Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1678966 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Onur Küçük

Abi sen gormedin mi masraf belgeleri sizmisti ya
850 calisan var deniliyir da kimsenin rakami bildigini dusunmuyorum siporcusu falan filan derken binlerce insan vardir o cati altinda o boyuttaki sirketin oyle bakkal defteri gibi ciddiyetsiz belgesi olmaz.
Ayrica harcamalar icin de kitapcik olur herkes icin gecerli olan.
Mesela aksam yemegi yiyeceksin ye afiyet olsun goreve gonderilmissin o masrafin pirensipleri olur. Mesela bi duble bisi odeyecen onu cebinden odersin, otelde kalirsin su kadara kadar kulup oder ustune odersen daha iyi yerde kalabilirsin farki odedigin yerde kaliyorsan yemek masrafinin yarisini oder kulup gibi vb. Vs.
Cok mu zor, degi
Neden boyle
Adamlarin isine geliyor
Denetleme kurulu sayistay gibi calissa bu isler bicak gibi kesilir.

Pirensip olmadigi icin adamlara da bisi diyemezsin. Tencerexi kahve parasini kulube cakmis diye ayaklanmisti (...)₄. Kahve parasi dusunurken ucak bileti girer ordan
Dün sayın Çebi, bir televizyon kanalında belirtti bazı amatör şubeler içine bindirilmiş kıtalar doldurulsunlar diye var şeklinde. 25 milyon lira masraf yapmışlar işte. Uğraştırma şimdi denetleme kurulunu nereye ne masraf yapılmış araştırsınlar  diye. Meselemiz Torunoğulları'nın kahve ve taksi parası , 25 milyon değil.

Çevrimdışı tangaz

Abi sen gormedin mi masraf belgeleri sizmisti ya
850 calisan var deniliyir da kimsenin rakami bildigini dusunmuyorum siporcusu falan filan derken binlerce insan vardir o cati altinda o boyuttaki sirketin oyle bakkal defteri gibi ciddiyetsiz belgesi olmaz.
Ayrica harcamalar icin de kitapcik olur herkes icin gecerli olan.
Mesela aksam yemegi yiyeceksin ye afiyet olsun goreve gonderilmissin o masrafin pirensipleri olur. Mesela bi duble bisi odeyecen onu cebinden odersin, otelde kalirsin su kadara kadar kulup oder ustune odersen daha iyi yerde kalabilirsin farki odedigin yerde kaliyorsan yemek masrafinin yarisini oder kulup gibi vb. Vs.
Cok mu zor, degi
Neden boyle
Adamlarin isine geliyor
Denetleme kurulu sayistay gibi calissa bu isler bicak gibi kesilir.

Pirensip olmadigi icin adamlara da bisi diyemezsin. Tencerexi kahve parasini kulube cakmis diye ayaklanmisti (...)₄. Kahve parasi dusunurken ucak bileti girer ordan

keşke herkes içtiği kahveye kadar hesabını verebilse belgesini koyabilse
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Acayip havalanmisti
Her hamlesini maasli elemani gibi hakli cikartmaya olanlar olursa boyle kontrolunu kaybeder. Denetlenseydi boyle dagilmazdi adam resmen dev aynasinda gordu kendini
Dev aynasinda bakinca besiktas gomlegi bana uyar sandi da gomlek 3 beden buyuk geldi

iş insanından başkan seçiyorsan şirket cirosu koşulu koyacaksın kendi şirketleri 500 milyon dolar altında cirosu olanı başkan yapmayacaksın en az 3 yöneticinin ciroları toplamı 1 milyar dolar filan die de düzenlenebilir birde kefalet senedi alacaksın bunlardan falan filan sonra aç doyurmak zor oluyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

ortaya dökülenleri görüp duydukça bunlar yaz tatillerinin faturalarını bile kulübe kitlemişlerdir kamp tesisi araştırması adı altında demekten alıkoyamıyorum kendimi. taraftar f. orman güzellemesi yaparken bazı şeyleri dillendirdiğimiz için gönlüm rahat millet sanki başkanın parasımı yok ihtiyacımı var vbvb diyordu. bedava sirke baldan tatlıymış.

Çevrimdışı yaço58

bu arada kongre tahminimi açıklıyorum katılım 6500-7000e yakın olur adalı 1000-1500 fark atar ikinciye
Katılım bu kadar az olursa yazıklar olsun herkes gelsin abi üyenin görevi oy kullanmak oy kullanmayacaksan nr diye üye oluyorsun inşallah yüksek katılım olur

Çevrimdışı yaço58

ormanın bıraktıgı hayalkırıklıgı da yıkımda enkazda ayrı bi seviye göreve gelen adam bu değildi yol aldıkça bozuldu bozuldukça bozuldu nasıl şeytana uydu merak içerisindeyim.
İnsana koyuyor valla şafağın falan iş bilen adamlara tercih edilmesi niye yani niye güzel bir kimya yakalan mış tecrübeli kadro ile devam etmek varken ne diye yamyamları alırsın yanına şafak kim ya ne yararı olmuş diğer tarafta anç o olmazsa belkide stadı yapamayacaktın daha Bi sürü katkısı varken nasıl olurda tercih eder insanın aklı almıyor

Çevrimdışı tangaz

Katılım bu kadar az olursa yazıklar olsun herkes gelsin abi üyenin görevi oy kullanmak oy kullanmayacaksan nr diye üye oluyorsun inşallah yüksek katılım olur

üyelik ücreti 1200e indirilince 7-8bin üye kazanılmış üyelik 5000e çıksın dendiğinde 600 oyla geçmiş, 1200e üye olanların 601 tanesi gelmemiş

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2019, 12:51:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Klubün içi resmen eski iBB'ye dönüş. Ne pislik ararsan var içerde.
Yok mu içini temizleyip bir düzene sokacak babayiğit?

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Klubün içi resmen eski iBB'ye dönüş. Ne pislik ararsan var içerde.
Yok mu içini temizleyip bir düzene sokacak babayiğit?

Yok

Başkanlık seçiminin bu hale dönüşeceğini tahmin etmemiştim. Evet çekişmeli, tansiyonun yükseleceğini tahmin etmiştim de şuan baya herkes herkese sallıyor. Takım bundan çok etkilenebilir ya da tam tersi gözler ondan uzakken çok rahat davranabilirler. Birinci seçenek daha mümkünken ikinci seçenek daha çok temenni gibi duruyor ama bu maç sonunda bu konuyu daha rahat değerlendirebiliriz.

Şunu izlemenizi rica ediyorum.

Çevrimdışı sametbagan

mayıstaki seçimde orman listesini açıkladığında burda herkes devre arasını görmez dedi

gerçekten insanları geri zekalı falan zannediyor bu yöneticiler.

eğer orman mayıs seçiminde çebiyi geri getirip listedeki bütün yöneticileri yollasa idi şimdi hala başkan olarak devam ediyor olurdu.

Hatta güneş bile kalabilirdi.Orman resmen ayağına sıktı ve kötü başkan olarak anılacak her zaman.

Hayat gerçekten acımasız insanı böyle tepe taklak yapıyor gerçekten.

Ha takım battıktan sonra sorumlu kim hiç önemli değil çünkü bu düzende kimseye bişey olmaz.Bak aziz yıldırım gitti hemen unutuldu

İyi yaptığı şeylerden çok yaptığı kötü şeylerle anılıyor hep.O yüzden ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin her zaman.

Orman kendini vazgeçilmez sandı böyle tepetaklak oldu gerçekten üzüldüm haline Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın çok zor bişey.

mayıstaki seçimde orman listesini açıkladığında burda herkes devre arasını görmez dedi

eğer orman mayıs seçiminde çebiyi geri getirip listedeki bütün yöneticileri yollasa idi şimdi hala başkan olarak devam ediyor olurdu.

Hatta güneş bile kalabilirdi.Orman resmen ayağına sıktı ve kötü başkan olarak anılacak her zaman.

Ha takım battıktan sonra sorumlu kim hiç önemli değil çünkü bu düzende kimseye bişey olmaz.Bak aziz yıldırım gitti hemen unutuldu

İyi yaptığı şeylerden çok yaptığı kötü şeylerle anılıyor hep.O yüzden ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin her zaman.

Orman kendini vazgeçilmez sandı böyle tepetaklak oldu gerçekten üzüldüm haline Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın çok zor bişey.

Olay güneş değil be abicim ya. Evet haklısın düzgün bir yönetim olsaydı güneş kalabilirdi iyide olurdu, ama dediğin şartlarda güneş gitse bile Avcı daha iyi başlangıç yapabilirdi. Avcı ve Güneş arasında öyle fark yok.

Çevrimdışı haluk.m

Seçim gündeminden uzağım, Fikret Orman tam olarak ne zaman ve hangi sebeple istifa etti onu bile bilmiyorum  :evillol:  (Askerdeydim 19 gün)
Zaten kongreye gidileceğini de geçtiğimiz hafta sonu öğrendim, ama hala neler olduğuna tam hakim olabilmiş değilim.   

Sonuç olarak bu kısa sürede neler olduğunu anlamaya çalıştım ancak gördüm ki değişen bir şey olmayacak..

Şimdi twitter'a bakıyorum, 

Serdal ve Hürsey Bey'in birlikte çalıştığı insanlar ve destekleyenleri sanki birlik olmuş gibi  :alala: Bu iki aday en çok Ahmet Bey'e karşı twitt atıyorlar. 

Sayın Adalı'nın başkan olması zaten beklenen bir şey ama ben Hürser Beyin grubunun özel olarak Çebi'yi hedef göstermesine şaşırdım.

Bu arada Ahmet Bey'i de mecburiyetten desteklediğimi bilmenizi isterim,  kendisi bu üç adaylı listede kötü'nün iyisidir.   

Kim başkan olursa olsun iyi yönetmek zorunda ve desteğimize muhtaç, umarım bu seçim Beşiktaş'ımızı güneşli günlere tekrar taşır.

Ancak şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; kim gelirse gelsin başarısız olursa sonucu biliyoruz   :by2: Kulüp sahipliği sistemine geçilecek.

Sen eyyy Beşiktaş düşmanı, menfaatci bu kulübü yesen yesen 1 yıl daha yersin sonra sahibinin yanında uşak olursun kendine gel...    (Bu mesaj adaylar ya da belirli bir isim için değil Beşiktaş'tan çıkar bekleyen kişiler içindir.)

Çevrimdışı caner.eryigit

ortaya dökülenleri görüp duydukça bunlar yaz tatillerinin faturalarını bile kulübe kitlemişlerdir kamp tesisi araştırması adı altında demekten alıkoyamıyorum kendimi. taraftar f. orman güzellemesi yaparken bazı şeyleri dillendirdiğimiz için gönlüm rahat millet sanki başkanın parasımı yok ihtiyacımı var vbvb diyordu. bedava sirke baldan tatlıymış.
Bazı şeyler konuşmuştuk ta seninle abi kanıtlayamıyoruz yazsak kodese yolu var
A

Çevrimdışı sozkul

üyelik ücreti 1200e indirilince 7-8bin üye kazanılmış üyelik 5000e çıksın dendiğinde 600 oyla geçmiş, 1200e üye olanların 601 tanesi gelmemiş

Önceden bilgi verilmemişti, iddiasız bir kongreydi, Böyle önemli bir maddenin geleceğini bilmiyordu kimse.
Katılım düşüktü maalesef. Saten sıkıcı oluyor kongreler , seçilen kongre divan başkanına bak anlarsın, tam bir komedi. konuşturmuyor kimseyi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi birbirlerinin seçim ofislerine ziyarette bulunmuşlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

?s=21
Aklımızla alay ediyor Sercan efendi

Benim anlamadığım serdal adalı madem bütün borçları ödeyecekse niye bu dönemde ödemedi sonuçta 2.başkan adam. Yani öyle yazıcı falan değil. En az başkan kadar yetkisi olan bir adam olanları sadece izledi. Personel maaşlarını ödeyeceğim diyor e ödeseydiniz abi, neden beklediniz başkan olmayı ???? Ben ödemeyeyim başkana patlasın diye adamın altını oydunuz o zaman.

Ayrıca anç döneminde her ödemede imzaları var denilmiş. Tamam da anç döneminde ödemeler bu kadar gündeme gelmiyordu. Adam gittikten sonra ödemeler iyice patladı daha çok konuşulmaya başlandı.

Çevrimiçi levitate

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Ayrıca anç döneminde her ödemede imzaları var denilmiş. Tamam da anç döneminde ödemeler bu kadar gündeme gelmiyordu. Adam gittikten sonra ödemeler iyice patladı daha çok konuşulmaya başlandı.
Odemeyi takan vardir takmayan vardir
Simdi pektoya odemesen nolcek zaten ama yarin ama oburgun alacak parasini lolo yapamaz  o parayi da bulamaz
Bi de odemesi olmayinca keyfi kacanlar vardir.

Sen odemesini yapmakla yukumlusun tabi. Yiyemeyecegin falakanin altina yatmayacaksin lakin odeme sikintisi olabilir her takimda oluyor ama dengeyi saglayamazsan sorunlar basliyor

Mesela sorun cikarmwyan adamin odemeisni yapip keyfi kacanin yapmazsan ariza cikar. Neden boyle yapasin degil mi?

Ayrica guven meselesidir odeme sikintisi cikmasi.

Mesela ne bilem rahmi koc gelip senle konussa ya da ezikci yonetici tavrin ayni mi olur?

Bah gsde de odeme sikintisi vardi ama bi sekil idare ediyorlardi. Simdi falkao ve babel geldi bunlar keyfi kacan tipler. Falkao antremana cikmiyormus dolar cekmesi diye diyolla

Konu ilginc ve cok acili tabiki ideali takir takir odemektir hak etmeyene hak etmedigini vermemektir
Anc ne dedi tek tek konustum dedi alacaklilarla karsilarinda beni muhatap buldular dedi bi pilan yapildi aksama olsa bile dedi onceden aradim haber verdim dedi, onemli is

Çevrimdışı mylife1903

Benim anlamadığım serdal adalı madem bütün borçları ödeyecekse niye bu dönemde ödemedi sonuçta 2.başkan adam. Yani öyle yazıcı falan değil. En az başkan kadar yetkisi olan bir adam olanları sadece izledi. Personel maaşlarını ödeyeceğim diyor e ödeseydiniz abi, neden beklediniz başkan olmayı ???? Ben ödemeyeyim başkana patlasın diye adamın altını oydunuz o zaman.
Yaw adam neden odesin, fikret orman sonra cikip hava bassin ona buna posta koysun diye mi?
Baskan kendini iyi ifade etse herkes elini cebine atardi

Çevrimdışı mylife1903

Bugun ali koca kayitsiz nakit 250k dolar atsam abi
Sabaha kadar sevincten guler, gobek bile atar
Kayitsiz nakit gibi guzel bisi yoktur

Çevrimdışı mylife1903

fikret bey maaşda istiyordu bi ara emeğimin karşılığı olsun diyordu insan böle haberler ortaya döküldükçe ister istemez şüpheye düşüyor acaba maaşını çıkardı mı die.
Nasi bi ego nasi bi kendi bilmezlik seviyesiyse
Sanki o maasi versek fikret ormani tutacaz

Efenim dogru tabi cok emegi var falan diye savunuyorlardi