Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 151 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3619475 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı yigitcan1903

Şampiyonluktan falan geçtim de en azından çeyrek final yapalım diyordum
O bile şu vaziyette zor görünüyor
Bi de geç açıcaz stadı önümüzdeki sezon
Kaymaklı ekmek kadayıfı

Çevrimdışı Kemal

Tecrübeli stoper stoper diye yırtındı biliç devre arası işte bunlardan dolayı, Ersanım ofsayt yaratacağına daha ofsayt bozuyor adamlar bile şaşırıyolar sonraki pozisyonlarda ise zaten bu kesin bozar diye yükleniyolar nitekim yine bozuyo. Attığı çoğu top rakibe , her maç öyle bir kritik hata yapıyoki mutlaka ritmimizi bozuyor. İşte bu oyuncu Beşiktaşın stoperi.

Diğer stoperimizde Necip, şuan Türkiyede 1000 futbol takipçisine anket yapın ve '' Necipin mevkiisi neresidir '' deyin 3 farklı cevap alırsınız, Dünyada hangi büyük kulübün böyle bir stoperi olur ki ? Sanki halı saha takımı kurup devşirme insan koyuyoruz, böyle bir mantık olabilir mi?

Hava topu konusuna girmiyorum bile.

Ve kale al Tolga'yı vur Cenk'e .

Bu sorunlar hep var mıydı evet ama ileri tarafımız çok iyi çalıştığından kamufle ediyordu bu durumu, bizim karşımıza çıkan takımlar pas trafiğinden , üzerine gelen dikine dikine ataklardan kafasını kaldıramıyordu, defans hattımızda sırıtmıyordu ( derbiler hariç)

Şimdi noldu ileri hat durdu , kronik sorun ortaya çıktı. Kısaca ayranın köpüğü gitti altındaki madde ortaya çıktı.

Çevrimdışı Fatih

Bu sezon şampiyon olup Şampiyonlar Ligi'nde direkt gruplara katılacak Türk takımı €23.000.000 garanti parayı kasasına koyacak.

Dogru mu bilmiyorum ama cooook buyuk bi para..Yonetimin takima biraz el atmasi lazim... Bilic uyarilmali artik...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ozan062

edin terzic mactan sonraki yorumuna bakın
diyorki golden sonra 15 dakka iyi oynadık oyunu oldurduk ama sonra geri çekildik

buu sadece dun tekrarlanmadı iki sezondur var  farkındasın ve cozemiyorsun
koca bir yuh derim ben size
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Maç seçiyor bizim ibişler şimdi idare edelim rövanşta oynarız diyorlar resmen. Rövanşta oynasalar bari. Bunlar böyle oynadıkça fikstürün bir önemi yok her maç göründüğünden kat kat zor geçer.

Çevrimdışı halvetifarazi

Tecrübeli stoper stoper diye yırtındı biliç devre arası işte bunlardan dolayı, Ersanım ofsayt yaratacağına daha ofsayt bozuyor adamlar bile şaşırıyolar sonraki pozisyonlarda ise zaten bu kesin bozar diye yükleniyolar nitekim yine bozuyo. Attığı çoğu top rakibe , her maç öyle bir kritik hata yapıyoki mutlaka ritmimizi bozuyor. İşte bu oyuncu Beşiktaşın stoperi.

Diğer stoperimizde Necip, şuan Türkiyede 1000 futbol takipçisine anket yapın ve '' Necipin mevkiisi neresidir '' deyin 3 farklı cevap alırsınız, Dünyada hangi büyük kulübün böyle bir stoperi olur ki ? Sanki halı saha takımı kurup devşirme insan koyuyoruz, böyle bir mantık olabilir mi?

Hava topu konusuna girmiyorum bile.

Ve kale al Tolga'yı vur Cenk'e .

