Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1688377 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı tangaz

bugün gol atabilecekmiyiz  merak içindeyim şampiyonlar liginde bile nasılsa bir şekil gol atarız rahatlığından uefada gol atarmıyız atarsak nasıl atarıza evrilmek büyük maharet.

emeği geçenlere teşekkür ederiz!!!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

bugün gol atabilecekmiyiz  merak içindeyim şampiyonlar liginde bile nasılsa bir şekil gol atarız rahatlığından uefada gol atarmıyız atarsak nasıl atarıza evrilmek büyük maharet.

emeği geçenlere teşekkür ederiz!!!
Maçı kaç faklı kazanırız diye konuşuyorduk. Şimdi gol atar mıyız konuşuyoruz. Bazen takım o kadar mı kötü diyorum. Şanssızlığımız hem kadro istenilen seviyede değil, hem çok fazla sakatlık yaşıyoruz hem de teknik direktörümüzün oyun anlayışı çok gol atmaya müsait değil. Bunlar bir araya gelince kazanmaktan çok gol veya kaç isabetli şut attığımız konuşuluyor. Sene başından beri bakıyorum akan oyunda golümüz yok. Tiki-taka beklemiyoruz ama gol bu oyunu güzel yapan şey. Gol atalım kaybedelim diyor bazen insan. Bu konuda patlama noktasına geldik artık. Umarım iyiye gideriz. Ancak yaz ayında büyük bir kadro revizyonunun bizi beklediği aşikar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Maçı kaç faklı kazanırız diye konuşuyorduk. Şimdi gol atar mıyız konuşuyoruz. Bazen takım o kadar mı kötü diyorum. Şanssızlığımız hem kadro istenilen seviyede değil, hem çok fazla sakatlık yaşıyoruz hem de teknik direktörümüzün oyun anlayışı çok gol atmaya müsait değil. Bunlar bir araya gelince kazanmaktan çok gol veya kaç isabetli şut attığımız konuşuluyor. Sene başından beri bakıyorum akan oyunda golümüz yok. Tiki-taka beklemiyoruz ama gol bu oyunu güzel yapan şey. Gol atalım kaybedelim diyor bazen insan. Bu konuda patlama noktasına geldik artık. Umarım iyiye gideriz. Ancak yaz ayında büyük bir kadro revizyonunun bizi beklediği aşikar  :tabe:

ceza sahası civarında duran top kovalamalıyız bugüne özel, dediğin gibi akan oyunda gol atacak ne oyun var ne oyuncu bu nedenle bolbol duran top kovalamalıyız umarım avcı bu konuda çalışma yaptırıp taktik çizmiştir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

ceza sahası civarında duran top kovalamalıyız bugüne özel, dediğin gibi akan oyunda gol atacak ne oyun var ne oyuncu bu nedenle bolbol duran top kovalamalıyız umarım avcı bu konuda çalışma yaptırıp taktik çizmiştir.
Duran topları kimin kullanacağı da büyük öneme sahip. Son dönemde Ljajic hiç iyi orta açmıyor. Umarım para problemi çözülmüştür de oynamaya başlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Duran topları kimin kullanacağı da büyük öneme sahip. Son dönemde Ljajic hiç iyi orta açmıyor. Umarım para problemi çözülmüştür de oynamaya başlar.

layiç gece maçlarına da çok çıkıyormuş umarım yeni yönetimle birlikte bu konuda düzelir f.ormanın yarattıgı başıboşluk çok erezyon yarattı her unsurumuzda.

Çevrimiçi MUSTAFA_

layiç gece maçlarına da çok çıkıyormuş umarım yeni yönetimle birlikte bu konuda düzelir f.ormanın yarattıgı başıboşluk çok erezyon yarattı her unsurumuzda.
Profesyonel olacağız diye diye kendini her şeyden soyutladı. Türkiye o kadar profesyonelliği kaldırmıyor maalesef. Başkanlar biraz taraftar gibi davranmalı ama taraftar gibi hareket etmemeli. Bu oranı iyi ayarladığı dönemler de oldu ama sonra bir daha düzelemeyecek derecede bozuldu ve gitmek zorunda kaldı. Şimdi kalan enkazı kaldırmaya çalışıyoruz. Zamanı sıfırlayıp tertemiz sayfa açmak lazım. Tabi yaptığımız hataları unutmamak lazım. Eskileri konuşarak bir yere varamayız. Birlik olup gelecek adına elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. Kulübün maddi, manevi desteğe ihtiyacı var. Ljajic konusuna Çebi el atacaktır. Zamanında böyle topçuları yola getirmişti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Profesyonel olacağız diye diye kendini her şeyden soyutladı. Türkiye o kadar profesyonelliği kaldırmıyor maalesef. Başkanlar biraz taraftar gibi davranmalı ama taraftar gibi hareket etmemeli. Bu oranı iyi ayarladığı dönemler de oldu ama sonra bir daha düzelemeyecek derecede bozuldu ve gitmek zorunda kaldı. Şimdi kalan enkazı kaldırmaya çalışıyoruz. Zamanı sıfırlayıp tertemiz sayfa açmak lazım. Tabi yaptığımız hataları unutmamak lazım. Eskileri konuşarak bir yere varamayız. Birlik olup gelecek adına elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. Kulübün maddi, manevi desteğe ihtiyacı var. Ljajic konusuna Çebi el atacaktır. Zamanında böyle topçuları yola getirmişti.

çebi denince aklıma hep sosa ayrılmadan evvel tesislerin otoparkındaki görüntü gelirdi gidecek mi kalacak mı söylentileri arasında oyuncuyu ikna etmek için yaptığı görüşmelerden biridir, sosa kot pantolon ekose bir gömlek karşısında takım elbiseli çebinin mütevazi tavırları ile oyuncuyla görüşmesi.  bugünlerde favori görüntüm de mazbataya sarılışı.

taraftar gibi davranmalı taraftar gibi hareket etmemeli sözüne en uygun profildi sanki.

umarım Allah da yüzüne bakar, işleri rast gider...

Çevrimiçi MUSTAFA_

çebi denince aklıma hep sosa ayrılmadan evvel tesislerin otoparkındaki görüntü gelirdi gidecek mi kalacak mı söylentileri arasında oyuncuyu ikna etmek için yaptığı görüşmelerden biridir, sosa kot pantolon ekose bir gömlek karşısında takım elbiseli çebinin mütevazi tavırları ile oyuncuyla görüşmesi.  bugünlerde favori görüntüm de mazbataya sarılışı.

taraftar gibi davranmalı taraftar gibi hareket etmemeli sözüne en uygun profildi sanki.

umarım Allah da yüzüne bakar, işleri rast gider...
Geldiği dönem Fikret Orman'ın ilk geldiği dönemden bile kötü. Şanssızlığı bu. Bazı radikal kararlar almak zorunda kalabilir. Bu kararlarda taraftar olarak arkasında durmalı, destek olmalıyız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Geldiği dönem Fikret Orman'ın ilk geldiği dönemden bile kötü. Şanssızlığı bu. Bazı radikal kararlar almak zorunda kalabilir. Bu kararlarda taraftar olarak arkasında durmalı, destek olmalıyız.

kesinlikle kötü, boş olan locaları varlıklı beşiktaşlılara satması lazım kalan kombineleri de bir kampanya ile satmayı deneyebilir maçlarda koltukların boş kalmaması adına bilet fiyatlarını 50-60lardan başlatması başka bir seçenek. 100 tl ve üzeri kartal yuvası ürünü alanlara maç bileti %25 indirimi vbvb gibi projeler üreterek sıcak para sağlamak lazım malum f. orman herşeye temlik koydurdu  :akuma: galiba birtek stad kartal yuvası geliri kalıyor geriye.

Çevrimiçi Koa_lAA

gazete başlıkları ülke için kazanın falan... son 5 senedir neredeydiler acep... övgüler sıraladıkalrı takımın son 30 maçta 2 galibiyet, son 8 cl maçının 7 sinde gol atamama gibi inanılmaz rekorları var ve bu istatistiklerin yarısı neredeyse imPARAtorlarıyla oluşmuş...

eyyy basın bunu da yazın...

Çevrimdışı tangaz

gazete başlıkları ülke için kazanın falan... son 5 senedir neredeydiler acep... övgüler sıraladıkalrı takımın son 30 maçta 2 galibiyet, son 8 cl maçının 7 sinde gol atamama gibi inanılmaz rekorları var ve bu istatistiklerin yarısı neredeyse imPARAtorlarıyla oluşmuş...

eyyy basın bunu da yazın...

aslında böyle özlü sözler yazılırken orjinaline sadık kalmak lazım  :D

değerli forum yönetimi bu konuda belki esneklik gösterebilir

Çevrimiçi Koa_lAA

aslında böyle özlü sözler yazılırken orjinaline sadık kalmak lazım  :D

değerli forum yönetimi bu konuda belki esneklik gösterebilir

sanmam  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

sanmam  :evillol:

ben dilekçemi verdim sessiz çoğunluğun sesi oldum gerisi yönetimde  :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hüseyin Yücel'de Ahmet Nur Çebi'den sonra 1903 forma satın alan ikinci isim oldu. formaları satın aldıktan sonra sen ben yok Beşiktaş var dedi.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Hüseyin Yücel'de Ahmet Nur Çebi'den sonra 1903 forma satın alan ikinci isim oldu. formaları satın aldıktan sonra sen ben yok Beşiktaş var dedi.

yıldırım demirören tayfun demirören adam başı 41.903 adet alsınlar yakışır  rahmi bey de bir o kadar alsın hatta daha fazla alsın oğlu fenere her sene 20 milyon dolar atıyordu zaten başkan oldu daha fazla vermeye başladı adam başı 1000er forma alacak 100 tane iş adamı çıkmalıydı şimdiye.

Çevrimiçi sozkul

Bizim baskani nevzat demirde gorunce
Aklima su sahne geldi

Yaraliyuz - yaraliyuz
Mani - torunoglu
Ernie - avci

haklısın böyle bir etki yarattı ama o konuşmaya başladığında neden Hasiç'in sırtına şaplak atıp duruyordu, çok korktu çocuk. O şaplakları gidip Karius'a atması lazımda, ya da Ozi'ye, sanki yanlış adamı şaplakladı..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tarihte bugün  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yıldırım demirören tayfun demirören adam başı 41.903 adet alsınlar yakışır  rahmi bey de bir o kadar alsın hatta daha fazla alsın oğlu fenere her sene 20 milyon dolar atıyordu zaten başkan oldu daha fazla vermeye başladı adam başı 1000er forma alacak 100 tane iş adamı çıkmalıydı şimdiye.
Abi var zaten

Sanat camiasından falan da alanlar var , eski yoneticilerden de alanlar var , yeni yonetimden de var , 1-2 sayfa geride paylaşmıştım ben
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fikret Orman forma aldımı acaba
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Fikret

Yurtdisinda Besiktas'i takip etmeyi birakmami saglayan, Senol Gunes dusmani tum taraftarlarimiza ve F.Orman yonetimindeki herkese bravo. Artik mac oldugunu bile bilmiyorum da arkadas, es dost soyluyor.

Senol Gunes'i burada savunurken, Abdullah Avci icin her turlu yikama-yaglamayi yapanlar, yok x bolgesinde pres, 4.7 snde topu geri kapmayi konusanlar vardi onlara da bravo. Quaresma, Necip oynuyor diye hocaya laf eden, Lens'e-Orhan'a mobbing diyen, Aras'a irkcilik diyen, her turlu kucuk seyden elestiri yaratan, hoca isteksiz yalanini soyleyenlerin hepsini tebrik ediyorum.

GS-F.Terim-Erman Toroglu eksenindeki medyanin sacma sapan algilarina kapilan ve Senol Gunes'e elestiri lincine ortak olanlar da azicik ders alsin su durumumuzdan. Elinde boyle bir deger varken, oyuncu degisikligini senin istedigin dk 60da degilde 75de yapti diye hoca elestirilmez. Zira buyuk bir grup linc ediyor adami, yonetim altini oyuyor. Ama gel gor ki bizim taraftar, elestirilmesi kolay kisiye elestiriyi yapiyor. Medya S.Gunes'e yukleniyor hemen atlayalim. Medya Umut Guner transfelerine, Negredo'ya laf etmiyor bizde etmeyelim. Davranis ne yazik ki bu.

S.Gunes'in CV'sine bakin dedim dinletemedim. 2.5 yil gectiginde Senol Gunes'in takimi ligde normal seyir ediyordu, CL'den namaglup cikmisti. Her sezon oyuncu satmistik, devre arasi yildiz forvetimizi 23m euro'ya satmistik. Oradaki o olaganustu teknik direktor performansindan, elestiri lincine gitmek bazi taraftarlar icin 3 ay bazisi icin 1 yil surdu.

Gecen sezonki kadrodan bir eksigi yok bu takimin. Senol Gunes'in 4 senede harcamadigi parayi Abdullah Avci 1 transfer doneminde harcadi. Ama hali goruyorsunuz. Anlayin ne buyuk hocaydi Senol Gunes. Umarim bir gun geri gelir.
Senol Gunes Besiktas'tan buyuk mu degil. Ama F.Terim'siz bir GS'yi dusunun. Son 22 senede 12 yerine, Fenerbahce gibi 6 yada Besiktas gibi 4 sampiyonlugu oldugunu dusunun. GS gene buyuk takim olurdu ama gucu, taraftar sayisi ne alemde olurdu? F.Terim benim gozumde cok iyi teknik direktor falan da degil. Hakem ve medya destegiyle is goturmus biri ama adamlar elindeki degeri korudu ve kazandi. Linclere kurban ettirmediler, zaman zaman hava al sen dendi ama camiayla arasi bozulmasin diye ugrasildi.

A.Avci'ya gelince de kendisine cesitli stadyumlarda son 10 kusur yilda defalarca "yere yatsana, yere yatsana A.Avci yere yatsana" diye bagirmisligim vardir, kendisi kupa finali sonrasi havalimaninda Besiktaslilara saldirmistir. Milli takimda S.Inan-Alevi vs olaylariyla yasadigi buyuk basarisizligi vardir. Akil almaz bir hukumet-belediye destegiyle, 5 yillik kadronun her sene daha pahali hale gelmesiyle kazandigi 2.likler, Avrupadaki ustun basarisizlik karnesi sonrasi Besiktas'a hoca diye getirenleri de, buna susan taraftarlara da bravo diyorum. Bravo ki Besiktas maci oldugu zaman farketmemeye basliyorum zira A.Avci'yi yuzunu gormektense gs-fb formasi giyen teknik direktor gormeyi tercih ederim.

(...)
[ Son Düzenleme: 24 Ekim 2019, 21:18:55 Fikret ]

Çevrimiçi mellfred

talihsiz serüvenler dizisi yaşıyoruz
geldi mi üst üste gelir zaten
bu da geçer

Çevrimiçi MUSTAFA_

talihsiz serüvenler dizisi yaşıyoruz
geldi mi üst üste gelir zaten
bu da geçer
Her şey talihle açıklanmaz. Kendi şansını kendin yaratırsın  :tabe: Biraz nasıl başladıysan öyle gidersin durumu şu an yaşadığımız. Başlayamadık ve öyle gidiyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Roco ve Elneny'nin hakkını vermeye geldim, gidiyorum. İyi geceler.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Akil Emre

Avcının tazminatı neyse verilsin, bukadar rezil bir takım beşiktaş tarihinde yoktur, oyuncu kalitesi de yetersiz ama bu taktik beceriksizlik yeter. Beni bile futboldan soğuttular başta fikret orman olmak üzere bize bunu layık görenleri Allah a havale ediyorum.