18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor Skor : Beşiktaş 1-2 Sivasspor Tarih : 19.01.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Kemal Yılmaz - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor  [Okunma sayısı 66417 defa] 18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%56.5]
1 puan
3 [%13]
0 puan
7 [%30.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimdışı haluk.m

Orta saha elek gibi, elini kollunu sallayan geçiyor.

Orta saha ve savunmamız.

Çevrimdışı autopsy

Ligin dominant takımları dediği gün kovmalıydık hocam. Hem de bir dakika bile beklemeden.

Çevrimdışı f_madida

Sistem oyuncuları kaç asır sonra değerli kılacak ?
Burada paragraflarca Avcı övgüsü yazan arkadaşlara soruyorum.
Mesela Caner'den değerli bir sağ açık çıkar mı ?
Ben futboldan anlamıyorum da, belki onlar biliyordur .

https://www.dersimiz.com/deyimler-sozlugu/sirra-kadem-basmak-deyimi-2585
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Sistem oyuncuları kaç asır sonra değerli kılacak ?
Burada paragraflarca Avcı övgüsü yazan arkadaşlara soruyorum.
Mesela Caner'den değerli bir sağ açık çıkar mı ?
Ben futboldan anlamıyorum da, belki onlar biliyordur .
Cakma bek cikar canerden
Sag sol bek olmasi tartismali olur
Sol acik oynar ama lensten falan iyi oynar

Çevrimdışı tangaz

rakip ceza sahasında sadece 7 defa topla buluşmuşuz geçen sene bu alanda liderdik
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı worns

Caner'i 10 kere belki sağ açıkta denedin verim aldığın 20 dakika yoktur. Şu maçta hala aynı şeyi deniyor. N'kodoudan sağda verim alabildiğini görmüştün iki kanat yer değiştirse bile şu kadar top kaybı yapıp Sivas'ı bu kalene getirmezdin. Oyun planı da hatalı. Herkes pas oyunu filan diye dalga geçiyordu hocayla. Nerde pas oyunu?  defalarca stoperle pivot santrafor filan da yokken uzun vurdurdu. Bu şekilde bölüm bölüm ön alan presiyle etkili olsan da ibrenin bir şekilde Sivas'a döneceği belliydi zaten fizik mücadele üzerine kurulu bir takım ve hocası var.
[ Son Düzenleme: 19 Ocak 2020, 19:58:27 worns ]

Çevrimiçi levitate

aga 1 aydır siz ne çalıştırdınız bu takıma ya

oyuncuların özverisi olmasa pozisyon yok

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Ligin dominant takımları dediği gün kovmalıydık hocam. Hem de bir dakika bile beklemeden.

yerden göğe kadar haklısın ogün kovmalıydık takımı eritti bitirdi bi dünya para harcadık bu adama birde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Ayipli mal sokup bizi kazikladi diye livirpula insan haklari mahkemesinde dava acalim
La fisini atmamislarsir insallah

Çevrimdışı mylife1903

aga 1 aydır siz ne çalıştırdınız bu takıma ya

oyuncuların özverisi olmasa pozisyon yok
Paspas

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı ve Karius ikilisi bugün mükemmel  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

O herif ancak biz kovarsak gider, kendisi istifa etmez. Kovacak paramiz da yok bildigim kadariyla, iste muhtesem bankalar birligi anlasmasinin bizi getirdigi nokta transferi birak hocayi bile kovamiyoruz.

Formanin biraktigi enkazi kaldirmak en az 2 sene surer. Butun parayi harca, bankalara dibine kadar yuksek faizden borclandir, berbat bir tdye takimin tapusunu ver. 'opo hocom son cok yosooo'

Çevrimiçi levitate

Paspas
oda gitmiş abi

pas olaydı en azından 90 dk top çevirir beraberliğe yatardık
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Caner'i 10 kere belki sağ açıkta denedin verim aldığın 20 dakika yoktur. Şu maçta hala aynı şeyi deniyor. N'kodoudan sağda verim alabildiğini görmüştün iki kanat yer değiştirse bile şu kadar top kaybı yapıp Sivas'ı bu kalene getirmezdin. Oyun planı da hatalı. Herkes pas oyunu filan diye dalga geçiyordu hocayla. Nerde pas oyunu?  defalarca stoperle pivot santrafor filan da yokken uzun vurdurdu. Bu şekilde bölüm bölüm ön alan presiyle etkili olsan da ibrenin bir şekilde Sivas'a döneceği belliydi zaten fizik mücadele üzerine kurulu bir takım ve hocası var.
Allahtan erdogani oynatiyor yetersiz₁ riza
Dalga gectik yandas falan soyadi diye adamin
Verilmis sadakamiz varmis

Çevrimdışı AigleBordeaux

tazminatı vermeden kovacaksın, Fifa’ya şikayet ederse bu sezonun maç kayıtlarını yollasak biz tazminat kazanırız
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Avcı ve Karius ikilisi bugün mükemmel  :D

Dkdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjd

Çevrimdışı worns

Paspas

nerde pas. yanlıiş şeyi eleştiriyoruz doğru düzgün pas oyunu filan oturtamadı bu takım. bu maçta düşük tempolu pas oyunu oynaman lazımdı zaten. sivas'ın panzehiri o. biz uzun vurup orta sahada dalaşa girdik zaten mücadele seven takımla.

Çevrimdışı mylife1903

nerde pas. yanlıiş şeyi eleştiriyoruz doğru düzgün pas oyunu filan oturtamadı bu takım. bu maçta düşük tempolu pas oyunu oynaman lazımdı zaten. sivas'ın panzehiri o. biz uzun vurup orta sahada dalaşa girdik zaten mücadele seven takımla.
Pas demiyom paspas diyom

Çevrimdışı AigleBordeaux

oda gitmiş abi

Ne bahane üretecek merak ediyorum

Çevrimdışı cursedofdragon

avcı
karius
hakem
oyuncular
yönetim
skor tahmini
parselizasyon

Çevrimdışı mylife1903

O herif ancak biz kovarsak gider, kendisi istifa etmez. Kovacak paramiz da yok bildigim kadariyla, iste muhtesem bankalar birligi anlasmasinin bizi getirdigi nokta transferi birak hocayi bile kovamiyoruz.

Formanin biraktigi enkazi kaldirmak en az 2 sene surer. Butun parayi harca, bankalara dibine kadar yuksek faizden borclandir, berbat bir tdye takimin tapusunu ver. 'opo hocom son cok yosooo'
Bi yd basyapiti tayfur degil

Çevrimdışı AigleBordeaux

oda gitmiş abi

Mylife abi paspasladılar demek istiyor galiba

Çevrimdışı worns

Pas demiyom paspas diyom

pardon :) doğru takımın yarısı ikili mücadelelerde paspas oldu

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı f_madida

tazminatı vermeden kovacaksın, Fifa’ya şikayet ederse bu sezonun maç kayıtlarını yollasak biz tazminat kazanırız

Caner'in sag acikta oynadigi maclarin kasedini gonderip hocanin akli dengesi yerinde degil diyerek sozlesmesini fesh etmek lazim.