4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş - Gençlerbirliği Tarih : 04.10.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Ok - Ali Saygın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 47008 defa] 4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%30]
1 puan
5 [%50]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı kahyaoglueren

Tore o kadar fazla top kaybetti ki.

Çevrimdışı yaço58

Rakip gençlerbirliği ve biz baskı kuramadık heycanlanaxağımjz tek pozisyon oldu yazık günah gerçekten

Çevrimiçi tolga1903

Dakika 70 daha pozisyona giremedik:) sanırım hayatımda bundan kötü beşiktaş izlemedim

Çevrimdışı mrred

Olayın santrafor veya transfer olmadığını artık herkes görmüştür. Böyle rezil bir oyun plansızlığı hayatımda görmedim.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen konusunda akıllanmadan bu sezon futbol falan izleyemeyiz. Bu gidişle maç izleyen bile kalmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

güven ve larin mi

o kadar oyun okumaktan uzak ki sorunun abubakar olduğunu sanıyor
rexiller

Çevrimdışı AigleBordeaux

samet aybaba varken daha iyiydik bu ne ya
Teknik heyetin tek yaptığı plan, tatil planı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Rızaya yetersiz₁ diyen çok bilmişler Sergene ne dicekler acaba ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı solar

İki önceki hocamız mantıksız bulduğum değişiklikler yapınca en azından ''Hoca yönetime mesaj yolluyor transfer yapın, eldeki mal bu'' diye savunanlar oluyordu. Bence herhangi bir tutarlılığı olan bir savunma değildi ama en azından hadi bakalım deyip geçiyorduk. Buna gerçekten hiçbir açıklama bulamıyorum.

Çevrimdışı mellfred

ayağına top yakışan adamların hepsi kenarda
anadolu takımına çevirdi takımı
hadi bu kadar kazmayla topu geri kazan o da yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

Teknik heyetin tek yaptığı plan, tatil planı
Anadolu takımı hocası kafası. Tatil iyidir. Her şey unutulur...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

DEĞİŞİKLİK İŞARETİ AYY HEYECANLANDIM

Çevrimdışı mrred

Aboubakar hareketliydi niye çıktı anlamadım. Hareketsiz Larinden ne bekliyoruz ki ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı haluk.m

Hocanın vazgeçeceği yok, Welinton kendi kendini alıyor oyundan.    :kop:

Çevrimdışı Erman1903

ljajic sağlıklıysa her maçta oynamalıdır

Başka katkı yapan adam yok, Gökhan bir yere kadar. Ne topa vuran - orta kesen ne de faydalı pas atan adam yok kadroda başka, Hasiç var bir de...

Çevrimdışı mrred

DEĞİŞİKLİK İŞARETİ AYY HEYECANLANDIM
İyi pozisyon haklısın
The great gig in the sky

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ya arkadas biz ne oynuyoruz, ne yapiyoruz,  kimin ne yapdigi belli degil.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi tolga1903

Ljajic sen istesen de istemesen de bu takımın en teknik en yetenekli oyuncularından biri. Sen bugün oynatmazsın ama yarın senin yerine gelen oynatır. İnatlaşmaya devam 38 yaşındaki atiba'yı sahada tutmaya devam. Aha prensin de sakatlandı KURTULDUK bana besiktas futbolcusu uzun süreli sakatlansın duası ettiriyorsun sen evet umarım bir daha gelemez

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

ayağına top yakışan adamların hepsi kenarda
anadolu takımına çevirdi takımı
hadi bu kadar kazmayla topu geri kazan o da yok
Anadolu takımlarının kadro bizden iyi

Çevrimiçi levitate

Başka katkı yapan adam yok, Gökhan bir yere kadar. Ne topa vuran - orta kesen ne de faydalı pas atan adam yok kadroda başka, Hasiç var bir de...
bekleride kullanmıyoruz daha kötü

Çevrimdışı Erman1903

Bu Sio'ya dikkat edilmesi gerekiyor.

Çevrimdışı mellfred

Anadolu takımlarının kadro bizden iyi
saçmalamayın. hepsinin mi bizden iyi