Beşiktaş JK - Arsenal FC / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı
Beşiktaş JK - Arsenal FC / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Arsenal FC / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı Skor : Beşiktaş JK 0-0 Arsenal FC Tarih : 19.08.2014 Saat : 21.45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Arsenal FC / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı  [Okunma sayısı 54610 defa] Beşiktaş JK - Arsenal FC / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı

Çevrimdışı ZEKI

Helal olsun hepsine .elimizden kaçtılar.ama bu işin ikinci maçı da var.İngilterede bu iş bitiririz !
Banada oyle geliyor @Deniz ama paniklemeden oynamaliyiz.

Çevrimdışı hic2222

İki kolej takımının maçıydı.
Gerçekten çok güzel bir takımımız var.
Hepsine teşekkürler. Turu geçeriz eleniriz bilemem ama olcay golü kaçırıyor Demba Ba üzüntüden yere atıyor kendini.
Onlarda bu birliktelik bu emek olsun birgün elbet o toplar ağlarla buluşur...
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Tolga

varya bu kötü arsenali yakalamışken 1 ya da 2 gol atarak göndermeliydik yazık oldu ama gene de doğru oyunla herkes elinden geleni yaptı darısı deplasmanda artık
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

Transfer konuşmaya gerek yok. Hepsi çok çok iyi oynadı kartalların! Necip İsmail ve Pektemek ile gurur duydum!
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ZEKI

Transfer konuşmaya gerek yok. Hepsi çok çok iyi oynadı kartalların! Necip İsmail ve Pektemek ile gurur duydum!
+1903

Çevrimdışı Çağrı

Bi eksik çok bariz göbekte dikkat etmişsinizdir topu soldan sağa çevirmemiz en az 3 pas alıyor çünkü Motta'dan başka sert diagonal pas atacak adam yok takımda. 2 ön liberodan birinin bunu yapabilmesi şart hızlı kontraya çıkmak için.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

takım da sağbek 10 numara eksik değil bugün takımdık . her manada güzel bir maç çıkardık. şansızlığımız olmasa bir destan yazılacaktı bugün. kısmet 2. maça.

Çevrimdışı KAP

takım da sağbek 10 numara eksik değil bugün takımdık . her manada güzel bir maç çıkardık. şansızlığımız olmasa bir destan yazılacaktı bugün. kısmet 2. maça.

Biraz nefesimiz eksik kaldı o da olsun helal olsun
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı melofaz

gayet güzel oynadık bir kaç hata yaptık olsun son 90 dk artık aynı performansın üzerine bir tık daha koyar,son vuruşları güzel yapabilirsek tur neden gelmesin  :ok:
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2014, 23:56:08 melofaz ]
Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı sağduyu

Skor iyi. Veli kötü. Bu Veli yi tasvip eden ya futbol körüdür, ya da Beşiktaş'ın hasmı...
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı sağduyu

Beşiktaş'ın oyununu takdir etmek yerine, rakibi küçülten ve tenkit eden futbol yazarları herhalde sadece Beşiktaş'ta var. Ulan feyenord maçında da, arsenal maçında da koç gibi top oynadı Beşiktaş diyemiyorsunuz. Yuuh be.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Kesh

Arsenal'in yaptigindan fazla hata yapmadik. Biraz sakin olun.

Inanilmaz oynadik. Veli ve motta biraz sonuk kaldilar ama olur bazen boyle tek macta adam asmayin.

Diger yandan bir on numara olsaydi maci alacagimiza bahse girebilirdim. Yonetimi cok severim ama elenirsek onlarin hatasi olacak bu.

Son olarak transfer yaparsak rovansa oynayabiliyorlar mi bilgisi olan var mi?
[ Son Düzenleme: 20 Ağustos 2014, 00:05:26 Kesh ]

Çevrimdışı scape_bjk

Arkadaşlar bizim takım iyi o kötü bu kötü diyeceğinize bunu söyleyin.  Biz iyi oynadığımız müddetçe zaten rakip takım kötü gözükecek 2 takımda iyi oynayamaz.

şu güzel maçın arkasından hala o olsaydı bu olsaydı demeyi yanlış görüyorum. olan oldu. utandıran bir maçmı hayır. yeni gelecek sağbek ve 10 numara balon çıksa yine yönetim ipin ucunda olacaktı. o olsaydı bu olsaydı ile olmuyor bu işler.

