2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1871769 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sefaköykartali

ozana bir takımın 15 milyon vermesi mucize ötesi olur, gerçek oyun planına ve disiplinine sahip bir takımda bence oynaması imkansız,,
Ben de Cash 15 milyon getirirler demiyorum ama devre arasında leicester falan baya ilgileniyordu geçen sene. Ki sergenle 2 sene parlarsa 10 milyon euro+ para getirmesi sürpriz olmaz. Larin de geçen sezon başında 3m belcikadan gelsin gitsinlik topçu dan bir senede 10m+lık topçu oldu. Her an her şey olabilir yani :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Engelleyin geçsin, salak bir hesap.

Çevrimdışı Nazım Ar

Gedson olayında gs her türlü kaybetti biz bulaştıkları adamları ucuz aldık ligin ilk maçına çıkardık bile asist falan yaptılar, Ghezzal golünü de çakıyordu nerdeyse. Gs ligin ilk haftası geldi Cl den elendiler köy takımını zor bela geçtiler daha Gedson bekliyorlar onu da alabilirlerse minimum 10m girecek. Ha alamazlarsa biz almasak dahi daha büyük rezillik moral destek kalmayacak taraftarlarında. Her türlü girdi bunlara.

Not: daha önce de söyledim aman aman beğendiğim bir adam da değil benim atibanın 15 gole katkı yaptığı pozisyonda ligi 3 asistle bitiren tek özelliği atletizmi olan bir oyuncı. Pasaportu olmasa anadolu seviyesinde topçu.

Çevrimiçi Mehmet57

Boateng haberlerinin dogruluk payi var mi? Kardesi oynadi bizde, oluru var bence.

Çevrimiçi annoca

Ne gerekiyorsa önerecek, Batshuayi'ye önermiyor mu 3 milyon?

Batshuayi gelip 19 gol 5 asist yapsa, boynuna dolayacaklar; transferi yapanlar röportaj üstüne röportaj verecek.

Kendi oyuncun olunca, ne yapacaklar 3 milyon mu verecekler?
sen larine bu yıl 3 verirsen kazan kaldırtırsın. batshuayi dediğin adam fransada belçikada almanya da kendini kanıtlamış ingilterede zirveye oynayan takımın yedek forveti zamanında kendisine 40 milyon bonservis ödenmiş birisi. kısacası yıldız hakeza alex de ghezzal de öyle. larin 1 yıllık performansı var öncesi yok. salih bu yıl 5 gol 10 asist yapsa o da isticek 2.5 milyon rıdvan yerli kuralından dolayı sık sık şans bulsa 5-10 arası da asist yapsa o da isticek 2 milyon  hadi verelim herkese her istenileni. sonra maaşlar ödenmeyince ruiz gibi gidecekler, yine yönetime sayılacak sövülecek. yönetimi eleştirmek istiyorsan buyur eleştir abi ama empati de yap

Çevrimiçi Mehmet57

Elayis’i izleyim dedim ama yedekler arasinda. Ikinci yari yeni basladi, Ajax 5-0 onde.

Çevrimdışı tuncaboylu

sen larine bu yıl 3 verirsen kazan kaldırtırsın. batshuayi dediğin adam fransada belçikada almanya da kendini kanıtlamış ingilterede zirveye oynayan takımın yedek forveti zamanında kendisine 40 milyon bonservis ödenmiş birisi. kısacası yıldız hakeza alex de ghezzal de öyle. larin 1 yıllık performansı var öncesi yok. salih bu yıl 5 gol 10 asist yapsa o da isticek 2.5 milyon rıdvan yerli kuralından dolayı sık sık şans bulsa 5-10 arası da asist yapsa o da isticek 2 milyon  hadi verelim herkese her istenileni. sonra maaşlar ödenmeyince ruiz gibi gidecekler, yine yönetime sayılacak sövülecek. yönetimi eleştirmek istiyorsan buyur eleştir abi ama empati de yap

Zamanında bonservisine 40 milyon ödendi diye, ölene kadar 3 milyon almayı haketti mi yani?

Batshuayi dediğin adam Belçika'da Almanya'da kendini kanıtladıysa, Larin de Beşiktaş'ta kendini kanıtladı. Benim için hepsinden degerlisi, kendini Beşiktaş'ta kanıtlamış olmasıdır. Çünkü uyum sorunu yaşamayacağı kesin demektir.

Dünyada golcü piyasası bu. Batshuayi'ye verilen 3 milyon da normal, Larin'e 3 verilmesi de normal.

