Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1685037 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Birilerini sevmek zorunda değiliz sevgimiz Beşiktaşa olsun
diğerleri sadece hizmet için var. hizmet ettiği sürecede saygı gösterirsin.
mesela avcının nesini seviyorsun. sevmeni sağlayan şey ne.
seni defalarca şampiyonmu yaptı seni bir yerleremi taşıdı büyük emekmi verdi
sevmen için ne yaptı. adam gs li defalarca gs ye yaranmasını izledik senin maçlarından sonra çıkıp tv ye seni nasıl yendiğini ballandırarak anlatırken senin hatalarını sayarken bak bakalım aynı tarifeyi gs ye uygulamışmı.
senin taraftarınla dövüşürken hiç gs ile yaşamışmı bunu nesini seviyorsun
sana saygı gösterse orhan akı peşine takıp gelmezdi kusura bakma.
neresini sevmek gerekiyor bunun. Beşiktaşın hocasıdır böyle olduğu içinde saygı göstermeliyiz
başarılı olursada saygımız artar ama sevmek başka birşey. bu hatalarınıda görmemene sebep olur.
kargaya yavrusu şahin görünürmüş onlar bizim yavrumuz falan değil şahin görmeyede gerek yok

Avcının stiline saygı duyuyorum, disiplinli düzenli ve bir düşüncesi bir ideali olması önemli. Ben takıma hizmet veren kişiyi de severim. Şenol güneşi hizmetlerinden dolayı sevdim, avcınında vereceği hizmetlerin ihtimalini yüksek gördüğüm için sevdim. Hasta Beşiktaşlı rıza çalımbayı da gördük neler yaptığını, bu adam sana eyyam yapmadı, çıkıp iyilik bile yaptı nasıl yendiğini göstererek, birde bu yaptıklarını sezon sonu yaptı. Düzeltebilirsin ki yenme şeklini bilmemek için quaresmasporlu olmak lazım, bizde burda bağırıyorduk quaresma kanadı diye. Ne alakası var abi orhan akla bunun, sen yola çıktığın adamı satar mısın??? Asıl satsa Beşiktaşlı duruşu mudur ??? Neyse orhan ak konusuna geri dönmeyelim.
Burda herkesi uyarıyorsun işte Beşiktaş oyuncusu vs falan diye, şu açıklaman ne peki abi Avcıyı böyle küçük görücü konuşman ne şahin yavrusu falan, terimi millet imparator görüyor, biz bu kadar gördük diye mi sıkıntı oldu??? Objektiflik hep bize kaybettirdi, ondan dolayı artık Beşiktaş konusunda objektif falan değilim olmayacam da. ft imparatorsa avcı kloptur.

Çevrimiçi Necmi

Ruiz, “Önem verdiğim nokta doğru zamanda doğru yerde olmak. Zamanlama olmazsa olmazdır. İspanya’da da Türkiye’de olduğu gibi ‘Top geçer, adam geçmez’ söylemi var. Babam da bu sözle yıllarca kafamın etini yedi” dedi.
'VIDA İLE ÇOK RAHATIM'
Trabzonspor'da forma giyen eski Beşiktaşlı Sosa ile iyi arkadaş olduğunu belirten Matador, “Teklif gelir gelmez onu aradım. Bana çok olumlu cevaplar verdi. Saha içinde benim bu sistem içerisinde önemli bir rolüm olduğunu söyledi. Defanstan topu oyuna en iyi şekilde sokmak ve diğer arkadaşlarımıza en doğru şekilde topu ulaştırmak birinci görevim. La Liga ile Türkiye arasında çok büyük farklar var. Bana bu farklılıklar olumlu etki yapıyar. Vida ile oynarken kendimi rahat hissediyorum” şeklinde konuştu.
'AVRUPA'DA KOLAY MAÇ YOK'
Süper Lig’de güçlü rakipler olduğunun altını çizen Ruiz, “Falcao çok büyük bir forvet, iyi bir futbolcu. Atletico Madrid’de oynadığı dönemde karşılıklı oynadık. Kendisini iyi tanıyorum. Trabzonspor da iyi transferler yaptı. Şampiyonluk şansımız var. En büyük hayalimiz ve isteğimiz bu. Şampiyon olmak için savaşacağız. Avrupa Ligi’nde dengeli bir gruptayız. Güçlü olsun ya da olmasın Avrupa Ligi’nde kolay maç yok. Hak etmeden kazanamazsınız. Her zaman daha çok çalışmalıyız” diye konuştu.
'ARMA İÇİN PARA VERİYORLAR'
“Abdullah Avcı çok iyi bir çalıştırıcı. Hoca tamamen topa sahip olan bir takım istiyor. Bu sistem oyuncuların hoşuna gidiyor. Terimizin son damlasına kadar mücadele etmemiz ve armanın hakkını vermemiz için para ödüyorlar. Biz de bunun karşılığını fazlasıyla verip var gücümüzle çalışmalıyız.”
'BÖYLE TARAFTAR GÖRMEDİM'
"Bugüne kadar oynadığım takımlar içinde Vodafone Park’ta oynadığım 2 maçtaki atmosferi hiçbir zaman yaşamadım. Böyle bir taraftarın önünde kariyerimde mücadele etmedim. Sadece Napoli taraftarının ateşli ve güç veren bir tavrı vardı. Ancak orada sahanın kenarındaki atletizm pisti baskıyı engelliyordu. Sadece derbilerde değil her maçta bir defans oyuncusu olarak gol atmak isterim."
Haber Kaynağı: Sözcü
bu bir banamı ters geliyor neden top geçsin adam geçmesin tersi olması lazım adam geçip kaleye girerse gol olmuyor ama top geçip girerse gol oluyor :alala:
ah şenol güneş ah 3 yıldır topu rakibe bırakıp geride kalıp uzun paslar ortalarla neler kaybettik. oyuncular seviyor demekki demek zorla üç yıldır oyuncuların sevmediği bir oyunu oynatıyordu. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Nasi sokmadilar

Adamlarin sampiyonluk posterinde mehmet agar var
Suleyman soylu senin posterinw girse hosuna gider mi?
Icislwri bakaninin ne isi var sampiyon takimin posterinde

Ispat edemeyecegimiz icin konusamiyoruz o konulari
mehmet ağar o postere girdiğinde yanlış hatırlamıyorsam emniyet genel müdürüydü :alala:
soylu benim postere girerse hoşuma gider şahsen şu şartlarda :D
Beşiktaşa faydası dokunacaksa Beşiktaş formasıyla posterini yapıp kulüp binasının girişine assınlar :D

Çevrimiçi Necmi

qraaal en büyük beşiktaşlı

her geçen gün daha çok ısınıyorum kendisine
bunu en büyük Beşiktaşlı yapacak kadar düştümü Beşiktaş :alala:

Çevrimdışı tangaz

mehmet ağar o postere girdiğinde yanlış hatırlamıyorsam emniyet genel müdürüydü :alala:
soylu benim postere girerse hoşuma gider şahsen şu şartlarda :D
Beşiktaşa faydası dokunacaksa Beşiktaş formasıyla posterini yapıp kulüp binasının girişine assınlar :D

örümcek ağlarını alma vol.85478568  :D

gençlere aktardığın gerçekler bunlarmı şike teşvik böylemi olmalıyız. :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Güçlü ve iyi oyun her zaman şampiyon yapar ve taraftar toplar ama her şampiyonluk güçlü ve iyi oyunla gelmez. Senin tercihin ne olursa şampiyonluk benim tercihim ne olursa olsun güçlü ve iyi oyun. Senin tercihin sana benim tercihim bana herkes kendi yoluna ;)

şu cümleni ispatlayacak tek bir iletimi gösteremezsin avukat bey.  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Zafer55

sevmen için ne yaptı. adam gs li defalarca gs ye yaranmasını izledik senin maçlarından sonra çıkıp tv ye seni nasıl yendiğini ballandırarak anlatırken senin hatalarını sayarken bak bakalım aynı tarifeyi gs ye uygulamışmı.
neresini sevmek gerekiyor bunun. Beşiktaşın hocasıdır böyle olduğu içinde saygı göstermeliyiz
başarılı olursada saygımız artar ama sevmek başka birşey. bu hatalarınıda görmemene sebep olur.
kargaya yavrusu şahin görünürmüş onlar bizim yavrumuz falan değil şahin görmeyede gerek yok
Orhanak konusunda saygısızlığı yapan fikret orman dır bana göre.
eğer avcının , orhanakı peşine takıp gelmesi yanlış ise, başkanın onu kulüp içene sokması daha yanlıştır.Hatta peşine çıkıp "pılanta gibi çocuk" demesi daha da yanlıştır.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Evet birilerini sevmek zorunda değiliz ama bu kimseyi de sevemeyeceğimiz anlamına gelmez.Şenola uyuz olurum,avcı'yı severim.Arkadaşa sormuşsun ama ben de avcı'yı sevdiğim için cevaplayım:avcı henüz bir şey yapmadı ama yapma potansiyelini ve samimiyetini gördüğümüz için seviyoruz.Adamın geçmişte gs'li olduğu da doğru evet ama Beşiktaşlı olup da en büuük hainliği yapan''evlatlarımız'' da var.Önemli olan bugündür bana göre;bu adam beşiktaş için elinden geleni yapıp,geçmişi unutup bugüne odaklanıyorsa benim için en büyük Beşiktaşlıdır.

Çevrimiçi Necmi

Avcının stiline saygı duyuyorum, disiplinli düzenli ve bir düşüncesi bir ideali olması önemli. Ben takıma hizmet veren kişiyi de severim. Şenol güneşi hizmetlerinden dolayı sevdim, avcınında vereceği hizmetlerin ihtimalini yüksek gördüğüm için sevdim. Hasta Beşiktaşlı rıza çalımbayı da gördük neler yaptığını, bu adam sana eyyam yapmadı, çıkıp iyilik bile yaptı nasıl yendiğini göstererek, birde bu yaptıklarını sezon sonu yaptı. Düzeltebilirsin ki yenme şeklini bilmemek için quaresmasporlu olmak lazım, bizde burda bağırıyorduk quaresma kanadı diye. Ne alakası var abi orhan akla bunun, sen yola çıktığın adamı satar mısın??? Asıl satsa Beşiktaşlı duruşu mudur ??? Neyse orhan ak konusuna geri dönmeyelim.
Burda herkesi uyarıyorsun işte Beşiktaş oyuncusu vs falan diye, şu açıklaman ne peki abi Avcıyı böyle küçük görücü konuşman ne şahin yavrusu falan, terimi millet imparator görüyor, biz bu kadar gördük diye mi sıkıntı oldu??? Objektiflik hep bize kaybettirdi, ondan dolayı artık Beşiktaş konusunda objektif falan değilim olmayacam da. ft imparatorsa avcı kloptur.
küçük gördüğümü nerden çıkardın anlamadım ben insanları büyütmemde küçükde görmem
insana insan gibi bakarım hata yapabileceğini ön görürüm. değerlendirmem anlık olmaz.
adam daha geleli ne oldu üç maç yaptı. ilk maç rezaletti ikinci maç kazandığımız halde eh işde oldu üçüncü maç beraberlik geldi ama oyun tatmin etti
ama bu noktada sevilecek ne yaptı
saygı duymak başka konu elbet duyacaksın adam Beşiktaşın hocası
gs nin terimi nasıl gördüğü beni neden ilgilendirir onlar zaten güce tapıyor. normal değilmi.
beni onlardan ayıran fark bu işde

Çevrimiçi Necmi

Evet birilerini sevmek zorunda değiliz ama bu kimseyi de sevemeyeceğimiz anlamına gelmez.Şenola uyuz olurum,avcı'yı severim.Arkadaşa sormuşsun ama ben de avcı'yı sevdiğim için cevaplayım:avcı henüz bir şey yapmadı ama yapma potansiyelini ve samimiyetini gördüğümüz için seviyoruz.Adamın geçmişte gs'li olduğu da doğru evet ama Beşiktaşlı olup da en büuük hainliği yapan''evlatlarımız'' da var.Önemli olan bugündür bana göre;bu adam beşiktaş için elinden geleni yapıp,geçmişi unutup bugüne odaklanıyorsa benim için en büyük Beşiktaşlıdır.
iyide şu an nerden biliyorsun elinden geleni yaptığını dün bir bugün iki
yarın çok büyük yanlışlar yapmayacağının garantisimi var iki maç kötü gitse bun burda sövmem ama siz söversiniz
o zaman ne olacak bu sevgi. avcı en büyük Beşiktaşlı falan değil yine aynı şeyi yapıyorsunuz birini yüceltmek için Beşiktaşı küçültüyorsunuz.
en büyük Beşiktaşlı dediğin zaman dön geriye bak kimleri eziyorsun en büyük Beşiktaşlının resmi stadımızda en tepede asılı
bir başkasının adı onursal başkanımız olarak taçlandı. bazılarının adına marşlar bestelendi.
en büyük Beşiktaşlı olmak öyle basit birşey değil. Adam Beşiktaşlı bile değilken getirip kimlerin üstüne koyuyorsun
ayarınız yok sizin.

Çevrimdışı Arthur Dayne

iyide şu an nerden biliyorsun elinden geleni yaptığını dün bir bugün iki
yarın çok büyük yanlışlar yapmayacağının garantisimi var iki maç kötü gitse bun burda sövmem ama siz söversiniz
o zaman ne olacak bu sevgi. avcı en büyük Beşiktaşlı falan değil yine aynı şeyi yapıyorsunuz birini yüceltmek için Beşiktaşı küçültüyorsunuz.
en büyük Beşiktaşlı dediğin zaman dön geriye bak kimleri eziyorsun en büyük Beşiktaşlının resmi stadımızda en tepede asılı
bir başkasının adı onursal başkanımız olarak taçlandı. bazılarının adına marşlar bestelendi.
en büyük Beşiktaşlı olmak öyle basit birşey değil. Adam Beşiktaşlı bile değilken getirip kimlerin üstüne koyuyorsun
ayarınız yok sizin.
Abi lafın gelişi söylüyorum Atatürk'ten,Seba'dan örnek veriyorsun :ebebe:

Çevrimiçi Necmi

Orhanak konusunda saygısızlığı yapan fikret orman dır bana göre.
eğer avcının , orhanakı peşine takıp gelmesi yanlış ise, başkanın onu kulüp içene sokması daha yanlıştır.Hatta peşine çıkıp "pılanta gibi çocuk" demesi daha da yanlıştır.
katılıyorum zaten daha öncede Fikret Orman Beşiktaş değerlerini yerle bir ediyor dedim.
Beşiktaşla asla olmaz diye kimi düşündüysem adam arka arkaya hoca yaptı. :bandit:
Bizim başkanda bir sorun var. sanırım pırlantanın ne olduğunu bilmiyor. Birgün elimize bir pırlanta alıp götürelim
onada bak pırlanta buna deniyor diyelim. adam öğrensin pırlanta nedir. :bandit:

Çevrimdışı 38life

Avcı, Beşiktaş'ın gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
İşte Avcı'nın yaptığı açıklamalar:
"Mohamed Elneny'nin Arsenal'deki kondisyoneri..."
"Biz oyuncuları izlerken çok sıkı çalışıyoruz. Kendi izleme ekibimiz var. Oyuncu data'ları var. Bunlar örtüşünce transfer gerçekleşiyor. Mesela Mohamed Elneny'nin Arsenal'deki kondisyoneri benim milli takımdaki kondisyonerimdi."
"Volkan Babacan ismi önüme geldi"
"Ben Başakşehir'in hiçbir oyuncusuna talip olmadım. Volkan Babacan ismi ise önüme geldi."
"Quaresma'nın durumunun benimle alakası yok"
"Quaresma'nın durumunun benimle alakası yok. Kulüp ile aralarında hem aşk, hem de çatışma var."
"Llorente'nin maliyeti yüksekti"
"Fernando Llorente ismi önüme geldi ama maliyeti yüksekti. Sonra da Napoli'ye gitti."
-Sevilla konusu-
Sevilla'nın kendisi iki ay izlememesi ve Beşiktaş'a gelmesi ile ilgili ise Avcı; "Beşiktaş duygusu daha ağır bastı."
"Geçen Visca ile konuştuk"
"Geçen Visca ile konuştuk ve 'Senden daha iyi bir Bosnalı buldum' dedim. Ajdin Hasic, gelişime çok açık bir oyuncu. Beni çok heyecanlandırıyor."
-Burak, takıma katılacak-
"Burak Yılmaz saha çalışmalarına başladı. Önümüzdeki hafta takıma katılacak."
"Kimsenin alacağı yok"
"Beşiktaş’ta oyunculara tüm ödemeler yapıldı. Kimsenin alacağı yok."
"Oğuzhan'ın adı yabancı olsa 12 milyona alırsınız"
"Oğuzhan'dan beklentim yüksek Oğuzhan'ın adı yabancı olsa 12 milyona alırsınız. İçerdeki oyuncuyu kazanmaya çalışıyoruz. Nkoudou çok iyi futbolcu 'yaydan çıkan ok gibi' gidiyor."
"İnşallah Şenol Hoca gibi ben de..."
"Şenol Hoca ilk senesinde şampiyon oldu. İnşallah Şenol Hoca gibi ben de ilk senemde şampiyon olurum."
"Rebocho, dar alanda oyunu çözüyor"
"Rebocho teknik kapasitesi yüksek. İsabetli ortalar yapıyor. 24 yaşında ve dar alanda oyunu çözüyor."
"Yarım sezonda Beşiktaş'ın direkt oyuncusu olmak kolay değil"
"Güven Yalçın önemli bir potansiyel. Yarım sezonda Beşiktaş'ın direkt oyuncusu olmak kolay değil. Burak başka bir oyuncu. Güven de o anlamda çok hızlı gelişen bir oyuncu. O bölgede fazla bir seçeneğim yok."
"Burak'ın sakatlık yaşamasını kimse beklemezdi"
"Burak'ın sakatlık yaşamasını kimse beklemezdi. Udinese ile oynanan hazırlık maçında futbolu özlediği çok belliydi. Senelerdir haftada 3 maç oynayan bir oyuncu. Vücut bir noktadan sonra 'beni bırak' diyebilir."
-Lemina itirafı-
"Atiba 37 yaşında ama çok değerli bir oyuncu. Sakatlığı var ama ben o bölgede Oğuzhan'ı kullanıyorum. Lemina 6 ile 8 arası oynuyor ama ortada yok. Bizde Arsenal'den Mohamed Elneny'yi aldık."

:)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

en büyük Beşiktaşlı kelimesi lafın gelişi kullanılmaz kardeşim.
lafın gelişi söylenecek şeyler var söylenmeyecek şeyler var.
içinde Beşiktaşın adı geçiyorsa bu benzetme yapılmaz lafın gelişi kullanılmaz.
Beşiktaş adını kullanırken pamuklara sarmak gerekiyor zarar görmesin diye.
bu gün lafın gelişi söylersin yarın biri gelir al işde senin en büyük Beşiktaşlın bu diye lafı suratına çakar.
bu kadar ucuz bir kelime değil bu.

Çevrimdışı Zafer55

Avcı, Beşiktaş'ın gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
İşte Avcı'nın yaptığı açıklamalar:
"Mohamed Elneny'nin Arsenal'deki kondisyoneri..."
"Biz oyuncuları izlerken çok sıkı çalışıyoruz. Kendi izleme ekibimiz var. Oyuncu data'ları var. Bunlar örtüşünce transfer gerçekleşiyor. Mesela Mohamed Elneny'nin Arsenal'deki kondisyoneri benim milli takımdaki kondisyonerimdi."
"Volkan Babacan ismi önüme geldi"
"Ben Başakşehir'in hiçbir oyuncusuna talip olmadım. Volkan Babacan ismi ise önüme geldi."
"Quaresma'nın durumunun benimle alakası yok"
"Quaresma'nın durumunun benimle alakası yok. Kulüp ile aralarında hem aşk, hem de çatışma var."
"Llorente'nin maliyeti yüksekti"
"Fernando Llorente ismi önüme geldi ama maliyeti yüksekti. Sonra da Napoli'ye gitti."
-Sevilla konusu-
Sevilla'nın kendisi iki ay izlememesi ve Beşiktaş'a gelmesi ile ilgili ise Avcı; "Beşiktaş duygusu daha ağır bastı."
"Geçen Visca ile konuştuk"
"Geçen Visca ile konuştuk ve 'Senden daha iyi bir Bosnalı buldum' dedim. Ajdin Hasic, gelişime çok açık bir oyuncu. Beni çok heyecanlandırıyor."
-Burak, takıma katılacak-
"Burak Yılmaz saha çalışmalarına başladı. Önümüzdeki hafta takıma katılacak."
"Kimsenin alacağı yok"
"Beşiktaş’ta oyunculara tüm ödemeler yapıldı. Kimsenin alacağı yok."
"Oğuzhan'ın adı yabancı olsa 12 milyona alırsınız"
"Oğuzhan'dan beklentim yüksek Oğuzhan'ın adı yabancı olsa 12 milyona alırsınız. İçerdeki oyuncuyu kazanmaya çalışıyoruz. Nkoudou çok iyi futbolcu 'yaydan çıkan ok gibi' gidiyor."
"İnşallah Şenol Hoca gibi ben de..."
"Şenol Hoca ilk senesinde şampiyon oldu. İnşallah Şenol Hoca gibi ben de ilk senemde şampiyon olurum."
"Rebocho, dar alanda oyunu çözüyor"
"Rebocho teknik kapasitesi yüksek. İsabetli ortalar yapıyor. 24 yaşında ve dar alanda oyunu çözüyor."
"Yarım sezonda Beşiktaş'ın direkt oyuncusu olmak kolay değil"
"Güven Yalçın önemli bir potansiyel. Yarım sezonda Beşiktaş'ın direkt oyuncusu olmak kolay değil. Burak başka bir oyuncu. Güven de o anlamda çok hızlı gelişen bir oyuncu. O bölgede fazla bir seçeneğim yok."
"Burak'ın sakatlık yaşamasını kimse beklemezdi"
"Burak'ın sakatlık yaşamasını kimse beklemezdi. Udinese ile oynanan hazırlık maçında futbolu özlediği çok belliydi. Senelerdir haftada 3 maç oynayan bir oyuncu. Vücut bir noktadan sonra 'beni bırak' diyebilir."
-Lemina itirafı-
"Atiba 37 yaşında ama çok değerli bir oyuncu. Sakatlığı var ama ben o bölgede Oğuzhan'ı kullanıyorum. Lemina 6 ile 8 arası oynuyor ama ortada yok. Bizde Arsenal'den Mohamed Elneny'yi aldık."
Hoca,Umut u yoksaymış tamamda..Diaby den de bahsetmemiş.Bi burak bi Güven var demiş sanki.
Bir de oğuzhana 12m değer biçerek,övmüş mü gömmüşmü bilemedim.

Çevrimdışı Egos

"en büyük beşiktaşlı" demek yerine "beşiktaş'a faydası dokunacaksa beşiktaş formasıyla posterini yapıp kulüp binasının girişine assınlar" demen gerekiyor; bu süleyman soylu için geçerli olduğuna göre abdullah avcı için de geçerlidir herhalde.

Çevrimiçi Necmi

"en büyük beşiktaşlı" demek yerine "beşiktaş'a faydası dokunacaksa beşiktaş formasıyla posterini yapıp kulüp binasının girişine assınlar" demen gerekiyor; bu süleyman soylu için geçerli olduğuna göre abdullah avcı için de geçerlidir herhalde.
avcının posteri asılmışdır zaten kulüp binasına Beşiktaşa emek veren herkesin asılıyor
Şenol güneşinde asılmışdır bu onları en büyük Beşiktaşlı yapmaz.
Beşiktaşa emek veren kim olursa yad edilir. Ama Beşiktaşlı olmak başka birşeydir
heleki en büyük Beşiktaşlı diye anılmak başka birşey. Bu kulüpde bir emeği olupda ismi dışlanan tek kişi zaladdır.
ben başka hatırlamıyorum.
Beşiktaşa fayda vermiş birini ödüllendirmekle onu en büyük Beşiktaşlı ilan etmek aynı şey değil.

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Yalnız ligin en iyi defans hattına sahibiz Victor Hugo iyiki olmamış şu adam bize Hugonun katacağından fazlasını katacak ve yarı fiyatına alındı sürekli orta sahada 1 fazla pas opsiyonuyla oynuyoruz lense 2 uzun isabetli top attı teki var videoda ikiside tam ayağına attı bu topları diabye atarsa çok farklı olur ayrıca sezon başı gçmdüğümüz vida ruizle kusursuz oynuyor son 2 maçta 2 gole katkısı var ve son Rize maçında %100 pas isabeti oranıyla oynamış ruizin gelişi onada yaradı vidanın bu sistemde olmayacağı görüşünü yıktı oynadığı oyunla böyle devam etsinler şuan defans dörtlümüz ligin en iyisi açık ara luyindama marcao falan bizimkilerin yanında sadece şişirilmiş balon elneny ozi iç sahada oynarız deplasmanda dorukhan elneny oynarız zorlu maçlarda ati elneny oynar gibi duruyor burada Bi tık gerideyiz ama elneny nin vereceği performans bağlı 10 numaramız ligin en iyisi forvet Burak ligin en iyisi nkadou ile diabyde bu ligin dinamikleri içinde çok iyi 2 li bu kadro ligde ağlakları tokatlar onlarda farkında bunun sürekli Bi mağdur rolü oynuyorlar milli aradan sonra takıma katılanlar ile oyunumuz dahada iyileşecektir bu oyunda inşallah bizi şampiyon yapacak takımın yaş aralığı şuan çok uygun yaşlı oyuncularımız forvet ve stoper bölgemiz oda bu oyun için ideal gökhanjnsa sağ stoper gibi rolü daha iyi daha az efor sarfedexek caner bu oyunu devam ettirirse prime dönemindeki Caner performansı izleyebiliriz gereksiz ortaları gitmiş adamın daha yerden oynuyor hırsınıda olumlu kullanıyor bu takıma elneny bırak diaby nkadou ilk 11 başlayınca çok daha iyi bir takım olacağız oyunumuz dahada iyileşecek

Çevrimdışı yaço58

?s=19
@Necmi abinin bunlar hakkında görüşleri doğruymuş Alper bahadır falan bakın gs leminayı aldığından beri biz alsaydık biz alsaydık diye yazıyor orta sahaya bakıyoruz ati elneny dorukhan ozi muhayer var lemina gelse dorukhanın falam önü kapanacak bunları geçelim ekstra maaş yükü ve bu adam transfer dönemi kanat alalım diyen taraftara böyle yukarıdan Bi bakışla siz kanat istiyorsunuz ama elimizde o kadar adam varken şımarıklık oluyor diyordu şimdi aynısını kendi yapıyor leminada lemina elneny geldi işte avcı istedi geldi daha kaşıyıp duruyor

Çevrimdışı cursedofdragon

?s=19
@Necmi abinin bunlar hakkında görüşleri doğruymuş Alper bahadır falan bakın gs leminayı aldığından beri biz alsaydık biz alsaydık diye yazıyor orta sahaya bakıyoruz ati elneny dorukhan ozi muhayer var lemina gelse dorukhanın falam önü kapanacak bunları geçelim ekstra maaş yükü ve bu adam transfer dönemi kanat alalım diyen taraftara böyle yukarıdan Bi bakışla siz kanat istiyorsunuz ama elimizde o kadar adam varken şımarıklık oluyor diyordu şimdi aynısını kendi yapıyor leminada lemina elneny geldi işte avcı istedi geldi daha kaşıyıp duruyor

bende demiştim bireysel oynuyor diye bize uygun değil diye :)

Hoca da aynı fikirdeymiş demek ki :)

Çevrimdışı cursedofdragon

ümraniye maçı ilk 11'imiz belli olmuş.

Utku, Gökhan, Roco, Necip, Rebocho, Elneny, Douglas, Erdem, Orkan Çınar, N'Koudou, Umut Nayir.

maçı veren bir yer var mı ?

Çevrimiçi Necmi

?s=19
ben insanları gözlemlerim dostum pat diye konuşmam. iyice emin olmadıkca
biri hakkında kötü birşey söylemem. bir çok konudada hataya hoşgörüyle yaklaşırım.
bunlar benim gözümde çoktan hoşgörü sınırını aşmışdı zaten.
boşa demiyorum kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyin diye. iki transfer haberi verdi diye
hiç kimsenin Beşiktaşa yaptığı kötülükler görmezden gelinmemeli hele murat adam resmen Beşiktaş düşmanı gibi davranıyor Beşiktaşlılarda onu cilalayıp para kazandırıyor.

Çevrimiçi Necmi

ümraniye maçı ilk 11'imiz belli olmuş.

Utku, Gökhan, Roco, Necip, Rebocho, Elneny, Douglas, Erdem, Orkan Çınar, N'Koudou, Umut Nayir.

maçı veren bir yer var mı ?

diaby neden oynamıyor acaba :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Siyah beyazlılar, Ümraniyespor ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

Saat 17:00'de başlayacak olan karşılaşmaya siyah beyazlıların başlayacağı ilk 11 belli oldu.

Karşılaşmada Cihan Aydın hakem olarak görev yapacak. Yardımcıları ise Murat Altan, Hasan Hüseyin Tetik, Cihan Ataş olacak.

İşte Beşiktaş'ın 11'i:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★