Çevrimdışı scape_bjk

Aslında Atiba olsaydı durum çok farklı olabilirdi çünkü necip bazen çok pas hatası yapıyor ama mücadelesi muazzam o ayrı mesele

Çevrimdışı ALI RIZA

1 maça bakarak heves alma bence diğer rövanş çok daha çetin geçecek daha as oyuncular gelecek bizim 10 numara almamız şart...!
Ayrıca ilk yarı 15. dk 2 yarın 65 dk dan sonrasını izlemedim elektrik var ya deli oldum

Çevrimdışı Oktay

Ilk maç bitti, o olsaydı bu vursaydı geçti artık ikinci maça naparız ona bakalım egerki rakibin ismine bakmadan akıllı ve korkmadan oynarsak tur neden olmasın

Çevrimdışı scape_bjk

Açıkcası şunuda belirteyim maçı izlerken takımımızla gurur duydum fakat londra da işimiz hiç kolay olmayacak. En azında ramsey yok ama arsenalin eksik oyuncuları da yerini alacaktır bizim de atiba, Hayırlısı artık

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Arsenal kötü falan değildi biz iyiydik ama bu takımın 10 numara ihtiyacı var ben Oğuzhanın 80 dakika boyunca ne yaptığını çözemdim keza Olcay'da bir çok pozisyonun içinde var bitiriciliği yapamıyor bunları aşmamız gerek.Ama hepsini tebrik ediyorum karşımızda 300-400 milyon Euro'luk bir takım var transfere 90 milyon Euro yatırım yapan bir takımdan bahsediyoruz kafa kafaya oynadık onlardan daha çok pozisyona girdik maçı hakettik ama baktığımızda takımdaki oyunculardan sadece Demba Ba daha önce Şampiyonlar Ligi arenasında oynadı bunu göz ardı etmemek gerekiyor çok büyük bir tecrübe eksiğimiz var takımı sırtlayacak orta saha'ya ihtiyaç var İsmail ile sağ bek'e yama yapılabilir lig maçlarında ama Avrupada bunu kaldıramayız.İnşallah bu oyunu ikinci maçtada oynarız Arsenal çok adamla hücum edecektir mutlaka eğer doğru savunma yapıp,kontraları iyi değerlendirirsek bu turu geçeriz.

Çevrimdışı Sedat

Arsenal, Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir ön eleme maçını kazanamadı. Adamlarda ki lükse gel.
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı EagleForce

şu güzel maçın arkasından hala o olsaydı bu olsaydı demeyi yanlış görüyorum. olan oldu. utandıran bir maçmı hayır. yeni gelecek sağbek ve 10 numara balon çıksa yine yönetim ipin ucunda olacaktı. o olsaydı bu olsaydı ile olmuyor bu işler.

Tam tersine iyi bir mactan sonra eksikleri konusmak daha dogru diye dusunuyorum. Takim olarak iyi oynamanin gaziyla eksikleri goz ardi edip lige baslarsak sonunda yine biz uzulecegiz. Takimda bariz birkac eksik var. Simdi konusmazsak yarin birkac kotu sonucun arkasindan herkes konusmaya baslayacak ve gec olacak. Bilic'le devam etmek onemliydi sistemini oturtmasi acisindan. Takim olarak iyi oynuyoruz. Sahada 1-2 tane daha bireysel olarak da kaliteli adam olursa bu takim cok iyi yerlere gelir. Yazik olmasin hem futbolcularin hem Bilic'in emeklerine.

xuz

• Ziyaretçi

Bu takım iki takviye ile çok canlar yakacak, lige yıllarca ambargo koyacak. Geliyoruz ulan

Çevrimdışı idobyyy

Adam gibi adam Bilic. Bana gore cok yerinde bi sistem kurmus ve otturtmus. Bir iki transfer ile bu takim olur  :super:
Tam bağımsız ruh hastası beşiktaşlı.

Çevrimdışı ilhan mansız

Tüm takım çok iyiydi maçı kazanamadık ama gerçekten çok iyi oynadık. Biraz tecrübesiziz, kadro derinliğini biraz artırırsak yeterli olacak. Gercekten temiz ve iyi sporculara sahibiz. Destek verir en küçük hatalarında yerin dibine sokmazsak biz kazanırız. Veli ve Necip in ortasahadaki mücadelesi çok çok iyiydi.

Etiketler: