Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1693722 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi Necmi

Şansal Büyüka: Seyirci iş istatistiğe gelince öyle 5.8 saniyeye falan bakmaz. Seyirci, skor tabelasına bakar. Tabeladaki rakamlarda Beşiktaş üstünse sorun yok , ama üstün değilse sıkıntılar, dertler başlar. Onun için diyorum ki, “Neredesin Burak? Yetiş Burak...” https://t.co/0NxgUz16cD
Harbi şu oyunu görünce bunlar telaşlandı şu açıklamanın başka açıklaması yok biz 3 net eksikle o baskıyı yaptık Bi şansızlık oldu puan kaybettik ancak o oyun sürekli olursa şampiyonlık oyunudur bunu adı kadar iyi biliyor bu zat o yüzden yazıyor gol için baskı lazım golcü lazım ama bu baskı olmazsa sadece burağa kalınca şampiyon olunmuyor eğer bu ikisi birleşirse şampiyonsun buna milli aradan sonra Burak eklenecek ve farklı Olcak şuan fb ile 3 paun fark var yani hiçbirşey geçen sene ligde burağjn attığı gollere bakalım 11 gol attı yanlış hatırlamıyorsam 3ü duran top 5 i kişisel beceri yani zor goller takımının ona arttırdığı gol 2dir bu sene takım burağa attıracak nkadou getircek diaby getircek ljajic ozi getircek yeri gelecek Caner getircek biz bu oyundan vazgeçmeyelim yeterki kimse Vodafoneda 5.8 geri topu kazanma süresine dayanamaz bunlarda çok iyi biliyor
üç net eksik değil nkoudou daha takıma giriş yapmadı mesela birde girecek oyuncular takımı ileri itecek şu anda oynayanlar geri çekiyor
bu takıma atiba elneny diaby burak girecek n koudou da adapte olacak bu takımın yarısı demek ve takıma leval atlatır. çünkü hepsinin ana özelliği iyi pas yapması ve ikisi belkide ligin en hızlı oyuncuları ve önlerinde burak gibi sokan biri olacak levalden vaz geçtim bunlar birden fazla leval atlatır takıma iki maçtada gördük güvenin topla ilişkisiz olması  etrafındakileride bozuyordu pas hatası yapıyor top kaptırıyor onun yerine hücum pres yapan top saklayabilen oyuncu geliyor.

Çevrimiçi murat

ne alakası var murat elli defa yazdık santrafor transferi yapılmadı die hakemlere tepki göstermeme masaya yumrugu vurmama die bunlar düzeldimi de yönetimi başkanı savunayım destekleyim yanlışları oldugu gibi yerinde duruyor başarı gelirse yönetime değil hocaya yazar başarısızlıkda f.ormana
bana tutarlı gelmiyor.yönetim tüm tutarsızlıkları beceriksizlikleri yetersizlikleri vs ne varsa ona rağmen şampiyon oluyorsa şampiyon yapacak hocayı ve takımı kurmuş olduğu gerçeğini değiştirmez.olursa yanlış e eksikliklerini dile getirmek başka, başarabildiklerini ,doğrularını söylemek başka.
şöyle düşünelim balkan ekonomik olarak takımı düze çıkarmış futbolcuların parası günü gününe ödeniyor medyaya hakemlere tff ye hadlerini bildiriyor ama iyi hocası yok takım da kötü şampiyon olamadı başarılı mı sayacağız.
takım şampiyon olursa şampiyon olabilecek hoca ve kadroyu kurmuş demektir.

Çevrimiçi tolga1903

üç net eksik değil nkoudou daha takıma giriş yapmadı mesela birde girecek oyuncular takımı ileri itecek şu anda oynayanlar geri çekiyor
bu takıma atiba elneny diaby burak girecek n koudou da adapte olacak bu takımın yarısı demek ve takıma leval atlatır. çünkü hepsinin ana özelliği iyi pas yapması ve ikisi belkide ligin en hızlı oyuncuları ve önlerinde burak gibi sokan biri olacak levalden vaz geçtim bunlar birden fazla leval atlatır takıma iki maçtada gördük güvenin topla ilişkisiz olması  etrafındakileride bozuyordu pas hatası yapıyor top kaptırıyor onun yerine hücum pres yapan top saklayabilen oyuncu geliyor.

Atiba veya elneny'den biri girecek abi ikisi birden değil. Bunlarin yanına ljajic ile oğuzhan veya dorukhan. Elneny iyi performans gösterir hocanın beklentilerini karşılarsa atiba zor girer bu takıma. Hücum katkısı sıfıra yakın iki oyuncudan kurmaz orta sahayı avcı bence. Mesela bizim taraftar rebosho da girecek diye bekliyor ama caner sakatlık veya kart cezası yaşamazsa kolay kolay giremeyecek takıma rebosho. Klasik bek gibi kullanmıyor bekleri tamam itirazım yok ama bu rolde oynamış bek oyuncusu niye almadık da rebosho profilinde oyuncu aldık onu merak ediyorum demek ki bekleri kendi yerinde kullanacağı maçlar da olacak belki. Ama bu oyun şablonunda douglas ve rebosho kolay kolay forma bulamaz atiba da öyle. Belki avrupa deplasmanlarında ve ligin zorluğu yüksek maçlarında görürüz atiba elneny'i.

Çevrimdışı ŞahKartaL

@atalay sanırım bişeylere kırılıp bi daha yazmam dedi ve yazmıyor. Açıkçası epey teknik bilgilerle dolu iletileri oluyordu. Hatta   beyin jimnastiği yaptırıyordu bazen. Umarım geri döner ve yazar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida'nın maaşına imza parasının bölünüp eklendiğini herkes unutmuş anlaşılan  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

takip ediyorum burda olsun sosyal medyada olsun oyuncularımızla alakalı hep geçmişe göre yorum yapılıyor.
Bu yanlış takım geçmişdeki anlayışla yönetilmiyor.
mesela Caneri ele alalım geçen sene resmen kara listedeydi. bu sene sistemin önemli oyuncusu oldu
sen düzgün sistem kurar o sistemin içinde oyuncuları yeteneklerine göre değerlendirirsen yüksek verim alırsın
caner hızlı oldu nedenide büyük ihtimal hocanın iyi tanıdığı limitlerini bildiği oyuncu olmasından kaynaklı
sosyal medyada bazı arkadaşlar geçen senede ileri gidiyordu demiş. bu sığ bir yorum geçen sene gidiyordu ama
direk kanatta gidiyor ve orta açıyordu. Bu sene bu oyunu oynamıyor orta saha sağ gibi olup içeri kaçarak oynuyor
zırt pırtta orta aömıyor. Bir sistemin dişlisi gibi haraket ediyor Biz geçen sene dörtlü defans oynuyorduk ileri gittiğinde geri gelmeyince
alanını boşaltıyor ordan açık veriyorduk. bu sene bunu oynamıyoruz maçın geneli üçlü defans oynuyoruz
canere biçilen görev savunma değil dizilim bu şekilde olunca üçlü defans açıkları kapatabiliyor geçen sene bu olmazdı
çünkü iki bek birden çıkıyor savunma iki stopere kalıyordu şimdi sabit üç stoperli oynuyoruz bu oyunda GG bek değil
stoper gibi oynuyor ruiz sol stoper GG sağ stoper vida merkez stoper gibi oynuyor.
burda caner parlıyor ama canerden sonra vida ön plana çıkıyor geriyi iki stopere bırakarak çok daha fazla hücum aksiyonunda bulunuyor
geriden süpriz golcü olarak geliyor. Bu sene ondan çok gol bekliyorum ikili rakamı görürsede şaşırmam
kötü oyuncu yoktur kötü hoca vardır doğru sistemle oyuncuların özelliklerini ön safhada tutarak maksimum verim alacak
şekilde oyun anlayışını oturtursan her oyuncudan verim alırsın sistemsiz oynarsan messi olsa çöp olur.
bizdeki fark bu işde caner birden futbola dönmedi sadece yeteneklerini kullanan bir hoca kenarda duruyor.
Biz son üç sene bir sistemimiz olmadığı için çok oyuncu harcadık.
göreceksiniz bu sistemde oturdukça ozi bile parlayacak. sistemli bir oyunda göze batan kötü olan hep bireysel oynayan oyuncular olur.
geçen senelerde hep söyledim bu takıma messi gelse çöp olur iki günde diye
gerçekten hoca yoktu oyuncular sahaya çıkıp ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorlardı
sistem ve kollektif oyun olmayınca oyuncular arasında bağda kopmaya başladı. çok ağır yara var
allahtan oyuncu yapımız bunu kolay atlatır ve yeni çok oyuncu girince kadroya nisbeten
geçmişden gelen sıkıntıların yansıması az olur. aslında eski diyebileceğimiz oyuncularda
ljajic karius dorukhan burak güven roco bir yıllık oyuncu eski falan değil yani.
eski diyebileceğimiz bir atiba ile ozi var takımda onlarda sorun yaratmaz zaten.
bir yıl içinde takım tamamen yenilendi. birde gençleştirildi. şimdi olgunlaşmasını bekleyeceğiz.
daha öncede yazmıştım canerin sol bek yapılması yanlıştı ortasaha meziyetleri olan bir isim ve abdullah hoca u17 de caneri ortasaha oynatıyordu diye hatırlıyorum.şenol hocanın zaten yi bir taktisyen olmadığı aşikar oyuncuda ne varsa nasıl oynuyorsa onu bekliyor oyuncuda olmayanı ortaya çıkaramıyor talisca hariç.senin boyun uzun kafa vur demiş :D q7 ye de galiba sen artık adam geçemezsin orta yap dedi galiba.

Çevrimiçi Necmi

Atiba veya elneny'den biri girecek abi ikisi birden değil. Bunlarin yanına ljajic ile oğuzhan veya dorukhan. Elneny iyi performans gösterir hocanın beklentilerini karşılarsa atiba zor girer bu takıma. Hücum katkısı sıfıra yakın iki oyuncudan kurmaz orta sahayı avcı bence. Mesela bizim taraftar rebosho da girecek diye bekliyor ama caner sakatlık veya kart cezası yaşamazsa kolay kolay giremeyecek takıma rebosho. Klasik bek gibi kullanmıyor bekleri tamam itirazım yok ama bu rolde oynamış bek oyuncusu niye almadık da rebosho profilinde oyuncu aldık onu merak ediyorum demek ki bekleri kendi yerinde kullanacağı maçlar da olacak belki. Ama bu oyun şablonunda douglas ve rebosho kolay kolay forma bulamaz atiba da öyle. Belki avrupa deplasmanlarında ve ligin zorluğu yüksek maçlarında görürüz atiba elneny'i.
aynı özelliklere sahip oyuncularla yedeklenmezki takım. Farklı alternatifler olmalı
her rakip aynı değil.

Çevrimiçi murat

belli olmaz başkanın açıklamasına göre elneny hem 6 hem 8 oynaybildiği için tercih edilmiş aynen abudabinin hem kanat hem santrafor oynayabilmesi gibi hoca istemiş.

Çevrimiçi Necmi

Vida'nın maaşına imza parasının bölünüp eklendiğini herkes unutmuş anlaşılan  :tabe:

bu kadronun en maliyetlisi ljajic aslında bonservis verdik böl ekle maaşının üstüne 4 m den fazla maliyeti oluyor
vida bonservissiz geldi

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu kadronun en maliyetlisi ljajic aslında bonservis verdik böl ekle maaşının üstüne 4 m den fazla maliyeti oluyor
vida bonservissiz geldi
Takımın hücum lideri olarak normal görüyorum Ljajic'in maliyetini  :tabe: Bence maaş dengesini sağladık. Lens'in aldığı maaş dışında bir sıkıntımızın olduğunu düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

@atalay sanırım bişeylere kırılıp bi daha yazmam dedi ve yazmıyor. Açıkçası epey teknik bilgilerle dolu iletileri oluyordu. Hatta   beyin jimnastiği yaptırıyordu bazen. Umarım geri döner ve yazar.
Evet ara sıra gelip bir şeyler yazıyordu ancak her seferinde muhabbetin sonunda "hiçbiriniz bana layık değilsiniz" değip forum geneline hakaret edip kendince küsüp gidiyordu. Nedense bu kez dönmedi. Bişeyler bildiği doğrudur. Fakat çok daha bilgilileri kaybetti bu forum ve yine en az onun kadar bilgili bir çok insan var hala burada. Sürekli aynı ismi zikretmekle bu arkadaşlar gücenmiyor mu peki?

Çevrimiçi Samet Demir

Kadroda en önemlisi takım içersinde kimse o kadar alıyor ben neden bu kadar alıyorum tribüne giremeyecek.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş JK Gerede Kamp ve Dinlenme Tesisleri Açıldı!

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Seneye kampın nabzını artık Bolulular tutar  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

aynı özelliklere sahip oyuncularla yedeklenmezki takım. Farklı alternatifler olmalı
her rakip aynı değil.

Aynı özelliklere sahip olsun demiyorumki abi hocanın kullanımına uygun oyuncu olsaydı diyorum mesela adriano tipi oyuncu. İç sahadaki çoğu maçta böyle oynayacağının sinyalini verdi yani caner'e bişey olmadığı sürece caner oynar diye tahmin ediyorum her maçtan önce "off yine mi caner" diyecek olan taraftarlarımız alışması gerek.

Çevrimiçi tolga1903

belli olmaz başkanın açıklamasına göre elneny hem 6 hem 8 oynaybildiği için tercih edilmiş aynen abudabinin hem kanat hem santrafor oynayabilmesi gibi hoca istemiş.

Yok son alınan oyuncu gerçekten dediği gibi başkanın santrafor için alınmış ama burak varsa sağ kanatta oynayacağı belli. Tahminim sağda çok daha etkili olacak ama bakarsın gazisehir maçında en önde diaby olur. Elneny için ise izlediğim kadarıyla atiba yanına konulursa hücum gücü çok düşük takım oluruz abi tabi bu benim fikrim belki hoca ikisiyle oynayacak ve verim alınacak bilemem. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ŞahKartaL

Evet ara sıra gelip bir şeyler yazıyordu ancak her seferinde muhabbetin sonunda "hiçbiriniz bana layık değilsiniz" değip forum geneline hakaret edip kendince küsüp gidiyordu. Nedense bu kez dönmedi. Bişeyler bildiği doğrudur. Fakat çok daha bilgilileri kaybetti bu forum ve yine en az onun kadar bilgili bir çok insan var hala burada. Sürekli aynı ismi zikretmekle bu arkadaşlar gücenmiyor mu peki?
“muhabbetin sonunda "hiçbiriniz bana layık değilsiniz" değip forum geneline hakaret edip kendince küsüp gidiyordu.” Açıkçası ben hiç böyle algılamadım ama  belki kişisel atışmalar olmuştur bilemiyorum. yeni üye oldum , öncesinde okuyordum sadece.
Kimin ne kadar bilgili olduğunu bilecek kadar bilgim yok.  Ben diğer arkadaşları okurken de zevk alıyorum zaten konu açıldığı için söylendi bence herkesçe

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yeni transferlerimiz antremana katılmışlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gönderme var  :D

Anlamayanların da kafasına vurmak gerek  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Koa_lAA

adminler karıştı... basket admini deil futbol admini coştu twitterda pardon... :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

adminler karıştı... basket admini deil futbol admini coştu twitterda pardon... :evillol:
Admin taraftarı birleştiriyor  :D Hedef verildi, imha edilmeye hazır  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

olayı anlamadım ben neyin göndermesi bu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

olayı anlamadım ben neyin göndermesi bu
Falcao üçlük çektirmiş
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!