Bu sorunlar hep var mıydı evet ama ileri tarafımız çok iyi çalıştığından kamufle ediyordu bu durumu, bizim karşımıza çıkan takımlar pas trafiğinden , üzerine gelen dikine dikine ataklardan kafasını kaldıramıyordu, defans hattımızda sırıtmıyordu ( derbiler hariç)

Şimdi noldu ileri hat durdu , kronik sorun ortaya çıktı. Kısaca ayranın köpüğü gitti altındaki madde ortaya çıktı.
stoper var oynatmıyor. pedro dururken necibin ne işi var stoperde?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

stoper var oynatmıyor. pedro dururken necibin ne işi var stoperde?
Aynen öyle. Hadi madem Necip'i oynatacaksın o futbol fakiri Gökhan Zan'dan bozma Ersan'ın ne işi var ilk 11'de. Adam futbolun f sinden bi haber 1,5 milyon euro para alıyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bilic'i dünkü oynattığı cesur futboldan dolayı tebrik ediyorum. Yine her zaman olduğu gibi attığımız golden sonra geri çekilmeyip oyunu ileride tuttuk ve rakibin gelmesini engelledik. Rakip ceza sahasında 4-5 adamla çoğalmayı her zamanki gibi muhteşem gerçekleştirdik. Sanırım 7-8 gol pozisyonumuz vardı, daha dikkatli olsaydık maçı 2-3 farkla kazanabilirdik.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı yigitcan1903

Önümüzdeki sezon kaliteli yabancı transferleri yapmazsak-ki büyük ihtimalle ekonomi falan deyip yapmayacağız-döne döne aynı senaryoları yine yaşayacağız
Mottaymış Opareymiş böyle sürpriz adamlarla nereye kadar gidebilirsin
Beşiktaş kalitesinde adamlar değil bunlar
Kaleciler desen çizgiden ayrılmıyor,güven vermiyor
İyi bir yabancı kaleci de alınmalı

Çevrimdışı Deniz

Atınç kim ya ama gözünüzde büyüttünüz o çocuğun üzerine daha böyle stresli maçlar yüklenir mi adamlar teknik bizi havadan mı zorladılar atınç bu maçta oynasaydı tur giderdi  az mantıklı olun sadece boyu uzun diye stoperemi koyalım uzunda kaç top alıyor havadan bir yere sallayacaksınız ya hiç düşünmüyorsunuz sıfır tecrübeyle üst seviye bir maçta oynayacak ya hatasıyla tur giderse serdar gibi tecrübeli biri bir gs maçında dağıldı toplaması bir yıl sürdü bu maç bize atibanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi göbekte kaybettik
Ersan kim ya?Asıl sorulması gereken soru bu.Her maç onlarca hata yapan adam daha nasıl oynatılıyor.Hangi kafa topunu engellemiş hangi ara pası kesmiş.Bu adamın kredisi nerden geliyor?
Atıncı oynatmazsan nasıl büyük adam olacak.Böyle maçlarda pişer bu oyuncular.Tam atınçlık maçtı fırsat kaçtı.Atınç oynasaydı bu maçtan en kötü beraberlik çıkartırdık adamlar bizi analiz etmiş yumuşak karnımızı bulmuş hava topuyla 90 dk tokatladılar biz de göz göre göre bu tokatları yedik oyuna atınçı alsaydı asıl tokatı biz atmış olacaktık çünkü adamların başka alternatifi kalmayacaktı bütün planları bozulacaktı.

