.

Hahaha kusura bakma ben yanlış anlamışım.
O zaman dediğin gibi sahanın kendi kendine düzelmesini bekleyelim  :tabe:

Çevrimdışı goktasoktay

Fenerin pozisyonda vara gitmeyen akıl bizim adanadan yediğimiz 3. Golde de vara gitmedi.

(hakem konuşmayı sevmem genelde)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaa işte, biz söylerken takım eleştirelim önce deniyordu.

Çevrimdışı Orhan_

Sergen kafayı toparlasa zemin rezil, zemin düzelse sakatlar bol. Nazar var üzerimizde. En iyisi bi hocaya okutalım kulübü.

Çevrimiçi Necmi

sergen şl hastalığına yakalandı bu sakatlıkların aslında nedeni sergenin konuşmalarımda gizli
ne diyordu şl de 120 km koşmamız lazım sonuç takıma aşırı yükleme yaptı lastik patlattı.
3 kere bozuk sahada maç yaptın diye tarlada yapsan o maçı takım 14 sakat vermez.
sakatlanmayan oyuncular zaten çalışmayan oyuncular bu maçlarda görünüyor
31 topun 19 tanesini kaybeden biri sakatlanmazki kendini zorlayan sakatlanır
yinede puan kayıplarının mazereti sakatlık değil alt yapıdan birini koysa töre yerine
bu puanları kaybetmezdik

Çevrimdışı Orhan_

sergen şl hastalığına yakalandı bu sakatlıkların aslında nedeni sergenin konuşmalarımda gizli
ne diyordu şl de 120 km koşmamız lazım sonuç takıma aşırı yükleme yaptı lastik patlattı.
3 kere bozuk sahada maç yaptın diye tarlada yapsan o maçı takım 14 sakat vermez.
sakatlanmayan oyuncular zaten çalışmayan oyuncular bu maçlarda görünüyor
31 topun 19 tanesini kaybeden biri sakatlanmazki kendini zorlayan sakatlanır
yinede puan kayıplarının mazereti sakatlık değil alt yapıdan birini koysa töre yerine
bu puanları kaybetmezdik

Abi Cl hastalığı falan bilmem ben. Töre denen adam bizim takımda diye pek bişey demek istemiyorum ama eline kürek versek bi yerlerden pide çekecekmiş gibi bi hale bürünmüş iyice. Adamın topla mopla hiç ilgisi kalmamış.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kursad_Duran

Neden bu kadar eminler hepsinin geri döneceğinden. Milli takıma oyuncu yollanmayacak mı? Geçmişte kaç tane oyuncumuz milli takımda sakatlandı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Neden bu kadar eminler hepsinin geri döneceğinden. Milli takıma oyuncu yollanmayacak mı? Geçmişte kaç tane oyuncumuz milli takımda sakatlandı.
Buradan anlaşılan çoğu oyuncu iyileşmeye yakın ama risk edilmiyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat baltacı

Herşey bundan sonra başladı hocada bunu söylerken bu kadar zorlanacagini tahmin etmemiştir o kadar övdugumuz geniş kadro dağıldı ligde iki maçta duman olduk telafisi var elbette sezon sonu yaşasak geçen sezon olduğu gibi şampiyonluk riske girerdi sezon başı olması tek iyi tarafı.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kahyaoglueren

Buradan anlaşılan çoğu oyuncu iyileşmeye yakın ama risk edilmiyor.
Milli takıma göndermek istemiyor da olabilirler. Mesela Pjanic 3 hafta açıklamış sanırım ama dün tesiste kardiyo antremanı yapıyordu.
[ Son Düzenleme: 28 Eylül 2021, 08:42:12 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Milli takıma göndermek istemiyor da olabilirler. Mesela Pjanic 3 hafta açıklamış sanırım ama dün tesiste kardiyo antremanı yapıyordu.
Bence göndermesinler. Milli ara bizim için hep felaket oluyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı KAP

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam Alanya, Trabzon maçları gibi bi kaç maça rakipten 3-4 gün fazladan dinlenerek çıkıp sahada ezilmiştik. Diyeceğim sakatlanma işini çözersek seri maç yapmanın bize çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum, dinlenerek maça çıkma bize yaramıyor. Bu tip seri sakatlıkları bu sezon başka yaşamayız umarım.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Koskoca liverpool Van Dick ile alison sakatlandı o kadar geniş kadrolarına rağmen dötü toparlayamadı.bizde as 8 tane adam yok ne bekliyor millet çok merak ediyorum

Çevrimdışı Unnamed

Koskoca liverpool Van Dick ile alison sakatlandı o kadar geniş kadrolarına rağmen dötü toparlayamadı.bizde as 8 tane adam yok ne bekliyor millet çok merak ediyorum

Bu kadar duygusala bağlamaya gerek yok. Sheriff denen takım ilk maçta sahasında Shakhtar'ı 2-0 ikinci maçında da deplasmanda Real Madrid'i 2-1 devirebiliyor. Biz her zaman böyle bahane aramaya devam.

Çevrimdışı mellfred

Bu kadar duygusala bağlamaya gerek yok. Sheriff denen takım ilk maçta sahasında Shakhtar'ı 2-0 ikinci maçında da deplasmanda Real Madrid'i 2-1 devirebiliyor. Biz her zaman böyle bahane aramaya devam.
şerif gibi takımlardan  her sene bir tane çıkar sürprizi yapar ve ekseriyetle tarihe karışır
bir sıra da biz öyleydik
 dnipro parladı bir ara basel hatta apoel
bunlar istikrarı olmayan kararsız örnekler
o mütevazi bütçelerin o uyumu sağlayıp doğru td ile denk gelmesi 1000’de bir oluyor

Çevrimdışı Sinan23

Görelim sheriff 13 eksikle bize karşı oynasın. Adamlarda yabancı sınırı yok artı Real Barça son 130 senenin en kötüsü.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

Görelim sheriff 13 eksikle bize karşı oynasın. Adamlarda yabancı sınırı yok artı Real Barça son 130 senenin en kötüsü.

Değil Sheriff, şu andaki Real Madrid as kadrosundan 13 eksikle Ajax'ın karşısına çıksa durumu bizden farklı olmaz.

Bazı arkadaşlar birlikte oynama alışkanlığını sadece laftan ibaret sanıyorlar sanırım. Mecburiyetten, mevkisinin dışında oynayan oyunculardan kurulmuş kadrolarla bu seviyedeki rakiplerle mücadele edemezsiniz.
Be the change you want to see in the world.

Etiketler: