Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1679156 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

talihsiz serüvenler dizisi yaşıyoruz
geldi mi üst üste gelir zaten
bu da geçer
Yaw daginik takim
Toparlariz devre arasina dpgru tam form tutaroz devre biter
Oyle fazla diramstize etmeye gwrek yok
Ilk3e gireriz sonradan acilip
Normali bu besiktasin iste be gulum
Bi 10 sene boyle

Alisin bozmayin moralinizi
Kupa alirsak seviniriz
Alamazsak goygoyumuzu yapariz

Çevrimdışı tangaz

Avcının tazminatı neyse verilsin, bukadar rezil bir takım beşiktaş tarihinde yoktur, oyuncu kalitesi de yetersiz ama bu taktik beceriksizlik yeter. Beni bile futboldan soğuttular başta fikret orman olmak üzere bize bunu layık görenleri Allah a havale ediyorum.

allah onların binbir türlü........................
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yurtdisinda Besiktas'i takip etmeyi birakmami saglayan, Senol Gunes dusmani tum taraftarlarimiza ve F.Orman yonetimindeki herkese bravo. Artik mac oldugunu bile bilmiyorum da arkadas, es dost soyluyor.

Senol Gunes'i burada savunurken, Abdullah Avci icin her turlu yikama-yaglamayi yapanlar, yok x bolgesinde pres, 4.7 snde topu geri kapmayi konusanlar vardi onlara da bravo. Quaresma, Necip oynuyor diye hocaya laf eden, Lens'e-Orhan'a mobbing diyen, Aras'a irkcilik diyen, her turlu kucuk seyden elestiri yaratan, hoca isteksiz yalanini soyleyenlerin hepsini tebrik ediyorum.

GS-F.Terim-Erman Toroglu eksenindeki medyanin sacma sapan algilarina kapilan ve Senol Gunes'e elestiri lincine ortak olanlar da azicik ders alsin su durumumuzdan. Elinde boyle bir deger varken, oyuncu degisikligini senin istedigin dk 60da degilde 75de yapti diye hoca elestirilmez. Zira buyuk bir grup linc ediyor adami, yonetim altini oyuyor. Ama gel gor ki bizim taraftar, elestirilmesi kolay kisiye elestiriyi yapiyor. Medya S.Gunes'e yukleniyor hemen atlayalim. Medya Umut Guner transfelerine, Negredo'ya laf etmiyor bizde etmeyelim. Davranis ne yazik ki bu.

S.Gunes'in CV'sine bakin dedim dinletemedim. 2.5 yil gectiginde Senol Gunes'in takimi ligde normal seyir ediyordu, CL'den namaglup cikmisti. Her sezon oyuncu satmistik, devre arasi yildiz forvetimizi 23m euro'ya satmistik. Oradaki o olaganustu teknik direktor performansindan, elestiri lincine gitmek bazi taraftarlar icin 3 ay bazisi icin 1 yil surdu.

Gecen sezonki kadrodan bir eksigi yok bu takimin. Senol Gunes'in 4 senede harcamadigi parayi Abdullah Avci 1 transfer doneminde harcadi. Ama hali goruyorsunuz. Anlayin ne buyuk hocaydi Senol Gunes. Umarim bir gun geri gelir.
Senol Gunes Besiktas'tan buyuk mu degil. Ama F.Terim'siz bir GS'yi dusunun. Son 22 senede 12 yerine, Fenerbahce gibi 6 yada Besiktas gibi 4 sampiyonlugu oldugunu dusunun. GS gene buyuk takim olurdu ama gucu, taraftar sayisi ne alemde olurdu? F.Terim benim gozumde cok iyi teknik direktor falan da degil. Hakem ve medya destegiyle is goturmus biri ama adamlar elindeki degeri korudu ve kazandi. Linclere kurban ettirmediler, zaman zaman hava al sen dendi ama camiayla arasi bozulmasin diye ugrasildi.

A.Avci'ya gelince de kendisine cesitli stadyumlarda son 10 kusur yilda defalarca "yere yatsana, yere yatsana A.Avci yere yatsana" diye bagirmisligim vardir, kendisi kupa finali sonrasi havalimaninda Besiktaslilara saldirmistir. Milli takimda S.Inan-Alevi vs olaylariyla yasadigi buyuk basarisizligi vardir. Akil almaz bir hukumet-belediye destegiyle, 5 yillik kadronun her sene daha pahali hale gelmesiyle kazandigi 2.likler, Avrupadaki ustun basarisizlik karnesi sonrasi Besiktas'a hoca diye getirenleri de, buna susan taraftarlara da bravo diyorum. Bravo ki Besiktas maci oldugu zaman farketmemeye basliyorum zira A.Avci'yi yuzunu gormektense gs-fb formasi giyen teknik direktor gormeyi tercih ederim.

Ilk gidecegim maca da A.Avci'yi yuhlamaya diye gidicem. Bu sezonun tazminatini alip gitmesi icin taraftarin her turlu seyi yapmasi gerektigine inaniyorum. Yeter su kagittan kaplan, Mehmet Ayan'la arkadas olabilecek tiynette kisiden bu camiya hayir falan gelmez. Cebi zamaninda Quaresma, personelin uzerine isemis falan diyordu ayni karalama taktigini gerekirse su adama yapin ve yollayin, oyle 3 sene tazminati falan almaya calismasin.
Ders alinmiyir
Milneye yaptilar
Luceye yaptilar
Senola yaptilar

Listeden donen olmadi hic heveslenme

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tarihe not düşelim hemen. Yakında buradan okuyabilirsiniz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı autopsy

Yaw daginik takim
Toparlariz devre arasina dpgru tam form tutaroz devre biter
Oyle fazla diramstize etmeye gwrek yok
Ilk3e gireriz sonradan acilip
Normali bu besiktasin iste be gulum
Bi 10 sene boyle

Alisin bozmayin moralinizi
Kupa alirsak seviniriz
Alamazsak goygoyumuzu yapariz

Hoca değişmezse bu sefer daha kötü bence durum.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Avcı beni şaşırtmadı, çünkü onun bizde bir misyonu var. Hemen şu an şuting !
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

Hoca değişmezse bu sefer daha kötü bence durum.

gese maçı avcının sonu olabilir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Avrupada senol gunes 3 maglubiyeti 2 senede falan aldi herhalde

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hafta sonu misyonunu tamamlayacak
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

ligin dominant takımıyla da oynasaydı hevesi kalmasın

ligin dominant takımlarından 3 puan gerideyiz dediği gün kovulmalıydı

Çevrimdışı mylife1903

gese maçı avcının sonu olabilir.
Gsye her turlu cakacaz abi
Motivasyonu baska olur o macin

Avci bugun gitse 100de yuz fark atariz
Kalirsa da fazla bisi degsimez 1-0 aliriz

Çevrimdışı autopsy

Gitsin, öyle alalım maçı. Yoksa gene kredi falan kazanıp 3-5 haftamızı daha heba edecek. 

Çevrimiçi levitate

Roco ve Elneny'nin hakkını vermeye geldim, gidiyorum. İyi geceler.
roco iyi miydi wow
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Gitsin, öyle alalım maçı. Yoksa gene kredi falan kazanıp 3-5 haftamızı daha heba edecek.

walla doğru

Çevrimdışı 'TaNeR'

Heh işte onun için Avcı şu an hemen şuting yoksa bak derbi merbi aldım ayaklarına taraftara şirin görünme opsiyonu kalmasın ;)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı tangaz

Heh işte onun için Avcı şu an hemen şuting yoksa bak derbi merbi aldım ayaklarına taraftara şirin görünme opsiyonu kalmasın ;)

avcı kim derbi almak kim kendimizi kandırmayalım

bizi aşağıladıgı dominant takımların çok gerisinde değiliz deyip durdugu günlerde kowmalıydık

Çevrimdışı mylife1903

Su merti gomuyorlardi tivide gordum aklima geldi
Fbde oynayamamis falan
Adam kamyonla gol kurtariyir ayagi da bizim takimin yarisindan daha duzgun herhalde
Ibb zaten 5. Lig takimiydi sostemle yurudu
Fb zaten mal camia
Yuvenin sitoperini de oynatmadilar belese gonderdiler

Çevrimdışı autopsy

walla doğru

Devre arasına kadar katlanamam abi ben buna. Gitsin, kim gelecekse gelsin. Hatta kimse gelmesin Şenol Fidan devam etsin, daha kötü olamaz zaten. Adamın ne takımla kimyası uydu, ne taraftarla. Psikolojik olarak da dağıldı zaten artık. Kaldığı her bir gün külliyen zarar.

Çevrimdışı mylife1903

Dokansan aglayacak simdi toplantida
Eee taktik anlatiyordun al yap

Bu teorisyenler hep ayni

Çevrimdışı ozankarakoc

"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dokansan aglayacak simdi toplantida
Eee taktik anlatiyordun al yap

Bu teorisyenler hep ayni
Büyük takım hocalığı kolay değildir. Üstelik ilk defa taraftar görüyor. Taraftarın sadece destek olduğunu düşünüyordu. İşler kötü gidince hiç öyle olmuyor o işler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

bize yardımcı olan taraftarımız?

istifa çağrısında bulunuyorlardı en son hmm
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 'TaNeR'

Acvı: ''Benim antrenörlüğüm sorgulanamaz''.

O zaman daha anlaşılmalıydı ;)
Mustafa Kemal Atatürk