90 dk hava topuyla yıprandık sonuç olarak salak saçma goller yedik maçın özeti bu
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Duran toptan gol atamayan takım olmaz.
Benim için bu tam bir skandaldır.Her maç 7-8 korner atıyoruz 1 tane gol yok.
Duran top organizasyonu desen hiç yok.
Yetmilyormuş gibi rakiplerin hemen hemen bütün duran topları kalemizde tehlike.
Takım sene başından beri buna nasıl çalışmaz aklım almıyor.
1-2 taktik geliştirmek çok mu zor her maç hemen hemen aynı kadroyla çıkıyoruz bu oyuncular anlaşıp bir organizasyon yapamıyor mu?
Çok ilginç ve kabul edilemez.
Büyük hocalar büyük takımlar ince detaylarla kazanırlar. Bilic'in hiç bir B C D E planı yok. Tüm takımın yükünü Demba ba Gökhan Töre bazen de Olcay Şahan çekiyor hal böyle olunca bu adamlar etkisiz olduğunda takımda etkisiz oluyor sonra gelip burada Bilic'in takım oyunundan bahsediyor bazı arkadaşlar. İki üç kritik adamın formdaysa her türlü iş yaparsın onlar formsuz olunca sonuç ortada. Uzun süredir bu kadar basiretsiz bir şey ortaya koyamayan bir takım izlemedim. İsmail Kartal'ın fenerbahçesini izlemek isteyenler Bilic'e methiyeler düzebilir.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ersan kim ya?Asıl sorulması gereken soru bu.Her maç onlarca hata yapan adam daha nasıl oynatılıyor.Hangi kafa topunu engellemiş hangi ara pası kesmiş.Bu adamın kredisi nerden geliyor?
Atıncı oynatmazsan nasıl büyük adam olacak.Böyle maçlarda pişer bu oyuncular.Tam atınçlık maçtı fırsat kaçtı.Atınç oynasaydı bu maçtan en kötü beraberlik çıkartırdık adamlar bizi analiz etmiş yumuşak karnımızı bulmuş hava topuyla 90 dk tokatladılar biz de göz göre göre bu tokatları yedik oyuna atınçı alsaydı asıl tokatı biz atmış olacaktık çünkü adamların başka alternatifi kalmayacaktı bütün planları bozulacaktı.

90 dk hava topuyla yıprandık sonuç olarak salak saçma goller yedik maçın özeti bu
Bilic'de o cesaret olsaydı şimdi açık ara liderdik ama kendisi üzülerek söylüyorum büyük bir korkak. Mecbur kalmadıkça oynatmıyor bu tarz adamları.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Hicks

Neden 2 kale arkası açıklayacak olan var mı?

Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Bilic'de o cesaret olsaydı şimdi açık ara liderdik ama kendisi üzülerek söylüyorum büyük bir korkak. Mecbur kalmadıkça oynatmıyor bu tarz adamları.

Korkaklıktan değil adamın elindeki kadro skoru korumayı beceremiyor, sürekli saldırtmak istesen de beceremiyorlar öne geçince geri yaslanma durumunu içselleştirmişler bunu Biliç veya diğerleri hiç konuşmuyor mu sanıyorsunuz? Bence tamamen futbolcuların karakterlerinin birleşiminden çıkan ürün bu. Arsenal, Chelsea, Juventus, Barcelona gibi değiliz ki istediğimiz zaman oyunu soğutup 90 dakikayı bitirebilelim. Biz de oyunu soğutma, hata yapmadan skoru koruma diye bir şey yok. Beceremiyorlar oyuncular. 70.dakikada yenik olsalar 2 gol üst üste atıp öne geçebileceklerine inanıyorum ama 70'e kadar 1-0 öndeyken maçı 1-0 veya 2-0 bitirme ihtimalleri mucize gibi geliyor. Tıpkı sivas ve bursa maçlarındaki mucizeler gibi.

Çevrimdışı ozan062

Korkaklıktan değil adamın elindeki kadro skoru korumayı beceremiyor, sürekli saldırtmak istesen de beceremiyorlar öne geçince geri yaslanma durumunu içselleştirmişler bunu Biliç veya diğerleri hiç konuşmuyor mu sanıyorsunuz? Bence tamamen futbolcuların karakterlerinin birleşiminden çıkan ürün bu. Arsenal, Chelsea, Juventus, Barcelona gibi değiliz ki istediğimiz zaman oyunu soğutup 90 dakikayı bitirebilelim. Biz de oyunu soğutma, hata yapmadan skoru koruma diye bir şey yok. Beceremiyorlar oyuncular. 70.dakikada yenik olsalar 2 gol üst üste atıp öne geçebileceklerine inanıyorum ama 70'e kadar 1-0 öndeyken maçı 1-0 veya 2-0 bitirme ihtimalleri mucize gibi geliyor. Tıpkı sivas ve bursa maçlarındaki mucizeler gibi.

