14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32775 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sinan23

Salya diye adam var takipte bir faul daha yaparsa sahaya gidip hakemle birlikte paket edeceğim.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ankaragücüne kart vermek yasak sanırım. Bize olsa çat diye çıkarırlar.

Çevrimdışı can1903

Atiba çıldıracak artık öyle yerlerde pas atmıyorlar ki
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Gol bence bariz.
Onun dışında ilk yariya idareten çıkmışız gibi.

Çevrimdışı yaço58

Adam tekme atıyor aboubakara Allah bildiği gibi yapsın sizi

Çevrimiçi levitate

kart göstersene şunlara (...)₇
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Sarı vereceği pozisyonda adamı uyardı

Çevrimiçi mayguntr

hakem full tarafli yonetiyor, onlara gelince avantaj bizde en ufak sacma durumda oyunu durduruyor, kac tane faulu vermedi sariyi atladi.
sergen hocanin ve oyuncularin sakin olup ikinci yari daha saglam bir planla cikmasi laizm yoksa bu hakemle galibiyet falan alamayiz

Çevrimdışı mellfred

net 3 sarı ve bir golümüzü vermedi (Hakaret Yasak)₅

Çevrimiçi murat

bu nasıl uyarılır iki kere faul de değil centilmenliğe aykırı hareket bu.

Çevrimiçi blackeagle35

Yahu top ağlara gitmeden neden düdük çalıyorsun. Beklesene VAR'a gitsin pozisyon. Hani nerede protokol?

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi murat

emre güral gününde değil iyiki.

Çevrimiçi levitate

hayatımda gördüğüm en ilginç 2. sakatlık :D

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sari kart vermek yasak mi bu ne ?

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

aynısını abou'ya yaparken laf yok ama

Çevrimdışı GreenBook

Nsakala yı 11 oynatma aşkının bu maçta bize pahalıya patlamamasını diliyorum. Rıdvan gibi bir mücevher niye kesilir anlamış değilim

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Rıdvan nerde Rıdvan? Kapanan Anadolu takımına karşı N'Sakala ne alaka? Will Smith'in golüne yazık oldu.

Çevrimiçi murat

Rıdvan nerde Rıdvan? Kapanan Anadolu takımına karşı N'Sakala ne alaka? Will Smith'in golüne yazık oldu.

mensah daha çok benziyor.

Çevrimdışı yaço58

Fena çarpıştılar
Çarpışma mı hocam adam kafa attı topla alakası yok