2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2763508 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi sefaköykartali

Tyler Boyd, Beşiktaş için Altunizade Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Beşiktaş, bugün Boy'la resmi sözleşme imzalayacak.
https://t.co/ULRGWccE2x https://t.co/9r9Tr0n4BD

Çevrimdışı cursedofdragon

Fikret Orman: "Süper Lig'in marka değeri çok iyi durumda değil. Kulüplerimizin avrupadaki finansal olarak marka değeri çok iyi değil. Şu an çıkan lisans talimatının tamamını beraber oluşturduk ve TFF Lisans Talimatı yürürlüğe girdi."

Fikret Orman: "Lisans talimatnamesi 6 ay sonra tamamen devreye girecek, önümüzdeki 6 ay boyunca kulüpler bu talimatnameye tamamen uyacak duruma gelmeli."

Fikret Orman: "Federasyonumuza teşekkür ediyorum. Gelir gelmez büyük bir iradeyle bunu ortaya koydular. Bize düşen de buna uymaktır. Dirayetli durmamız lazım, mantıklı hareket etmemiz lazım. Etmeyenler de cezalandıracak."

teşekkürler başlamış yine.

Sezon başı sakatlar : Vida(ufak bir çarpışma),Burak(Ameliyat),Rıdvan(elmacık kemiği),Dorukhan(Zorlama),Quaresma(Zorlama).

Hoca antremana bile çıkmadı gelecekler gidecekler belli bile değil falan filan ...

Kamp başlayalı 3 gün oldu transfler oluk oluk yağıyor maşallah nazar değmesin.

🔥Eski FIFA menajeri John Harriott: "Wolverhampton, Quaresma'yı Beşiktaş'tan bedelsiz olarak transfer etmeye çok yakın. Oyuncu bir yıllık sözleşmeye imza atacak."

Çevrimdışı Kutay

🔥Eski FIFA menajeri John Harriott: "Wolverhampton, Quaresma'yı Beşiktaş'tan bedelsiz olarak transfer etmeye çok yakın. Oyuncu bir yıllık sözleşmeye imza atacak."
oynadığı takımda bu kadar kapris yapıp sorun çıkaran buna rağmen hala takımında tutulmaya devam eden başka bir oyuncu var mıdır acaba taraftarda eskisi kadar sevmiyor artık bu adama 1 yıl daha dayanacak takatim kalmadı artık ne olur gitsin :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

yüzü günden güne asılıyor adamın.

[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 15:19:59 cursedofdragon ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

:halay:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Abdullah Avcı, kalecileri pas idmanında oynatırken Karius çift kale maç esnasında stoper oynadı. Avcı’nın özel isteğiyle sürekli top dağıttı oyun kurdu. (A Spor)

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

fotoğraf bile var

uçakta ki aşcı ile mi kontrolden geçmiş.

Avcı : Bravo Ricardo

korkuyorum q7 kalacak diye.adama kanat almayarak buna mecbur bırakıyorlar ondan sonra avcıya söverler hep birlikte quaresmayı neden oynatıyorsun başka adam mı yok diye.Hoca suçlu çünkü.
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 16:04:00 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Boyd ne oldu Boyd?

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Boyd ne oldu Boyd?

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

aşcı ile beraber uçakta takılıoylarlarmış.

Çevrimiçi levitate

?s=19

gelmiş geçmiş en iyi kalecimiz heyt be
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Elalem korkmadan çatır çatır adam alırken biz hala marka değeri diyoruz.

Sabır te Allahım yaa..

Çevrimdışı yaço58

dorukhan herhalde 10m civarı bir paraya udinese ye satılıyor hayırlısı olur umarım mükemmel bir karakterdi takımı benimsemişti performansı iyiydi ben avcının sistemi için bir kagawa hamlesi bekliyorum atiba ve önlernde 2 8 gibi ljajic kagawa olarak iç sahada bu düzenle çıkartabilir takımı bakalım artık transferler hız kazanır

Çevrimiçi levitate

@mylife1903 buyur tadın kaçsın abi

sanırsam favori transfer dönemin

Çevrimdışı yaço58

eğer satılırsa direk dorukhan gibi 2 adam kazandırmalıyız takıma sol beke duhan aksuyu orta sahayada eskişehirden mehmet özcan hamlesi makul olur bi kaç tanede gurbetçi gelecek gibi duruyor birde hasic var gelecek böyle böyle kaynak yaratmak zorundayız elif elmas için kim derdi 15m gibi bir paraya gideceğini adam 11de oynamıyordu ama yabancılar o kumaşı gördü bakalım hasicde çok övülüyor bakalım nasıl olcak
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 17:23:51 yaço58 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Özellikle mi seçiyosun anlamadım  :lol: Adamın 10 tane fotoğrafı varsa gülen, sen gülmeyeni bulup koyuyosun. Bu adamım yapısı da bu zaten gülmüyor. Ama Beşiktaşa geldiğinden çok gülen fotoğrafı oldu. ( Evet transferler geç geliyor ondan dolayı bende yönetime kızıyorum, en azından istediklerini alsınlar diyorum, belki de senin kızdığın holtybyi istiyodur ve yönetim almadı diye kızıyodur  :lol:)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

@mylife1903 buyur tadın kaçsın abi

sanırsam favori transfer dönemin

Umbronun formaları  ve adidasın şu forması :bawling:

Çevrimiçi blackeagle35

Transfer tahtasının açılmasını bekleyen anadolu takımları taraftarı gibi kredinin gelmesini bekliyoruz..

Çevrimiçi Samet Demir

Holbty alınmadı diye adamın suratı düşmüş.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Arkadaşlar spor muhabirlerinin transferlerin son durumlarından habersiz olması konusunda serzenişte bulunmuşsunuz ama bu kötü bir şey değil iyi bir şey.  :) Transfer sürecinin sağlığı için ne kadar az bilgi sızarsa o kadar iyi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sefaköykartali

Boyd' un fotoğrafı bu. Yakında açıklama gelir gibi artık.
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 17:47:18 sefaköykartali ]