içsellestiriyorsa bunu basına verdiği demeclerde belirtsin veya buna en yakın anlamı bize soylesinki bizde anlayalım
ama hiçbir demecinde buna benzer birsey yok dolayısıyla tum suc onda... oyle olmasa bile oyuncu değişiklikleri zaten onun istediğini kanıtlıyor...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Daha çok gol atmamız için tüm kadronun değişmesi mi gerekiyor? Daha dün kurulan Trabzonspor bizden 10 gol fazla atmış. Trabzon'un hücüm hattı bizden daha mı iyi? Beceremiyorlar ne demek yahu? İçselleştirmişler, beceremiyorlar mu yoksa teknik anlamda yeterli koçluk mu verilemiyor?  Benim anladığım Bilic ve diğerleri bunu hiç konuşmuyorlar yoksa hiç bir çaba sarf edilmemesinin başka bir açıklaması olamaz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

içsellestiriyorsa bunu basına verdiği demeclerde belirtsin veya buna en yakın anlamı bize soylesinki bizde anlayalım
ama hiçbir demecinde buna benzer birsey yok dolayısıyla tum suc onda... oyle olmasa bile oyuncu değişiklikleri zaten onun istediğini kanıtlıyor...
Bir futbol takımı gol yedikten sonra gol yeme olayını nasıl içselleştirebilir ben bunu çözemedim. Bunlar 8 yaşında ilkokul öğrencisi mi? Profesyonel oyuncular mı?
Robben'i, James Rodriguez i filan alalım seneye topu ilerde tutmak için kadromuz yetersiz malum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı halvetifarazi

Büyük hocalar büyük takımlar ince detaylarla kazanırlar. Bilic'in hiç bir B C D E planı yok. Tüm takımın yükünü Demba ba Gökhan Töre bazen de Olcay Şahan çekiyor hal böyle olunca bu adamlar etkisiz olduğunda takımda etkisiz oluyor sonra gelip burada Bilic'in takım oyunundan bahsediyor bazı arkadaşlar. İki üç kritik adamın formdaysa her türlü iş yaparsın onlar formsuz olunca sonuç ortada. Uzun süredir bu kadar basiretsiz bir şey ortaya koyamayan bir takım izlemedim. İsmail Kartal'ın fenerbahçesini izlemek isteyenler Bilic'e methiyeler düzebilir.
Maalsef A planıda yok. Demba ba en son ne zaman penaltı harici gol attı. 4-5 pas yapıp ne zaman gole gittik? Yada kanat organizasyonu ile golü en son zaman attık?
Attığımız goller ya uzaktan, ya penaltı ya karambool. Kişisel becerilere bağımlıyız. Onlar durusa biz de duruyoruz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Maalsef A planıda yok. Demba ba en son ne zaman penaltı harici gol attı. 4-5 pas yapıp ne zaman gole gittik? Yada kanat organizasyonu ile golü en son zaman attık?
Attığımız goller ya uzaktan, ya penaltı ya karambool. Kişisel becerilere bağımlıyız. Onlar durusa biz de duruyoruz.
O kadar da vurmayım dedim ama haklısın maalesef. Attığımız gollerin büyük çoğunluğu kişisel beceriler ile atılan goller. İbrahimovic ve defansa Tiago Silva katkısı ile daha etkili bi takım oyunu oynayabiliriz yoksa Bilic'in yapabileceği ancak bu mevcut kadro ile  :evillol:
[ Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 15:27:58 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Bir futbol takımı gol yedikten sonra gol yeme olayını nasıl içselleştirebilir ben bunu çözemedim. Bunlar 8 yaşında ilkokul öğrencisi mi? Profesyonel oyuncular mı?
Robben'i, James Rodriguez i filan alalım seneye topu ilerde tutmak için kadromuz yetersiz malum.

