4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş - Gençlerbirliği Tarih : 04.10.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Ok - Ali Saygın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 47153 defa] 4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%30]
1 puan
5 [%50]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sergen efendi takımı 12.sıradan aldı 3.yaptı diyorlardı. Şimdi kaçıncı sıradayız bakın bakalım çok bilmiş beşiktaş taraftarı ?
??
Anlaşiliyorki cagdas atan'in katkisi cok büyükmüs, alanyada oynattigi futbol ortada, helal olsun.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mrred

Avcıyla 3.bölgeye pas yapa yapa gelebiliyorduk . Şimdi onu bile yapamıyoruz. Rezalet
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Ne bahane bulmuşum? Maç içinde yaptığı her hareket bize karşıydı ve sinsi sinsi işler yaptı. Taç çizgisi kenarında rıdvanın ayağına bastı herif bırak kartı faul bile vermedi. Atak yapıyoruz, gb oyuncusu yere yatıyor oyunu durduruyor. Daha sayayım mı? Hakemle yenildik mi dedik? Sahada bi b.k pynamıyor takım, onu görmeyen yok zaten. Takımda ne taktik var ne disiplin. Sergen sıvama modunda artık.

rıdvanın ayağına basıldığı pozisyon var dk 58 net kırmızıdır hakem sarı bile vermedi var da uyarmadı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

geçen sene 18 lig maçı 6 uefa maçı 2de erzurum rezilliği oynanırken maçları takp etmiyormuydun  :alala:
Geçen seneki istatistik ceza sahasına girme sayıları xgleri buraya koyarım. Utanırsın hala bu vasatlığı mı savunuyorsun ?
3.bölgeye gidemiyoruz bile. Rezalet bir oyun. Hiç olmazsa geçen sene iyi kötü gol atıyorduk pozisyona giriyorduk.
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Ne bahane bulmuşum? Maç içinde yaptığı her hareket bize karşıydı ve sinsi sinsi işler yaptı. Taç çizgisi kenarında rıdvanın ayağına bastı herif bırak kartı faul bile vermedi. Atak yapıyoruz, gb oyuncusu yere yatıyor oyunu durduruyor. Daha sayayım mı? Hakemle yenildik mi dedik? Sahada bi b.k pynamıyor takım, onu görmeyen yok zaten. Takımda ne taktik var ne disiplin. Sergen sıvama modunda artık.

Takıma sinirini hakemden çıkarıyorsun hakemlik hiçbir şey yok. Penaltı beklediğimiz pozisyonlar komik ve çocukça o rıdvan böyle kendini attı ya u12 maçından tebessüm ettiren bir enstantane gibiydi. İşte düştüğümüz hal bu boşver hakemi falan pozisyonun yok 45 dakikada çekilen şut sayın 1 mi ne hücum planın yok defansın rezalet oyuncuların statik top kaybetmekten hiç cekinmiyorlar topun zerre kıymetini bilmiyorlar kaybedince geri koşmuyorlar artık rakip takımlar degajları bile birkaç saniye içinde kullanıyor auttan kontra yiyorsun kadron o kadar kötü ki 18 kişilik kadronun yarısı herhangi bir süper lig takımının as 11'ine giremez bunlar varken ortada hakem varsın sinsi olsun napalım hakemi.

Çevrimdışı goktasoktay

Takıma sinirini hakemden çıkarıyorsun hakemlik hiçbir şey yok. Penaltı beklediğimiz pozisyonlar komik ve çocukça o rıdvan böyle kendini attı ya u12 maçından tebessüm ettiren bir enstantane gibiydi. İşte düştüğümüz hal bu boşver hakemi falan pozisyonun yok 45 dakikada çekilen şut sayın 1 mi ne hücum planın yok defansın rezalet oyuncuların statik top kaybetmekten hiç cekinmiyorlar topun zerre kıymetini bilmiyorlar kaybedince geri koşmuyorlar artık rakip takımlar degajları bile birkaç saniye içinde kullanıyor auttan kontra yiyorsun kadron o kadar kötü ki 18 kişilik kadronun yarısı herhangi bir süper lig takımının as 11'ine giremez bunlar varken ortada hakem varsın sinsi olsun napalım hakemi.
Yahu zaten dikkat et, ben penaltımızı vermedi falan demedim. Zaten takım bi halt oynamıyor, zaten sinirliyim, hakem de adam gibi yönetsin. Sinsilik yapmasın. Onun işi adaletli olmak. Takımın ne oynadığı onun sorunu değil.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Kimse kimsenin arkasında durmak zorunda değil dostum. Sergen de babamızın oğlu değil burası Beşiktaş başarısız olan gider bu kadar basit. Tazminatı da yok hemen koymak lazım kapının önüne.

