Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1709990 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi MUSTAFA_

Caner'e çok bağımlı olmanın da açıklaması yok. Caner hala eski alışkanlıklarına devam ediyor ve saçma ortalar açıyor. Dün Caner oynayabilsin diye orta sahayı bu kadar kaybetmenin bir açıklaması yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

Dünkü maçta tek aklıma takılan hem kırmızı hem penaltı göstermek yasaklanmamış mıydı? Hani bi takım iki kere cezalandırılamıyordu? Daha maçlar başlamadan bitmesin diye FIFA böyle bi düzenleme yapmıştı.  :alala: Gerisi zaten saçma bi maçtı konuşmaya çıkarım yapmaya değecek bi veri yok elde o yüzden ben snooker'ıma geri döneyim  :D 
yeniden değişmediyse topla oynama niyeti ile yapılan harekette dediğin gibi çift ceza olmuyor ama vidanın hareketinde topla oynama şansı yok ve son adam.ayağına dalsa belki kırmızı olmayabilirdi.

Çevrimiçi tolga1903

Bu gökhan gönül'ü de konuşma vakti gelmedi mi arkadaş? Rize maçı harici özellikle dün tam anlamıyla rezalet oyun oynadı topun değerini bilmiyor sürekli pas hatası yapıyor herkes caner'e taktı kafayı sosyal medyada ama asıl pozisyonları biz bunun hatalarından veriyoruz bu douglas geçen sene en flaş bek oyuncusu değil miydi ligde ne oldu da bu kadar kötü gökhan'ı kesemez oldu bu adam?

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mellfred

Aptalca görülen kırmızı kartların gölgesinde kalıyor ama bir o kadar sorumsuzca sarı kartlar alıyoruz
Caner ve layic sarıları üçlemişler
bilhassa kayic her maç gereksiz itirazdan kart alıyor
önümüzde ts gs Başak maçlarının en az birinde sahada olmayacağı kesin gibi
büyük sorumsuzluk ciddiyetsizlik

Çevrimiçi levitate

Saha içi yerleşimi ;

hoca 3-2-5 gibi yaymak istiyor takımı ama gg-caner buna hiç müsait değil

vida kırmızı görünce buna devam etmeye çalıştı sonrası malum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Dün ki maçın istatistikleri ;

Çevrimdışı Erman1903

Bu gökhan gönül'ü de konuşma vakti gelmedi mi arkadaş? Rize maçı harici özellikle dün tam anlamıyla rezalet oyun oynadı topun değerini bilmiyor sürekli pas hatası yapıyor herkes caner'e taktı kafayı sosyal medyada ama asıl pozisyonları biz bunun hatalarından veriyoruz bu douglas geçen sene en flaş bek oyuncusu değil miydi ligde ne oldu da bu kadar kötü gökhan'ı kesemez oldu bu adam?

Caner'in performansı geçen sezondan beri tartışılıyor, sezon hazırlıklarında iyi bir görüntü vermemişti, Sivasta oynayamadı.  Rebocho transferi sonrası artık performans vermesi gerektiğini, formayı kaptıracağını anladı, hoca da bunu görüp kendisini Göztepede  oynatarak hem maçı kazandı, gol asist yapan Caner'i yukarıya çekti,  Rebocho'yu hırslandırarak bir taşla 3 kuş vurmuş oldu. O maç dana-kuyruk durumu olduğu için ekstra bir performans gösterdi.

Bazen şansını üst üste çok zorlamaman gerekir, zarlar her zaman iyi gelmez. Rize de yine asist yaptı ve kendisinden isteneni kabiliyeti doğrultusunda oynadı ama ekstra bir performansı yoktu. Ayrıca ondan farklı bir oyuncuya dönüşmesini bekleyemezsin, sadece pozisyonel hareketlenme farklı değil, pas oyununda da olması gerekiyor o rolde ve bu kendisine uygun değil. Ekstra gününde olduğu zamanlar oynar ama normalde o role cuk oturan bir oyuncu değil kendisi herkesin iki maçta sandığı gibi.

Son maçta evet iyi değildi fakat kendisini çok hatalı bulmuyorum, eğer bir kişi eksik kalıyorsan Caner'in sol bek oynaması her zaman defansif tehlike arz eder.

Hazırlık maçında Rebocho defansif olarak epey iyi işler yapmıştı, ofansı da zaten etkili olan bir oyuncu. Canerin sektiğini görünce değişikliği yapmalıydı hoca. Ben olsam bu maç Rebochoyla başlamayı tercih ederdim, çalışkan ve iyi bir profesyonel. Elimizde başka iyi bekler varken 30+ yerlilerle rotasyonsuz gitmek bana göre fazla katı bir mantık. Bu maçlarda oynamayacaklarsa ne zaman oynayacaklar yani, illa ki kullanmak zorunda kalacaksın sezon içinde illa 11'deki oyuncular düşünce mi girecekler? Rebocho-Gökhan gayet defansif bilinci de yüksek ikili ve oynatmaya çekinecek pek bir durum oluşturmuyor. Bu şekilde başlardık baktık ofansif etkinlik lazım Caner-Douglastan biri girerdi mesela...

Elneny'i defansa çekmek de bana göre doğru değildi, kendisini orta sahada bile yüksek defansif bilinç gerektiren rollerde oynatmamak gerekli. Bunu daha önce de paylaştım burada ama her şeye rağmen en büyük yanlışımız Ümraniyede N'Koudou ile çok iyi anlaşıp hattrick yapan ve çizgiden top çıkaran Umutla maça başlamamaktı. Eğer böyle yapsaydık büyük ihtimalle golü bulacaktık erkenden ve maç çözülecekti, bunları konuşmaya gerek kalmayacaktı...

[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2019, 16:20:46 Erman1903 ]

hoca 3-2-5 gibi yaymak istiyor takımı ama gg-caner buna hiç müsait değil

vida kırmızı görünce buna devam etmeye çalıştı sonrası malum

Gökhan ve caner'den olmayacağını geçen haftalar da ben söylemiştim.Özellikle caner için söyledim yanıltmasın sizi olmaz demiştim.Hele deplasman da oynaması resmen intihar.

Dün ki yediğimiz 2.ci ve 3.cü gol onun yüzünden.Ruizi de kötü göstermeye başlar oynamaya devam ederse bir kaç haftaya.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2019, 16:27:59 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Erman1903

Gökhan ve caner'den olmayacağını geçen haftalar da ben söylemiştim.Özellikle caner için söyledim yanıltmasın sizi olmaz demiştim.

Bazen olur bazen olmaz ikisi de. En büyük yanlışımız Umut'a adaleti vermemekti. Güven hazırlık maçlarından beri olmuyor, Burak bile hazırlık maçlarında kendini gösteremedi. Umut Ümraniyede bu takımla oynayıp 3 gol attı ve adama formayı vermedik. Güven yapamayınca oyuncular da maç içinde düşüyorlar takım bozuluyor.  Çocuk çalışıyor çabalıyor ama hiç etkili olamıyor kendisinin çok fazla da suçu yok, Caner gibi kazanırım diye fazla ısrar etti hoca ve yanlış yaptı. Umut'u aldığında çok geç olmuştu, gol atamasaydı onu da kaybedecektik büyük ihtimal çok yazık olacaktı; normalde böyle kendini göstermek isteyen bir yapısı yok o çocuğun, çok şükür attı...
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2019, 16:41:15 Erman1903 ]

Çevrimiçi murat baltacı

Oyuna iyi başladık ama maç genelinde hala pozisyon uretememe sıkıntımız devam ediyor.

Vidaya ne kadar kizsam az lakin Koca Beşiktaş takımı on kişi kaldı diye oyundan bu kadar kopuk mücadele etmeyen rakibe skandal pozisyonlar veren sahaya yerlesemeyen taç atışları bile tehlikeli pozisyon olan orta sahadan yürüyerek gelen adama gol attıran bı takım olamaz.

Bu saçmalığa otuzuncu dakikada müdahale etmesi gereken hocada hem devre arası hem üçüncü golü yiyene kadar müdahale etmeyerek ciddi soru işareti oluşturdu bende. Hani bu adam modern teknik direktördu analizler veriler yardımcılar teknoloji kullanımı esip gürlüyordu daha en basit hamleleri yapamıyor İlk yarı fark yiyecek takımla ikinci yarıya çıkmak kabul edilemez.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Caner'in performansı geçen sezondan beri tartışılıyor, sezon hazırlıklarında iyi bir görüntü vermemişti, Sivasta oynayamadı.  Rebocho transferi sonrası artık performans vermesi gerektiğini, formayı kaptıracağını anladı, hoca da bunu görüp kendisini Göztepede  oynatarak hem maçı kazandı, gol asist yapan Caner'i yukarıya çekti,  Rebocho'yu hırslandırarak bir taşla 3 kuş vurmuş oldu. O maç dana-kuyruk durumu olduğu için ekstra bir performans gösterdi.

Bazen şansını üst üste çok zorlamaman gerekir, zarlar her zaman iyi gelmez. Rize de yine asist yaptı ve kendisinden isteneni kabiliyeti doğrultusunda oynadı ama ekstra bir performansı yoktu. Ayrıca ondan farklı bir oyuncuya dönüşmesini bekleyemezsin, sadece pozisyonel hareketlenme farklı değil, pas oyununda da olması gerekiyor o rolde ve bu kendisine uygun değil. Ekstra gününde olduğu zamanlar oynar ama normalde o role cuk oturan bir oyuncu değil kendisi herkesin iki maçta sandığı gibi.

Son maçta evet iyi değildi fakat kendisini çok hatalı bulmuyorum, eğer bir kişi eksik kalıyorsan Caner'in sol bek oynaması her zaman defansif tehlike arz eder.

Hazırlık maçında Rebocho defansif olarak epey iyi işler yapmıştı, ofansı da zaten etkili olan bir oyuncu. Canerin sektiğini görünce değişikliği yapmalıydı hoca. Ben olsam bu maç Rebochoyla başlamayı tercih ederdim, çalışkan ve iyi bir profesyonel. Elimizde başka iyi bekler varken 30+ yerlilerle rotasyonsuz gitmek bana göre fazla katı bir mantık. Bu maçlarda oynamayacaklarsa ne zaman oynayacaklar yani, illa ki kullanmak zorunda kalacaksın sezon içinde illa 11'deki oyuncular düşünce mi girecekler? Rebocho-Gökhan gayet defansif bilinci de yüksek ikili ve oynatmaya çekinecek pek bir durum oluşturmuyor. Bu şekilde başlardık baktık ofansif etkinlik lazım Caner-Douglastan biri girerdi mesela...

Elneny'i defansa çekmek de bana göre doğru değildi, kendisini orta sahada bile yüksek defansif bilinç gerektiren rollerde oynatmamak gerekli. Bunu daha önce de paylaştım burada ama her şeye rağmen en büyük yanlışımız Ümraniyede N'Koudou ile çok iyi anlaşıp hattrick yapan ve çizgiden top çıkaran Umutla maça başlamamaktı. Eğer böyle yapsaydık büyük ihtimalle golü bulacaktık erkenden ve maç çözülecekti, bunları konuşmaya gerek kalmayacaktı...

Maçın biz 10 kişiyken rahat çözülebileceğine fazla katılmıyorum ama hocanın özellikle dediğin gibi elneny'i bir geriye atması orta sahayı acayip boşalttı. Muhtemelen gazisehir defanstan uzun atıp pozisyona giriyor diye boşalttı orta sahayı ancak bu sefer de atak yapamaz olduk. Ya kolay değil anlıyorum 85 dakika eksik oynadık ve takımla ilk kez maça çıkmış oyuncular vardı. Ama her ihtimale hazırlıklı olmamız lazım bu takım yıllardır eksik kalınca dağılıyor büyük takımız diyoruz ama eksikliğe reaksiyon veremiyoruz. Dün tarihi fark yiyebilirdik hoca erken müdahale etse de yiyebilirdik mental olarak çöktü oyuncular. Vida o saçmalığı yapmasa ki bana göre dokunduğu an kendini yere atan kötü niyetli bir oyuncuydu kayode ama neyse o adama dokunmasa ve 11 kişi geriye düşsek kesinlikle rahat çevirirdik o maçı. Elneny'nin yaptığı da vida'nın yaptığı da kabul edilemez birinci sorumlu varsa dün için bu ikisi benim gözümde.

Güven konusunda da katılıyorum hatta bu günleri göreceğimizi transferin bitiminden bir gece önce burada konuştuk abi seninle. Umut'a fazla şans vermeyeceğini, güven'in şu an için hiç de yeterli performansı olmadığını ve sakat burak ile 2 kulvarın gitmeyeceğini herkes bas bas bağırdı kendini yırttı. Gidip sağ ön oyuncusu getirdiler tamam ona itirazimiz yok da asıl mevkide oyuncun yok yani. Şimdi futbol bu ya burak geldi 2 maç sonra bir daha gitti 3 hafta daha yok diyelim napacak ya bu takim? 16 17 milyon euro yatırım yapıp bunu sadece tek bir mevki için ölü yatırıma dönüştürmek rezalet değil midir nasıl oturacak o koltuğunda yönetim çok merak ediyorum.

BİLGİ ;

4 haftada 7 gol yedik 6 gol attık.

1 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik.

Çevrimdışı Erman1903

Maçın biz 10 kişiyken rahat çözülebileceğine fazla katılmıyorum ama hocanın özellikle dediğin gibi elneny'i bir geriye atması orta sahayı acayip boşalttı. Muhtemelen gazisehir defanstan uzun atıp pozisyona giriyor diye boşalttı orta sahayı ancak bu sefer de atak yapamaz olduk. Ya kolay değil anlıyorum 85 dakika eksik oynadık ve takımla ilk kez maça çıkmış oyuncular vardı. Ama her ihtimale hazırlıklı olmamız lazım bu takım yıllardır eksik kalınca dağılıyor büyük takımız diyoruz ama eksikliğe reaksiyon veremiyoruz. Dün tarihi fark yiyebilirdik hoca erken müdahale etse de yiyebilirdik mental olarak çöktü oyuncular. Vida o saçmalığı yapmasa ki bana göre dokunduğu an kendini yere atan kötü niyetli bir oyuncuydu kayode ama neyse o adama dokunmasa ve 11 kişi geriye düşsek kesinlikle rahat çevirirdik o maçı. Elneny'nin yaptığı da vida'nın yaptığı da kabul edilemez birinci sorumlu varsa dün için bu ikisi benim gözümde.

Güven konusunda da katılıyorum hatta bu günleri göreceğimizi transferin bitiminden bir gece önce burada konuştuk abi seninle. Umut'a fazla şans vermeyeceğini, güven'in şu an için hiç de yeterli performansı olmadığını ve sakat burak ile 2 kulvarın gitmeyeceğini herkes bas bas bağırdı kendini yırttı. Gidip sağ ön oyuncusu getirdiler tamam ona itirazimiz yok da asıl mevkide oyuncun yok yani. Şimdi futbol bu ya burak geldi 2 maç sonra bir daha gitti 3 hafta daha yok diyelim napacak ya bu takim? 16 17 milyon euro yatırım yapıp bunu sadece tek bir mevki için ölü yatırıma dönüştürmek rezalet değil midir nasıl oturacak o koltuğunda yönetim çok merak ediyorum.

Aslında ben kadronun hala yeterli olduğunu düşünüyorum, 10 kişiden çevirmek değil bahsettiğim. Bu maç Boyd gibi Güveni'de yedek soyundurması ve milli takım arasında hazırlık maçında 3 gol atan Umutla başlaması gerekiyordu. O takım başka bir takım değil ki, 1 hafta olmamış oynayalı ve adam maçın en iyi oyuncusu olmuş. Çocuk girer girmez yazdı golü zaten, onunla başlasak her şey çok daha farklı olabilirdi.

Bana göre en büyük hata buydu ve daha başlarken yapılan bir şey. Papy ve Biyik hiç zorlanmadılar bile Güvenle. Kaç maçtır olmayan şeyi zorladığımız için acayip moralim bozuldu. Umut sezon için yeterlidir değildir orası tartışılır ayrı bir konu. Burak-Umut-Diaby oynayabilir en önde en azından bu mevkinin oyuncuları. Güven'i de iç forvet olarak değerlendirirsin çok daha verimli oynar. Hazırlık maçında ileride organizasyonlar yaptılar Umutla, N'Koudou baya. Güven olduğu zaman çocuk zaten defansların arasında oluyor, atamıyorsun. Atsan geri alamıyorsun.

Olmayan şeyi göz göre göre zorlamayacaksın, Umut oynamayacaksa bile Güven hiç olmuyor orada çocuğu tüketmenin manası var mı kaç maç oldu. Diaby'i atarsın en öne, Güven'i çok istiyorsan sağ'a çekersin. Seçenekleri çoğaltabiliriz, baştan hatayı yapmayacaksın ki işler iyi olsun. Sonra gelen hatalar benim için daha sonra konuşulması gereken şeyler.  Takımının oynadığı adam 3 gol atmış ama ileride yine striker özelliği olmayan Güvenle başlıyorsun, sırf bu bile yine gol bulamayacağız diye düşündürtür diğer oyunculara, rahatsız eder. 
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2019, 17:37:21 Erman1903 ]

Aslında ben kadronun hala yeterli olduğunu düşünüyorum, 10 kişiden çevirmek değil bahsettiğim. Bu maç Boyd gibi Güveni'de yedek soyundurması ve milli takım arasında hazırlık maçında 3 gol atan Umutla başlaması gerekiyordu. O takım başka bir takım değil ki, 1 hafta olmamış oynayalı ve adam maçın en iyi oyuncusu olmuş. Çocuk girer girmez yazdı golü zaten, onunla başlasak her şey çok daha farklı olabilirdi.

Bana göre en büyük hata buydu ve daha başlarken yapılan bir şey. Papy ve Biyik hiç zorlanmadılar bile Güvenle. Kaç maçtır olmayan şeyi zorladığımız için acayip moralim bozuldu. Umut sezon için yeterlidir değildir orası tartışılır ayrı bir konu. Burak-Umut-Diaby oynayabilir en önde en azından bu mevkinin oyuncuları. Güven'i de iç forvet olarak değerlendirirsin çok daha verimli oynar. Hazırlık maçında ileride organizasyonlar yaptılar Umutla, N'Koudou baya. Güven olduğu zaman çocuk zaten defansların arasında oluyor, atamıyorsun. Atsan geri alamıyorsun.

Olmayan şeyi göz göre göre zorlamayacaksın, Umut oynamayacaksa bile Güven hiç olmuyor orada çocuğu tüketmenin manası var mı kaç maç oldu. Diaby'i atarsın en öne, Güven'i çok istiyorsan sağ'a çekersin. Seçenekleri çoğaltabiliriz, baştan hatayı yapmayacaksın ki işler iyi olsun. Sonra gelen hatalar benim için daha sonra konuşulması gereken şeyler.  Takımının oynadığı adam 3 gol atmış ama ileride yine striker özelliği olmayan Güvenle başlıyorsun, sırf bu bile yine gol bulamayacağız diye düşündürtür diğer oyunculara, rahatsız eder.

ljajicin top ezme nedenlerinden biri de bu güvene güvenip pas atmıyor.Burağa gözü kapalı atıyordu mesala bence de umut nayir ile daha iyi anlaşırdı ljajic yazık oldu 4 maçta daha bu saatte sonra güven ile oynayacağını düşünmüyorum.

Hoca bu oyunu oynatmakta ısrarcı ise ; Vida,Gökhan gönül,caner,güven'den vazgeçmeli.

Vida yerine roco olmaz ama roco'da yavaş ruiz'de yavaş savunma arkalarına çok sarkıp ekmek yerler dün gazişehir gaziantep bunu çok denedi olumlu sonuçlar aldı rakipler bunu görmüştür.Ben alt yapıdan bir genç kardeşimizi koyma taraftarayım.

Sırtı dönük pivot santrafor umut nayir hocanın istediği tarzda,güven açık alan oyuncusu hocanın ısarla güveni tercih etmesi hataydı 80 dakika dün güvene dayanması daha büyük hataydı.Takım arkadaşlarını da düşürdü güven rakip takım stoperlerini tehdit edemediği için rahatça çıktılar.

Not : Atibanın bu şekilde iyi dönmesi ben çok memnun etti ölüsü bile iş yapıyor.

Çevrimdışı Kartal Ç

Ooof of baska zaman olsa seyircisiz avrupa deplasmanina direk 3 puani yazardim. Simdi dandik takimdan 3 yemesek diye dusunuyor insan. Yine ayni 11 ve ayni taktikle cikip farkli bir sonuc almayi mi deneyecek bakalim avci hoca.

💬Okan Koç :"Dorukhan'a yapılan hareket kırmızı kart, suratına tekme atılıyor. Taç pozisyonunu dikkatlice izledim ayağını kaldırıyor. Bunlara sığınmamak lazım ama hakemlere sesleniyorum. Beşiktaş'a karşı çok cesaretlisiniz."

yönetim hariç herkes hakkımızı arıyor.

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Sırtlanlar üşüşmüş hemen bu adam değilmiydi bizi batıran birde değerlendiriyormuş bunun tff başkanlığında bizi dpğradılar canerde qusremaya eşi benzeri görülmemiş cezalar verildi şimdi hangi yüzle bu şahış gelip aday olacak eğer doğruysa durum çok vahim iki ay önce seçim oldu bizle (...)₁ hürserden başka aday çıkmadı yazık

Çevrimdışı haluk.m

Ethem Sancak ve Demirören'nin adı dolaşıyordu al birini vur ötekine, sonunda kafayı yedirecekler.  :ebebe:   

Bu ikilinin alternatifi de Serdal Adalı tabi izin verirlerse..  :alala: 

Çevrimdışı yaço58

Ethem Sancak ve Demirören'nin adı dolaşıyordu al birini vur ötekine, sonunda kafayı yedirecekler.  :ebebe:   

Bu ikilinin alternatifi de Serdal Adalı tabi izin verirlerse..  :alala:
Şu demirören hangi yüzle aday olacak vallahi yazık günah derdimizi kime anlatalım ne yapalım bu adamın başkanlığını geçelim tff başkanı iken yaptıkları ortada bizi doğramaları bize verilen fahiş cezalar ve bu hepsinede kıs kıs gülmüştür eminim şu adam Bi daha kapıdan içeri girmemeli bir

Çevrimdışı AigleBordeaux

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Sırtlanlar üşüşmüş hemen bu adam değilmiydi bizi batıran birde değerlendiriyormuş bunun tff başkanlığında bizi dpğradılar canerde qusremaya eşi benzeri görülmemiş cezalar verildi şimdi hangi yüzle bu şahış gelip aday olacak eğer doğruysa durum çok vahim iki ay önce seçim oldu bizle (...) hürserden başka aday çıkmadı yazık
Üzücü ama adaylığını koyarsa alır çünkü karşısında ciddi bir aday çıkmayacak, Çebi bu topa girmez gibi, Adalı 2nci adam olmaktan yana.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şu demirören hangi yüzle aday olacak vallahi yazık günah derdimizi kime anlatalım ne yapalım bu adamın başkanlığını geçelim tff başkanı iken yaptıkları ortada bizi doğramaları bize verilen fahiş cezalar ve bu hepsinede kıs kıs gülmüştür eminim şu adam Bi daha kapıdan içeri girmemeli bir
Beşiktaş’ın en büyük düşmanı bazı Beşiktaşlılar..
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı haluk.m

Mevcut başkanımız 2 yıl ilgilenmedim dedi kongrede alış eşliğinde göreve yeniden geldi, Demirören'nin de bu cesarete sahip olması şaşırtıcı değil. 

5000 Kişiyle kongre yapıp başkan seçiyoruz  :s20:   Milyonluk taraftarımız 30.000 kadar üyemiz var. İnternet'te bulabildiğim kadarıyla  13.000 kişi aidatını düzenli ödediği için seçime katılabiliyormuş.

5000 Kişi dediğimizde derneklerden çok rahat çıkar  :s20:    Taraftarı kim takar 5000 tane pırlanta gibi dernek üyesi bulduktan sonra..

Çevrimdışı Erman1903

ljajicin top ezme nedenlerinden biri de bu güvene güvenip pas atmıyor.Burağa gözü kapalı atıyordu mesala bence de umut nayir ile daha iyi anlaşırdı ljajic yazık oldu 4 maçta daha bu saatte sonra güven ile oynayacağını düşünmüyorum.

Güven'i şimdi çekecek hoca geri ama biraz geç oldu, oyuncuyu da düşürdük. Nayır yan top-organizasyonlarda epey başarılı, etrafıyla daha iyi anlaşan, farkındalığı olan bir oyuncu. 4 maç 4 puan aldık, toparlasak bile arayacağız bu maçları. Ljajic elbet daha iyi oynar ama aslında bu sistemin ideal oyuncusu değil. Kendisi normalde 10 numara, ceza sahasına yakın oynamayı seven bir oyuncu. Bu taktik iki 8 ile oynanıyor, takımda her şey optimum olduğunda bile geçen seneki performansı alamayabiliriz, çok fazla 2.bölge görevi var.

Sezonun başında uzun uzun yazıyordum bunları, aslında çok iyi fiyat o istatistiği veren oyuncu için 6,5M ama bizde futbol planlaması olmadığından her şey böyle garip oluyor. En çok para verdiğimiz oyuncumuz sisteme uymuyor. Hocamızın da oynatmak istediği futbol iyi güzel ama neredeyse bir önceki kadar katı; rotasyon, taktik varyasyon pek yapmıyor.

[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2019, 21:02:35 Erman1903 ]