O da isticek bu da isticek muhabbeti için tren kaçtı artık.

Salih 5 gol 10 asist yaparsa 2 isteyecek, Rıdvan da kendini kanıtlarsa 1.5 isteyecek. Sen Alex'e senelik 3 verirsen, sende kendini kanıtlayan  herkes isteyecek. O dengeyi artık kaçırdı yönetim, diğerleri istemesin diye Larin'e vermemek çözüm değil artık.

Çevrimiçi annoca

Zamanında bonservisine 40 milyon ödendi diye, ölene kadar 3 milyon almayı haketti mi yani?

Batshuayi dediğin adam Belçika'da Almanya'da kendini kanıtladıysa, Larin de Beşiktaş'ta kendini kanıtladı. Benim için hepsinden degerlisi, kendini Beşiktaş'ta kanıtlamış olmasıdır. Çünkü uyum sorunu yaşamayacağı kesin demektir.

Dünyada golcü piyasası bu. Batshuayi'ye verilen 3 milyon da normal, Larin'e 3 verilmesi de normal.

Salih 5 gol 10 asist yaparsa 2 isteyecek, Rıdvan da kendini kanıtlarsa 1.5 isteyecek. Sen Alex'e senelik 3 verirsen, sende kendini kanıtlayan  herkes isteyecek. O dengeyi artık kaçırdı yönetim, diğerleri istemesin diye Larin'e vermemek çözüm değil artık.
aynı mantıkla ozzyninde sözleşmesini uzatmıştık. diyeceklerim bu kadar abi

Çevrimiçi Necmi

seneyede şampiyon olduk larin istedi vermedik bu nedenle siğerleri istemeyecekmi sanılıyor
Bu işin kuralı değişmez takım başarılı olursa başarıyı getiren oyuncu elbette daha iyi şartlar isteyecek başarının bedeli bu kanatta oynayıp 19 gol atan oyuncu bizi bırak tr ligine bu güne kadar gelmedi sistem attırıyor falan bunları geçelim larin çok iyi pozisyon alıyor geçen sezon penaltı atsa gol kralı olacaktı hala burun kıvıranlar var sistem diyor kim olsa aynı başarıyı gösterir diyor larin milli takımında son altı maçta yedi gol attı kabul edelim artık çıkışa geçti ve dahada iyi olacak böyle sıfırdan gelip çıkış yapan oyuncuya alışık değiliz hep isim yapmış oyuncuların gelip yükselmesine tanık olduk
Bence karin bize borcunu ödedi maçta golden sonra armayı öpmesi mesajdı bu bize yetmeli gerisi yönetimle oyuncu arasında pazarlık mevzusu bu senede bizim için çıksın gollerini sıralasın gerisine bakarız sonra elbette yönetim en düşük limitten kapıyı açar onlarda alacakları en yüksek rakamdan açacaktır bir yerlerde buluşulur bizim şimdiden bunu sorun edip oyuncuya yürümemiz yanlış oyuncuya burda sevildiğini göstermeliyiz golü attı armayı öptü yüzü gülmüyordu ama canı sıkkın ve cevap vermek istedi diye anladım bunu

Çevrimdışı tuncaboylu

aynı mantıkla ozzyninde sözleşmesini uzatmıştık. diyeceklerim bu kadar abi
Oğuzhan sözleşmeden sonra kötü oynadı diye bundan sonra kimseyle sözleşme yenilemeyelim o zaman, sözleşmesi biten gitsin.

Hatta kötü çıkan pek çok transferimiz oldu, kimseyi de transfer etmemek lazım.

Böyle mantık olmaz, Larin parayı alıp yatacak bir karakter değil her şeyden önce.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

İyice saçmalamaya başladılar ya

Marcelo nedir ya! 33 yaşında son kullanıcısı olacağımız bir oyuncu

3 milyonda buna verelim. İyice suyunu çıkardılar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Marsilya dışında hiçbir yer hiçbir şeyi kanıtlamadı.

Ayrıca hayatınızda gördüğünüz en gamsız topçu olabilir. Çok fazla saç baş yoldurur. Karar mekaniğinde sorun var

Karakterini de çok sevmiyorum. Oyuncunun soyunma odası davranışlar hiç iyi değil... Bu adama 3 milyon euro veriyoruz
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu marcelo falan gelirse kimse özkaynak , Rıdvan falan demesin kafasına odunla vururum.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ertem'in haberi. Fazla takılma. Dalgasına paylaştım :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Zaten gelmez boşa kafa yormaya gerek yok bugün ayrılsa Psg falan kontrat verir

Çevrimiçi annoca

Oğuzhan sözleşmeden sonra kötü oynadı diye bundan sonra kimseyle sözleşme yenilemeyelim o zaman, sözleşmesi biten gitsin.

