2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2799362 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tangaz

Bence gs falcao yu alırsa lig başlamadan biter diye düşünüp eğer söylenilenler doğruysa o yıldızımsı ismin transferinden vazgeçecek de olabiliriz ki mantıklı olur  :D

bak bu daha mantıklı   :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Eskişehirspor'da 34 maçta görev alan ve sergilediği performansla transferin gözdesi olan Mehmet Özcan hakkında menajeri Cemal Taşlı'dan
@radyospor'a açıklama geldi.

"1 milyon Euro'yu veren Mehmet Özcan'ı alır"

Gayet uygun rakam bu potansiyel aralığında ki oyuncu için sat 10 civarı fiyata dorukhan ı eğer gerçekten teklif varsa  al işte bu çocuğu. bu parayı veremiyor mu şimdi bizim ligden kimse o da ilginç. Yarın konop a 3-4 m bonservis verirler ama  :bandit:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı cursedofdragon

Bence gs falcao yu alırsa lig başlamadan biter diye düşünüp eğer söylenilenler doğruysa o yıldızımsı ismin transferinden vazgeçecek de olabiliriz ki mantıklı olur  :D

ooo gs sempatizanları sardı yine burayı :D

falcao kim allah aşkına :D

görende gs barça oldu sanacak adamlar kendilerini bu kadar abartmıyorlar :D

ha bazı troller yok değil lig başlamadan bitti vs diye :D onlar katılmayın bence :D

Çevrimiçi Sinan23

Ruiz geldi diye Vidanin eksikleri göze batmaz sananlar yanılıyor. Rakipler pres yaptığında bir tek Ruize pres yapmayacak, Vidayı zorlayacaklar. Umarım bunu tecrübe ederek görmek zorunda kalmayiz...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz geçen yıl fb maçında diğer oyunculara baskı yapıp sadık ın oyun kurmasını sağlamıştık maçın ilk yarısında. Rakiplerden bunu yapacaktır kesinlikle bi bakacaz top çıkışları hep vida dan.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2019, 20:12:40 Sinan23 ]

övdüğünüz takım bu ?

Çevrimiçi BJKTÜRK23

para demişken bonservise de iyi para harcadık bu sene 6,5+2,5+2,5 = 11,5 mio güzel para sanırım 20yi bulacak bu sene bons harcamalarımız.

Evet ve maalesef 1,5 11 oyuncusu çıkar içlerinden. Stoper olan en mantıklı hamle. Ljacic Burak a bağlı. Boyd zaten rotasyon oyuncusu olacak seviyede Beşiktaş gibi takımda.  Bu üç isim de anca 11.5 gol atar. Biri stoper zaten.  Bunlara bu parayı vereceğime 11.5 m euro ya Talisca kiralarım. 22 gol atar.

Çevrimdışı 38life

kafa yok değil para yok para.

klüpler batık.
Para yok ama kendilerinin daha da batmalarina sebep olacak yıldızların peşinden koşuyorlar. Borç batağından çıkmalarını sağlayacak genç yıldız adaylarına para harcamiyorlar. İşte tam da bu yüzden diyorum "Kafa yok kafa"

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

ooo gs sempatizanları sardı yine burayı :D

falcao kim allah aşkına :D

görende gs barça oldu sanacak adamlar kendilerini bu kadar abartmıyorlar :D

ha bazı troller yok değil lig başlamadan bitti vs diye :D onlar katılmayın bence :D

golcü sempatizanıyım ben gese kim yoksa fb alıyor olsa onun için derim hatta yusuf u satmasaydı ts alsaydı daha da yüksek ihtimal olurdu. Transfer sezonun başından beri yazıyorum. Ben bu takımın ilk önceliği en az Burak ayarında bir golcü diye. 4 tane hazırlık maçı 0 çekmesek Burak 2-3 ay sonra sakatlansaydı birkaç kişi hariç kimse golcü lazım demezdi. Bu ligde şampiyonluk gol sayısından geçiyor. İleri 4 lün ve rotasyonunda kiler 60 dan az atmayacak. Hepimiz 15-16 da şöyle iyi oynuyorduk böyle iyi pas yapıyorduk tikiydi takaydı çıkaralım Gomez i fb den kaç puan fark yiyecektik. Sonra ki sene Tolga-Fabri İsmael-Adriano Serdar-GG yaptık. Babel-Talisca-Cenk-Abu 4 kişi birleşti de anca doldurdular Gomez in yerini. İyi golcün yoksa rakiplerinin sonuçlarına da bağlı olur başarın onlar da da yoksa bir ihtimal. Varsa şansın zor üstelik hakem takviyesi alan değil hakkı yenen tarafız. İyi hücum hattı değil çok iyi hücum hattı lazım.

Çevrimdışı 38life

Biz geçen yıl fb maçında diğer oyunculara baskı yapıp sadık ın oyun kurmasını sağlamıştık maçın ilk yarısında. Rakiplerden bunu yapacaktır kesinlikle bi bakacaz top çıkışları hep vida dan.
İşte bunu anlatamiyoruz buradaki arkadaşlara. Muhtemelen Avcı da Fikret Ormana anlatamıyordur...

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mrred

Pedro Rebocho
Bu çocuk 8 asist yapmış geçen sene ligue 1 'de ama guingamp küme düşmüş.
Guingampın profili bizdeki akhisardan hallice. Tarihleri boyunca 2 kez fransa kupasını kazanmışlar ve 18.000 kişilik stadları var.
Geçen sene ne oynamya çalışıyorlardı bilmiyorum ama bu çocuk normalde baya potansiyelliymiş. 2016 yılında baldır kemiği kırılmış. Altyapısını Benficada almış ve daha önemlisi alt yaşlarda 70 kez milli olmuş . Bu çocukta iş var
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2019, 20:20:01 mrred ]
The great gig in the sky

golcü sempatizanıyım ben gese kim yoksa fb alıyor olsa onun için derim hatta yusuf u satmasaydı ts alsaydı daha da yüksek ihtimal olurdu. Transfer sezonun başından beri yazıyorum. Ben bu takımın ilk önceliği en az Burak ayarında bir golcü diye. 4 tane hazırlık maçı 0 çekmesek Burak 2-3 ay sonra sakatlansaydı birkaç kişi hariç kimse golcü lazım demezdi. Bu ligde şampiyonluk gol sayısından geçiyor. İleri 4 lün ve rotasyonunda kiler 60 dan az atmayacak. Hepimiz 15-16 da şöyle iyi oynuyorduk böyle iyi pas yapıyorduk tikiydi takaydı çıkaralım Gomez i fb den kaç puan fark yiyecektik. Sonra ki sene Tolga-Fabri İsmael-Adriano Serdar-GG yaptık. Babel-Talisca-Cenk-Abu 4 kişi birleşti de anca doldurdular Gomez in yerini. İyi golcün yoksa rakiplerinin sonuçlarına da bağlı olur başarın onlar da da yoksa bir ihtimal. Varsa şansın zor üstelik hakem takviyesi alan değil hakkı yenen tarafız. İyi hücum hattı değil çok iyi hücum hattı lazım.

golcü sempatizanı olabilrisin de bizi niye ezikliyorsun :)

yok bizim ilgilendiğimiz oyuncu için "yıldızımsı" yok gs alırsa muhtelemen lig biter o yüzden almamıza gerek kalmaz o yüzden bekliyoruz filan :)

falcao iyi golcü gelmesin gelirse çok iş yapar de geç :)

Bence farklı bir niyet varda hadi neyse :)

Çevrimdışı tangaz

sen de mi brütüs :D

golcün kadar warsın bu ligde gülhan bunu geçen sene gördük ilk devre 26 ikinci devre 39 puan yaptıgımızı unutma. falcao en az 25 gol atar bu ligde hangi takımda oynarsa oynasın atar bunu akhisara koy orada bile atar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

yok bizim ilgilendiğimiz oyuncu için "yıldızımsı" yok gs alırsa muhtelemen lig biter o yüzden almamıza gerek kalmaz o yüzden bekliyoruz filan :)

iyide sen de bende hemen hepimiz 4-6 eksiğimiz war diyoruz yani hepimiz kendimizi eziklemiş olmuyormuyuz bu durumda

golcün kadar warsın bu ligde gülhan bunu geçen sene gördük ilk devre 26 ikinci devre 39 puan yaptıgımızı unutma. falcao en az 25 gol atar bu ligde hangi takımda oynarsa oynasın atar bunu akhisara koy orada bile atar

benim takıldığım konu falcao değil ki bizi eziklemeniz senin de destek vermen.

Golcünün önemini ben herkesten daha iyi biliyorum sürekli dile getirdiğim şey zaten iyi golcün yoksa sende yoksun hatta necmi abi ile çok tartıştım bu yüzden.

Love,Negredo,Larin,pektemek filan yapacağına 1 tane alacaksın sağlam adam alacaksın diye.

Burak sene başı gelmiş olsa her şey daha farklı olurdu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Pedro Rebocho
Bu çocuk 8 asist yapmış geçen sene ligue 1 'de ama guingamp küme düşmüş.
Guingampın profili bizdeki akhisardan hallice. Tarihleri boyunca 2 kez fransa kupasını kazanmışlar ve 18.000 kişilik stadları var.
Geçen sene ne oynamya çalışıyorlardı bilmiyorum ama bu çocuk normalde baya potansiyelliymiş. 2016 yılında baldır kemiği kırılmış. Altyapısını Benficada almış ve daha önemlisi alt yaşlarda 70 kez milli olmuş . Bu çocukta iş var
Geçen sezon iki üç maç denk geldi beğenmiyorum kendisini bizim seviyimizde değil
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

iyide sen de bende hemen hepimiz 4-6 eksiğimiz war diyoruz yani hepimiz kendimizi eziklemiş olmuyormuyuz bu durumda

aynı şey mi abi şimdi yapma gözünü seveyim.

Takım da ki eksikleri söylemek ayrı.

Bir de aşağıda ki yoruma bak...

Çevrimdışı tangaz

benim takıldığım konu falcao değil ki bizi eziklemeniz senin de destek vermen.

Golcünün önemini ben herkesten daha iyi biliyorum sürekli dile getirdiğim şey zaten iyi golcün yoksa sende yoksun hatta necmi abi ile çok tartıştım bu yüzden.

Love,Negredo,Larin,pektemek filan yapacağına 1 tane alacaksın sağlam adam alacaksın diye.

Burak sene başı gelmiş olsa her şey daha farklı olurdu.

gerçekçi olmayı eziklemek die tanımlaman doğru değil.

Çevrimdışı mrred

Geçen sezon iki üç maç denk geldi beğenmiyorum kendisini bizim seviyimizde değil
Asistleri genellikle korner ya da duran toplardan yapmış. Guingamp ne oynuyordu geçen sene ona bakmak lazım
The great gig in the sky

gerçekçi olmayı eziklemek die tanımlaman doğru değil.

gerçekci olmak ;

Beşiktaşın alacak olduğu oyuncuyu "yıldızımsı" diye küçümsemek mi ?

Yada gerçekci olma ;

Beşiktaş gs'nin falcao'yu almasıyla eyvah şimdi lig bitti yıldız oyuncuyu almamıza gerek yok artık demek mi ?

Hangisi gerçekci olmak.

Orta da tek gerçek var Beşiktaş'ı küçümsediniz,eziklediniz,dalga geçtiniz(sen de gülücükle katıldın)...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rebocho için kulübü 5 m den kapıyı açtığı pazarlıklarda 4 m ye indi.
Bizim teklifimiz 2.750 m..
Oyuncu ile anlaşıldı.
Durmisi ile senelik 1.5 m den 3 senelik her konuda kesin anlaşma sağlandı.
Lazio ile aradaki fark 750 bin..

Umut Meraş görüşmesinde bursa sadece umut için 1.5 m talep etti..
Muhammed için 500 bin teklif ettik..Görüşmeler sürüyor.
Muhammed ihtimali yüksek.
Umut zor..
Diğer taraftan da iyi haberler geldiği için oraya yönelecekler gibi.
Cumartesi’ye kadar sol bek ve kaleci işini çözmeyi planlıyorlar.

(Beşiktaş İstihbarat)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

aynı şey mi abi şimdi yapma gözünü seveyim.

Takım da ki eksikleri söylemek ayrı.

Bir de aşağıda ki yoruma bak...

aynı şey tabi güleriz ağlanacak halimize misali bi ifade olmuş işte. ağlanacak halimize gülüyoruz kendimizle dalga geçiyoruz. ama bunların hiçbiri eziklemek yada renkli sempatizanlığı olmuyor. ligin başlamasına 10 gün kalmış tonla eksik var üstüne sakatlar vbvb adamlar falcaoyu alırlar ve lige iyi başlarlarsa ve bizde sakatlık sistem oturacak vb derken 10 haftada 10 puan geri düşersek şampiyonluk yarışında havlu atıp arkadan el sallarız

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bizi nerede ezikledim. Beşiktaş ın büyüklüğü fetocuların (...)₄  şikeli şaibeli şampiyonluklarıyla mı değişecek. Şampiyon olamayan ezik mi oluyor.  :)Zayıf hücum hattı ile başarılı olmak imkansız. Boyd dur konoğlyanka dır vs bunlarla ne uzalır ne kısalırsın. Bunlara para harcayıp gol yapamadıktan sonra niye para harcayalım bu kadar darboğazdayken. Gelecek oyuncu için yazdım diyorlar ya şöyle yıldız vs. Geldi diyelim Atiba yerine oynadı. Savunma da çok iyi iş çıkarsa hücumda  gidip 4 gol atsa Atiba da aynını yapıyor. Ne gerek var o kadar paraları vermeye. Eusebio ya da Garincha mı çıkacak içinden. Gidelim Sol Bek Marcelo yapalım. Vida yı satıp Marcelo yu getirelim. Kaleye Kariustan iyi birini alalım şampiyon mu yapacaklar bunlar bizi yediğimiz gol 5 oynar çok çok. Ki Adriano-Marcelo-Fabri yi tercih ederiz değil mi eee onlar varken İleride Negredo-Lens-Q7 varken şampiyon olabildik mi yok. Üstelik Babel ve Talisca da vardı şimdi onlarda yok.

Çevrimdışı sosyalkartal

Bu sene eze eze kafalarına şaplağı ata ata şampiyon olacaz kardeşlerim kim kimi alıyorsa alsın biz eksikliklerimizi kapatmaya yönelik nokta transferler yapıyoruz varsın millet taraftar istedi diye falcaolara milyon eurolar döksün biz bu günü kurtarma hamlelerini demiröeren zamanında gördük hala akıllanmadınız mı
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı AigleBordeaux

gerçekci olmak ;

Beşiktaşın alacak olduğu oyuncuyu "yıldızımsı" diye küçümsemek mi ?

Yada gerçekci olma ;

Beşiktaş gs'nin falcao'yu almasıyla eyvah şimdi lig bitti yıldız oyuncuyu almamıza gerek yok artık demek mi ?

Hangisi gerçekci olmak.

Orta da tek gerçek var Beşiktaş'ı küçümsediniz,eziklediniz,dalga geçtiniz(sen de gülücükle katıldın)...
Falcao Beşiktaş’a gelse yarışta bir sıfır önde başlıyorsun
Gs Falcao’yu alırsa büyük avantaj sağlarlar bu bir gerçek adam iyi forvet, Galatasaray’da şuan eksiklerli sadece bir 8 ve golcü ve unutma hakemler VAR’da Gs’nin rakiplerine sert oynamaya müsade etmeyecek
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!