4. Hafta Gazişehir Gaziantep 3-2 Beşiktaş
4. Hafta Gazişehir Gaziantep 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|4. Hafta Gazişehir Gaziantep 3-2 Beşiktaş Skor : Gazişehir Gaziantep 3-2 Beşiktaş Tarih : 14.09.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Hali̇l Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Gazişehir Gaziantep 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27408 defa] 4. Hafta Gazişehir Gaziantep 3-2 Beşiktaş

Çevrimdışı haluk.m

Hocaya çok güvenmiştim ama yanılmışım.  :s20:

Linç yiyebiliriz ama Abdullah hocanın vizyonu başakşehire kadarmış.   

topu 5sn de kazanan görmek istiyorsanız Liverpool maçı izleyin.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı AigleBordeaux

Afferim Güvem dakika 70 ve ilk şutunu attın
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı caner.eryigit

Kaos dolu sezon hayırlı olsun.
Çok sıkıntılı geçecek bu süreç belli oldu.
Allah yardımcımız olsun

Çevrimiçi levitate

vidanın saçmalığının üzerine hoca tüy dikti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Eyyamci hakeme bak  iki oyuncuya birden kirmizi veremeyen bir  eyyamci  korkak ...... Gazisehirlinin dirsegi uzerine Elneny  sinirlenip tekme savuruyor.....Tekme de gelmiyor gazisehirli oyuncuya ama   .... Aslinda bir kirmizi var o da  Gazisehirli  arapa ..
Yorgo

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hocaya çok güvenmiştim ama yanılmışım.  :s20:

Linç yiyebiliriz ama Abdullah hocanın vizyonu başakşehire kadarmış.   

topu 5sn de kazanan görmek istiyorsanız Liverpool maçı izleyin.
Bide bu adamı Pep ile Klop ile kiyslayanlari gördü bu gözler

Hani Quaresma severlere Quaresmasporlu diyolar ya

Hah bu forumda da Abdullah Avcısporlu arkadaşlar var sayıları da hiç az değil :bandit:

Bakıyorum hepsi kayıp bugün bu Avcisporlularin , sesleri çıkmıyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sEuL

Elneny biraz profesyonel ol biraz akilli ol be arkadas. Adam bi salaklik yapmis ayni salakligi niye devam ettiriyorsun. Yumrugu yedin at kendini yere, adama niye tekme salliyorsun.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Karşılıklı kırmızı... doğru... Yalnız bu heriflere ciddi para cezası verilmeli epl de oyna gel burada böyle bir kırmızı gör...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Eyyamci hakeme bak  iki oyuncuya birden kirmizi veremeyen bir  eyyamci  korkak ...... Gazisehirlinin dirsegi uzerine Elneny  sinirlenip tekme savuruyor.....Tekme de gelmiyor gazisehirli oyuncuya ama   .... Aslinda bir kirmizi var o da  Gazisehirli  arapa ..
verdi, dogri karar  cunku  tekme  kayode ye  gelmis maalesef  :bandit:
Yorgo

Çevrimiçi blackeagle35

Arsenal'dan aldığımız oyuncunun profesyonellik düzeyine bakın..Başak ve ts maçlarında yok..

Çevrimdışı Karabay

Elneny orada kendini yere atsa hoca hiiç düdük çalmazdı adam da alır topu giderdi.

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı haluk.m

Hah bu forumda da Abdullah Avcısporlu arkadaşlar var sayıları da hiç az değil :bandit:

Maçtan sonra bahane var, Vida atıldı, Elneny atıldı yoksa hoca süper. 

Hocam oyuncuları kontrol edemiyorsun,  oyununu oynatamıyorsun,  yedek planın yok demiyorlar hep bahane..  kafamı duvara vuracağım vallahi bu nedir ya...  :s20:

Çevrimiçi blackeagle35

Şu gökhan ve canerin çok acil kenara çekilmesi lazim..

Çevrimiçi levitate

Şu gökhan ve canerin çok acil kenara çekilmesi lazim..
haftaya oynarlarsa art niyet ararım derken 3 oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Uzun süredir ilk defa kapattım maçı..

Çevrimdışı Erman1903

Ne hazırlık maçlarında ne ligde forvet oynadığında etkili olamayan Güven'de neden bu kadar ısrar ediyor hoca anlayamıyorum. Hem de Ümraniye maçında bu kadar etkili olmuş bir Umut varken... Takım eksilince Caner'de hiç etkili olamadı, Rebocho değişikliği gelmeliydi. Vida için söyleyecek söz bulamıyorum...

Çevrimdışı haluk.m

Sumudica > Abdullah Avcı ise  Sergen Yalçın >   Avcı + Sumudica..  :ebebe:

Çevrimiçi yaço58

dün avcıyı savunanlar bugüün eleştirmesinide bilir senin gibi desteksiz kötülemez ama gerçi sen mutlusundur şimdi kaos avcı kötü yönetim gösterdi diye

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Aleyhimize olunca nasıl da var a gidiyor namıssuz namıslular...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı caner.eryigit

Valla bende anlamıyorum şu durumda komik olan ne yunus Emre gülücük atıp duruyorsun