2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1873167 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

ne ara geldi kimse anlamadı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

reyizde tam torbacı tipi var allah affetsin
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Geçen sene çok az para harcayarak şampiyon olduk. Çok para harcanmadan da şampiyon olunuyor biz bunu geçen sene

yapmışken tekrar neden çok para harcıyoruz anlamıyorum.

Denzel Dumfries kontratanın son senesi olduğu için intere 12.50 a gitti yoksa en az 25 milyonluk bek 188 cm

Alex sandro 26 milyona juvenstusa gitti 181 cm

Danilo şu ana kadar toplam 112 milyonluk transfer yaptı 184 cm

Achraf hakimi şu ana kadar toplam 103 milyonluk transfer yaptı 181 cm

Kolarav hala bu seviyelerde oynuyor boyu 187

bir sürü örnek sayarım bunlar sadece italyada saydığım örnekler daha bunun almanyası ingilteresi fransası var

Bu forumda rıdvanı en çok ben savunmuşumdur. Özellikle görüntülü analiz yaptığım giflerde baya güzelleme yaptım

fakat rıdvan bizim seviyemizde değil. 2021 yılı futbolunda fizik 1.planda teknik pas kalitesi vesaire 2.planda neyseki

bunu bilen bir hocamız var. Hocanın en çok bu yönünü seviyorum. Taraftarın romantizmine kulakları hep tıkalı

Senin saydığın her bek için aynı seviye veya daha iyi aktif kısa bek sayılır. Listede Alex Sandronun en önemli özelliği Porto nun Juveye kitlemiş olması herhalde 5 milyona bırakacak değillerdi. Cuadrado ile Pellegrini de yok mu o takımda onların boyu kaç? Ne yapmış Alex Sandro 10 gole katkı mı yapmış ne özelliği var? 25 milyonluk adam koca sezon skora Rıdvan kadar katkı yapmış. Bu mantıkla koyalım Necipi oraya neden sol bek arıyoruz kriterimiz boy ve fizik ise?

Çevrimiçi Samet Demir

reyizde tam torbacı tipi var allah affetsin
Yok yav. Ne torbacısı. Hiç mi 01 adana izlemedin. Bildiğin arka mahalle ortamcısı tipi var adamda. :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Senin saydığın her bek için aynı seviye veya daha iyi aktif kısa bek sayılır. Listede Alex Sandronun en önemli özelliği Porto nun Juveye kitlemiş olması herhalde 5 milyona bırakacak değillerdi. Cuadrado ile Pellegrini de yok mu o takımda onların boyu kaç? Ne yapmış Alex Sandro 10 gole katkı mı yapmış ne özelliği var? 25 milyonluk adam koca sezon skora Rıdvan kadar katkı yapmış. Bu mantıkla koyalım Necipi oraya neden sol bek arıyoruz kriterimiz boy ve fizik ise?
Necip sol ayaklı mı ?

böyle yorum mu olur. Elma ile armutu karşılaştırıyorsun.

Tamam ben vereceğin örnekleri dinlemeye razıyım bana Top 5 ligden boyu 180 altında kaç tane bek sayacaksın

çok merak ediyorum?

İtalya yetmediyse Almanyadan sayıyorum

Alphonso Davies 183 cm

Pavard 186 cm

Benjamin Henrichs 183 cm

Lukas Klostermann 189 cm

bu da yetmezse fransaya geçicem
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

Necip sol ayaklı mı ?

böyle yorum mu olur. Elma ile armutu karşılaştırıyorsun.

Tamam ben vereceğin örnekleri dinlemeye razıyım bana Top 5 ligden boyu 180 altında kaç tane bek sayacaksın

çok merak ediyorum?

İtalya yetmediyse Almanyadan sayıyorum

Alphonso Davies 183 cm

Pavard 186 cm

Benjamin Henrichs 183 cm

Lukas Klostermann 189 cm

bu da yetmezse fransaya geçicem

Bak ben senin gibi canımın istediğini almadım 2 ayrı spor dergisinin 2021 en iyi sağ bekler listesini alıp koyuyorum buraya. Bak bakalım kaçı 1.80 üstü, üst olanlardan da öyle 1.85 üstü kaç tane var. Bunun sol bek listesi de yapılır da hiç uğraşamam şu saatte. Rıdvan yeterlidir değildir ilerde yeterli olur ayrı konular da fikirleri desteklerken altını doldurmak lazım.

