4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş - Gençlerbirliği Tarih : 04.10.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Ok - Ali Saygın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 47016 defa] 4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%30]
1 puan
5 [%50]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı ilhan mansız

Yönetimin transferleri , eski yönetimin artıkları,, şaka gibi,, bu kadar kötü olamazlar,,

Çevrimdışı goktasoktay

58.dk rıdvanın ayağına basılan pozisyon kırmızı sarı bile vermedi hakem
Abi hakem sinsilik yaptı dedim, burda linç yiycektim nerdeyse. Kaç kişi hakemlik bişey yok diyor. Ben de zaten hakemlik bişey var demedim. Hakem sinsilik yaptı bize karşı, onun işi adaletli olmak. Adaletli olsun dedim. Ha biz yine yenilirdik bu taktik dehasıyla o ayrı ama takımın sorunu da bu aslında. Burdaki gibi sahada da isyan eden yok. Takım hücum tarafında, top bizde, gb oyuncusu yerde yatıyo diye pozisyonumuzu yedi ilk yarı, oyunu durdurdu. Bunları hangi renkliye yapabilir?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetimin transferleri , eski yönetimin artıkları,, şaka gibi,, bu kadar kötü olamazlar,,
Bu kadar kötü bir araya gelince her şey olur. Gönderdikleri oyuncular getirdiklerinden kötü olunca böyle olması kaçınılmaz oluyor. Üstüne bir de Sergen'in hocalığının sorgulanacak seviyede kötü olması da tuzu biberi oluyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Burada defalarca uyardım, Beşiktaş çok iyi gidiyordu, ah o çıkarcı vasıfsızlar, yazık oldu Beşiktaş’a ,, bakalım siz neler sömüreceksiniz?

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunu ironi olarak yazdin, ama ben simdi söyleyim, eger radikal degismeler olmazsa, cok net küme düsmemeye oynariz, bunun kadro ile alakasi yok, bizden daha kötü kadrolarda var, ama bizdeki gibi umursamamazlik yok hicbir takimda. tamamen yönetememezlik.
İroni olarak yazmadım.

Ligin en kötü 3-4 takımından ikisine içeride 5 puan kaybettik ve birinden 4 yedik.

Çevrimdışı tangaz

Abi hakem sinsilik yaptı dedim, burda linç yiycektim nerdeyse. Kaç kişi hakemlik bişey yok diyor. Ben de zaten hakemlik bişey var demedim. Hakem sinsilik yaptı bize karşı, onun işi adaletli olmak. Adaletli olsun dedim. Ha biz yine yenilirdik bu taktik dehasıyla o ayrı ama takımın sorunu da bu aslında. Burdaki gibi sahada da isyan eden yok. Takım hücum tarafında, top bizde, gb oyuncusu yerde yatıyo diye pozisyonumuzu yedi ilk yarı, oyunu durdurdu. Bunları hangi renkliye yapabilir?

farklı amaçla yazan kişiler var amaçları farklı onlar gaz veriyor şimdi boşver ne dediğin hayett netti senin
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu kadar kötü bir araya gelince her şey olur. Gönderdikleri oyuncular getirdiklerinden kötü olunca böyle olması kaçınılmaz oluyor. Üstüne bir de Sergen'in hocalığının sorgulanacak seviyede kötü olması da tuzu biberi oluyor.
kardeşim madem işi bilmiyorlar, Fikret Ormanı niçin devirdiler, Son 3 yıldır sürekli kongre yapıyorduk, buyur yönet,, adamın arkasından iş çevirirken iyiydi, noldu??????zor mu geldi?

Çevrimdışı mrred

Geçen sezon Avcı ile öncelikli sorun mevcut kadronun değerlendirilememesiydi, bu sene mevcut kadro daha büyük sorun. Çıkan 11, yapılan değişiklikler de iyi değil ama başka hoca olsa da çok fark etmez şu saatten sonra. Beşiktaş orta sıra takımı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Alınan oyuncuların sorumlusu Sergen Yalçın ve hiçbir planı olmadan kulübün anahtarını teslim eden yönetimdir. Bu kadroyla en kral hoca da olsa 1. Bölgeden çıkarken kıvranırsın. Sergen'in planlama ve scouting konusunda zayıf olduğunu çok defa söyledik, yönetim bu sorumluluğu vermese görüntü böyle olmazdı. Şimdi haddinden fazla aldığı sorumluluğun da altında ezildi, ayrıcalıklı ayrıcalıksız topçular grubu oluştu. Bocalıyor şu anda Mensah-Ljajic ikisi birlikte oturtması falan hep kendi hataları altında ezildiğini gösteriyor.

