Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1222490 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şampiyonluk netleştikten sonra hemen atiba ile 1 yıl daha imzalayalım.
İnşallah gene boşa vakit kaybetmeyiz
Ne 1 yılı yahu.. 50' ye kadar oynar Atiba

Çevrimiçi Necmi

ne 50 si adam her yıl üstüne koyarak devam ediyor daha forvet olacak en son biraz düşerse kaleye alırız

Çevrimdışı underworld

Bana kalsa açık çek yaparım da yönetim öyle düşünmez.
Son damlasına kadar kullanmalıyız.
Ne zaman "yeter ağam ben iptalim" der o zaman yardımcı yaparız.

Çevrimdışı underworld

Yeni sezon planlaması aldığı = verdiği üzerinden devam ettirmeliyiz.

Çevrimiçi levitate

Vida ilk geldiğinde Pepe ile oynarken herkes Vida' ya yükleniyordu ama asıl Pepe bozuyordu savunma dengesini. Hep dedim zaten Sampiyonlar ligi macları hariç pepe' nin bizde iyi oynadığı maç yok diye. Welinton ile Vida iyi uyumlu oldular. Ha ikisi de saatli bomba tabi.

Vida-Marcelo ikilisini izlemeyi çok isterdim.

pepe konusu +1903

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

ne 50 si adam her yıl üstüne koyarak devam ediyor daha forvet olacak en son biraz düşerse kaleye alırız

Sen Atiba’yı 50’ye kadar oynatırsın Atiba 90’da düdüğü çalar Şükrü kardeş.

aksjshjs

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin'in ligde attığı 19 gol  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Larin'in ligde attığı 19 gol  :)

sonuna kadar savunacağız <3
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Josef bizim yapmak istediğimizi yapmış :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Hayatımda bu kadar stress olduğum şampiyonluk yok. Ama en önemlisi bu galiba. En unutulmaz. 100. yılda çok önemliydi. Uzun süre sampiyon olamayan bir takımdı , kırılgandı camia ama orada emindim. Burada hem medya hem TFF çok alavere oldu. Çok bilinmeyenli. Lig çok uzun. Sakatlıklar . Her an covid riski. Son iki maç direkt FB temaslı takımlarla oynadık. Haftasonu oğlumla parka gittiğimde kaykaya elimi değer değmez elektrik çarpıyordu son dönemde yaşadığım stresten. Bugün 14. dakika da 3. golde ağladım. İlk kez maçta ağladım. 4 ve 5 te de gözümden geldi. 80 puanı geçince sampiyonluk konuşuruz demiştik. Evet artık konuşabiliriz. Pazartesi BJKAS satma zamanı geldi sanırım. Beklenti bitti.

Çevrimdışı mellfred

Hayatımda bu kadar stress olduğum şampiyonluk yok. Ama en önemlisi bu galiba. En unutulmaz. 100. yılda çok önemliydi. Uzun süre sampiyon olamayan bir takımdı , kırılgandı camia ama orada emindim. Burada hem medya hem TFF çok alavere oldu. Çok bilinmeyenli. Lig çok uzun. Sakatlıklar . Her an covid riski. Son iki maç direkt FB temaslı takımlarla oynadık. Haftasonu oğlumla parka gittiğimde kaykaya elimi değer değmez elektrik çarpıyordu son dönemde yaşadığım stresten. Bugün 14. dakika da 3. golde ağladım. İlk kez maçta ağladım. 4 ve 5 te de gözümden geldi. 80 puanı geçince sampiyonluk konuşuruz demiştik. Evet artık konuşabiliriz. Pazartesi BJKAS satma zamanı geldi sanırım. Beklenti bitti.
arzular şelale kardeşim

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

sosa gomezli takımı ilk haftasından şampiyon olacağımızı biliyordum hiç bir zaman korkmadım.
aboubakar taliscalı dönem az çok biliyordum son haftalarda iyice emindim.
Ama bu sene galatasaray maçına 4 puan ve üstü çıkmazsak inanmam dedim ve açık konuşayım zaten buraya da sebepleriyle yazdım sivas maçından sonra komple ümidi kesmiştim.

Bu seneki kadar medya baskısı, tff hakem baskısı hiç bir zaman görmemiştim. Yani bir takıma yaparlardı ama bu sefer iki takıma da yüksek şiddette yaptılar ve bence sergeni çıkar yönetim olarak bunların altında aşırı ezilen ve kadro farkı olarakta bu kadar aramızda uçurum olduğunu hissettiğim bir şu sinan kurtuluşlar feda döneminin ilk sezonu olmuştu.
Bu son şampiyonlar ligi parası ve bu kadar kötü durumdayken dönüp şampiyon olmak benim için en ÖZEL şampiyonluk olur.

Ayrıca kişisel olarak kinim olan ftye karşı şenol hocadan çok ümitliydim ama açık konuşayım fos çıktı(bir çok sebebi var ama ortalamayı vurunca olay bu). fakat bu arkadaşa karşı alanacak şampiyonda aşırı değerli.

Çevrimdışı mellfred

ne olacak hep iyiydi bir hata yapınca linç yiyordu sezon başı uyum sürecinde bu ve welintonu damgaladı taraftar
kör ölür badem gözlü olur olmasın n’sakala kötüydü toparladı
hep çok dinamikti zaten defansta iyidir hücumda katkı vermez dedik vermedi de
velinton hala kötü bu takımın el bımbası hala
bana kalırsa seneye yedek kalmalı
umarım

Çevrimdışı mellfred

renklilerin yerine koyuyorum kendimi
adamlar hatay’a kesin puan bırakacağız diye bakıyorlar 7 atıyoruz
büyük çaresizlik lan!

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimdışı Çağrı Öz

Sezon sonu karmasını düşünüyorum.

Sol kanada başka takımlardan da oyuncu olsun diye Larin yazılmayacaktı şimdi köpek gibi yazacaklar.

Vida, Welinton ikilisi de aynı kaderi paylaşacaktı ama en az gol yiyen takım olarak birisi artık kesin yazılacak. (Bana göre ikisi de yazılır)

Ofansif orta saha az çok belli.

Kaleci konusunda da Ersin benim açımdan çok daha kıymetli olsa da yaşının getirdiği performans itibariyle şimdilik doğal olarak Altay yazılacak.

Gerisi de full Beşiktaş oyuncuları.

Sözde kalitesiz kadrolu Beşiktaş yılın karmasına 7-8 oyuncu sokacak. Futbol uleması şuursuz spor basını da tükürdüğünü yalayıp seve seve övecek. Geniş geniş küme düşme muhabbeti yapan, bol keseden şampiyonluk dağıtan, havalanına uçak indirince şampiyon olunduğunu sanan angutlar titrek bir sesle Beşiktaş’ı anlatacak. O zaman duvar ustası gs stoperleri, müthiş gustavo, uçan kaçan visca ve dünya yıldızı mesut’u bir sigara yakıp anacağım.

Böyle rafine zevkler için 8 ay bekledim. Şu sahur vakti şükür olsun.

Çevrimiçi murat baltacı

kör ölür badem gözlü olur olmasın n’sakala kötüydü toparladı
hep çok dinamikti zaten defansta iyidir hücumda katkı vermez dedik vermedi de
velinton hala kötü bu takımın el bımbası hala
bana kalırsa seneye yedek kalmalı
umarım
O iş olmaz hocanın wenilton nskalaya zaafı var bence ikisinede teşekkür edip oraya Adriano kalitesinde birini bulalım hem Rıdvan şans bulur hem daha iyi gelişir çocuk tam kendini gösterdi yedek kaldı yedek bırakan nskala psikolojisi bozulması gayet doğal kabullenemez herkes.

Stopere caulker alınabilir vida ile tandemde olur vida giderse marcelo tarzı lider bir stoper alınmalı. En kilit nokta Atiba'nın mevkisi oraya yeni bir atiba bulursak josefde var uzun seneler kafamız rahat olur.

Larin muhtemelen satılır o parayla rosie ghezal birde trauzeget gibi bir adam almalıyız para kalırsa abuya yedek olacak bir forvet artı bir kanat forvet  birde ljajic yollanip olursa talisca efsane olur son.maclarda etkili olsada ljajic mensah gibi oyuncularla yola çıkılmaz Sergen olmasa elimizle vermiştik şampiyonluğu.

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

Sezon sonu karmasını düşünüyorum.

Sol kanada başka takımlardan da oyuncu olsun diye Larin yazılmayacaktı şimdi köpek gibi yazacaklar.

Vida, Welinton ikilisi de aynı kaderi paylaşacaktı ama en az gol yiyen takım olarak birisi artık kesin yazılacak. (Bana göre ikisi de yazılır)

Ofansif orta saha az çok belli.

Kaleci konusunda da Ersin benim açımdan çok daha kıymetli olsa da yaşının getirdiği performans itibariyle şimdilik doğal olarak Altay yazılacak.

Gerisi de full Beşiktaş oyuncuları.

Sözde kalitesiz kadrolu Beşiktaş yılın karmasına 7-8 oyuncu sokacak. Futbol uleması şuursuz spor basını da tükürdüğünü yalayıp seve seve övecek. Geniş geniş küme düşme muhabbeti yapan, bol keseden şampiyonluk dağıtan, havalanına uçak indirince şampiyon olunduğunu sanan angutlar titrek bir sesle Beşiktaş’ı anlatacak. O zaman duvar ustası gs stoperleri, müthiş gustavo, uçan kaçan visca ve dünya yıldızı mesut’u bir sigara yakıp anacağım.

Böyle rafine zevkler için 8 ay bekledim. Şu sahur vakti şükür olsun.

Sadece Ghezzal'ı tut, o karmanın yedeklerinden bir Beşiktaş yap başına da Sergen'i koy.

Önümüzdeki sezon karmasına yine 8-9 Beşiktaşlı yazarsın.

Çevrimdışı Çağrı Öz

ne olacak hep iyiydi bir hata yapınca linç yiyordu sezon başı uyum sürecinde bu ve welintonu damgaladı taraftar

Beşiktaş’ta bu tip oyuncular hep vardır. En ünlüsü de Tosic’tir. Sezon başında damgayı vurmuştu ulemalar, bozuk plak gibi sürekli konuşulurdu. Tabi o arada ligde gayet iyi oynuyor. Karakteri de zaten çok iyi, şampiyon takıma renk katmıştı. Neyse gel zaman git zaman en sonunda Şampiyonlar Ligi performansı ile susturmayı başardı. Olaya bakın “Şampiyonlar Ligi” performansı ile susturuyor. Transfer olacağı zaman da acaba satmasak mı deniliyordu.

Diğer örnek de Marcelo. Bilmeyenler Forza ya da diğer forum ve sözlüklerde “saatli bomba” diye aratsın komik şeyler çıkıyor. Gerçi o biraz daha çabuk paçayı kurtardı bu cendereden.

En komiği de dünya starı Pepe geldi. Biraz fark yaratabilseydi şampiyon olurduk. Yaratamadı. (Hikaye bu kadar)

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben de sana saygı duyuyorum, ama katılıp katılmaman gerçekleri değiştirmiyor.

:) Senin öyle düşünüyor olman da onu gerçek yapmıyor kardeşim. Neyse gereksiz yere tartışmayalım. İsteyen istediğini düşünsün.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Çevrimdışı Erman1903

:) Senin öyle düşünüyor olman da onu gerçek yapmıyor kardeşim. Neyse gereksiz yere tartışmayalım. İsteyen istediğini düşünsün.

Sen istatistik seviyorsun diye biliyorum. Öyleyse sayılar yalan söylüyor pardon.

Geçen sezonu aç biraz incele bakalım ne yapmış Vida. Bana da anlat sonra istersen öğreneyim.
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 04:51:28 Erman1903 ]

Çevrimdışı yaço58

Her tarafta sanki şampiyonlugu garantilemişiz gibi yazılar görüyorum. Evet çok büyük avantaja sahibiz ama daha bitmedi. Alınması gereken 4 puan daha var. Haftaya deplasmanda derbi var.

Bu kadar gevşeklik doğru olmaz. Ayaklar yere saģlam basmalı.
Senin bakış açını anlayamadım eze eze giden bir Beşiktaş var ve 3 maç 4 puan yeterli ne bu sendeki gereksiz temkin takımımızın oyunu ortada herkes mental olarak kabul etti bile şampiyonluğumuzı şuan git renklilere sor gardları düştü en önemli eşik bu gece fantastik şekilde aşıldı bu gevşeklik değil bu havadır çoşkudur oyuncuları motive eder daha çok
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 04:59:43 yaço58 ]

Çevrimdışı ozankarakoc

Sen istatistik seviyorsun diye biliyorum. Öyleyse sayılar yalan söylüyor pardon.

Geçen sezonu aç biraz incele bakalım ne yapmış Vida. Bana da anlat sonra istersen öğreneyim.

Bu neyin agresifliği yahu? 'Bak da gör, anlat da öğrenelim, senin ne düşündüğün gerçeği değiştirmez' falan... Gereksiz laflar bunlar.

Ben defans oyuncusuyla ilgili tutulan istatistikleri bilmiyorum. Sen biliyorsan istersen paylaşabilirsin.

Bana göre Vida, geldiği günden beri gayet yararlı. Hırvat milli takımında 100 maç oynamış, tecrübeli bir oyuncu. Müdahaleleri sağlam, zamanlaması iyi bir stoper. Ayağı çok iyi değil, ama onun da farkında. Abuk sabuk uzun toplar atacağına garanti kısa paslar atıyor. Kırk yılda bir kötü maçı oluyor, kritik gördüğü bir iki kırmızı kart var, bunlar da o mevki için normal durumlar.

Çevrimdışı ozankarakoc

Senin bakış açını anlayamadım eze eze giden bir Beşiktaş var ve 3 maç 4 puan yeterli ne bu sendeki gereksiz temkin takımımızın oyunu ortada herkes mental olarak kabul etti bile şampiyonluğumuzı şuan git renklilere sor gardları düştü en önemli eşik bu gece fantastik şekilde aşıldı bu gevşeklik değil bu havadır çoşkudur oyuncuları motive eder daha çok

Normal böyle şeyler... Ben, kendimi bildim bileli, aleyhimize hakem skandalının yaşanmadığı derbi o kadar az gördüm ki... Yabancı birinin gözüyle bakabilsem, 'bu Beşiktaş, Galatasaray'ın da canına okur' derim ama işte, final derbilerinde birilerince harcanma alışkanlığı hala tedirgin ediyor bir miktar :)

Hasta Galatasaraylı bir arkadaşım da 'şampiyonluğunuz kutlu olsun' diye yazmış bugün. Dedim 'öyle deme, önümüzdeki hafta çok kritik'... 'Sen son 5-6 hafta bizim oynadığımız futbolu gördün mü abi? Görseydin böyle söylemezdin. Haftaya bizi rezil eder sizinkiler' dedi. Ben de 'senin ağzını yerim' dedim tabi haliyle :)

Yine de, ne olursa olsun, en azından bir beraberlik alacağımızdan emin gibiyim. Ayrıca bu hafta Erzurum'dan da galibiyet bekliyorum ;)