Florenzi 1.73
Ricardo Pereira 1.75
Carvajal 1.73
Trippier 1.73
Wan Bissaka 1.83
Hakimi 1.81
J. Navas 1.70
K. Walker 1.78
T. Arnold 1.75
Cancelo 1.82
Dest 1.75
Reece James 1.75
Cuadrado 1.76
Leo Dubois 1.78

Çevrimiçi levitate

Yok yav. Ne torbacısı. Hiç mi 01 adana izlemedin. Bildiğin arka mahalle ortamcısı tipi var adamda. :)
michael scofield'a da benziyor ilginç çar :D

Çevrimiçi 38life

Bu yaz en sessiz şekilde takıma katılan ve yankı uyandırmayan transfer bu oldu. O zaman en faydalı transfer olmasını bekleyebiliriz.  :)

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Bak ben senin gibi canımın istediğini almadım 2 ayrı spor dergisinin 2021 en iyi sağ bekler listesini alıp koyuyorum buraya. Bak bakalım kaçı 1.80 üstü, üst olanlardan da öyle 1.85 üstü kaç tane var. Bunun sol bek listesi de yapılır da hiç uğraşamam şu saatte. Rıdvan yeterlidir değildir ilerde yeterli olur ayrı konular da fikirleri desteklerken altını doldurmak lazım.

Florenzi 1.73
Ricardo Pereira 1.75
Carvajal 1.73
Trippier 1.73
Wan Bissaka 1.83
Hakimi 1.81
J. Navas 1.70
K. Walker 1.78
T. Arnold 1.75
Cancelo 1.82
Dest 1.75
Reece James 1.75
Cuadrado 1.76
Leo Dubois 1.78

Ne dergisi ? Dergi mi kaldı yıl olmuş 2021 eskiden Weider ürün satmak için dergi çıkarırdı :D

Top 5 ligin en iyi 5 takımına bakarsan beklerin boylarının ne kadar uzun olduğunu göreceksin.

Bu adamlar gerizekalı değiller herhalde bir şey biliyorlar ki özellikle uzun boylu istiyorlar.

Günümüzde böyle bir talep var sebebini de açıkladım bir kez daha açıklıyorum; Günümüz futbolunda fizik ve atletizm

artık 1 numarada oyuncuların daha atlet ve fizikli olması isteniyor. Gayet basit işte neyini anlamıyorsun ben de bunu

anlamıyorum. Bunu öngörmek için futbol bilgini olmana gerek yok. Avrupanın en büyük 25 30 kulübüne bakarsın

adamlar transfer yaparken neyi dikkate alıyorlar analiz edersin sonra anlarsın. Kısa boylu bekleri tercih etmiyorlar

bekleri geçtim artık mümkünse ofansif orta sahaları bile öyle istiyorlar hatta kanatları da
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu arada Arnold 180 cm ve 22 yaşında sen 175 yazmışsın

Dikkat ettiysen genç olanlar hepsi de 180 civarında ya da üstünde
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Bu arada Arnold 180 cm ve 22 yaşında sen 175 yazmışsın

Dikkat ettiysen genç olanlar hepsi de 180 civarında ya da üstünde
Boyu kısa diye ne yapacağız peki abi başka meviye mi kaydıralım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mrred

Florenzi 1.73
Ricardo Pereira 1.75
Carvajal 1.73
Trippier 1.73
Wan Bissaka 1.83
Hakimi 1.81
J. Navas 1.70
K. Walker 1.78
T. Arnold 1.75
Cancelo 1.82
Dest 1.75
Reece James 1.75
Cuadrado 1.76
Leo Dubois 1.78

Bu bilgileri nereden aldın

Kyle Walker 183 cm
Arnold 180 cm
Reece James 183 cm

:D

dediğime gelmişsin işte en iyi takımların en iyi bekleri hep uzun boylu fizikli ve atlet
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2021, 19:12:02 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Boyu kısa diye ne yapacağız peki abi başka meviye mi kaydıralım
hayır canım ne alaka takılsın işte

yedek olsun beşiktaşta yedek olmak az bir şey değil.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

City de yine benjamin mendy 185 cm

ben daha uzun sanıyordum
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Geçen sene çok az para harcayarak şampiyon olduk. Çok para harcanmadan da şampiyon olunuyor biz bunu geçen sene

yapmışken tekrar neden çok para harcıyoruz anlamıyorum.