Avcıdan takımı aldığında çok faydalı oldu ve olabilecek en iyi yerde bitirdik 1 kişilik sorun değil kulübün yaşadığı bence haksızlık yapmamak lazım. Her şeyi/kişiyi işlevine-kullanılışına göre değerlendirmek lazım.
Konu avcı sergen değil erman. Konu yönetimin sırf taraftara şirin gözükmek için bir plan dahilinde takımı en azından oynatmaya çalışan bir hocaya haksızlık yapılıp gönderilmesidir. Sonuçlardan bağımsız söylüyorum avcı hiç olmazsa bir plan bir kurgu dahilinde bişeyler yapıyordu zaman zaman emarelerini gösteriyordu. Sergen 7 aydır takımla ortada oyun namına hiçbir şey yok. Çalışılmış bir şey yok.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ilhan mansız

Negredo kötüydü, Vodafone sponsorluğu ucuzdu, stadı zaten uzaylılar yapmıştı 😂

Çevrimdışı mrred

Hemen yönetimi de satmaya başlamış bak bak. Ulan var ya dicek çok şey var da... Yahu hayalinde göremeyeceğin mevkiye gelmişsin seni getiren yönetime şu soktuğun laflara bak. Ayıp biraz dik dur hemen sattın yönetimi
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ben avcının ne ormanın gitmesini isteyenlerden değildim. Avcı ve Ormanı göndermek isteyenler düşünsün şimdi. Çünkü onları plan ve vizyonuyla yola çıktık sonuna kadar gideceğiz yok öyle fikir değiştirmek.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ilhan mansız

Hayatımda ilkkez acıma hissimi kaybettim, bunlar bize müstehak,, 1 yıldır yönetimde olup bir tek iş başaramamak nasıl izah edilir?? Bir tane düzgün topçu alamamak??

Çevrimiçi MUSTAFA_

kardeşim madem işi bilmiyorlar, Fikret Ormanı niçin devirdiler, Son 3 yıldır sürekli kongre yapıyorduk, buyur yönet,, adamın arkasından iş çevirirken iyiydi, noldu??????zor mu geldi?
Fikret Orman parayı bulunca yöneteme aşkı son buldu. Çok fazla yıprandı ve çok hata yaptı. Ben Seba sonrası yöneticilerden ayrı kefede tutmuyorum kendisini. Bu yönetim de sadece intikam almaya gelmiş gibi görünüyor. Onun için Beşiktaş'ın başına gelmeyen kalmadı. Ava giderken avlandılar. Orman'ın son döneminden daha kötü yönetiyorlar şu anda. Yazık ne diyelim?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikret Orman parayı bulunca yöneteme aşkı son buldu. Çok fazla yıprandı ve çok hata yaptı. Ben Seba sonrası yöneticilerden ayrı kefede tutmuyorum kendisini. Bu yönetim de sadece intikam almaya gelmiş gibi görünüyor. Onun için Beşiktaş'ın başına gelmeyen kalmadı. Ava giderken avlandılar. Orman'ın son döneminden daha kötü yönetiyorlar şu anda. Yazık ne diyelim?
kendinizi kandırıyorsunuz, takım şampiyon olurken bile niçin kongre yapıyordu? Yönetim eyleminden zerre haberiniz yok,,

Çevrimdışı Erman1903

Konu avcı sergen değil erman. Konu yönetimin sırf taraftara şirin gözükmek için bir plan dahilinde takımı en azından oynatmaya çalışan bir hocaya haksızlık yapılıp gönderilmesidir. Sonuçlardan bağımsız söylüyorum avcı hiç olmazsa bir plan bir kurgu dahilinde bişeyler yapıyordu zaman zaman emarelerini gösteriyordu. Sergen 7 aydır takımla ortada oyun namına hiçbir şey yok. Çalışılmış bir şey yok.

Bana göre Avcı'ya o kadar haksızlık yapılmadı. Farklı sebeplerden dolayı aynı duruma düştüler Sergen'le. O an için Sergen'in gelmesi doğruydu, ama altını dolduramazsan yaptığın doğrunun da bir kıymeti kalmaz başa dönersin. Yönetim tarafından irade koyulacak, doğruları yapmaya devam edeceksin. Kulübün içi kuvvetli değil, taraftar iş raddeye geldiğinde devreye girer bu bir doğal sonuç ayaklardan baş sorumludur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

kendinizi kandırıyorsunuz, takım şampiyon olurken bile niçin kongre yapıyordu? Yönetim eyleminden zerre haberiniz yok,,
Olayların altında yatanları biliyorsan söyle biz de öğrenelim. Benim için Seba sonrası tüm başkanlar aynı. Hepsinin doğruları da var yanlışları da var. Ama hepsi sonuç olarak Beşiktaş'a zarar vererek gittiler. Bu düzen değişmeden hiçbir şey değişmez. Biz de her sene o gitsin bu gelsin diye konuşuruz. 

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bana göre Avcı'ya o kadar haksızlık yapılmadı. Farklı sebeplerden dolayı aynı duruma düştüler Sergen'le. O an için Sergen'in gelmesi doğruydu, ama altını dolduramazsan yaptığın doğrunun da bir kıymeti kalmaz başa dönersin. Yönetim tarafından irade koyulacak, doğruları yapmaya devam edeceksin. Kulübün içi kuvvetli değil, taraftar iş raddeye geldiğinde devreye girer bu bir doğal sonuç ayaklardan baş sorumludur.
Geldiklerinde ortaya koydukları hedeflerde dirayet gösteremediler taraftar tepkisinden korktukları için. Sonra Sergen'i getirip kalkan yaptılar ama o Sergen topları geri göndermeye başladı. Sergen giderse yönetim de gider.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Beşiktaş kongre üyesi değilim, hayatımda hiç beleş maç koşturmadım, 25 yıldır maçlara gidiyorum,, ilk kez umudum azaldı,, yazık ettiniz güzelim klübe,, çala çala perişan ettiniz,, en sonunda bitirdiniz,,

Çevrimiçi tolga1903

Bugün şu duruma gelmemizin bir sebebi de fikret orman'ın fahiş para harcama politikası. Bıraktığı ekonomik darboğazın aşıabilme ihtimali yok. Bugün göndermeye çalışıp da yüksek ücretinden dolayı gönderilemeyen futbolcu artıklarına o ücretleri veren sergen çebi falan değildi. Bugünü konuşacaksak evet bugün rezalet bir yönetim ve hoca var herkes istifalarını istiyor ancak eski yönetimin yaptıklarını aklamıyor bugünkü tablo.

Çevrimdışı ilhan mansız

Olayların altında yatanları biliyorsan söyle biz de öğrenelim. Benim için Seba sonrası tüm başkanlar aynı. Hepsinin doğruları da var yanlışları da var. Ama hepsi sonuç olarak Beşiktaş'a zarar vererek gittiler. Bu düzen değişmeden hiçbir şey değişmez. Biz de her sene o gitsin bu gelsin diye konuşuruz.
meseleleri idrak edebilmeniz gerekiyor, idrak edemiyorsanız ben bir şey yapamam,, geçmiş olsun

Çevrimdışı Erman1903

Geldiklerinde ortaya koydukları hedeflerde dirayet gösteremediler taraftar tepkisinden korktukları için. Sonra Sergen'i getirip kalkan yaptılar ama o Sergen topları geri göndermeye başladı. Sergen giderse yönetim de gider.

Bizde bu kafa devam ettiği sürece o gelir bu gider. Hem de poposunda tenekeyle, çünkü bu kafayla gelmeyecek tek şey başarı. Artık denizi de kuruttuk, paraları saçarak şampiyonluk da alamayız.

Çevrimdışı mrred

Sergenin bir başarısı ya da oyun anlamında sunduğu iyi bir sezon yok fakat avcı bunu 4 sene üst üste yaptı öyle ya da böyle sonuçta yaptı. Avcıya yapılan muamele o yüzden haksız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Sergenin bir başarısı ya da oyun anlamında sunduğu iyi bir sezon yok fakat avcı bunu 4 sene üst üste yaptı öyle ya da böyle sonuçta yaptı. Avcıya yapılan muamele o yüzden haksız.

Bana göre Sergen geçen sezon güzel puan topladı, mevcut kadroyu da olabildiğince verimli kullandı. Benim görüşüm ikisinin de aldığı eleştiriyi hak ettiği yönünde. Yönetimler için de aynı şeyi düşünüyorum, bundan öncekiler de bu yönetim de eleştiriyi fazlasıyla hak ediyorlar.

Çevrimdışı mrred

Konya ve gençleri bu kadroyla yenemiyorsak zaten oynamayalım. Messi ronaldo yok diye yenemedik haklısınız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bana göre Sergen geçen sezon güzel puan topladı, mevcut kadroyu da olabildiğince verimli kullandı. Benim görüşüm ikisinin de aldığı eleştiriyi hak ettiği yönünde. Yönetimler için de aynı şeyi düşünüyorum, bundan öncekiler de bu yönetim de eleştiriyi fazlasıyla hak ediyorlar.
Geçen sene iyi puan topladı da bir oyunu yoktu . Çoğunlukla bireysel yetenek (elneny) duran topla işi (caner gökhan) götürdük. Bu sene takke iyice düştü. Transfer yapmasaydık keşke nsakala welingtonu eğer gerçekten hoca aldırdıysa 3 senelik kontrat vermek gerçekten büyük facia. Ayrıca geçen sene ilk yarı bazı periyotlarda dorukhan ljajic elneny ve burak yılmazın birlikte oynamadığını da hatırlatmak lazım. Bu 4 ü hiçbir zaman birlikte oynamadı fakat ligin 2. yarısında boateng geldi ljajic yerine o oynadı sergen ljajici yine de oynatmadı. Burak ve elneny form tuttu takım biraz kıpırndandı. Hocalık bir durum olduğunu bu yüzden düşünmüyorum.
The great gig in the sky