Evet hocam aynen bunu demek istiyorum ilkokul öğrencisine kadar olmasa da profesyonellik yok :) seyirci yoksa gazlanmıyorlar oynamıyorlar yönetim de teknik ekip de futbolcular da profesyonellik açısından yeterli değil. Canını dişine takıp ordan galibiyetle gelmiyorlar. Hepsinin kafasının yarısı lig yarışında yarısı uefa ikinci maçında. Halbuki en önemli maç sıradaki maçındır. Burda zaten Biliçin maç öncesi söylediği turu 2.maç belirler lafı tam olarak takımın 1.maçı idare edip 2.maçta düğümü çözmek isteyeceğini de belirliyor. Oyuncuların kafası da 2.maçta ama içlerinde patlarsa görürler o kadar zoru geçtikten sonra en kolay kurayı en zor maça çevirdiler yine.

Çevrimdışı Dogan

Dün maçı 2 farkla alabileceğimizi söylemiştim.Nitekim öyle de olabilirdi.Golden sonra akıllı oynasaydik 2 yi hatta 3 ü de atardik.
Takımı hiçbir  konuda elestirmicem bilicide.Cok sıkıldım bu muhabbetten.
Olimpiyatta maci aliriz diyr düşünüyorum.Sadece ilk golü biz atalım burda gerisi gelir.Ilk golü yersek kötü olur.Bizim takim pert olur.Az cok seneryo belli.Bence maçı alicaz.Brugge kaliteli bi takim degil.Ciddi anlamda dün vasat bi takim gördüm.

Bu ersani bu takimda kim tutuyosa o olduğu sürece bu takımdan bi hayir gelmez...

Çevrimdışı Dogan

Demicem diyom demicem diyom demedende edemiyom.Yahu bilic freni patlamis kamyon gibisin valla.Futboldan anlasa dün necip pedro olurdu ersan olmazdı.Sampiyon olalim gitse üzülmem.Bize TEKNİK adam lazim.yapboz gibi alip oyunculari yerlestircen.Bilicte bu yok.Duz mantik.Ersan in attığı toplar hep rakipte kaliyor.Ben anlamadim nasil istir arkadas  :s20: :s20:

Çevrimdışı Dogan

bu takımı sampiyon yapicak adam gökhan toredir.Ne bilic ne de bi baskasi.O olmadığı zaman takim bi hic gibi oynuyo.Bu yuzden seneye ona gore transferler yapildi yapildi yapilmadi kanser olmaya devam

Çevrimdışı ozan062

ferdiye ne tezahuratlar yaptık herif sattı bizi
demba bayı tartısanları gordukce seviniyorum :ok:

Çevrimdışı Tolga

Evet hocam aynen bunu demek istiyorum ilkokul öğrencisine kadar olmasa da profesyonellik yok :) seyirci yoksa gazlanmıyorlar oynamıyorlar yönetim de teknik ekip de futbolcular da profesyonellik açısından yeterli değil. Canını dişine takıp ordan galibiyetle gelmiyorlar. Hepsinin kafasının yarısı lig yarışında yarısı uefa ikinci maçında. Halbuki en önemli maç sıradaki maçındır. Burda zaten Biliçin maç öncesi söylediği turu 2.maç belirler lafı tam olarak takımın 1.maçı idare edip 2.maçta düğümü çözmek isteyeceğini de belirliyor. Oyuncuların kafası da 2.maçta ama içlerinde patlarsa görürler o kadar zoru geçtikten sonra en kolay kurayı en zor maça çevirdiler yine.
Hadi diyelim rövanşta çok fazla efor sarfedip turu geçtik.

Ondan 3 gün sonra Fb derbisi var.

C.Brugge maçının yorgunluğuyla Fb derbisine çıkıp ne kadar Fb'ye direnebilliriz ki.

Plan şöyle olmalıydı.Dünkü maçı en kötü 1-0 ile kazanıp turu yüksek oranda geçerek rövanşta daha az fazla efor sarfederek Fb derbisine diri çıkabilirdik.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...