Denzel Dumfries kontratanın son senesi olduğu için intere 12.50 a gitti yoksa en az 25 milyonluk bek 188 cm

Alex sandro 26 milyona juvenstusa gitti 181 cm

Danilo şu ana kadar toplam 112 milyonluk transfer yaptı 184 cm

Achraf hakimi şu ana kadar toplam 103 milyonluk transfer yaptı 181 cm

Kolarav hala bu seviyelerde oynuyor boyu 187

bir sürü örnek sayarım bunlar sadece italyada saydığım örnekler daha bunun almanyası ingilteresi fransası var

Bu forumda rıdvanı en çok ben savunmuşumdur. Özellikle görüntülü analiz yaptığım giflerde baya güzelleme yaptım

fakat rıdvan bizim seviyemizde değil. 2021 yılı futbolunda fizik 1.planda teknik pas kalitesi vesaire 2.planda neyseki

bunu bilen bir hocamız var. Hocanın en çok bu yönünü seviyorum. Taraftarın romantizmine kulakları hep tıkalı
bu sene çok harcadığımızı kim söylüyor iki transfere 4 ve 3 m verdik başka kime çok verdik ghezzal için 3 m kesinlikle çok uygun bir rakam sadece rosier biraz fazla oldu ama bu kadar isteyen savaş veren bir oyuncuyu almazsan bütün oyuncuların güvenini kaybedersin onu ne pahasına olursa olsun almak zorundaydık aslında ligimizin çok üstünde bir bek için 4 m çok bir para değil bats 150 bin sanırım kiralık kenan bonservissiz salih bonservissiz topal bonservissiz meraş olduysa eğer 1 m bonservis verildi deniyor bu rakamların hiç biri çok değil
maaşları kasdediyorsan şampiyon olmanın bedeli o rakamlar şampiyon takıma daha ucuz kontrat kimseye imzalatamazsın bu hayatın gerçeği herkes bir sürü isim sayıyor masaya otur bakalım ne kadar isteyecekler bu işler lafla olmuyor bence oldukça iyi transferleri oldukça uygun rakamlara bağladık en düşük limit bizde ama limitlere uyabildik buda ayağımızı yorganımıza göre uzattığımızı gösterir
bana sağdan soldan söylenen dedikoduları ciddiye alıp yorum yapıyorsunuz gibi geliyor çünkü konuşulanlar gerçeklerle örtüşmüyor.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu bilgileri nereden aldın

Kyle Walker 183 cm
Arnold 180 cm
Reece James 183 cm

:D

dediğime gelmişsin işte en iyi takımların en iyi bekleri hep uzun boylu fizikli ve atlet

Googlea yazınca bu bilgiler çıkıyor genç oyuncular gelişimlerine devam ettiği için bilgiler güncel olmayabilir, Rıdvan da genç zaten. Konu saçma bir yere gidiyor sen zaten tamamen aynı özelliklere sahip iki futbolcu arasında kalırsan ve böyle bir lüksün varsa tabii ki fizik avantajı olanı seçersin. Sonuçta Ronaldo Messi kadar zeki ve teknik olsaydı kimse bugün Messi mi Ronaldo mu diye kıyaslamazdı. Bunu savunmak başka kısa bekler tarih oldu demek başka. Senden çok daha iyi takımlar kısa beklerle oynuyor çünkü asist yapan adam eksilten şutu olan hızlı iri yarı bek oyuncusu her takıma nasip olmaz.

Keşke bir Adriano daha gelse veya Rosier gibi bir sol bek daha bulsak da isterse 1.50 olsun.

Çevrimdışı mrred

Googlea yazınca bu bilgiler çıkıyor genç oyuncular gelişimlerine devam ettiği için bilgiler güncel olmayabilir, Rıdvan da genç zaten. Konu saçma bir yere gidiyor sen zaten tamamen aynı özelliklere sahip iki futbolcu arasında kalırsan ve böyle bir lüksün varsa tabii ki fizik avantajı olanı seçersin. Sonuçta Ronaldo Messi kadar zeki ve teknik olsaydı kimse bugün Messi mi Ronaldo mu diye kıyaslamazdı. Bunu savunmak başka kısa bekler tarih oldu demek başka. Senden çok daha iyi takımlar kısa beklerle oynuyor çünkü asist yapan adam eksilten şutu olan hızlı iri yarı bek oyuncusu her takıma nasip olmaz.

