Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1691297 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beşiktaş'ın Gerede tesisleri açıldı
Beşiktaş'ın Bolu'nun Gerede ilçesinde kurduğu tesislerin açılışı gerçekleştirildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman önümüzdeki sezon kampı Gerede’de bulunan tesislerde yapacaklarını söyledi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da, "Hem buradan yıldız sporcuları çıkaracağız hem de dünyanın yıldızlarını Gerede’de, Bolu’da, ülkemizde hep birlikte misafir edeceğiz" dedi.

Kaynak:Fanatik

Hayırlı olsun Beşiktaş'ıma. Kimse bundan bahsetmemiş, bahsettiyseniz görmedim kusura bakmayın  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş'ın Bolu'nun Gerede ilçesinde kurduğu tesislerin açılışı gerçekleştirildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman önümüzdeki sezon kampı Gerede’de bulunan tesislerde yapacaklarını söyledi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da, "Hem buradan yıldız sporcuları çıkaracağız hem de dünyanın yıldızlarını Gerede’de, Bolu’da, ülkemizde hep birlikte misafir edeceğiz" dedi.

Hayırlı olsun Beşiktaş'ıma. Kimse bundan bahsetmemiş, bahsettiyseniz görmedim kusura bakmayın  :lol:
Bahsetmiştim ama o dönem sıkıntılı bir dönemdi, pek takan olmadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Fikret Orman: Aboubakar'dan MR sonuçlarını istedik, göndermedi. Porto, 2.9M€'luk maaşının bir kısmını üstlenmeyi kabul etti. Aboubakar gelmek için 500 bin euro fazla alırım dedi. Ancak davranışları, benim gözümde Beşiktaş'a gelmesini mümkün kılmadı.

Transfer sezonunda Aboubakar Beşiktaş'ı istiyor haberleriyle alay etmiştim Porto'da aldığı net maaş'a gelsin başlasın görelim samimiyetini demiştim. Aynen dediğim gibiymiş. Nerede Abou'nun Beşiktaş sevgisi?
İstenilen MR sonucunu  göndermemesi değil
Fazladan 500bin € istemesi de değil
“Sakatlanırsan para ödemeyiz” i kabul etmemesi sorun olmuş benim başkanın konuşmasından anladığım.
İyi ki de kabul etmemiş,etseydi ve ligin ikinci yarısında burak ın olmadığı(allah göstermesin) bir  dönemde sakatlansaydı...forvetsiz kaldık ama olsun abubakara para vermeyecez diye teselli mi bulacaktık.

Çevrimdışı Zafer55

Konunun detayı ile ilgili bir bilgim yok ama.
Haber :
Beşiktaş , gerede de kamp yapmak için tesis kurmuş gibi başlayıp, gençlik ve spor bakanlığı ülke sporu ve spor turizmi için tesis açmış gibi bitiyor  :alala:

Çevrimiçi ferdi1903

töreye etmemişler :D
ve hala bazı arkadaşlar töre diye dizlerini dövüyor. :bandit:
Murat özen töre niye yok ayip etmisler falan diyordu twitterde

Çevrimdışı tangaz

yönetimin veya fikret ormanın başarılı olması için teknik direktörsüz şampiyonluk mu lazım?

ne alakası var murat elli defa yazdık santrafor transferi yapılmadı die hakemlere tepki göstermeme masaya yumrugu vurmama die bunlar düzeldimi de yönetimi başkanı savunayım destekleyim yanlışları oldugu gibi yerinde duruyor başarı gelirse yönetime değil hocaya yazar başarısızlıkda f.ormana
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Hani Aboubakar Porto'da 1 milyona oynuyordu hesapta, oradan da epey vuruldu. 3 milyon alıyormuş senelik.

Belki "Porto oyunculara az para veriyor" geyiği biter böylece.

portoda aldığı 2,9un yarısı cebine giriyor onur 1 olmasada 1,5 işte büyük fark yok.

bizden 3,3 kemiksiz kaldırdı şimdi de 3,4 istemiş portoda kazandığının 2 katından fazlasını yani hani sizin beşiktaş aşığı die yere göğe koyamadığınız adam
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı murat baltacı

