2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806753 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

Karius
Gg          vida           kolodziejczak   caner

Dodo       ozi

Boyd                     Ljajic         lookman(kiralik)

Burak

Benim gorusum şu goruntu sampiyonluk icin yeter ancak;

-caner ve gg yi yedekleyecek ya da zorlayacak mutlaka iki bek alinmali.

-stoperi alpay ve mirin yedekler. Kaleciler yeterli.

-medel satilirsa yerine bir orta saha(necip zaten yok hukmundedir) atiba ve yeni alinacak orta saha yedekler.

-lens ve diger vatandas giderse boyd haric lookman kiralik ya da njie kono gibi bir kanat lazim.

-forvetlerde su asamada yeterli.

Not: Bu kadroyu kulubun mali sartlari icerisini dusunerek yazdim. Yoksa tabiki gonul isterki caner ve gg den cok daha iyi bekler. Ya da kanatlarda cok daha iyi oyuncular. Benim icin bu sene en guvendigim kisi hunter..

Lookman Leipzig'e gidiyor muhtemelen.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sefaköykartali

Emre Mor bence alınabilecek bir riskti. Quaresma' yı gönderip onu deneyebilirdik. Yaşı da genç oynarsa kazancımıza oynamazsa da kaybeden kendisi olur. Keşke son dakika hamlesi alabilsek.

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Arkadaşlar spor muhabirlerinin transferlerin son durumlarından habersiz olması konusunda serzenişte bulunmuşsunuz ama bu kötü bir şey değil iyi bir şey.  :) Transfer sürecinin sağlığı için ne kadar az bilgi sızarsa o kadar iyi.

Hareket var bilgi sızmıyorsa süper ama hareket yok zaten sızacak bir şey yoksa o zaman durum vahim.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Boyd' un fotoğrafı bu. Yakında açıklama gelir gibi artık.

Yakışmış forma  :lol:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yüzü günden güne asılıyor adamın.

Bir de şimdi farkettim, asıl sıkıntı bence burda yüzünün asık olması değil üstündekiler. Hoca yanıcak, bu sıcakta onlar giyilir mi  :lol:

Çevrimdışı 38life

Hareket var bilgi sızmıyorsa süper ama hareket yok zaten sızacak bir şey yoksa o zaman durum vahim.

Medyanın bilgi verememesi konusunu konuşuyoruz. Transfer yapılmaması konusu başka bir konu.

Çevrimdışı 38life

Avcı : Bravo Ricardo

korkuyorum q7 kalacak diye.adama kanat almayarak buna mecbur bırakıyorlar ondan sonra avcıya söverler hep birlikte quaresmayı neden oynatıyorsun başka adam mı yok diye.Hoca suçlu çünkü.

Bravo Ricardo demeden önce Quaresmanın yaptığı hareket son derece pozitif bir hareket. Sezarın hakkını sezara verecek tabii ki. Quaresma bence kalmaz, çok korkmuyorum. Ama en kötü senaryo olsa, yani kalsa, bi de üstüne ilk 11 oynasa bile eskisi gibi olmayacaktır. İmkansız çünkü. Öyle sağa yaslanıp 80 tane orta açması falan, böyle bir şey seyretme olasılığımız yok.

Çevrimiçi sefaköykartali

Yalnız orta saha transfer haberleri çıkmaya başladığından beri savunma transferleriyle ilgili kuş uçmuyor. Muhtemelen birisi eksik kalacak her transfer sezonunda olduğu gibi ama onları da atlamamak lazım. Vida' nın yanına da sol ayaklı iyi bir stoper çözmemiz gerek.

Çevrimdışı 38life

Yalnız orta saha transfer haberleri çıkmaya başladığından beri savunma transferleriyle ilgili kuş uçmuyor. Muhtemelen birisi eksik kalacak her transfer sezonunda olduğu gibi ama onları da atlamamak lazım. Vida' nın yanına da sol ayaklı iyi bir stoper çözmemiz gerek.

Daha dün Timothee Kolodziejczak ile anlaştığımız haberleri yapıldı.

Çevrimdışı cursedofdragon

?s=19

gelmiş geçmiş en iyi kalecimiz heyt be

boşver bunu boyd nerede ?

Özellikle mi seçiyosun anlamadım  :lol: Adamın 10 tane fotoğrafı varsa gülen, sen gülmeyeni bulup koyuyosun. Bu adamım yapısı da bu zaten gülmüyor. Ama Beşiktaşa geldiğinden çok gülen fotoğrafı oldu. ( Evet transferler geç geliyor ondan dolayı bende yönetime kızıyorum, en azından istediklerini alsınlar diyorum, belki de senin kızdığın holtybyi istiyodur ve yönetim almadı diye kızıyodur  :lol:)

atsana 10 tane gülen fotosuna beraber bakalım ben besiktas resmi sitesinde hesaplarında göremedim ? Her gün resimlere videolara bakıyorum.

Bu adamın yapısı bu zaten gülmüyor mu bunlar ne peki ?

Benim kızdığım holbty diye bir şey değil ben öncelik orası mı diyorum orta sahada 6 tane adam varken diyorum.Bence kızgınlığı güneşin başına gelenler benim de başıma gelecek diye olabilir.

Vallahi Türkiye de zeki adam aramak genel evinde bakire kız aramak gibi.
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 18:32:21 cursedofdragon ]

Transfer tahtasının açılmasını bekleyen anadolu takımları taraftarı gibi kredinin gelmesini bekliyoruz..
anadolu takımları hiç kredi filan beklemiyorlar onlar bile cayır cayır transfer yapıyorlar kayseri dediğin takım 3.6 milyon € verip mensahı alıyor.

Biz de 2 aydır boydu alıcaz.

Ondan sonra anadolu takımlarının bile kadrosu bizden iyi dediğin zaman alınıyorlar.

[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 18:33:26 cursedofdragon ]

Holbty alınmadı diye adamın suratı düşmüş.

Yok bence güneşin başına gelenlerin benimde başıma gelecekti diye ondan düşünce sardı adamı.

sağ bek yok sol bek yok sol kanat yok.Sağ kanat allaha emanet santrafor burak sakatlandı santrafor da sıkıntıya girdi.

Adamı bu düşünceler sarmış olabilir eski takıma 4-5 tane ilk kampa adam yetiştirdi onları görünce bir kederlenmiş olabilir.

Arkadaşlar spor muhabirlerinin transferlerin son durumlarından habersiz olması konusunda serzenişte bulunmuşsunuz ama bu kötü bir şey değil iyi bir şey.  :) Transfer sürecinin sağlığı için ne kadar az bilgi sızarsa o kadar iyi.

eskiden sızmıyordu bombayı patlatıyorlardı doğrusu buda. hiç ümidin varmı muharrem benim zerre yok.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi vardı ne oldu ona şu tabloyu görse gözyaşlarını tutamazdı  :lol:
ağlamakla meşgulüm mesaj yazamıyorum :bandit:

⚫⚪ Beşiktaş'ın hazırlık maçları:

🗓 17 Temmuz - Pendikspor
🗓 21 Temmuz - Kocaelispor
🗓 27 Temmuz - Eibar
🗓 29 Temmuz - Apollon Larisas
🗓 2 Ağustos - Udinese
🗓 4 Ağustos - Brescia
🗓 10 Ağustos - Panathiakos (Atatürk Olimpiyat Stadı)

Çevrimiçi Samet Demir

Yok bence güneşin başına gelenlerin benimde başıma gelecekti diye ondan düşünce sardı adamı.

sağ bek yok sol bek yok sol kanat yok.Sağ kanat allaha emanet santrafor burak sakatlandı santrafor da sıkıntıya girdi.

Adamı bu düşünceler sarmış olabilir eski takıma 4-5 tane ilk kampa adam yetiştirdi onları görünce bir kederlenmiş olabilir.
Ligden çekilmemiz lazım bence.

Sen benim sana ne demek istediğimi anlamıyorsun. Anlamak da istemiyorsun.

Hiç bir şey güllük gulistanlik değil ama sende ki bu foruma negatif hava yayma merakı nedir onu anlayamıyorum.

Birşey oluyor medyaya gerek kalmadan oyuncu yonetim. V.s. kim hakkında olursa olsun hemen olumsuz yorumlar yazmaya başlıyorsun.

Dur bir bakalım adam yeni gelmiş. Bir kare fotoğraftan türlü türlü senaryolar. :)

Hayır transfer planlarını başkandan duydunda bize birşey söylemiyor da bu yüzden kederliysen ayıp ediyorsun.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

2 Ağustos - Udinese ile maç yapıyoruz.

Aklıma direk FM de bir takıma oyuncu satarken karşı takımın hazırlık maçı yapma şartı koyması geldi.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

eskiden sızmıyordu bombayı patlatıyorlardı doğrusu buda. hiç ümidin varmı muharrem benim zerre yok.

Valla ben kendimi nötr tutuyorum. Ne yaşandığını bilmiyoruz sonuçta. Avusturya kampına kadar ses çıkarmayacağım. Avusturyaya giden uçakta yeni transfer olarak stoper, sol bek ve en az 1 kanat yoksa artık beni kimse tutamaz  :)

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

dorukhan gidiyor sanırım hoydaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

Bir de şimdi farkettim, asıl sıkıntı bence burda yüzünün asık olması değil üstündekiler. Hoca yanıcak, bu sıcakta onlar giyilir mi  :lol:
bu gün istanbul yer yer yağmurlu ve serin

Çevrimiçi Necmi

Cumaya kadar inanılmaz bir dönem bekliyor bizi rakiplere oha Beşiktaş artık dedirtecek cinsten şu an bazı isimler geliyor bitmediği için söyleyemiyorum
bittikten sonra söylersen bunun adı duyum olmuyor :bandit:

Ligden çekilmemiz lazım bence.

Sen benim sana ne demek istediğimi anlamıyorsun. Anlamak da istemiyorsun.

Hiç bir şey güllük gulistanlik değil ama sende ki bu foruma negatif hava yayma merakı nedir onu anlayamıyorum.

Birşey oluyor medyaya gerek kalmadan oyuncu yonetim. V.s. kim hakkında olursa olsun hemen olumsuz yorumlar yazmaya başlıyorsun.

Dur bir bakalım adam yeni gelmiş. Bir kare fotoğraftan türlü türlü senaryolar. :)

Hayır transfer planlarını başkandan duydunda bize birşey söylemiyor da bu yüzden kederliysen ayıp ediyorsun.

Biz değilde Avcı çekilebilir.

Yoo gayet iyi anlıyorum anlayışım kuvvetlidir tek seferde anlarım.

Olumlu haberler çıkıyor da ben mi olumsuz şeyler yazıyorum ?

-Voleybal takımı kapatılıyor.
-Başkan 3 yıl sıkıntılı süreç yaşayacağız diyor.
-2 aydır boyd'u bile alamıyoruz.
-Rakipler transferin dibine vuruyor.

Hayır ilk defa mı bu anları yaşıyoruz geçen sene ondan önce ki sana ondan önce ki sene her sene aynı terane dönüyor.Lig başlıyor transferler ligin 2-3.cü haftası geliyor eksik bölgeler kalıyor transfer yapılmayan oyuncular kamp yemiyor alışma süreci vs ilk yarıyı çöpe atıyoruz bunun olmaması için uğraşıyoruz kötü mü yapıyoruz ? Güneşin başına gelenlerler Avcının da başına gelmesin diye uğraşıyoruz.

Senaryo değil espiri ile karışık bir mesaj.

Transfer var mı ki duyalım ?
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 18:50:13 cursedofdragon ]