Keşke bir Adriano daha gelse veya Rosier gibi bir sol bek daha bulsak da isterse 1.50 olsun.
Net bir şey söylüyorum

Kısa bekler tarih oluyor ve İstisnalar kaideyi bozmaz. Bizden çok daha iyi takımlar kısa bekle oynamıyor işte yanlış bir bilgi

Bayern Leipzig Liverpool City United Juventus İnter bunların hepsi de uzun boylu bekle oynuyor.

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

bu sene çok harcadığımızı kim söylüyor iki transfere 4 ve 3 m verdik başka kime çok verdik ghezzal için 3 m kesinlikle çok uygun bir rakam sadece rosier biraz fazla oldu ama bu kadar isteyen savaş veren bir oyuncuyu almazsan bütün oyuncuların güvenini kaybedersin onu ne pahasına olursa olsun almak zorundaydık aslında ligimizin çok üstünde bir bek için 4 m çok bir para değil bats 150 bin sanırım kiralık kenan bonservissiz salih bonservissiz topal bonservissiz meraş olduysa eğer 1 m bonservis verildi deniyor bu rakamların hiç biri çok değil
maaşları kasdediyorsan şampiyon olmanın bedeli o rakamlar şampiyon takıma daha ucuz kontrat kimseye imzalatamazsın bu hayatın gerçeği herkes bir sürü isim sayıyor masaya otur bakalım ne kadar isteyecekler bu işler lafla olmuyor bence oldukça iyi transferleri oldukça uygun rakamlara bağladık en düşük limit bizde ama limitlere uyabildik buda ayağımızı yorganımıza göre uzattığımızı gösterir
bana sağdan soldan söylenen dedikoduları ciddiye alıp yorum yapıyorsunuz gibi geliyor çünkü konuşulanlar gerçeklerle örtüşmüyor.
Maaşlar ?

Bugün Murat Özen açıkladı Ljajic 4.6 milyon euro alıyormuş. Geldiğinde 3 deniyordu her sene git gide arttı ve gerçek

rakamın 4.6 olduğu ortaya çıktı
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

dostlar boşa tartışıyorsunuz oyuncu boyla ölçülmez yetenekle ölçülür medelde kısaydı ama ronaldodan hava topu alıyordu gg de kısa ama kafayı iyi kullanıyor rıdvana gelince boy yok ama onu kapatacak yetenekde yok bir bekte olması gereken hiçbir özellikte yok yer tutmayı bilmiyor adam markeyi bilmiyor kafa yok sürekli yaptığı şey kanat oyuncularının peşinde koşmak yakın markajda değil bir metre uzağında koşuyor güçsüz bir omuz darbesiyle aya gideceğini biliyor hiç yanaşmıyor olurmu belki çok ilerde vasata yaklaşır ama benim fikrim 3-5 sene sonra kimse adını hatırlamaz çünkü hatırlatacak hiçbir meziyeti yok hücumdada kötü üstelik 20 yaşında sanırım bu saatten sonra alt yapıda kazanması gereken meziyetleri kazanamaz net söylüyorum şu anda süper ligi geç birinci ligi geç ikinci ligde bile 11 e yazacak takım bulamaz böye bir oyuncu sırf alt yapıdan geldi diye beşiktaş formasını giymeye layıkmı oluyor bu alt yapı ne yapıyor bir beke bekte olması gereken özelliklerin hiç birini kazandırmamış alt yapıya bu ne demek gerekirken olmamış birini göklere çıkarıyoruz böyle beşiktaşa iyilikmi yapıyoruz aynı alt yapı ekibi aynı haltı yemeye devam etsin demek bu
alt yapımıza giren her oyuncumu kötü en kötü olan bile yıllarca sürecek ciddi çalışmayla belli standarta gelir gelmiyorsa bizim alt yapıyı hedef almamız lazım ya kapatsınlar boşa para yemesin yada adam gibi birilerine teslim etsinler adamlar top tutamayan kaleci hava topuna çıkamayan bek yetiştiriyor

unutuyorsunuz burası Beşiktaş buranın alt yapısından çıkan oyuncu zehir gibi olmak zorunda formayı almak için savaşmalı yırtmalı kendini her saçma sapan oyuncuya prim dağıtıp alt yapıyı iyice berbat ediyoruz bakıyorsunuz küçükler arasında oldukça yetenekli çocuklar var ama beşiktaş alt yapısından geçince oduna dönüşüyorlar