Hatta kötü çıkan pek çok transferimiz oldu, kimseyi de transfer etmemek lazım.

Böyle mantık olmaz, Larin parayı alıp yatacak bir karakter değil her şeyden önce.
ama abi sen benim yazdıklarıma bakmadan cevap yazıyorsun. ben sana öyle bir şey demedim ki. yönetim 2 milyon teklif ettiği söyleniyor daha ne yapsın diyorum. önceki mesajlarıma da bakabilirsin larinin kalması taraftarıyım ama denge de önemli demek istediğim bu. öyle bir yazmışsın ki larinle sözleşme uzatılmaması istiyormuşum algısı yapmışsın.

Çevrimdışı 38life

Söz gümüşse sükut altındır.  :D

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı GreenBook

Spam atılıp engellenmesi gereken zeka özürlü gs taraftarının yansıması boktan bir çar.
Rosier ve Ghezzal darbesi yediler abisi bu sendrom kolay atlatılmaz bırak eğlensinler çoluk çocukla Ve boş işlerle uğraşacak vaktimiz yok

Çevrimiçi sefaköykartali

Bu adamın son senesinin kaldığı lig bittiği andan beri ortada. Sözleşme görüşmelerine transfer sezonunun son 15 günü başladıysak burada hata yönetimdedir. Erkenden oturup konuşacaktın, imzalamiyorsa 8e 10a satıp yoluna bakacaktın.
Ayrıca yeni gelen yabancılarla gayet iyi sözleşmeler yaptık, Alex Teixeira bile garanti 2.2 alıyor Larin bu şartları mi kabul etmeyecek, her golden sonra arma öpen kapkarakartal adam.
Bence 2.2 garanti, şampiyonluk bonusu, ŞLde gol bonusu gibi bonuslara 3.5 a kadar çıkan bir sözleşme verilebilir. Bedavaya gitmesindense bi sene daha aynı performansı verse 15m euroluk bir assetimiz olmuş olacak, 1m euro fazla vermeyelim diye 10-15ten olmak hiç akıl karı değil.

Çevrimdışı GreenBook

:D

100 lafından biri bile doğru olmayan bir tv100 futbol moderatörüne mi inanacağız 🙂
En acısıda böylelerinin ekmek yemesi

Çevrimdışı GreenBook

Zaten gelmez boşa kafa yormaya gerek yok bugün ayrılsa Psg falan kontrat verir
Güzel zekanızı böyle şeylerle yormayın sallamak bedava bu ülkede

Çevrimiçi annoca

Marsilya dışında hiçbir yer hiçbir şeyi kanıtlamadı.

Ayrıca hayatınızda gördüğünüz en gamsız topçu olabilir. Çok fazla saç baş yoldurur. Karar mekaniğinde sorun var

Karakterini de çok sevmiyorum. Oyuncunun soyunma odası davranışlar hiç iyi değil... Bu adama 3 milyon euro veriyoruz
ingiltereden hem de chelseaden adam getirtiyorsun mecbur çıkıyor bu paralar. sürekli aynısını yazıyorum geçen yıl 40 maç yaptık abou bunların 26 sında oynadı bu 26 maçın da 21 inde puan aldık. bu 21 maçın 8 sinde gol ve asisti yok ona rağmen futbol takım oyunu illa ki puan almasında katkı sağlamıştır ama gerçek şu ki abou için bitilip ölünüyor ligin sadece yarısında bize yararı oldu. senin, erman abinin veya sinan buralarda yazdığı onlarca kişiler oldu sakatlık ceza olmasa bu yıl 38 maçın tamamına çıksalar illa ki onlarda 17-20 maça etki ederler. daha ucuza biter ama hoca hep isimli adam istiyor. bana kalsa ismi geçenler arasında bas dost favorimdi tam bizim lige göre adam

Çevrimiçi sefaköykartali

Nicolas Dominguez haberleri çıkıyor, Bolognalı başka bir oyuncu. Var mı tanıyan eden?

Çevrimiçi Samet Ç

Lig için fazlasıyla yeterli.