2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2810651 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu konuyu araştırmamız lazım Necmi, sondan üçüncü sandıktaydı seçim sırasında tepkiler nedeniyle dışarı çıkarılan sendikacılar.  O sandık YD dönemimde üye olmuş olamaz.
Başkan çıkıp fatih terim denilen kişiyi savunuyor. Yönetim kurulu içinde renkli sempatizanları belki de renkli takım taraftarı var. Renkli ajanlarıyla özel uçaklarda seyahat yapılıyor, bunların kulüple en yakın temasa girmeleri sağlanıyor. Tamam diyelim ki bütün bu renkli üyeler Yıldırım Demirören zamanında üye yapıldı ve Fikret Orman'ın da elinden bir şey gelmiyor. Bu en başta saydıklarımı da Yıldırım Demirören mi yaptırdı Fikret Orman'a? Ne zaman Fikret Ormanla alakalı bir konu olsa hemen futbolcu, teknik direktör, eski yönetici hatta Yıldırım Demirören öne atılıp Fikret Orman masum asıl suçlu bunlar şeklinde savunmaya geçiliyor. Neyin içyüzünün ne olduğu kimin kusurlu olduğunun ayırımını yapmadan ve çözüm yollarını aramadan bir yol kat edilmez.

Çevrimiçi Necmi

Bu konuyu araştırmamız lazım Necmi, sondan üçüncü sandıktaydı seçim sırasında tepkiler nedeniyle dışarı çıkarılan sendikacılar.  O sandık YD dönemimde üye olmuş olamaz.
o dışarı çıkarılanlar renkli üyeler değildi.
bahsettikleri şu gs kongresinde bursa taraftarı fener taraftarı var ya
o üç dört üyeyi doladı millet diline.yıllardır konuşurlar renkli üyeler diye sadece üç kişinin fotosu dolaşır ortada
tepki yüzünden dışarı çıkarılan sendikacılar nedir necidir bilmiyorum ama kimsenin bir kongre üyesini
zorla dışarı çıkartma hakkı yok bir yerde kongre seçimi oluyorsa adayların üyesi olur
bu partilerdede böyledir kulüplerdede böyledir. bu yasa dışı değil. ülkede parti vekil adayları belediye başkanları böyle seçiliyor
toplu aidat yatırılmasınında hukuken suç olduğunu sanmıyorum. zaten emin olun muhalif kısımdada var
bu toplu aidatlar
bir sürü parti kongrelerinede katıldım insanlar istediği kadar toplu aidat yatırsın grup oluştursun oy kullanan insan sandığa
yalnız gidiyor. sadece yanına yüz kişi alan bir koltuk derdinde olur. birini üye yapsan bile onun oyunu garantileyemezsin.
bu konu saçma sapan bir konu eğer toplu üyeliklerden rahatsız oluyorlarsa gider üye olur onları etkisiz bırakırlar
bakıyorsun sosyal medyaya binlerce kişi konuşuyor gidip üye olsunlar o zaman
bir kişinin gerçekten binlerce kişiyi üye yapabileceğine inanıyormusunuz. partilerde bile aylarca yıllarca çalışırsında 20 kişiyi seçimde bir araya getiremezsin. kaldıki kulüpde böyle bir şey yapılabilse bunu en iyi taraftar grupları yapar göründüğü kadarıyla onlar bile yapamıyor.
alın işde fener seçimleri yirmi yıl başkanlık yapmış aziz yerle bir oldu normal koşullarda her kongre üyesi onun adamı olmalıydı.
kongreler o kadar basit değil Beşiktaş kongreside en dik kongredir öyle hafife alınmamalı.
sanırım bizim arkadaşlarında çoğu o sondan üçüncü sandıktaydı bunlarda 5-6 yıl önce üye oldular
tahminim çoğunluğuda başkana oy vermedi. dediğin gibi sondan üçüncü sandıksa demekki o üyeler başkanın geldiği yıl  üye olanlar
milletin bu güne kadar aklı nerdeymiş.sondan üçüncü sandık diyorsun millet sanki bu sene üye yapılmışlar gibi konuşuyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Roman Neustadter:

“Abdullah Avcı beni Başakşehir'e istiyordu, hatta kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Şimdi Beşiktaş'ın teknik direktörü oldu ve ben de büyük ihtimalle Beşiktaş'a gideceğim"

(DHA)

Brahimi'yi alsınlar da bize Lookman yada Vlasic'i kiralık yollasınlar  :)

🚨 |  Brahimi, Everton ile görüşüyor. (Goal France)

bu gidişle yasin filan olacak o isimler.

Çevrimiçi Necmi

Yahu @sozkul abi sen necmi abiye ne bakiyon
O isine gelince efenim top bizde kaliyor 30 dakika 60 orta yapiyoruz falan diye rakamlarla oynar suclu senol gunestir yahit ismael turkiyenin en iyi bekidir butun kotuluklerin babasi karijmadir falan

5268 saibeli uyenin topuna girmez
Onlari da yd yapmistir uye zaten, yersen
Yahu fikret orman ydye hesap soracam doye geldi, hesap sorulacak hale geldi
Hepsini gec cikip ydye tesekkur etmedi mi fikret orman.

Serdar bilgili yd ve fikret orman birbirlwrinden hoc farklari yoktur hatta bunlar bi komisyon gibi olmustur, putin medvedev gidip sirayla seediyorlar bizi yonetiyorlsr yani

Rakam sayan insan gelsin aciklasin bana tek vezneden 1000 kisi bir gunde nasil odeme yapmis
Yahu 2 dakika surse 2000 dakika 1000 adam nerede bekleyecek, azicik muhendislik bilgisi olan boler carpar
Toplu odenmis iste

100 200 kisiye refersns olanlar var hepsi tuzuge aykiri
Tarafatr diyen once tuzugu okusun linkini koymustim buraya

Coftlik gibi yinetiliyor dedigimde kiziyorsunuz sonra
Bu 5268 uyenin referanslati incelenmeden bu kulup duzlige zor ciksr

Besiktasli dolu dedigimiz tff zamani gs 13 kupa almis biz 2
O adamlarin besiktasliliklari sorgulanmali
Tffde o sayida gsli olsa once biz sonra fb kume duser gs 20 sene ustuste sampiyon olur
Bir tane gsli ile herifler neler yapti gecen sezon

Yersen gucu yok lobi yok falan romantik taraftar argumanlari halemi yenecen falan, enayimiyiz biz, robaldo messo ile yenemezsin buloyu cunoyu
ya dostum gerçekten inanıyormusun bunu laf olsun diye söylüyorsan
hatırlatayım o şaibeli dediğin5268 üyenin en az 40-50 tanesi buraya üye sor bakalım kendilerine şaibelimi
birileri liste çıkartmış Fikret Ormanın başkanlık döneminde kaç kişinin üye olduğunu sonra hepsine
şaibeli etiketi yapıştırdılar. ayıp ya birşeyi bilerek konuşun bir taraftar forumundasınız ve
o saydığınız insanların bazıları buraya üye.
başkan üyelik giriş aidatlarını indirdi insanlarda oluk oluk üye oldu. uygun fiyatla üye olanlar
şaibelimi olmuş oluyor şimdi.
çamur atmak ne kadar kolay birilerinin alnına lekeyi vurun birilerini renkli yapın nasılsa dilin kemiği yok.
yıllardır renkli üyelerden bahsederler sonra kalkıp üç kişinin resmini koyarlar daha bir dördüncüsünü bulamadılar
o kadar kongre üyesi içinde 50 tanede çıkar. git fenerin kongresindede Beşiktaşlı bulursun o kadar gs nin kongresindede bulursun.
al işde bizde yöneticilik yapmış hüsnü güreli bu adam Beşiktaşlı falan değil. sinan engin Beşiktaşlımı
daha böyle kimbilir kimler vardır. ha birde şu ezik var adını hep unutuyorum ona Beşiktaşlı dermisin
bunlar kongre üyesi değil Beşiktaş yöneticiliği yapmış isimler. kimbilir bilmediğimiz daha kimler vardır.
fenerin kurucuları gsli :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Artık gitme vakti geldi

Quaresma alacağı için kulübe ihtar çekti. Yarına kadar zaman verdi. (via. Murat Özen)
Quaresma gider veya gitmez o ayrı mesele de ; sen bu kulübün başkanı olsan ve futbolcuların alacaklı olsa bar disko gezip lay lay lom havasında takılman doğru etik bir davranış olur muydu? Bunu gören futbolcu bu duruma isyan etmez miydi? İtirazı çeken Quaresma değil de taraftarın geneli bakımından sevilen taktir gören bir futbolcu olsa taraftar o futbolcuya hak verirdi ayrıca. Bir husus da geçen sezonun genelinde Şenol Güneş, Quaresma'ya kalkan oldu kulüp gönderecekken gitmesine mani oldu havası yaratıldı. Kulüp gerçekten Quaresma'yı göndermek mi istiyordu? Bunu iddia eden delilleriyle gösterecek. Bana kalsa gitsin ve Lens ile baş başa kalalım. Geçen sezon boyunca ' Lens sistem futbolcusu, bilerek oynatılmıyor' deyip milletin başını ağrıtan scout, FM takımının haklılığı Abdullah Avcı yönetimindeki Beşiktaşla , o Beşiktaş'ta sağ kanatta oynayan Lensle ortaya çıkmış olur.

Çevrimiçi Necmi

Yahu @sozkul abi sen necmi abiye ne bakiyon
O isine gelince efenim top bizde kaliyor 30 dakika 60 orta yapiyoruz falan diye rakamlarla oynar suclu senol gunestir yahit ismael turkiyenin en iyi bekidir butun kotuluklerin babasi karijmadir falan

5268 saibeli uyenin topuna girmez
Onlari da yd yapmistir uye zaten, yersen
Yahu fikret orman ydye hesap soracam doye geldi, hesap sorulacak hale geldi
Hepsini gec cikip ydye tesekkur etmedi mi fikret orman.

Serdar bilgili yd ve fikret orman birbirlwrinden hoc farklari yoktur hatta bunlar bi komisyon gibi olmustur, putin medvedev gidip sirayla seediyorlar bizi yonetiyorlsr yani

Rakam sayan insan gelsin aciklasin bana tek vezneden 1000 kisi bir gunde nasil odeme yapmis
Yahu 2 dakika surse 2000 dakika 1000 adam nerede bekleyecek, azicik muhendislik bilgisi olan boler carpar
Toplu odenmis iste

100 200 kisiye refersns olanlar var hepsi tuzuge aykiri
Tarafatr diyen once tuzugu okusun linkini koymustim buraya

Coftlik gibi yinetiliyor dedigimde kiziyorsunuz sonra
Bu 5268 uyenin referanslati incelenmeden bu kulup duzlige zor ciksr

Besiktasli dolu dedigimiz tff zamani gs 13 kupa almis biz 2
O adamlarin besiktasliliklari sorgulanmali
Tffde o sayida gsli olsa once biz sonra fb kume duser gs 20 sene ustuste sampiyon olur
Bir tane gsli ile herifler neler yapti gecen sezon

Yersen gucu yok lobi yok falan romantik taraftar argumanlari halemi yenecen falan, enayimiyiz biz, robaldo messo ile yenemezsin buloyu cunoyu
ha bu arada sen bugün gel Beşiktaşa başkan ol kimseye hesap falan soramazsın
öyle kolay bir şeymi Beşiktaşı mahkemeye taşımak. birini mahkemeye taşıdığında halının altından ne
çıkacağının hesabınıda yapacaksın. yd nin onca yıllık başkanlık süresinde hiç şaibeli bir iş yapmadığını garanti edebilirmisin
sen ona zarar vereyim derken onun Beşiktaşa zarar verebileceğinide düşünüyormusun. bir köpeği köşeye sıkıştırırsan
kurtulmak için seni ısırır. ne olacak döneminde yaptığı borçları gerimi alacaksın bu mümkün değil
nasıl soracaksın hesabını.
şimdi muhalefet esip gürlüyor mesela yarın iktidar olsalar sence hesap sorarlarmı yada siyasi partilerden hiç bugüne kadar böyle bir şey oldumu
ali koç esip gürlüyordu birbirlerinin gırtlağına sarılıyorlardı ne oldu azizden hesap sordumu
bu işler dediğin gibi kolay değil sokakta arkadaşından misketlerin hesabını sormak gibimi sanıyorsun
kulübün herşeyini mahkemeye taşımayı.
evet iyi niyetli şekilde çıkar bunu seçim öncesi konuşursun sonra başkanın yaptığı gibi raporlarınıda tutturursun ama o raporlar eline geldiğinde
ışık hızıyla sümen altına atarsın. sızmasın diyede sümenin etrafını sıkı sıkı bantlarsın.
mesela o stad yapılırken kimlere ne rüşvetler verilmişdir yaşanan sorunlarda aracı olanlar bedavamı olmuşdur.
yarın başkan olsan ne yapacaksın bunları açıkmı edeceksin.

Çevrimiçi sozkul

o dışarı çıkarılanlar renkli üyeler değildi.
bahsettikleri şu gs kongresinde bursa taraftarı fener taraftarı var ya
o üç dört üyeyi doladı millet diline.yıllardır konuşurlar renkli üyeler diye sadece üç kişinin fotosu dolaşır ortada
tepki yüzünden dışarı çıkarılan sendikacılar nedir necidir bilmiyorum ama kimsenin bir kongre üyesini
zorla dışarı çıkartma hakkı yok bir yerde kongre seçimi oluyorsa adayların üyesi olur
bu partilerdede böyledir kulüplerdede böyledir. bu yasa dışı değil. ülkede parti vekil adayları belediye başkanları böyle seçiliyor
toplu aidat yatırılmasınında hukuken suç olduğunu sanmıyorum. zaten emin olun muhalif kısımdada var
bu toplu aidatlar
bir sürü parti kongrelerinede katıldım insanlar istediği kadar toplu aidat yatırsın grup oluştursun oy kullanan insan sandığa
yalnız gidiyor. sadece yanına yüz kişi alan bir koltuk derdinde olur. birini üye yapsan bile onun oyunu garantileyemezsin.
bu konu saçma sapan bir konu eğer toplu üyeliklerden rahatsız oluyorlarsa gider üye olur onları etkisiz bırakırlar
bakıyorsun sosyal medyaya binlerce kişi konuşuyor gidip üye olsunlar o zaman
bir kişinin gerçekten binlerce kişiyi üye yapabileceğine inanıyormusunuz. partilerde bile aylarca yıllarca çalışırsında 20 kişiyi seçimde bir araya getiremezsin. kaldıki kulüpde böyle bir şey yapılabilse bunu en iyi taraftar grupları yapar göründüğü kadarıyla onlar bile yapamıyor.
alın işde fener seçimleri yirmi yıl başkanlık yapmış aziz yerle bir oldu normal koşullarda her kongre üyesi onun adamı olmalıydı.
kongreler o kadar basit değil Beşiktaş kongreside en dik kongredir öyle hafife alınmamalı.
sanırım bizim arkadaşlarında çoğu o sondan üçüncü sandıktaydı bunlarda 5-6 yıl önce üye oldular
tahminim çoğunluğuda başkana oy vermedi. dediğin gibi sondan üçüncü sandıksa demekki o üyeler başkanın geldiği yıl  üye olanlar
milletin bu güne kadar aklı nerdeymiş.sondan üçüncü sandık diyorsun millet sanki bu sene üye yapılmışlar gibi konuşuyor.

Hukuki olarak haklısın, sondan üçüncü sandıktı galiba, adamlar o kadar genç değildi ama son dönem sandıklarına denk gelen üyelerdi. Adamlar kavga çıkacak olunca ikna edilip dışarı çıkarıldılar sonra gelip oy kullandılar mı bilemem.
Bir tanesi mahkemeye gitse bana oy kullandırmadılar diye, video kaydıyla beraber seçim iptal edilir bence..

Çevrimiçi Necmi

Quaresma gider veya gitmez o ayrı mesele de ; sen bu kulübün başkanı olsan ve futbolcuların alacaklı olsa bar disko gezip lay lay lom havasında takılman doğru etik bir davranış olur muydu? Bunu gören futbolcu bu duruma isyan etmez miydi? İtirazı çeken Quaresma değil de taraftarın geneli bakımından sevilen taktir gören bir futbolcu olsa taraftar o futbolcuya hak verirdi ayrıca. Bir husus da geçen sezonun genelinde Şenol Güneş, Quaresma'ya kalkan oldu kulüp gönderecekken gitmesine mani oldu havası yaratıldı. Kulüp gerçekten Quaresma'yı göndermek mi istiyordu? Bunu iddia eden delilleriyle gösterecek. Bana kalsa gitsin ve Lens ile baş başa kalalım. Geçen sezon boyunca ' Lens sistem futbolcusu, bilerek oynatılmıyor' deyip milletin başını ağrıtan scout, FM takımının haklılığı Abdullah Avcı yönetimindeki Beşiktaşla , o Beşiktaş'ta sağ kanatta oynayan Lensle ortaya çıkmış olur.
Fikret Orman bu kulübün sahibi değil seçilmiş başkanı tatile gidiyorsa kendi parasıyla gidiyor
neden futbolcunun zoruna gitsin. esas birinin zoruna gidecekse futbolcunun Beşiktaşdan kazandığı parayla tatile gidip eğlenmesi
bizim zorumuza gitmeli aldıkları parayı hak ettilermi. taraftar şampiyonluğu nasıl verdiğinin muhasebesini yapıyor ama bütün oyuncular tatilde eğleniyor
artık öyle hiç bir oyuncunun parası kalmaz emin ol onlar alacaklarını sizin düşündüğünüz kadar düşünmüyordur.
iki ay maaşı ödenmedimi oyuncu serbest kalıyor bu fifa kuralı ben dert eden oyuncu görmüyorum
sadece bunu kullanan taraftar görüyorum.
quaresma ile alakalı hiçde öyle bir hava yaratılmadı. ne zaman kulüp göndermek istemişde hoca tutmuş.
ha taliplisi çıkarda kulüp teklifi koyar önüne bu gitmesine uğraşıyor demek olmaz.
kafanızdan bir teori üretiyorsunuz sonra bu gerçekmiş gibi sunuyorsunuz.
yönetim göndermek istese hocayımı dinler en basiti tolga örneği hoca istiyordu onu açık açıkda söyledi ama
direk kadro dışı bıraktılar.

Çevrimdışı mylife1903

ha bu arada sen bugün gel Beşiktaşa başkan ol kimseye hesap falan soramazsın
öyle kolay bir şeymi Beşiktaşı mahkemeye taşımak. birini mahkemeye taşıdığında halının altından ne
çıkacağının hesabınıda yapacaksın. yd nin onca yıllık başkanlık süresinde hiç şaibeli bir iş yapmadığını garanti edebilirmisin
sen ona zarar vereyim derken onun Beşiktaşa zarar verebileceğinide düşünüyormusun. bir köpeği köşeye sıkıştırırsan
kurtulmak için seni ısırır. ne olacak döneminde yaptığı borçları gerimi alacaksın bu mümkün değil
nasıl soracaksın hesabını.
şimdi muhalefet esip gürlüyor mesela yarın iktidar olsalar sence hesap sorarlarmı yada siyasi partilerden hiç bugüne kadar böyle bir şey oldumu
ali koç esip gürlüyordu birbirlerinin gırtlağına sarılıyorlardı ne oldu azizden hesap sordumu
bu işler dediğin gibi kolay değil sokakta arkadaşından misketlerin hesabını sormak gibimi sanıyorsun
kulübün herşeyini mahkemeye taşımayı.
evet iyi niyetli şekilde çıkar bunu seçim öncesi konuşursun sonra başkanın yaptığı gibi raporlarınıda tutturursun ama o raporlar eline geldiğinde
ışık hızıyla sümen altına atarsın. sızmasın diyede sümenin etrafını sıkı sıkı bantlarsın.
mesela o stad yapılırken kimlere ne rüşvetler verilmişdir yaşanan sorunlarda aracı olanlar bedavamı olmuşdur.
yarın başkan olsan ne yapacaksın bunları açıkmı edeceksin.
Hesap soracam falan demeyeceksin abi
Besiktas baskani bisi diyorsa yapacak ya da hic konusmayacak
O koltugun agirligi kalmadi

Beyaz yalan falan vardi daha
Besiktas baskani yalan soyledi diye kap aciklamasi yapildi

Çevrimiçi Necmi

Hukuki olarak haklısın, sondan üçüncü sandıktı galiba, adamlar o kadar genç değildi ama son dönem sandıklarına denk gelen üyelerdi. Adamlar kavga çıkacak olunca ikna edilip dışarı çıkarıldılar sonra gelip oy kullandılar mı bilemem.
Bir tanesi mahkemeye gitse bana oy kullandırmadılar diye, video kaydıyla beraber seçim iptal edilir bence..
o video kayıtlarıyla giderse seçimi iptal ettirir tabiki.
sondan üçüncü sandıksa sanırım o sandık başkanın seçimi kazandığı ilk seneye denk geliyor hatta öncesi bile vardır
diye tahmin ediyorum. yanlış hatırlamıyorsam bizim oktay o sandıkta oy kullandı. öyle birşey söylüyordu biz eskiden artık
üstümüze iki sandık gelmiş falan diyordu. oda yanlış hatırlamıyorsam başkanın ilk kazandığı sene üye olmuşdu.
dediğin sandıksa onlar en az 4-5 yıllık üye demektir. o sandıkta bizim birçok arkadaş vardır.
şimdi hepsi şaibeli oldu. :D

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman bu kulübün sahibi değil seçilmiş başkanı tatile gidiyorsa kendi parasıyla gidiyor
neden futbolcunun zoruna gitsin. esas birinin zoruna gidecekse futbolcunun Beşiktaşdan kazandığı parayla tatile gidip eğlenmesi
bizim zorumuza gitmeli aldıkları parayı hak ettilermi. taraftar şampiyonluğu nasıl verdiğinin muhasebesini yapıyor ama bütün oyuncular tatilde eğleniyor
artık öyle hiç bir oyuncunun parası kalmaz emin ol onlar alacaklarını sizin düşündüğünüz kadar düşünmüyordur.
iki ay maaşı ödenmedimi oyuncu serbest kalıyor bu fifa kuralı ben dert eden oyuncu görmüyorum
quaresma ile alakalı hiçde öyle bir hava yaratılmadı. ne zaman kulüp göndermek istemişde hoca tutmuş.
ha taliplisi çıkarda kulüp teklifi koyar önüne bu gitmesine uğraşıyor demek olmaz.
yönetim göndermek istese hocayımı dinler en basiti tolga örneği hoca istiyordu onu açık açıkda söyledi ama
3 gun maas gecikse calisanin yuzune bakamiyirsun
Bizim yonetim neler yapiyor
Tatile gidersin ama goze batmazsin
Ne yapiyorsan yap ama goze batma

Konussa ayri dert konusmasa ayri dert zaten

Çevrimdışı mylife1903

sondan üçüncü sandıksa sanırım o sandık başkanın seçimi kazandığı ilk seneye denk geliyor hatta öncesi bile vardır
diye tahmin ediyorum. yanlış hatırlamıyorsam bizim oktay o sandıkta oy kullandı. öyle birşey söylüyordu biz eskiden artık
üstümüze iki sandık gelmiş falan diyordu. oda yanlış hatırlamıyorsam başkanın ilk kazandığı sene üye olmuşdu.
dediğin sandıksa onlar en az 4-5 yıllık üye demektir. o sandıkta bizim birçok arkadaş vardır.
Konuyu guzel sulandiriyorsun abi
Oktaya sorsan ayidatini yatirdifi dekontu hemen comsrtir gosteror sana
1000 kisi bir gun ayidat yatirmis onlar sana nasi gosterecek dekont

Fiziken mumkun mi sence 1000 kisi bir is gununde para yatiriyir

Çevrimiçi sozkul

Olur mu canım, o sıradakiler tanıyıp dışarı attı adamları.  Senin arkadaşlar atmış..  :)

Çevrimiçi Necmi

3 gun maas gecikse calisanin yuzune bakamiyirsun
Bizim yonetim neler yapiyor
Tatile gidersin ama goze batmazsin
Ne yapiyorsan yap ama goze batma

Konussa ayri dert konusmasa ayri dert zaten
oyuncular maaşıyla ev geçindiren çalışan değil
bırakalım böyle duygu sömürüsü yapmayı hepimiz ticaretle uğraşıyoruz peki alacaklarımızı
zamanındamı alıyoruz. almayınca müşteri yüzümüze bakamıyormu.
artık geçmişdeki gibi değil işler ama taraftarın kafa bu güne uyum sağlayamadığı için aynı teraneler gidiyor
oyuncunun alacağı artık fifa güvencesinde hepsi içerde paraları kalmayacağını çok iyi biliyorlar neden dert etsinler.
neden göze batmasın bende onu anlamıyorum adam bekar istediği kişiyle tatile gider istediğinide yapar.
kime ne özel hayatından. Bence bu dertlenmeler biraz kıskançlıktan kaynaklanıyor. millette bunu iyi kaşıyor
Beşiktaşda herşey iyi giderken bunlar kimseye dert olmuyordu.
millet sanıyorki Başkan gidecek transfer kovalayacak vay efendim tatil yapıyormuş transferler ne olacakmış.
bu kadar sığ düşünce olurmu. Beşiktaş başkanının oyuncu peşinde ne işi var.
milletin terbiyesizliği özel hayata müdahale.
ben başkan olsam herhalde magazin sayfalarından hiç inmem :D bunuda hiç sallamam

Çevrimdışı Onur Küçük

2 senedir kocaman bir kalçayla , 7 senedir çiroz bir vücutla dolaşan gamsız futbolcuları savunup bunları savunmak için suçlu avına çıktı bizim taraftar. Kimin neyi hak ettiğinin muhasebesini yapacaksa onu da bu  taraftar yapmasın mümkünse. Bahsettiğimiz kişi yatarak maaşını alan öyle bir durum olsa kulüpte duracak bir adam da değil ayrıca.
Fikret Orman'ın seçilmiş kişi olması onu kulüp çalışanlarına karşı sorumsuz yapmaz. Kulüpten bir alacağı olan adam kimle muhatap olacak? İlaveten Fikret Orman da kulübün sahibiymiş gibi hareket etmeyi ben olmazsam bu kulüp biter söylemleri bırakmalı.
Kimsenin kulüpten alacağı kalmaz. Tamam güzel. Adamın paraya ihtiyacı var. Sen bir taahhüt vermişssin adama; adam da ona göre yatırım, harcama yapıyor. Paranın sadece miktarı değil zamanında gelmesi de önemli. Ticaret yapanlar bunu iyi bilir.
Kafadan teoriyi üreten ben değilim. Bu zaten  teori de değil bir varsayım. Bunun üzerinden yola çıkarak tüm sezon boyunca hikayeler masallar yazdı o taraftar. Bizim taraftarın özelliği kafasından varsayım üretip kendi hayal dünyasında bir senaryo kurup o senaryo üzerinden hareket etmek zaten. Çok doğru; yönetim göndermek istese gönderir kimse mani olamazdı.

Çevrimiçi 38life

404 çıkıyor tıklayınca aklıma uhu geliyor. :)

Videoları klasöre taşıdığım için linkler değişmiş. Bu linklerden klasörlere ulaşabilirsiniz. Hepsi klasörde.

Ajdin Hasic: https://cloud.mail.ru/public/4iW9/4QydjnuA1

Azubuike: https://cloud.mail.ru/public/28rp/5J37vLV6t
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Konuyu guzel sulandiriyorsun abi
Oktaya sorsan ayidatini yatirdifi dekontu hemen comsrtir gosteror sana
1000 kisi bir gun ayidat yatirmis onlar sana nasi gosterecek dekont

Fiziken mumkun mi sence 1000 kisi bir is gununde para yatiriyir

fiziken mümkün tabiki
kaldıki aidatlar toplu yatırılmışsa ne olmuş umrumda olmaz ben Beşiktaşın kasasına giren paraya bakarım
o toplu yatıranların içinde yönetime karşı olanlarında olabileceğini düşünüyormusun
on onbeş yıldır üye olup daha aidat yatırmamış insanlarda var birileri yatırıyor aidatını.
birileri toplu üye yapsa o teklif bizede gelirdi bana kimse gelmedi seni üye yapalım diye
hoş gelsede olmazdım ama muhalif kesimlerden toplu üye yapılanlar var onlarıda biliyorum
mutlaka başkanında yönetiminde üye yaptığı insanlar vardır. adamların zaten para almadan bile üye yapma hakkı var
bu iş ysk olayına dönüyor ufaktan.

Liverpool, Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz’ü transfer etmek istiyor. (The Sun)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

neustader beşiktaşa gideceğim demiş. Aman allah korusun diyelim. Santrafor transferi de yokmuş, hadi hepimize geçmiş olsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yerli oyuncu piyasası da patlar artık. Yerli oyuncuları da alamayız  :tabe: Şu ülkede mantıklı bir iş yapılmaz zaten  :money:

🚨 | SON DAKİKA - Nihat Özdemir: "Bu sezon yabancı sayısında değişiklik söz konusu değil ancak gelecek yıl Kulüpler Birliği ile sonuca varırsak değişiklik teklifimiz var. Bunu yerine getireceğiz."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sozkul

fiziken mümkün tabiki
kaldıki aidatlar toplu yatırılmışsa ne olmuş umrumda olmaz ben Beşiktaşın kasasına giren paraya bakarım
o toplu yatıranların içinde yönetime karşı olanlarında olabileceğini düşünüyormusun
on onbeş yıldır üye olup daha aidat yatırmamış insanlarda var birileri yatırıyor aidatını.
birileri toplu üye yapsa o teklif bizede gelirdi bana kimse gelmedi seni üye yapalım diye
hoş gelsede olmazdım ama muhalif kesimlerden toplu üye yapılanlar var onlarıda biliyorum
mutlaka başkanında yönetiminde üye yaptığı insanlar vardır. adamların zaten para almadan bile üye yapma hakkı var
bu iş ysk olayına dönüyor ufaktan.

Toplu aidat yatırma olayını normalleştiriyorsun Necmi, adamlar sana niye gelsin seni ve arkadaşlarını toplu üye yapalım diye, çünkü salak değiller.

Gümüşsuyunda otururken üst katımda oturan balkonuna GS bayrağı asan Fıratpende çalışan bir çocuk vardı, bütün çalışanlar üye yapılmış, böyle adamları üye yapıyorlar işte.. Serdar Bilgiliye oy vermişti çocuk kongrede..

Çevrimiçi Necmi

2 senedir kocaman bir kalçayla , 7 senedir çiroz bir vücutla dolaşan gamsız futbolcuları savunup bunları savunmak için suçlu avına çıktı bizim taraftar. Kimin neyi hak ettiğinin muhasebesini yapacaksa onu da bu  taraftar yapmasın mümkünse. Bahsettiğimiz kişi yatarak maaşını alan öyle bir durum olsa kulüpte duracak bir adam da değil ayrıca.
Fikret Orman'ın seçilmiş kişi olması onu kulüp çalışanlarına karşı sorumsuz yapmaz. Kulüpten bir alacağı olan adam kimle muhatap olacak? İlaveten Fikret Orman da kulübün sahibiymiş gibi hareket etmeyi ben olmazsam bu kulüp biter söylemleri bırakmalı.
Kimsenin kulüpten alacağı kalmaz. Tamam güzel. Adamın paraya ihtiyacı var. Sen bir taahhüt vermişssin adama; adam da ona göre yatırım, harcama yapıyor. Paranın sadece miktarı değil zamanında gelmesi de önemli. Ticaret yapanlar bunu iyi bilir.
Kafadan teoriyi üreten ben değilim. Bu zaten  teori de değil bir varsayım. Bunun üzerinden yola çıkarak tüm sezon boyunca hikayeler masallar yazdı o taraftar. Bizim taraftarın özelliği kafasından varsayım üretip kendi hayal dünyasında bir senaryo kurup o senaryo üzerinden hareket etmek zaten. Çok doğru; yönetim göndermek istese gönderir kimse mani olamazdı.

bir çok nedenle başkanı eleştiririz eleştirmektede haklı oluruz ona bir sözüm yok.
bu kulübün başına başkan olarak geçtiyse her işi doğru yapmasını istemek hakkımız
on işi doğru yapsa bir işi yanlış yapsa o yanlışı ortaya getirmekte hakkımız bunlara bir sözüm yok
ama adamın tatilinede karışmayalım bir zahmet o onun özel hayatı istediği gibi yaşar bizi ilgilendirmez
kimseyide ilgilendirmez. futbolcuyuda ilgilendirmez başkanın tatilde harcadığı para futbolcu alacağı yanında neki
futbolcu başkan bana vereceği parayımı harcıyor diyecek mümkünmü böyle birşey.
bunun emekçi kafasıyla düşünüyor çok insan emekçi itiraz eder buna etmekte haklıdırda
sen işçinin maaşını ödemeyip o parayla tatile çıkamazsın  ama işçide patrona verir o tepkiyi yoksa müdür tatile çıktı
diye tepki vermez.
verdiğin tahütlerde gecikme olur. bu iş dünyasındada var. fifanın hukuğundada var adamlar iki ay koymuşlar
zaten istesende daha fazlasını yapamazsın. yasal sınırlar içinde kalan gecikme zaten oyuncunun hesaba kattığı bir durumdur.
ticarette paranın günü gününe gelmesi pekde görünen birşey değil aslında buna daha çok piyango gözüyle bakılır.

Varsayım: Deneylerle henüz yeter derecede doğrulanmamış ancak doğrulanacağı umulan teorik düşünce

kendi gönlünde olan düşünceye toz kondurmamak için bir sürü teoriler yaratırsın taraftarın çoğunluğu
başarısız geçen sezonu hocanın üzerinden almak için aramadık bahane bırakmadılar. herkes suçlu tek masum olan hoca.
mazeret üzerine mazeret üretildi. takım puanlar kaybediyor hemen çıkıyorlar oyuncular maaşlarını alamıyor ondan
sonra ikinci yarı takım puanları topluyor eee o zaman maaşlarını almışmı oluyorlar. ne oldu mazeret
takım koşmuyor yanlış transfer yaşlı kadro deniyor diyorsun orda Beşiktaşdan daha yaşlı başak var onlar nasıl konuşuyor.
aslında bütün sene konuşulanlar sadece ve sadece hocayı aklama çabasıydı.
evet başarısızlıkta elbette yönetiminde sorumluluğu var. ama sorun buna Beşiktaş menfaatlerini düşünecek şekilde bakılmaması
herkes taraf ama kimsede Beşiktaşın tarafında değil işin kötüsü bu. evet iki senedir özellikle bu sene yönetim çok yetersiz kabul ediyorum
ama kabul ettiğim başka birşey daha var iki senedir bu takım hocasız oynadı. birinin yanlış olması diğerini doğru yapmaz.

Çevrimdışı yaço58

Liverpool, Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz’ü transfer etmek istiyor. (The Sun)
eğer böyle bir teklif varsa önünü açmak lazım dorukhanında liverpool sonuçta isteyen rakamda bizi tatmin ederse gerçekleşir umarım hem dorukhan gibi karakterli bir oyuncuda hakediyor ama yerini doğru doldurmak şartıyl hersene dorukhan güven gibi transferler yapmak lazım mehmet özcan var eskişehirde o düşünülüyor deniyor işte istanbulspordan 2 adam lille gitti biz almadık burnumuzun dibinde işte başak devre arası cemali serteli alıp eskişehirden transfer tahtasını açmış her oyuncuda öncelik başakdaymış güzel hamle yapmış adamlar bizde dorkhan güven gibi isimlere yatırıma devam etmeliyiz muhayyerde var adam 1 dk süre almadı adamı hiçbir maçta süre vermedik şaka gibi bi soksaydı oyuna taraftar görseydi kumaşını güzel 3 transfer larinde mantıklı transferdi taraftar bişe demezdi ama sen 150 bin alan adama gelip 1.6 veriyorsan iş patlıyor şimdi larin 400-500 bine oynasa kötüde olsa hiçbirimizin sesi çıkmazdı tutmadı der geçerdik ama adamın maaşı hatrı sayılıır bir rakam şimdi bu adama 500 versen gelmeyecekmiydi ne alaka 1.6 bu transfer sezonundan nedense ümidim yok umarım iyi transferler gelir ankaragücü başkanı boyd için 2m istediler biz veremeyiz demiş 1.5a falan boydu alıp birde vlasic yada lookmanı kiralayabilsek iyi olur bu ekonomide sanmıyorum visca schürrle gibi maliyetli transfer yapacağımızı

Çevrimdışı yaço58

Yerli oyuncu piyasası da patlar artık. Yerli oyuncuları da alamayız  :tabe: Şu ülkede mantıklı bir iş yapılmaz zaten  :money:

🚨 | SON DAKİKA - Nihat Özdemir: "Bu sezon yabancı sayısında değişiklik söz konusu değil ancak gelecek yıl Kulüpler Birliği ile sonuca varırsak değişiklik teklifimiz var. Bunu yerine getireceğiz."
bunlara batan ney onu anlamıyorum milli takım iyi bir jenarasyon yakalamış yurt dışına en çok yerli oyuncu sattığımız dönemi yaşıyoruz amaç ney yani menajerlerin komisyon yiyememesimi  fahiş bonservis ücreti ödememekmi sorun adam deniz türüç için 10m istiyorum diyor bu deniz ne yapmış ne oyun oynamış 10mlik sınır gelse 20 ister herhalde şaka gibi ülkeyiz