Çevrimdışı mrred

Geçen sene yapılan transferlerde en yüksek maaş 1.8 falandı şu an ise en az 5 diyorum. Batsman 2 sene sonra 5 alıyordu

haberleri çıkmaya başlar. Alex 3.5 - 4 arası bir şey bekliyorum Ghezzal en az 3
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

dostlar boşa tartışıyorsunuz oyuncu boyla ölçülmez yetenekle ölçülür medelde kısaydı ama ronaldodan hava topu alıyordu gg de kısa ama kafayı iyi kullanıyor rıdvana gelince boy yok ama onu kapatacak yetenekde yok bir bekte olması gereken hiçbir özellikte yok yer tutmayı bilmiyor adam markeyi bilmiyor kafa yok sürekli yaptığı şey kanat oyuncularının peşinde koşmak yakın markajda değil bir metre uzağında koşuyor güçsüz bir omuz darbesiyle aya gideceğini biliyor hiç yanaşmıyor olurmu belki çok ilerde vasata yaklaşır ama benim fikrim 3-5 sene sonra kimse adını hatırlamaz çünkü hatırlatacak hiçbir meziyeti yok hücumdada kötü üstelik 20 yaşında sanırım bu saatten sonra alt yapıda kazanması gereken meziyetleri kazanamaz net söylüyorum şu anda süper ligi geç birinci ligi geç ikinci ligde bile 11 e yazacak takım bulamaz böye bir oyuncu sırf alt yapıdan geldi diye beşiktaş formasını giymeye layıkmı oluyor bu alt yapı ne yapıyor bir beke bekte olması gereken özelliklerin hiç birini kazandırmamış alt yapıya bu ne demek gerekirken olmamış birini göklere çıkarıyoruz böyle beşiktaşa iyilikmi yapıyoruz aynı alt yapı ekibi aynı haltı yemeye devam etsin demek bu
alt yapımıza giren her oyuncumu kötü en kötü olan bile yıllarca sürecek ciddi çalışmayla belli standarta gelir gelmiyorsa bizim alt yapıyı hedef almamız lazım ya kapatsınlar boşa para yemesin yada adam gibi birilerine teslim etsinler adamlar top tutamayan kaleci hava topuna çıkamayan bek yetiştiriyor

unutuyorsunuz burası Beşiktaş buranın alt yapısından çıkan oyuncu zehir gibi olmak zorunda formayı almak için savaşmalı yırtmalı kendini her saçma sapan oyuncuya prim dağıtıp alt yapıyı iyice berbat ediyoruz bakıyorsunuz küçükler arasında oldukça yetenekli çocuklar var ama beşiktaş alt yapısından geçince oduna dönüşüyorlar
Abi fiziğin yoksa yeteneğin bir yere kadar baya dayak yersin. Messi ayarında bir yeteneğin olacak ancak öyle kurtarırsın
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Maaşlar ?

Bugün Murat Özen açıkladı Ljajic 4.6 milyon euro alıyormuş. Geldiğinde 3 deniyordu her sene git gide arttı ve gerçek

rakamın 4.6 olduğu ortaya çıktı
bana kötü niyetli saçma sapan insanların laflarını delil göstererek gelmeyin
ne yani beşiktaş hakkında otoritemi de kalkıp onun lafıyla destan yazıyorsun orda beşiktaş kulübü var resmi kaynaklar bul açıkla doğrusunu bulamıyorsan onun bunun lafıyla konuşma bence
murat özen kim ya. herduyduğu transfer bilgisini yazıp içlerinden bir ikisi tutunca bildi olan
çoğunluk ergenler üstünde çalışan boş beleş adamın teki daha ne oldu unuttuk haber1903 ismini beşiktaş kullandırmadı diye beşiktaşa savaş açan nsanları adam yerine koyuyor burda konuşuyoruz