Alınan oyuncular takım planlaması falan doğru yoldayız gayet memnunum sadece yedek forvet eksiği ve takımın hücumda etkisiz olması sıkıntı o zamanla düzelirde buraga bişey olursa yanariz keşke potansiyel falan birini alabilseydik.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tangaz

muhayer hazırlık maçları kötü görünmüyordu uefa listesinde olmaması şaşırtıcı

Çevrimdışı worns

Ortalama 11 yazdim boy ortalamasina baktim 1.8 cikti kaleci haric
Gg vida ruiz caner dodo elneni diyabi layic nekodu burak

Cok kisa degiliz de eslesme lroblemi olabilir sanki ozellikle dirsn topta
Geleneksel kim ne atari da yazdim bunlari birAz bol kepce verdim ortalamayi yukari yuvarladim 56 atar bu 11 gibi cikti
Yedekleri de eklesem 75 civari oldu
Maksimum
Buraga 20 yazdim 25 atarsa kesin sampiyonuz hic tatava yapmadan

Ben de açtım bi hesap makinesi transfermarkt yanına  :) 68 74 arası bişey buluyorum.(burak 20)

Çevrimdışı tangaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Şenol Güneş demeye devam etsin bazı arkadaşlar Beşiktaşı unutmuş bile
gözünde değerimiz bu kadar Başak bile aklına geliyorda Beşiktaş gelmiyor.

forum tarihinde art niyetli ve/veya gömü maksatlı çok ileti döndü ama hiç biri bu seviyeye ulaşamadı  :D

buradan selam olsun serhat akkaya bile böle kürek sallamadı bu satırlarda
[ Son Düzenleme: 04 Eylül 2019, 01:39:33 tangaz ]

Çevrimdışı tangaz

Ben de açtım bi hesap makinesi transfermarkt yanına  :) 68 74 arası bişey buluyorum.(burak 20)

atılan gol hesabı bu sene sıkıntılı gidecektir @worns @mylife1903

şöyle açıklayayım burak 20 golü kaç maçta atacak? dielimki 25 maç oynadı kalan 9 maç kaç golde kalacaz? oynadığı 25 maçta 75 golde çıkartabiliriz ama kalan 9 maç 12 golde falan kalırsa sıkıntı olur total 87 gol hey maşallah dersin ama yetmeyedebilir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Büyük ihtimalle kısıtlamaya takıldı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

İki maç izledim, henüz futbolcu bile değil
Seçmelere katılan yetenekli çocuk sınıfında bence
bu ve güvenin çok çalışması lazım

Çevrimdışı tuncaboylu

portoda aldığı 2,9un yarısı cebine giriyor onur 1 olmasada 1,5 işte büyük fark yok.

bizden 3,3 kemiksiz kaldırdı şimdi de 3,4 istemiş portoda kazandığının 2 katından fazlasını yani hani sizin beşiktaş aşığı die yere göğe koyamadığınız adam

Başkanın konuşmasından 2.9'un net maaş olduğu anlaşılıyor.

Benim hatırladığım, Aboubakar'ı kimse Beşiktaş aşığı falan diye nitelendirmedi burada. Profesyonel hayatta aşk olmaz.

Aşık olsa sözleşmesini bitirir, bize gelirdi zaten.

Çevrimdışı mrred

Takımların Güncel maas bilgilerini listeleyen arkadaslar vardı. Bu listeleri yine alabilirmiyiz. (Sozlesme tarihleri boyunca) (Birde kiralik gonderilenlerden maaslarinin bir kismi odenenleri de bu liste ye ilave edebilirler mi? )

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1) Vida          €3 mil.
2) Ljajic         €2.2 mil.
3) Lens          €2.2 mil.
4) Burak        €2.1 mil.
5) Ruiz           €1.8 mil.
6) N’Koudou €1.8 mil.
7) Oğuzhan   €1.6 mil.
8) Karius        €1.4 mil.
9) Roco           €1.4 mil.
10) Rebocho    €0,7 mil
11) Caner        €1.5 mil.
12) Gökhan      €1.5 mil.
13) Douglas      €0.9 mil
14) Elneny          €1.7 mil.
15) Necip        €1.0 mil.
16) Atiba         €0.75 mil.
17) Dorukhan   €0,30 mil
18) Orkan          €0,4 mil.
19) Boyd           €1.2 mil.
20) Diaby             €1.5 mil.
21) Güven       €0,30 mil.
22) Umut        €0,30 mil.
23) Muhayer   ..........
24) Utku          ...........
[ Son Düzenleme: 04 Eylül 2019, 08:35:27 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alıntı

📌Beşiktaş, transferin son günlerinde Mario Mandzukic'i transfer etmek istedi.

💥Mandzukic, Juventus'un bugün açıklanan Şampiyonlar Ligi kadrosuna dahil edilmedi.(La Gazzetta dello Sport)
Bu transfer gerçekleşebilir,nasıl mı? Mandzukic sözleşmesini fes eder ise Beşiktaş oyuncuyu transfer etmeye hak kazanır, inşallah böyle birşey olur Beşiktaş da oyuncuyu istiyor.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alıntı

Beşiktaş, transferin son günlerinde Mario Mandzukic'i transfer etmek istedi.

Mandzukic, Juventus'un bugün açıklanan Şampiyonlar Ligi kadrosuna dahil edilmedi.(La Gazzetta dello Sport)
Bu transfer gerçekleşebilir,nasıl mı? Mandzukic sözleşmesini fes eder ise Beşiktaş oyuncuyu transfer etmeye hak kazanır, inşallah böyle birşey olur Beşiktaş da oyuncuyu istiyor.
Bu durumu transfer döneminde yazmıştım. Asıl hedefimiz Mandzukic ama alamadık diye. Bu saatten sonra anca ara transfer döneminde gelebilir gelecekse.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

17+4+4 kontenjanına takılmış olabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

17+4+4 kontenjanına takılmış olabilir.

Ben özellikle saydım. 4 tane altyapıdan ve 4 tane de Türkiye'de yetişmiş oyuncu kontenjanımızı doldurmuşuz. Muhayyer Almanya'da yetiştiği için yazamamışız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Alıntı

Beşiktaş, transferin son günlerinde Mario Mandzukic'i transfer etmek istedi.

Mandzukic, Juventus'un bugün açıklanan Şampiyonlar Ligi kadrosuna dahil edilmedi.(La Gazzetta dello Sport)
Transfer dönemi bitti, ama hala şu duyumculardan kurtulamadık.

1- Artık Ocak ayına kadar oyuncu alamayız.

2- Alabilecek olsan bile, Avrupa Ligi'nde oynayamaz. Adam orada CL listesinde yok diye gelip, sen de sadece Türkiye Ligi'nde mi oynayacak?

3- Oyuncunun kolayca feshetmesi de mümkün değil, 2 senelik sözleşmesi var. Sözleşmeyi feshetse, senden en az 8-10 milyon Euro imza parası ister.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

@atalay nerelerde ya? Şu 3 haftanın, transfer döneminin, gelen giden oyuncuların ve hocanın oluşturmaya çalıştığı taktiğin incelemesini yazsa da okusak. En son @Necmi ile tartışmıştı o zamandan beri hiç görmedim küsüp gitmemiştir umarım.

Çevrimdışı sozkul

Fikret Orman: Aboubakar'dan MR sonuçlarını istedik, göndermedi. Porto, 2.9M€'luk maaşının bir kısmını üstlenmeyi kabul etti. Aboubakar gelmek için 500 bin euro fazla alırım dedi. Ancak davranışları, benim gözümde Beşiktaş'a gelmesini mümkün kılmadı.

Transfer sezonunda Aboubakar Beşiktaş'ı istiyor haberleriyle alay etmiştim Porto'da aldığı net maaş'a gelsin başlasın görelim samimiyetini demiştim. Aynen dediğim gibiymiş. Nerede Abou'nun Beşiktaş sevgisi?

Profesyonelce değil bu açıklamalar, kendi yaşadığı bir tecrübe var üstelik, 6 ay fulyada çalıştırıp zorla gönderdiği adamı sonra Porto'dan bonservis ödeyerek aldık.
Bu işin bu senesi yok ki gelecek senesi var sonraki senesi var, adam iyileşir ama fiyatıda düşer belki yolumuz kesişir.
Her giden ya da gelmeyen kötü her gelen pırlanta olamaz, mümkün değil böyle bir istatistik.

"Almayı düşündük, fakat hem riskler vardı hemde anlaşamadık, Abou'ya başarılar diliyorum" der konuyu kapatırsın..

Çevrimdışı tuncaboylu

Umarım Fenerbahçe'nin Merih Demiral'da yaptığı hatayı, biz de Berke Doğukan Önde adlı oyuncumuzda yapmamışızdır.

Bu da sessiz sedasız Portekiz'e gitmiş.

Transfermarkt'ta bir sonraki satışından %50 pay alacağımız söyleniyor, ama hayırlısı.