3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş
3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş Skor : Konyaspor 4-1 Beşiktaş Tarih : 27.09.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen -

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34287 defa] 3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%63.6]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
2 [%18.2]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı mellfred

ersin’e dönmekten helak oldu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı kahyaoglueren

Wellinton nsakala ikilisinden yine gol yiyecektik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton'ın oynamaması için sakatlanması gerekiyor herhalde. Bıktım geri paslarından. Yakında duaya çıkaracak bizi  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Montero çok daha iyi futbolcu şu welinton'dan ne buluyo bu herifte niye bu ısrar

Çevrimdışı AigleBordeaux

Wellinton nsakala ikilisinden yine gol yiyecektik.
İkisi kanser etmekten başka bir şey yapmıyorlar, ofansif katkıları iyi olsa böyle hata yapsalar dengeliyor dersin ama ofansif oyundada leşler
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Guven kanatta her zaman daha efektif ama surekli tek adam oynatmaya çalışıyoruz.
Kendi oyuncularini halen cozememis bir teknik adam var takimin basinda.

Adaletli forma dagitsa birde N’sakala falan forma yuzu goremez. Her pasi hatali, bu kadar panik top oynayan oyuncu gormedim. Necip bile daha derli toplu gorunuyor.

Çevrimdışı yaço58

Welinton'ın oynamaması için sakatlanması gerekiyor herhalde. Bıktım geri paslarından. Yakında duaya çıkaracak bizi  :money:
Seneye göndermek için yer arayacağız

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nsakala topu çift görüyor olabilir mi acaba  :s20:

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu maç böyle biter geçmiş olsun

Çevrimdışı yaço58

Boyd nr yapıyor sahada güven kalsa daha iyi

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimdışı Erman1903

Montero çok daha iyi futbolcu şu welinton'dan ne buluyo bu herifte niye bu ısrar

Oyun kurduğunu düşünüyoruz, Montero emniyet sübabı tarzında olduğundandır. Bu sene el mahkum çoğu maç Welinton oynayacak.

Çevrimdışı mellfred

top oyunda 5 dakika kalmamıştır
kimse de rahatsız değil bu durumdan

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu maç böyle biter geçmiş olsun
Maçı izlemeyecektim. Aboubakar girince dayanamadım açtım. Bayern maçı daha tatlı yoksa  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Vida'nın adamı karşıladığı yere bak. Yanında yer uçağı falan var biz mi bilmiyoruz o top geçtiği anda pozisyon veriyorsun işte halt var gibi bu kadar öne çıkmasının anlamı yok şu vida'nın. Dönen topları illa her takım stoperlerini rakip yarı sahanın ortasına çıkararak toplamıyor şu (...)₇ futbolunda

Çevrimdışı yaço58

Sergen hoca hayak kırıklığı şuana kadar

Çevrimdışı mellfred

her faul 3 dakika her taç 1 dakika oyun duruyor

Çevrimdışı kahyaoglueren

Maçı izlemeyecektim. Aboubakar girince dayanamadım açtım. Bayern maçı daha tatlı yoksa  :tabe:
Devre arasinda baktım enfes mac oluyor. Ozellikle kimmichin golü. Dedim ki biz ne izliyoruz.

Çevrimiçi sEuL

Guven iyu basladi ikinci yariya, Boyd’u cikaracagina gitti Guven’i cikardi. Sergen ne yaptigini kendide bilmiyor, oyuna mudahaleler hep facia

Çevrimdışı Sinan23

Amatör göle bak basan yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oyun kurduğunu düşünüyoruz, Montero emniyet sübabı tarzında olduğundandır. Bu sene el mahkum çoğu man Welinton oynayacak.

O kurmaya çalışırken biz böyle oluyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

yedimiz gole bak ya saka gibi. (...)