Çevrimdışı tangaz

Avcıyla 3.bölgeye pas yapa yapa gelebiliyorduk . Şimdi onu bile yapamıyoruz. Rezalet

88dk süren yan paslar demi  :tabe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı goktasoktay

Araya kaynamasın, bi soru sormuştum. Cevabını bilen yok mu? Bu Larinin asıl mesleği nedir? Topçu değil çünkü.

Çevrimdışı tangaz

Geçen seneki istatistik ceza sahasına girme sayıları xgleri buraya koyarım. Utanırsın hala bu vasatlığı mı savunuyorsun ?
3.bölgeye gidemiyoruz bile. Rezalet bir oyun. Hiç olmazsa geçen sene iyi kötü gol atıyorduk pozisyona giriyorduk.

tek bir savunma cümlem yok sadece sen hayatımda böle rezillik görmedim mealinde yazınca hafızanı tazelemek istedim hepsi bu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hakemlik hicbirsey yok macda, 70. Dakikaya kadar adamlar dalga gecerek top oynadilar bizimle.

Çevrimdışı goktasoktay

Araya kaynamasın, bi soru sormuştum. Cevabını bilen yok mu? Bu Larinin asıl mesleği nedir? Topçu değil çünkü.

Ben peşinen yazayım da, bi de bunun için itham altında kalmayayım
Sorumlu önce yönetim sonra da Sergen. Bu rezaletin faturasını ödeyecek olanlar bunlar. Fikrim budur. Olayı larinin üzerine falan yıkmıyorum ama bu larin de topçu değil..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz topçu yaptık ya  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı Karabay

Sergenin bizim kadar üzüldügünü düsünmüyorum
Sergen hakkında yazılan çizilenler sanırım doğru. Son kalan üç kuruşu da menejer aracılığıyla tokatlayıp tabuta çiviyi çaktılar. O yüzden sergene hadi yürü git deseler en mutlu o olur sanırım.
Parasını vermiyormuyuz gelsin geri başlasın.
[ Son Düzenleme: 04 Ekim 2020, 18:14:45 Karabay ]

Çevrimdışı mrred

Kimse kimsenin arkasında durmak zorunda değil dostum. Sergen de babamızın oğlu değil burası Beşiktaş başarısız olan gider bu kadar basit. Tazminatı da yok hemen koymak lazım kapının önüne.

O kadar belli ki bağıra bağıra geldi bu başarısızlık. Yahu sergenin ne başarısı var beşiktaşı hak etmiş ? Bu adamın nesinde mutabık kaldı bu kadar insan ? 21000 kişi ne için karşılamaya geldi ? Yahu bu nasıl bir vasatlıktır cahilliktir. Şimdi herkes sezon sonuna kadar bu adama sabredecek bu çocuk oyuncağı değil. İstifa falan etmicek kalacak takımda. Hatta seyirci de gelsin seyircinin tezahüratlarını da bir güzel dinleyecek! Küfürleri yiyecek aşağılamaları dinleyecek ya da taraftar bunları yapmaz ise küme düşmemizi izleyecek. Çünkü bunu kendileri istedi. Görelim bakalım çok bilmişleri. Lafın sana değil yanlış anlama
The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Hakemlik hicbirsey yok macda, 70. Dakikaya kadar adamlar dalga gecerek top oynadilar bizimle.
Var diyen yok zaten

Çevrimdışı Karabay

Küme düşmezsek iyi.

Valla küme düşmekten ziyade kapıya kilidi vurup kapasınlar. Hiç değilse ileride çocuklarımıza anlatacak bir hikayemiz olur.

Çevrimdışı tangaz

58.dk rıdvanın ayağına basılan pozisyon kırmızı sarı bile vermedi hakem

Çevrimdışı mrred

Sergen hakkında yazılan çizilenler sanırım doğru. Son kalan üç kuruşu da menejer aracılığıyla tokatlayıp tabuta çiviyi çaktılar. O yüzden sergene hadi yürü git deseler sen mutlu o olur sanırım. Parasını vermiyormuyuz gelsin geri başlasın.
Kesinlikle istifa falan etmemeli. Bu rezilliği kendi temizleyecek. Yap boz değil bu iş. Hoca kesinlikle devam etmeli
The great gig in the sky

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Küme düşmezsek iyi.

