42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş Skor : Göztepe - Beşiktaş Tarih : 15.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 49453 defa] 42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
39 [%63.9]
1 puan
8 [%13.1]
0 puan
14 [%23]

Toplam Oy Verenler: 61

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Stres diyenlere işte cevap.

Çevrimdışı murat baltacı

Malatyanin golude adem.atmis ama gol atmamak için kaleye bile yaklasmiyor asist yapan adam zorla artırmış ademe
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

1 Gole şampiyonluk , yapabiliriz bunu , şuan averaj +3 e çıktı GS yenik olduğu için
Ben Gs ile falan cidden ilgilenmiyorum. Onlar yendi varsayıyorum hatta. Bizim maça normal maç gibi bakmamız lazım artık. Aşırı konsantrasyon ya da aşırı heyecan yaramıyor bize. Ortada saçma bir durum var.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı bjkozy

Gsnin ikinci yari galip gelecek olmasini goz onune koyarak bu maci mutlaka almaliyiz. Son 3 mactaki feleket futbolu ikinci yarida duzeltelim. Gencler bile 5 cekti Goztepeye. Hadi 1-2 gol bulalim

Çevrimdışı worns

Ben Gs ile falan cidden ilgilenmiyorum. Onlar yendi varsayıyorum hatta. Bizim maça normal maç gibi bakmamız lazım artık. Aşırı konsantrasyon ya da aşırı heyecan yaramıyor bize. Ortada saçma bir durum var.

onlar yener zaten hiç bakamaya bile gerek yok. bu maçı kazandıktan sonra bakılır o maçın skoruna. kazanamazsak hiç bakmayalım bile.

Çevrimdışı Erman1903

Neyse en azından renkliler yeniliyor, bir gol bulursak iş bitecek gibi.

Çevrimdışı spiegel

Ortasaha işlemiyor. Gökhan çıkıp Dorukhan girebilir.  İse yarar mı emin de değilim. Hamle oyuncusu yok maalesef.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Malatyanin golude adem.atmis ama gol atmamak için kaleye bile yaklasmiyor asist yapan adam zorla artırmış ademe

Abartmaya gerek yok, atmak istemedikten sonra hiç bir güç attıramaz. Her türlü dışarı vurur, ayağı kayar, bir şeyler olur.
Öküz altında buzağı aramak yerine biz şu maçı nasıl kazanırıza bakmak lazım.

Çevrimiçi ferdi1903

Es kaza kazanmaktan baska sansimiz yok gibi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Gerçekten gol beklentisi bilmiyorum nasil cıktı ama Goztepe gole daha yakın duruyor.

Ikili mucadeleleri kazanamıyoruz. Cok telaşlı bir oyun var. Aldigimizi hemen kaybedip daha yerleşemeden geri dönüyoruz. Karmasa sebebi bu bence.

Aklimizi ön plana çıkarmalıyız.

Çevrimdışı Orhan_

Ortasaha işlemiyor. Gökhan çıkıp Dorukhan girebilir.  İse yarar mı emin de değilim. Hamle oyuncusu yok maalesef.

Necip girmeli. Nkodu çıkabilir. Çok top kaybı yapıyor ve takımın şu ana kadar en verimsiz elemanı. Larin'i kenara atıp Gökhan'ı da forvete atabiliriz.

Çevrimiçi levitate

Gerçekten gol beklentisi bilmiyorum nasil cıktı ama Goztepe gole daha yakın duruyor.

Ikili mucadeleleri kazanamıyoruz. Cok telaşlı bir oyun var. Aldigimizi hemen kaybedip daha yerleşemeden geri dönüyoruz. Karmasa sebebi bu bence.

9 şut çekmişler, biz 5 (4'ünü son 5 dakikada çektik zaten)
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bence artık averajlık bir durum kalmadı. Sağlam durup 1 gol atmayı hedeflememiz lazım.
Nodoku yu çıkarıp Rıdvan ya da Töreyi çıkarıp Necip-Dorukhan birisini tercih etmek lazım.

Çevrimdışı murat baltacı

Takım daha istekli olmalı şampiyonluk avuçlarımizda bu maçıda alalım bir zahmet böyle takım olmaz ne stresmis arkadaş üç haftadır mücadele bile etmiyorlar resmen şampiyon olmayalım diye uğraşıyoruz kendi emellerine yazık ediyorlar
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

O yüzden finalleri o veya bu şekilde yapmamız lazım. Hem hızlı çıkan oyuncuları var hem de biz defansif olarak haftalardır sallanıyoruz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Malatya cok kotu kaçırdı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

O yüzden finalleri o veya bu şekilde yapmamız lazım. Hem hızlı çıkan oyuncuları var hem de biz defansif olarak haftalardır sallanıyoruz.
Kesinlikle Katılıyorum. Surekli arada kalma hali var. Yerlesemeden dönüyoruz. Tam ileriye gidecekken kaybediyoruz.

Çevrimiçi levitate

Kesinlikle Katılıyorum. Surekli arada kalma hali var. Yerlesemeden dönüyoruz. Tam ileriye gidecekken kaybediyoruz.
kaptırırsak yeriz korkusu

Çevrimdışı kaan1903

Larini çıkartıp dorukhanı almak lazım  Nkoudou veya töreyi ileriye inş toparlarız ikinci yarı

Çevrimdışı murat baltacı

Görünen o ki şampiyon olmayacağız yapacaklar bizi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı ankarakartal06

şampiyonluk imkansız arkadaşlar gs kulübünü şimdiden tebrik ederim. :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimiçi levitate

o nasıl bir pas o nasıl bir faul yapmayın ya

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç