2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 354 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2039873 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı worns

:alala:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

totenham'da 4 milyon maaşı var. bence yalan haber.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Abdullah Avcı---> Trabzonspor.
İns olurda boşa para ödemeyiz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abdullah Avcı---> Trabzonspor.
İns olurda boşa para ödemeyiz.
Bir taşla iki kuş olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

:alala:

inanmak isterdim ama bugün olanlardan sonra sanmıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Hala bu kaleci ile ilgili transfer haberleri önüme düşüyor  :alala:

babacan veya akkan'dan iyidir gelsin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

ne yazık ki katılıyorum. oyuncunun haklı fesih koşulları oluşmadan durduk yere kendini tazminat riski altına atması ve iki yıllık kontratından doğan alacakları gözden çıkarması çok düşük ihtimal.

en iyi ihtimalle bile olası bonservis gelirini kaybettin ve şu yoklukta önemliydi.

Neresinden tutarsak elde kalıyor. Yönetim açısından bir fiyasko olarak değerlendiriyorum bu olayı. 

Mantıklı insanlar zaten söylenecekleri söylemiş, ekleyebileceğim şu olayla transfer sezonunun benim için başlamadan bitmiş olması. Sınıf bir stoperi kaybettin, şimdi vasat altı adam bile sana minimum 1M + Ruiz şeklinde mal olacak. Öyle iş mi olur...

Bu zihin yapısında insanların bir şeyler yapmaması bana göre yapmasından daha hayırlıdır. Getirmesinler oyuncu falan şu olayın uzerine, saçmalık olur.

Çevrimdışı Erman1903

bu isim hakkinda fikirleriniz ne?
guzel istatistik yapmis oynadigi kuluplerde ve sozlesmesi bitmis
https://www.transfermarkt.fr/leonardo/leistungsdaten/spieler/241163/plus/0?saison=2018

Daha önce kontratı biten göze çarpan oyuncular listesi yapmıştım, orada bulunuyordu.

Yıldız futbolcu, bana göre süper adam ama maaşı 1,7 olması lazım. Bizim için imkansız...

Çevrimdışı AigleBordeaux

bu isim hakkinda fikirleriniz ne?
guzel istatistik yapmis oynadigi kuluplerde ve sozlesmesi bitmis
https://www.transfermarkt.fr/leonardo/leistungsdaten/spieler/241163/plus/0?saison=2018

Birde Ruffier St Étienne’le sorun yaşıyor tesisleri almıyorlar, bence iyi bir kaleci ama son sezonunu takip etmedim o nasıl olur?

biraz yaşlı ama bence iki üç sezon götürür
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Daha önce kontratı biten göze çarpan oyuncular listesi yapmıştım, orada bulunuyordu.

Yıldız futbolcu, bana göre süper adam ama maaşı 1,7 olması lazım. Bizim için imkansız...
Görmemiştim  kusura bakma abi , oyuncu ararken gözüme çarptı videolardada baya iyi gözüküyordu
N’Koudoula kansere devam o zaman :D
[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 00:01:33 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Birde Ruffier St Étienne’le sorun yaşıyor tesisleri almıyorlar, bence iyi bir kaleci ama son sezonunu takip etmedim o nasıl olur?

biraz yaşlı ama bence iki üç sezon götürür

yakınlarda ben de izlemedim ama epey iyi bir kaleciydi. gs'nin ciddi şekilde ilgilendiğiyle ilgili haberler çıkıyor çok zamandır.

Çevrimdışı Erman1903

Görmemiştim  kusura bakma abi , oyuncu ararken gözüme çarptı videolardada baya iyi gözüküyordu
N’Koudoula kansere devam o zaman :D

Epey vakit oldu zaten ne önemi var 🙂 Çok daha ucuza oyuncular da var almak istedikten sonra ama bizim bu kafayla biraz zor işimiz.

Sezon başından beri yerli sağ bek planlanıyor. Gökhan dursa bile alacaktık. Hepi topu 3-5 seçenek var biz beklerken yabancı kuralı geldi, şimdi o bile para. Hele bir onu alsınlar da görelim önce.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hedefimiz Gana Milli Takımı olmaksa doğru yoldayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaleci için haberi çıkan isimler Biz bu listeden Gökhan'ı alır transferi kapatırız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Sergen Yalçın'dan Ruiz yorumu! "Giden gider, kalan sağlar bizimdir" (İHA)

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Çokta şey yapmayın ya her şey olacağına varır. Beşiktaş bi şekilde düze çıkar. 3 - 4 tane nokta transferle bu ligde her türlü bu takım iş yapar.

Ruiz tamam ayakları çok temiz bi oyuncuydu ama  Hava hakimiyeti yoktu, güçlü değildi, çok yavaştı ( 120 kiloyum ondan hızlı geri koşarım)

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Bu ligde hava hakimiyeti olan, güçlü olan ve ortalama hızı olan her stoper iş yapar. Marcelo geldiğinde gömmeyen kalmamıştı adamı. Tosic bile Ruizden iyi stoperdi.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

2 ay maaş alamayan herkes gidecekse ligde 14 15 takımda topçu kalmaz bu sebepten  yönetimi linç etmekte ilginç olmuş en son ne zaman topçulara zamanında maaş yatmış.  Ruiz in yaptığını herkes yapsa  hiç bi takımda topçu kalmaz.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar bu Ruiz olayı bir yana da bu ismi lazım değil birilerinin Dorukhan'a salça olma durumları olduğunu işitiyoruz. Bu işlere mani olmak lazım. Kimsenin haddi değil Beşiktaş'ın sözleşmesi olan futbolcusuna yoklama çekmek.  :steamed:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beinsports yıllık 220 milyon Dolar verebileceğini iletmiş kulüplere ve tamamı TL ile olacakmış.
Türk futbolu giderek batıyor, 3-4 yıla kalmaz Katar ,  BAE Ligi gibi felan olucaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beinsports yıllık 220 milyon Dolar verebileceğini iletmiş kulüplere ve tamamı TL ile olacakmış.
Türk futbolu giderek batıyor, 3-4 yıla kalmaz Katar ,  BAE Ligi gibi felan olucaz.
Onlardan daha kötü olacağız. Bizde para yok onlar kadar. Belki Kuzey Avrupa ülkeleri kadar oluruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yabancı kuralının mantıklı bir tarafı yok. Her şeyi bildiğini sanan herpokologlar yüzünden daha kötü olmaya mahkumuz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Yabancı kuralının mantıklı bir tarafı yok. Her şeyi bildiğini sanan herpokologlar yüzünden daha kötü olmaya mahkumuz...

Ülke zaten krizin dibine vurmuş kulüplerin kasası meteliğe kurşun atıyor. böyle saçma sapan kural çıkartıyorlar.  Şimdi 500- 750 bin euro arası oynayacak az kaliteli türk topçular BJK fb gs ile kıran kırana  pazarlık sonucu 1.5-2 milyon euro edecekler.

Caner gibi veya eli ayağı biraz düzgün oyuncuları daha düşük ücrete oynatmak varken oynatamayacağız.

Dorukhan belki 750 bine imza atacakken şimdi fb gs tetikte bekliyor biz sana 1250 veririz sözleşme uzatma  dese her türlü otaya gidecek..

2. El araba piyasası gibi uçacak türk topçular.

Bu kadar saçma bi karar olamaz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yabancı kuralının çıkmasının altında farklı nedenler var gibi.
Borçları döndüremez hale getirip , klüp satıslarını hızlandırmak ve buna hazırlamak gibi.
Hükümetimiz bundan da pay almayı çok iyi bilecektir gider ayak.

Çevrimiçi Necmi

Bu oyuncularla maaşlı çalışanı bir tutamazsınız, günümüzde bazı şirketler çalışanlarını ücretsiz izine gönderip 2-3000 TL alırken devletin verdiği 1200 TL ile baş başa bırakıyor. 

5000 TL ile temel ihtiyaçlarını giderecek kadar yaşarsın ve gelirindeki azalma hayat akışını bozacak şekilde etkiler.
14.000.000  TL alan 2m eksilince hayatı, ailesi riske girmez. 

Market hesabıyla holding'i bir tutuyorsunuz. 

yanlışın var dostum insanların askeri gideriylemi kıstas yapacaksın insan ne kazanırsa ona göre standartı harcaması oluşur.
ona göre borçlanır. herkes ayağını kendi yorganına göre uzatır. valla 14 M alan 2 M eksilince ne kadar riske girer bunu bilemeyiz
çok düz mantıkla konuşmak olur bu   kaldıki neden sözleşme yaptığım bir paradan daha azına razı olayımki.
buna fifa izin vermez uefa izin vermez kendi hukuk sistemimiz bile izin vermez. neye dayanarak indireceksin.
tv lerin önüne çıkıp geldiğinde şov yaptı oyunculara  değilmi bundan önce sorunlar yaşadınız benimle sorun yaşamayacaksınız diye
bir söz verdi oyunculara o söz tutulmazsa işde böyle valizini toplayan gider. herşey para değildir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Buralar çok boş kalmış. Biraz uydurma haberlerle şenlendireyim  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★