1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş
1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş Skor : Trabzonspor 1-3 Beşiktaş Tarih : 13.09.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Mustafa Emre Eyisoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 39730 defa] 1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%36.4]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
5 [%45.5]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı cursedofdragon

10 numara değil 8'de oynuyor

çift 8 şu an

Ula hani oğuzhan :D

Adam tek başına oynuyor oğuzhan ne defanstta ne hücumda yok yine casper oldu.

Atiba zaten fizik olarak bitik orta sahayı verdik top tutamıyoruz.

İdeali ;

Dorukhan          Mensah

Ljajic

Fizik olarak teknik olarak çok iyi olur.

Şuna ne zaman geçersek kafa olarak orta saha da rahat ederiz..

Çevrimdışı AigleBordeaux

Beine bak sen Avcı’yı koymuşlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Mensah iyi zaten 10 numarada oynatıyoruz orası onun mevkisi değil sadece.

Ljajic dönsede mensah 8'e geçse.

aynen, ama yinede mensahi 8de oynatirim ozziyide 10a cekerim, hic degilse birseyler yapmaya calişan oyuncumuz yerinde oynamiş olur.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Renklilere verilen penaltıların yanında bu 100 kere penaltı
Böyle net bir penaltıyı görmeyen hakemlerimiz var. Ama bizde de hakemler "Nur topu gibi çocuklar" diyen bir yönetim var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beine bak sen Avcı’yı koymuşlar
Bizden aldığı parayla bizi eleştiriyor. İyi bir yatırım yapmışız  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

ben mensahı beğendim en azından beklediğimden iyi.ama one man show tabi çok oyun aklı yok.oyunu çekip çevirecek biri değil.basketbol tabiriyle biz 1 numara arıyoruz ama bu daha çok 2 numara.

Oyunun içinde ama tercihler kötü, büyük takım orta sahası profilinden uzak bir adam. 90 dakika bekleyeceğiz 1-2 kilit hareket yapsın da iş çözsün diye, Kayserideki gibi kolay olmayacak gibi duruyor. Artık 8 numaramız o, inşallah takıma alışınca daha iyi olur.

aynen, ama yinede mensahi 8de oynatirim ozziyide 10a cekerim, hic degilse birseyler yapmaya calişan oyuncumuz yerinde oynamiş olur.

oğuzhan 10 numara da oynayamaz abi hiç bir yerde oynuyamıyor.

Ljajic dönsünde ideale döneriz.

Dorukhan   Mensah

Ljajic

Mensah bol bol vücut çalımı ile rakipleri eksik bırakır kontraya çıkarız 10 numarada olmaz mensahtan.

Böyle net bir penaltıyı görmeyen hakemlerimiz var. Ama bizde de hakemler "Nur topu gibi çocuklar" diyen bir yönetim var.

bu yönetim henüz demedi öyle bir şey derse o dakika dar ağacında sallandırırım.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Acikcasi ben vermem, ama asil sorun bunun kadar bile olmayan pozisyonlarda renklilere pat diye caliyorlar. Hakemler bu sezon mac skorlarina cok etki edecekler
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi tolga1903

Oğuzhan dorukhan değişikliğiyle daha çok cevap verebiliriz ts baskısına. Mensah 10 değil 8 gibi oynuyor topu baskıdan çıkarma boş alana sürme işi onda atiba'da defansı toparlıyor oğuzhan ne yazık ki son 3 yıldır olduğu gibi yok. Gol attı diye söylemeyi bırakamam kusura bakmasın boyd'da feci oynadı. Hasic'i kamil ahmet fiziken eziyor boyd veya hasic ikilisinden biri yerine lens girebilir bence.

Oyunun içinde ama tercihler kötü, büyük takım orta sahası profilinden uzak bir adam. 90 dakika bekleyeceğiz 1-2 kilit hareket yapsın da iş çözsün diye, Kayserideki gibi kolay olmayacak gibi duruyor. Artık 8 numaramız o, inşallah takıma alışınca daha iyi olur.

Kayseri de ki gibi olur bence ama dediğim gibi yanında ki adamların dediğim gibi olması lazım dorukhan-ljajic ile görelim bence daha çok fark yaratacak 8 numarada  :tabe:

Oğuzhan dorukhan değişikliğiyle daha çok cevap verebiliriz ts baskısına. Mensah 10 değil 8 gibi oynuyor topu baskıdan çıkarma boş alana sürme işi onda atiba'da defansı toparlıyor oğuzhan ne yazık ki son 3 yıldır olduğu gibi yok. Gol attı diye söylemeyi bırakamam kusura bakmasın boyd'da feci oynadı. Hasic'i kamil ahmet fiziken eziyor boyd veya hasic ikilisinden biri yerine lens girebilir bence.
Boyd,Lens,N'koudou bizim seviyemizde oyuncular değiller.

Hasic'te ilk 11 değil de daha çok yedekten girebilir daha pişmesi gerekiyor.

Bize 2 tane kanat 1 santrafor 1 sağ bek lazım.

Çevrimdışı Erman1903

Hakemler geçen sezondan daha etkili olacak bu kesin. Yalnız yönetimi geçtim oyuncularımız bile itiraz etmiyor çok ilginç, geçen sene de böyleydik...

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu yönetim henüz demedi öyle bir şey derse o dakika dar ağacında sallandırırım.
Geçen sene demişlerdi. Bu sene henüz söylemediler. Kazandığımız maçlardan sonra söylememişlerdi geçen sene. Daha sonra sesleri yükselmiş ama faydası olmamıştı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakemler geçen sezondan daha etkili olacak bu kesin. Yalnız yönetimi geçtim oyuncularımız bile itiraz etmiyor çok ilginç, geçen sene de böyleydik...
Geçen sene itirazlardan çok sarı kart yeyince birden takım pıstı kaldı. Artık itiraz eden yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Geçen sene demişlerdi. Bu sene henüz söylemediler. Kazandığımız maçlardan sonra söylememişlerdi geçen sene. Daha sonra sesleri yükselmiş ama faydası olmamıştı.

Geçen sene aklımda kalan kazandığımız maçtan sonra bile seslerini yükselttikleri.

dediğim gibi söylerlerse eleştirilirler.

Hatta bugün çıkıp maçın skorundan bağımsız acıklama yapılması lazım.

Dün gs,fb'ye verilen aynı penaltı bize neden verilmiyor diye...

Çevrimdışı Erman1903

Kayseri de ki gibi olur bence ama dediğim gibi yanında ki adamların dediğim gibi olması lazım dorukhan-ljajic ile görelim bence daha çok fark yaratacak 8 numarada  :tabe:

İnşallah olur, takım Ljajic lazım diye bağırıyor şu an zaten. Oğuzhan'ın yerine almamız lazım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bizden aldığı parayla bizi eleştiriyor. İyi bir yatırım yapmışız  :ebebe:
Abi bu arada digitürk reklamını gördün mü ben iki sefer gördüm son iki günde Başak,FB,Gs ve Trabzon taraftarı var biz yokuz sinir oldum bunlar kim bizi yok sayıyorlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

itiraz etsek bir şey değişmiyor ki.

Penaltı pozisyonun da ettik sonuç değişti mi ?

oynayın diyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnşallah olur, takım Ljajic lazım diye bağırıyor şu an zaten. Oğuzhan'ın yerine almamız lazım.
Oğuzhan niye bu kadar kötü anlamıyorum. Herhalde son şansı olduğunun farkındadır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ljajici çağırıyor oyun katılıyorum hatta dorukhanda olabilir.

Orta sahaya..

Çevrimdışı Sinan23

Aklıma geldi. Yanılmıyorsam geçen sene burada yediğimiz golün aynısını attık. Necipten sekmisti.

Çevrimiçi tolga1903

Boyd,Lens,N'koudou bizim seviyemizde oyuncular değiller.

Hasic'te ilk 11 değil de daha çok yedekten girebilir daha pişmesi gerekiyor.

Bize 2 tane kanat 1 santrafor 1 sağ bek lazım.

Lazım lazım da yabancı sayımız boyd lens gitmediği surece kanat transferine izin vermiyor ne yazık ki nkudu'yu hiç saymadım gideceğine dair herhangi bir kırıntı bile yok. Eldeki kanat oyuncularıyla işimiz hakikaten çok zor baklava 4 4 2 mi denesek napsak bilmiyorum

Oğuzhan niye bu kadar kötü anlamıyorum. Herhalde son şansı olduğunun farkındadır.

topladım kendimi kafa olarak diyor seyirci yok baskı yok toplamış hali buysa kalsın.