Bunu ironi olarak yazdin, ama ben simdi söyleyim, eger radikal degismeler olmazsa, cok net küme düsmemeye oynariz, bunun kadro ile alakasi yok, bizden daha kötü kadrolarda var, ama bizdeki gibi umursamamazlik yok hicbir takimda. tamamen yönetememezlik.

Çevrimdışı goktasoktay

O kadar belli ki bağıra bağıra geldi bu başarısızlık. Yahu sergenin ne başarısı var beşiktaşı hak etmiş ? Bu adamın nesinde mutabık kaldı bu kadar insan ? 21000 kişi ne için karşılamaya geldi ? Yahu bu nasıl bir vasatlıktır cahilliktir. Şimdi herkes sezon sonuna kadar bu adama sabredecek bu çocuk oyuncağı değil. İstifa falan etmicek kalacak takımda. Hatta seyirci de gelsin seyircinin tezahüratlarını da bir güzel dinleyecek! Küfürleri yiyecek aşağılamaları dinleyecek ya da taraftar bunları yapmaz ise küme düşmemizi izleyecek. Çünkü bunu kendileri istedi. Görelim bakalım çok bilmişleri. Lafın sana değil yanlış anlama
İyi de bu inat kime fayda getirir? Kime zarar verir? Ortak payda Beşiktaşım, darbeyi yiyip onyılları diecek olan da Beşiktaşım, çilesini çekecek olan bizler. Zararın neresinden dönersen kardır demişler. Bi an önce bırakıp gitsin. yetersiz₁ dediğimiz adam bile bundan iyi yönetir..

Çevrimiçi tolga1903

Beşiktaş taraftarı kadar çabuk gaza gelip çabuk g. olan taraftar grubu yok başka. Kendimi de içine katıyorum tepeden bir bakış değil özeleştiri. Geçen sene o orhan ak'ı ne pahasına olursa olsun sırf şov amaçlı kovdurtup takımı daha sezon başında kaosa sokan da bu taraftar sergen'i 25 bin kişi jurgen kloop gelmiş edasıyla karşılayan da bu taraftar getirten de bu taraftar. Taraftarın lafının dinlendiği umarım son olay bu olur ancak bunu iliklerine kadar hissetmeli bu taraftar pişman olmalı bir daha her boka burnunu sokmamalı ve sergen ne pahasına olursa olsun sezon sonunu görmeli. Biz ettik biz bulduk biz yaşayacağız yok öyle sergen sergen diye adamı getirtip 5 ay sonra kovdurmak taraftar bu cezayı çekmeli 15.olsun takım umrumda değil sergen kalmalı

Çevrimdışı mrred

Kendi heva ve heveslerini her şeyin üstünde gören bu çok bilmiş taraftar bedelini ödemeli. O twitter muhabirleri sergen güzellemesi yapan yancılar o taraftarın isteğine hayır diyemeyen vizyonsuz yönetim ve üyeleri hepsi bu rezilliği izleyecek ve sabredecek.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sezon Avcı ile öncelikli sorun mevcut kadronun değerlendirilememesiydi, bu sene mevcut kadro daha büyük sorun. Çıkan 11, yapılan değişiklikler de iyi değil ama başka hoca olsa da çok fark etmez şu saatten sonra. Beşiktaş orta sıra takımı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Alınan oyuncuların sorumlusu Sergen Yalçın ve hiçbir planı olmadan kulübün anahtarını teslim eden yönetimdir. Bu kadroyla en kral hoca da olsa 1. Bölgeden çıkarken kıvranırsın. Sergen'in planlama ve scouting konusunda zayıf olduğunu çok defa söyledik, yönetim bu sorumluluğu vermese görüntü böyle olmazdı. Şimdi haddinden fazla aldığı sorumluluğun da altında ezildi, ayrıcalıklı ayrıcalıksız topçular grubu oluştu. Bocalıyor şu anda Mensah-Ljajic ikisi birlikte oturtması falan hep kendi hataları altında ezildiğini gösteriyor.

Avcıdan takımı aldığında çok faydalı oldu ve olabilecek en iyi yerde bitirdik 1 kişilik sorun değil kulübün yaşadığı bence haksızlık yapmamak lazım. Her şeyi/kişiyi işlevine-kullanılışına göre değerlendirmek lazım.