42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş Skor : Göztepe - Beşiktaş Tarih : 15.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 49438 defa] 42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
39 [%63.9]
1 puan
8 [%13.1]
0 puan
14 [%23]

Toplam Oy Verenler: 61

Çevrimdışı yaço58

Hocam birşeyleri değiştir olmuyor işte

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Atınç hayatının maçını oynuyor ayıptır be kardeşim kendi içimizden yetişen bile düşman oluyor
ya abi bırakın başkasına suç bulmayı bizimkiler niye istekli hırslı oynamıyor onu sorgulayalım bu nedir ya bu nasıl isteksizlik
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi underworld

Çizgiye inmedikçe kapalı savunmayı nasıl aşacaz Allah aşkına

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ya ikili mucadele kazanamiyoruz

Çevrimdışı murat baltacı

Abi ghezalda bile iş yok napıyoruz biz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

Ayakta duramayan adamlarla top oynamaya çalışıyoruz. Diyecek hiçbir şey yok. Ne kadar sakar adam var bizim takımda.

Çevrimdışı ankarakartal06

arkadaşlar geçmiş olsun. Diğer sezon görüşmek üzere yapacağım bütün totemleri yaptım benden bu kadar . hakkınızı helal edin. :by2: :by2:

Çevrimdışı levent14

ya abi bırakın başkasına suç bulmayı bizimkiler niye istekli hırslı oynamıyor onu sorgulayalım bu nedir ya bu nasıl isteksizlik

Sen bu kadar kötü olursan ayağında top tutamaz iki pas yapamazsan karşındaki herkes çok hırslı çok iyi görünür....Atınç da öyle

Çevrimdışı murat baltacı

Göztepe lehine bagiranlar kim
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Orta sahaya adam al sekenleri toplayamıyoruz o yüzdende baskı kuramıyoruz veya Ghezzal'ı çek Töre'yi kanata at bizim gibi izleme hoca

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı murat baltacı

Abi içerde bitane oyuncumuz var nerede bizim adamlar kim gol atacak
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sen bu kadar kötü olursan ayağında top tutamaz iki pas yapamazsan karşındaki herkes çok hırslı çok iyi görünür....Atınç da öyle
aynen öyle son 3 haftanın özeti
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

herkes pas atıyor biriniz şut deneyin (...)₇
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nsakala senin yapacağın ortanın...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Orhan_

Arkadaşlar gol mü?
Ben geriden geliyorum. Kalbim dayanmayacak..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı kaan1903

Çevrimdışı yaço58